کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی امروزه یکی از بخش های ضروری بهداشت روان شناخته میشود . در حوزه خدمات بهداشتی این بخش رویه ای عمومی تلقی میشود . یک مشاور روانشناسی خوب عملکرد افراد را در هر دو بعد شخصیتی و روابط بین فردی در تمام سنین مورد بررسی قرار میدهد . مشاوره روانشناسی در حیطه مشکلات سلامت روان ، شناخت و هیجان فعالیت میکند .

حوزه مشکلات قابل بررسی در مشاوره روانشناسی

این مشکلات شامل مشکلات عاطفی ، مشکلات اجتماعی ، شغل ، مدرسه یا محیط تحصیل و سلامت جسم در تمام مراحل زندگی است . این مشکلات میتوانند سطحی از تنش های خفیف یا بسیار شدید و بحرانی را دربر بگیرند . مشاوره روانشناسی با این مشکلات گاهی  در سطوح فردی گاهی بخشی از مسائل خانوادگی و یا حتی سازمانی برخورد میکند و در پی راه حل برای آنهاست . یک روانشناس خوب به افراد کمک میکند که مشکلات جسمانی و روانی و هیجانی خود را حل کنند و سلامت روان خود را بهبود بخشند .

چرا مرکز مشاوره روانشناسی آویژه

مرکز مشاوره روانشناسی آویژه بخش مهمی از کار خود را با کمک متخصصان هر حوزه به ارزیابی و تشخیص علائم تنش های روانی اختصاص میدهد تا در نتیجه درمان و فرآیند های مربوط به آن با دقت بیشتری صورت بگیرد . باید این را بدانیم که مشاوره روانشناسی علمی تخصصی در هر یک از بخش های خاص خود است .

مرکز مشاوره روانشناسی آویژه سعی میکند مشکلات روانی را در ابعاد همه جانبه ای بررسی کند:

 • مشکلات بهداشت روان در سراسر مراحل رشد ( کودکی ، نوجوانی ، جوانی ، بزرگسالی و سنین بالاتر ) پیگیری میکند .
 • جنبه های بهداشت روان افراد و همچنین نقاط قوت و ضعف آنها به دقت بررسی میشود . ( اینکه افراد به صورت فردی یا جزئی از خانواده یا جامعه یا سازمان چگونه دیده میشوند ) .
 • مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی آویژه سعی میکند تاثیرات محیطی و فرهنگی و شیوه زندگی که بر تنش های افراد به وضوح قابل مشاهده است را موشکافی کند .

در مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه به چه مواردی پرداخته میشود ؟

مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه برای تشخیص و یافتن راه حل مناسب برای رفع هر مشکل ناگزیر است به مسائل زیر توجه کند :

 • مشکلات روانشناسی را از دیدگاه های طول عمر و شیوه زندگی و محیطی و فرهنگی مورد بررسی قرار میدهد ولی به آن محدود نمیشود .
 • نگرانی های مربوط به محیط کار و شرایط تحصیل .
 • تنش های مربوط به تصمیم گیری در مورد شغل یا بازنشستگی .
 • مشکلات مربوط به روابط میان فردی مانند مشکلات زناشویی و خانوادگی .
 • مهارت های افراد و مشکلات مربوط به اختلالات یادگیری .
 • چگونگی مدیریت استرس افراد و حوادث ناگوار زندگی .
 • مشکلات سازمانی افراد .
 • بررسی بیماری های فیزیکی افراد و میزان سازگاری با معلولیت ها .
 • بررسی میزان تطبیق پذیری افراد در ابعاد اجتماعی و شخصی .
 • بررسی مشکلات هویت .
 • بررسی مشکلاتی که مربوط به خود فرد نیست و اتباط با سایر افراد دارد .
 • در آخر مشاوره تلفنی روانشناسی اختلالات شناختی را مورد بررسی قرار میدهد .

اهداف مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه

مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه این مهم مد نظر است که هزینه مشاوره مخاطبان با مشاوران و متخصصان هر حوزه کاملا مقبول باشد . در همین راستا تعرفه تا حد ممکن کاهش یافته است .  تا رضایت درمانجو ها برای ارجاعات بعدی کسب شود و بدین سبب نگرانی موجود نباشد . در مشاوره تلفنی روانشناسی آویژه از روش ها و تکنیک های زیر در فرایند مشاوره بهره گرفته میشود :

 • مشاوره فردی ، گروه درمانی و خانواده درمانی
 • مداخله در بحران و مدیریت حوادث ناگوار
 • روش های ارزیابی برای تشخیص اختلالات
 • برنامه ریزی برا ی کارگاه های آموزشی جهت پیشگیری از بد تر شدن اوضاع و مشکلات
 • مشاوره روانشناسی این حوزه را نیز باید در نظر بگیرد که با سایر ارگانها نیز همکاری کند
 • ارزیابی نتیجه درمان
 • استفاده از تست

استفاده از تحقیقات علمی روز جهان

مرکز مشاوره روانشناسی متخصص با طیف های گوناگون جامعه سر کاردارد . از جمله خانواده ها ، افراد و حتی سازمانها . بدین ترتیب مرکز مشاوره روانشناسی باید از متخصصانی متعهد و مجرب بهره بگیرد زیرا این حوزه حساسیت های خاص خود را دارد . علاوه بر این مرکز مشاوره روانشناسی با طیف سنی مختلفی نیز روبه روست مانند کودکان ، نوجوانان ، بزگسالان و … همچنین به این طیف تنوع مشکلات را نیز بیفزایید .

نوجوانان با مشکلات تحصیلی و شاید سوء مصرف مواد بزرگسالان با مشکلات خانوادگی و زناشویی و مسن تر ها با مشکلات مربوط به بازنشستگی دست به گریبان هستند و به مرکز مشاوره روانشناسی مراجعه میکنند . مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه در مواقع اضطراری تمام تلاش خود را برای یافتن راه حل برای این عزیزان میکند . همچنین مرکز مشاوره روانشناسی آویژه با گرد آوردن مقالات و متون متخصصان هر حوزه سعی بر کارگشایی مشکلات افراد دارد . شما میتوانید این مقالات را نیز مطالعه فرمایید . باشد که مفید واقع شود .

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی 24 ساعته آویژه

چرا به مشاوره روانشناسی تلفنی نیازمندیم؟ هنر یک مشاور روانشناسی خوب این است که علاوه بر داشتن علم و آگاهی کافی در زمینه روانشناسی، دارای خلاقیت باشد و با توجه به شما یک روش منحصر به فرد را برای درمان در نظر بگیرد. مشاوره روانشناسی که توسط افراد حرفه ای…

مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسیمکان به شور درآمدن . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی پذیرفت اینکه ما همه چیز را نمیدانیم . مرکز مشاوره روانشناسی یعنی کسی ممکن است تحت تاثیر احساسات ، صلاح و مصلحتش فراموش شود. وجود مرکزمشاوره روانشناسی یعنی همه آنها که امروز پشیمان هستند روز تصمیم ، فکر میکردند بهترین…

مشاوره ی

مشاوره روانشناسی آنلاین

روانشناسی آنلاین روانشناسی آنلاین  به مجموعه ای از کاوشها  ، سوالات و تدوین راهکارهایی میپردازد که مراجعه کننده با آن سرو کار دارد . روانشماسی آنلاین برای ارایه بهترین روش درمان تلاش میکند . حال ممکن است آسیب فردی باشد و ممکن است خانوادگی  یا حتی اجتماعی . روانشناسی آنلاین…

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی روانشناسی

مشاوره تلفنی روانشناسی مقوله بسیار متفاوتی است . علم روانشناسی پایه و اساس مشاوره است . مشاوره تلفنی روانشناسی با تکیه برعلوم مختلف روح و روان شما را واکاوی میکند و در حل مشکلاتتان یار و یاور شما خواهد بود . مشاوره تلفنی روانشناسی با در نظر گرفتن شرایط درونی…

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور