کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره تلفنی
5/5 - (2 امتیاز)

مشاوره تلفنی روانشناسی مقوله بسیار متفاوتی است . علم روانشناسی پایه و اساس مشاوره است . مشاوره تلفنی روانشناسی با تکیه برعلوم مختلف روح و روان شما را واکاوی میکند و در حل مشکلاتتان یار و یاور شما خواهد بود . مشاوره تلفنی روانشناسی با در نظر گرفتن شرایط درونی گره های زندگی شما را بررسی میکند . مشاوره تلفنی روانشناسی عوامل محیطی موثر بر روحیه و رفتار شما را تحلیل میکند . مشاوره تلفنی روانشناسی باتوجه به شیوه تربیتی موثر بر رفتار شما مشکلاتتان را حل میکند . مشاوره تلفنی روانشناسی با تلفیق علوم مختلف رفتاری به ریشه یابی آسیبهای روانی میپردازد . علم روانشناسی با توجه به پیشینه رفتاری حداقل دو نسل عوامل موثر بر آسیبها را شناسایی میکند . شما برای مشاوره خانوادهچند راه پیش رو دارید . اول مشاوره خانواده تلفنییا میتوانید مشاوره آنلاین انجام دهید ویا به کلینیک مشاوره مراجعه کنید .

مشاوره تلفنی روانشناسی

علم روانشناسی به ذهن تحلیلگر اعتقاد دارد . این علم میگوید ذهن آدمی پردازش کننده اطلاعات است . ذهن آدمی مسئله گشا است . اما آیا با هر علم این پردازش درست صورت میگیرد ؟ آیا مسئله گشایی ما درست انجام میشود ؟ هوش و مغز انسان همچون کامپیوتر میباشد . اگر داده های شما به هارد کامپیوترتان کافی نباشد مسلما خروجی های شما وسیع نخواهد بود . شما نمیتوانید از کامپیوتری که فقط در حافظه اش اهنگ سیو کرده اید یک فیلم بخواهید . پس در هر کاری شما به اندازه علوم داده شده به مغزتان دریافت خواهید داشت . ذهن شما با نداشتن علم مورد نیاز روانشناسی تحلیل درستی به شما نخواهد داد . تفاوت نظرها و قضاوتهای غیر علمی ریشه در همین مسئله دارد . عدم آگاهی و علوم مورد نیاز . در برخی موارد همین قضاوتها ی غیر علمی باعث تخریب جزیره خوشبختی ما میشود .

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی به ما این امکان را میدهد که از علم کارشناسان استفاده بهینه کنیم . مشاوره روانشناسی تلفنی بدون فوت وقت و لحظات عمر همراه ما خواهد بود . مشاوره روانشناسی تلفنی این فرصت را برای ما ایجاد میکند تا دریافتهای ذهنی خود را توسط مشاوران ویراستاری کنیم . سرند نکردن ذهنیات سبب قضاوتهای نادرست ذهنی میشود . اگر ذهن ما به قضاوت اشتباه عادت کند شروع به داستانسرایی میکند . مانند یک سریال تلویزیونی قسمتهای بعدی را با توجه به اطلاعات غلط میسازد . که نتیجه آن یک داستان طولانی بی اساس خواهد شد . وقتی اطلاعات اولیه ما نادرست باشد ممکن است مسیر زندگی ما به طور کلی تغییر کند . مشاوره روانشناسی تلفنی اطلاعات غلط مارا غربال میکند . با توجه به داده های درست به ما آگاهی میدهد تا ما بتوانیم با دیدی باز و درست به قضاوت زندگی خود بنشینیم .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره تلفنی روانشناسی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روانشناسی خانواده

علم روانشناسی خانواده به تحلیل رفتارهای متقابل میپردازد . این علم به ما اجازه نمیدهد تکروی کنیم . کنشها و واکنشها را در نظر میگیرد درحالیکه ذهن ما کنشهای خود را مثبت و واکنشهای دیگران را غیر منصفانه تحلیل میکند . همان یک تنه به قاضی رفتن . نقش مشاوره روانشناسی تلفنی اینجا مشخص میشود . مشاوره روانشناسی تلفنی بدون پیش داوری و بیطرفانه با شما صحبت میکند . آنگاه ذهن پردازش کننده شما با اطلاعات درست شروع به مسئله گشایی مینماید . اکنون داده های ذهن شما با خروجی هایش منطبق بر اطلاعات درست برنامه ریزی میشود . البته ما هر چقدر بر علم روانشناسی تسلط داشته باشیم بازهم به مطلوبهای صد درصد نائل نخواهیم شد . ولی میتوانیم به حقیقت و رفتار درست مبتنی بر حقیقت نزدیک شویم . روانشناسی بر مبنای نظریه ها پایه ریزی شده و براساس رفتارها در شرایط خاص طبقه بندی شده است .

روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی با دسته بندی رفتارها پی میبرد شما در کدام گروه جای میگیرید . سپس با همسان سازی رفتارها با الگوها در زمان کمتری پی به مشکل شما میبرد . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی این مزیت را دارد که شما برای حضور زمان زیادی را هدر نمیدهید . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی چون به صورت حضوری نیست شما بدون خجالت رک وبی پرده سخن خواهید گفت . در صورتی که اطلاعات شما درست و برمبنای حقیقت باشد درمان و یا مشاوره شما زودترانجام خواهد شد . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی با مشورت با متخصصان بهتر به درمان شما پاسخ خواهد داد. شما اگر با یکی از دوستان خود بخواهید در مورد زناشویی صحبت کنید ممکن است نتوانید تمام حقیقت درونتان را بازگو کنید . در یک مشاوره زناشوییتلفنی بی پرده سخن خواهید گفت . یا در مورد مشاوره طلاقهم این امر صدق میکند .

مشاوره خانواده

صورتک یک اصطلاح روانشناسی است که معمولا از جانب شما با مردم سخن میگوید « همان ماسک زدن » . شما در جامعه کمتر من واقعی خود را نشان میدهید . جایی که ممکن است دلتان بخواهد بخندید نمیخندید . جایی که ممکن است حسادت بورزید تظاهر میکنید که از پیروزی فردی خوشحال هستید. در مشاوره های تلفنی شما این صورتک را راحت تر کنار میزنید . در مشاوره خانواده راحت میتوانید بگویید همسرم نیازهای عاطفی یا جنسی مرا تامین نمیکند . مشاوره خانواده تلفنی چون با شما چشم درچشم سخن نمیگوید شما براحتی از طرف خود سخن میگویید . خود آگاه و نا خود آگاه هر شخصی دارای دو عنصر شخصی و جمعی است . بخشی از نا خوداگاه ما همیشه در سایه قرار میگیرد یعنی بروز نمیکند . در مواقعی ابراز عاطفی شدید به یک شخص و یا موقعیت خاص از سایه خارج میشود .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره تلفنی روانشناسی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین هم راه دیگری است برای مشورت در امور زندگی . با استفاده از اینترنت میتواند مدیریت زمان داشته باشید . درمرکز مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین اگر تمایل داشته باشید میتوانید با کارشناسان و مشاوران زبده در ارتباط باشید . ارتباط برای بهتر زندگی کردن . بیشتر دانستن و خوب زیستن . مشاوره فقط برای مشکلات نیست شما برای انتخاب شغل مورد علاقه تان میتوانید مشاوره شغلی انجام دهید . در این مشاوره شما شغلتان را بر اساس توانایی روحی و جسمی ، بر اساس استعداد و علاقه انتخاب خواهید کرد . دراین مشاوره ظرفیت حوصله شما با سختی شغلتان مقایسه خواهد شد . سختی حرفه با توان جسمی و درامد آن متناسب با نیازمالی شما سنجیده میشود . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین اراده شما را با شغل دلخواهتان میسنجد . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین راهگشا در انتخاب شغلتان .

مشاوره کودک

مشاوره کودک نیز از مشاوره های کارساز خانواده است . شما کودکی پرخاشگر دارید. کودک شما لجباز بار آمده است . کودک شما از شما حرف شنوی ندارد . کودک شما با همسالان خود ارتباط مناسبی برقرار نمیکند . کودک شما در خود مانده است . کودک شما بیش ازاندازه برونگرا است و احساس میکنید نیازبه جلب توجه دارد . کودک شما اسباب بازیهایش را فقط ردیف میکند و اگر کسی این ترتیب را بر هم بزند عصبی میشود یا با اسباب بازی بازی نمیکند . کودک شما با اشارات شما اشیا را پیدا نمیکند . کودک شما سرخورده بار آمده . او نه گفتن بلد نیست . کودک شما بیش از اندازه تحرک دارد او تمرکز ندارد . کودک شما دیر یاد میگیرد .او مدام دور سرش میچرخد . تمام این علائم نشان از اختلال ذهنی و رفتاری یک کودک است که با مشاوره راه درمان آسانتر میشود .

مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه

مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه با بهره گرفتن از تحقیقات روانشناسی همراه شماست . مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه با ترجمه آخرین و بروز ترین مقالات خارجی تلاش دارد تا برای شما دوستی مهربان باشد . با مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه خود و خانواده خودرا دربرابر آسیبهای اجتماعی ، فرهنگی و روانی بیمه کنید . شما میتوانید مشاوره ازدواجانجام دهید . با بهره گرفتن از مشاوره ازدواج آنلاین دروقت خود صرفه جویی کنید . شما میتوانید به کلینیک مشاوره مراجعه کنید . به صورت تلفنی و انلاین با مشاوران در ارتباط و تماس باشید . این مرکز به شما در امور تربیت و اختلالات کودک مشاوره میدهد . شما برای مشورت امور مربوط به نظام وظیفه میتوانید با مشاوران این مرکز در ارتباط باشید . در امر ازدواج و زناشویی از مشاوران مجرب راهنمایی بگیرید . در امر طلاق نیز مشاوران آماده هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند .

مشورت در اموری که ذهن ما ممکن است اشتباه کند کمک به سزایی به ما میکند . اگر این مشورت از روی آگاهی و بیطرفانه انجام شود بسیار سازنده است . باید مواظب باشیم با کسی مشورت کنیم که خود از نظر روحی و روانی سالم باشد . شما سلامت روح وروان یک نفر را براحتی نمیتوانید تشخیص دهید . بگذارید رفتارهای انسانها را از نظر روانشناسان بررسی کنیم . نیروهای روانی در دو گروه برون گرا و درونگرا قرار میگیرند . برونگراها از بیرون برانگیخته میشوند و با عوامل بیرونی نیز هدایت میشوند . برونگراها معمولا نیاز به ارتباط با همنوعان هستند و در اثر این علاقه تحت تاثیر بیرونیها نیز قرار میگیرند . یعنی عوامل هدایتشان از محیط سرچشمه میگیرد . آنها تحت تاثیر محیط هستند . خیلی سریع جذب اطرافیان شده و تحت عواطف واحساسات انها قرار میگیرند . بیرونگراها با تمام توان ارتباط برقرار میکنند .

انواع افراد از نظر نوع نگرش

درونگراها

نگرش درونگراها از درون برانگیخته میشوند انها با عوامل درون هدایت میشوند . آنها به ظاهر تمایلی به برقراری ارتباط با دیگران نشان نمیدهند . کمتر تحت تاثیر محیط قرار میگیرند .عواطف واحساساتشان مستقل از محیط است . مدام در درون خود نامکرر در اندیشه هستند . بیشتر به نظر میرسد خود محور باشند .

چهار کنش رفتاری

در مقوله ای دیگر از روانشناسی به چهار کنش روانی بر میخوریم : انگیزش و بصیرت که در تضاد با یکدیگر هستند و تفکر که در تضاد با احساس عمل میکند . این دسته بندی روانشناسی است اما ممکن است عامه مردم نیز انرا به کار بگیرند . مثلا میگویند « درست فکر کن احساساتی نشو » یا میگویند : «چشمهاتو باز کن تحت تاثیر قرار نگیر » این چهار کنش است که دو به دو در تضاد هستند انسانهای احساساتی کمتر به تفکراتشان اهمیت میدهند . نه این که نتوانند درست فکر کنند اما احساساتشان بقدری قوی است که تفکر را تحت الشعاع قرار میدهد . بقول معروف چشمشان بسته میشود و انگیزش بیرونی آنها را تحت تاثیر قرار میدهد . این بخش کوچکی از علم روانشناسی و دسته بندیهای رفتاری و روانی است .

مشاوران روانشناسی به راحتی با دانستن علوم شمارا در دسته رفتاری خودتان قرار میدهند . آنها وجه تمایز شما را نیز با این دسته بررسی میکنند نتیجه روانشناسی شما میشود که رفتارها و حرکات بعدی شما حدس زده میشود . روشنتر بگویم یک شطرنج باز تا ده حرکت بعدی رقیبش را حدس میزند . ایا من ویا شما میتوانیم حتی دو حرکت بعدی یک شطرنجباز را حدس بزنیم ؟ یا در علم فوتبال یک مربی با دیدن چند بازی یک تیم به تکنیکهای بازی تیم رقیب پی میبرد . مربی ، بازیها و تکنیکهای تیمش را بر اساس بازی تیم رقیب برنامه ریزی میکند . حال چرا اینن مثالها را میزنم ؟ میخواهم شما را با حساسیت مشاوره و مشورت آشنا کنم . وقتی ما با هر کسی مشورت میکنیم ممکن است برای زمان حال ما مشاور خوبی باشد اما برای همیشه نه .

روانشناسی

مثال شطرنج

ما شطرنج بازی کنیم ابتدا چند مهره رقیب را میزنیم اما به کیش و مات کردن نخواهیم رسید . ما علم بازی را نداریم . ما با تکنیکهای بازی آشنا نیستیم . ما رقیبمان را نمیشناسیم . نمیتوانیم ده حرکت بعدی اورا حدس بزنیم . آیا در چنین موقعیتی شما روی بازی شطرنج من شرط بندی میکنید ؟ مسلما جواب شما خیر است . ما وقتی پای مقدار کمی پول درمیان باشد بر روی کسی شرطبندی نمیکنیم که علم ندارد . چگونه است که برای باختن زندگیمان به راحتی با کسی که علم کافی ندارد شرط بندی میکنیم ؟

مشورت با افراد نا آگاه هرچقدر هم دلسوز ما باشند شرط بندی بر هیچ است . چه بسا زندگیها که در اثر یک مشورت نا آگاهانه درهم تنیده شده است . چه بسا آینده جوان و نوجوانی که به خاطر یک مشورت اشتباه تباه شده است .

در دنیای امروز که ارتباطات اینقدر نزدیک شده چرا از یک مشورت خوب بهره نبریم ؟ فرزند ما به فیزیک علاقه دارد اما استعداد درک فرمولها را ندارد . ما میخواهیم او یک فیزیکدان شود … استعداد او را در نظر بگیریم یا اولویت را به علاقه اش بدهیم ؟ آرزوی خودمان را درقالب ذهن او بگنجانیم یا به آرامش تحصیلی او بیاندیشیم ؟ میبنید که ما همواره بر سر چارراههای زندگی ایستاده ایم . قضاوت میکنیم تصمیم میگیریم و برای بارها وبارها اشتباه میکنیم . خود را میبخشیم بدون اینکه ناراحت باشیم که بخشی از خوشبختی فرزندمان را زیر نا اگاهی خود له کرده ایم . تمام حرف من اینست به زندگی خود احترام بگذاریم . بخشی از آن را کوچک نگماریم . لحضه به لحضه زندگی ما نا مکرر است . شاد زی .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره روانشناسیبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع:Counselor Online | Chat, Video, and Phone Therapy

نویسنده:زهره حبیبی نوده

براي مشاوره در زمينه مشاوره تلفنی روانشناسی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉