کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

سکس چت | خطرات رابطه جنسی مجازی | 9 نکته برای امنیت حریم خصوصی

سکس چت
3.8/5 - (5 امتیاز)

داشتن رابطه جنسی با استفاده از فناوری‌های گوشی تلفن و رایانه، نسبت به گذشته تابو بسیار کمتری دارد. از ارسال عکس برهنه گرفته تا داشتن رابطه جنسی تلفنی یا سکس چت تا خودارضایی با شریک زندگی خود در چت ویدیویی.

رابطه جنسی مجازی چیست؟

به گفته مشاوران خانواده، رابطه جنسی مجازی هر چیزی است که در فضای دیجیتال ماهیت جنسی داشته باشد. این شامل هر نوع فعالیت جنسی در اینترنت یا با استفاده از آن نیز می شود. چت تصویری، سکس تلفنی، سکس چت، بازی جنسی از راه دور که توسط اسباب بازی ها و تکنولوژی جنسی فعال می شود، و حتی برخی از انواع پورنوگرافی تعاملی، همگی زیر چتر سکس مجازی یا رابطه جنسی مجازی قرار می گیرند.

طبق بررسی های متخصصان مشاوره جنسی، “بیشتر مردم بدون اینکه متوجه شوند درگیر نوعی رابطه جنسی مجازی مانند سکس چت می شوند.” رابطه جنسی مجازی به عنوان راهی برای تقویت ارتباط جنسی و لذت زمانی که رابطه جنسی حضوری در دسترس نیست در نظر گرفته می شود.”

از آنجایی که شما و شریک جنسی یا همسرتان در حین سکس مجازی و سکس چت تماس فیزیکی برقرار نمی کنید، برخی آن را رابطه جنسی «واقعی» تلقی نمی کنند. اما تعریف رابطه جنسی بسیار گسترده تر از دیدگاه معمولی نزدیکی و دخول است. مطالعات برخی سکستراپ ها نشان داده است که رابطه جنسی مجازی به همان اندازه رابطه جنسی حضوری، ارتباطات عاطفی و رضایت جنسی ایجاد می کند.”

اما رابطه جنسی مجازی چه مزایایی نیز دارد؟ خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته کاهش می یابد. رابطه جنسی مجازی برای افراد ناتوان فیزیکی در دسترس است. رابطه جنسی مجازی گزینه ای عالی برای کشف اعمال جنسی جدید است که ممکن است برای انجام حضوری آن احساس راحتی نکنید. همچنین این نوع از رابطه به زوج های راه دور اجازه می دهد تا صمیمیت خود را از هر نقطه ای از جهان ایجاد و حفظ کنند.

خطرات رابطه جنسی مجازی

خطرات رابطه جنسی مجازی:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه سکس چت | خطرات رابطه جنسی مجازی | 9 نکته برای امنیت حریم خصوصی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

هیچ تضمینی برای حفظ حریم خصوصی وجود ندارد.

برای شرکت در رابطه جنسی مجازی، مهم است که بدانید حریم خصوصی خود را به خطر می اندازید یا نه؟!!. امروزه با پیشرفت‌های فناوری این امکان وجود دارد که دیگران بدون اینکه شما بدانید محتوا رابطه جنسی مجازی شما را ذخیره کنند. افراد می‌توانند عکس‌های برهنه شما را ذخیره کنند، از صفحه‌نمایش عکس بگیرند یا رابطه جنسی ویدیویی شما را ضبط کنند یا سکس چت های شما را ذخیره کنند. هنگامی که این اطلاعات خصوصی در دستان شخص دیگری قرار می گیرید، در مورد اینکه این محتوا به دست چه کسی می رسد، کنترلی ندارید.

شریک جنسی شما حتی می تواند با به اشتراک گذاشتن مخفیانه جلسه سکس مجازی بدون رضایت شما، اقدام به باجگیری کند.

بسیار مهم است که با شرکای جنسی خود مرزهای محکمی تعیین کنید، حتی اگر برای آنها ناخوشایند باشد. توجه کنید، فقط به این دلیل که کسی قول می دهد محتوای شما را خصوصی نگه دارد، به این معنی نیست که این کار را حتما می کند. در زمینه های خصوصی مثل سکس چت روی قول کسی حساب باز نکنید.

حریم خصوصی در اینترنت یک توهم است.

تقریبا هیچ راهی برای تضمین حریم خصوصی شما در طول رابطه جنسی مجازی وجود ندارد. اگر از نوارهای سکسی فاش شده و پورن انتقام جویانه چیزی یاد گرفته باشیم، این است که حریم خصوصی در اینترنت وجود ندارد.

سکس چت و شهوت

برخی از اشکال رابطه جنسی مجازی غیر قانونی است.

برخی از اعمال جنسی در فضای مجازی مانند: پورنوگرافی کودکان، سن رضایت و سایر “بزه های سکس سایبری” غیر قانونی هستند.

اگر سکس مجازی به خرید یا فروش خدمات جنسی تبدیل شود، قوانین را نقض می کنند. برخی از کارگران جنسی خدمات خود را در رسانه‌های اجتماعی، انجمن‌ها و دیگر پلتفرم‌های آنلاین تبلیغ می‌کنند، که این فعالیت ها ممنوع است.

علاوه بر این، هر گونه تعامل جنسی با افراد زیر 17 سال که شامل هر نوع روابط جنسی حتی سکس چت باشد، می تواند جرم سایبری را تلقی شود. گرفتن، ارسال یا دریافت عکس‌های جنسی از افراد زیر سن قانونی و توزیع پورنوگرافی کودکان، جرم است.

سکس پولی و تلفنی

تعیین حد و حدود رابطه دشوارتر است.

مانند هر شکل دیگری از رابطه جنسی، رابطه جنسی مجازی مستلزم رضایت همه طرف های درگیر است. شما باید رضایت شریک جنسی خود را جلب کنید.

با شریک زندگی خود صحبت‌های بازی درباره انتظارات خود داشته باشید. از جمله تعیین هر نوع مرزی که می خواهید داشته باشید، مثلا هیچ کس دیگری در اتاق نباشد، ضبطی نداشته باشید، کلمات خاصی را بیان نکنید.

اگر کاری وجود دارد که نمی‌خواهید انجام دهید، “شما این قدرت را دارید که اگر مرزهای شما رعایت نمی‌شود، نه بگویید و به این جلسه پایان دهید.”

چت روم سکسی تلفنی

نکاتی که باید در سکس مجازی رعایت کنید.

لازم نیست در رابطه جنسی مجازی معشوق شما به صورت واقعی بدن شما را لمس کند. برای داشتن سکس چت این نکات را رعایت کنید :

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه سکس چت | خطرات رابطه جنسی مجازی | 9 نکته برای امنیت حریم خصوصی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ابتدا بپرسید انتظارات و خواسته های او چیست؟

در مورد آنچه که انتظار دارید اتفاق بیفتد با شریک زندگی خود شفاف صحبت کنید. این یک راه عالی برای جلب رضایت است. همچنین باید قبل از آغاز جلسه اطمینان حاصل کنید که پلت فرمی که استفاده می کنید تا حد امکان خصوصی و ایمن است.

با سرعت پیش رفتن ،حرکت با خودخواهی است.

وقتی کسی شما را تشویق به انجام دادن کاری می‌کند بیش از آنکه که احساس راحتی کنید، احساس می کنید مجبور به انجام یک تجربه ناخوشایند هستید، به همین دلیل مهم است که با سرعت و عجله وارد رابطه جنسی مجازی نشوید.

در طول رابطه جنسی مجازی، ایجاد یک محیط امن وظیفه همه است. «اگر ما آهسته‌ پیش برویم، واقعاً به رضایت داشتن طرف مقابل احترام می‌گذاریم.

مضرات سکس چت

فقط کارهایی را انجام دهید که واقعاً تمایل دارید.

در سکس مجازی شما هرگز مجبور نیستید کاری را که نمی خواهید انجام دهید. «اگر می‌خواهیم سکس مجازی واقعاً خوبی داشته باشید، نباید بر اساس انتظاراتی که فکر می‌کنید طرف مقابل دارد، اجرا کنید.

اگر کسی شما را برای انجام کاری تحت فشار قرار می‌دهد که به وضوح گفته‌اید نمی‌خواهید انجام دهید (مثلاً ارسال عکس یا روشن کردن ویدیو)، شریک قابل اعتمادی نیست. با خیال راحت جلسه را بلافاصله پایان دهید.

از شماره تلفن دیگری استفاده کنید.

اگر فکر می کنید که شریک زندگی شما فضول است یا به طور کامل به او اعتماد ندارید. در سکس چت به جای ارسال پیامک، از شماره تلفن Google یا یک برنامه پیام‌ رسانی متنی مانند WhatsApp استفاده کنید تا کنترل بیشتری روی آن داشته باشید.

موسیقی پخش کنید.

در حین رابطه جنسی ویدیویی یا تلفنی، در پس زمینه آهنگ های جذاب قرار دهید. این نه تنها به ایجاد روحیه شما کمک می‌کند که “به از بین بردن فشار بیش از حد کلامی کمک می‌کند.”

مضرات رابطه جنسی چتی و مجازی

ماسک بزنید.

چه برای نقش آفرینی و چه برای مخفی کردن هویت خود، در جلسه بعدی سکس مجازی خود که شامل ویدیو می شود، سعی کنید از ماسکی استفاده کنید تا بدون نگرانی در مورد ظاهر خود رابطه برقرار کنید.

مشاوره جنسی آویژه

در این مقاله مرکز مشاوره خانواده آویژه در خصوص رابطه جنسی مجازی، نکاتی را بیان کردیم. اگر شما هم دیدگاه و نظراتی دارید و در این مقاله به آن پرداخته نشده است، از شما تقاضا داریم تا آن را در بخش دیدگاه های پست بنویسید تا دیگران هم از آن بهره ببرند و از سوی دیگر در مقاله دیگری در حیطه سکس چت به صورت اختصاصی به آن پرداخته شود.

برای نکات بیشتر در مورد مشاوره جنسی، لطفاً با مرکز ما تماس بگیرید. ما خوشحال می شویم به شما کمک کنیم!

براي مشاوره در زمينه سکس چت | خطرات رابطه جنسی مجازی | 9 نکته برای امنیت حریم خصوصی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉