کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

دوست پسرم ازم عکس لختی می خواد چیکار کنم؟

دوس پسرم ازم عکس میخاد چیکار کنم؟
3/5 - (30 امتیاز)

دوست پسرم ازم عکس میخاد چیکار کنم؟😩 دوست پسرم عکس نود میخواد علت آن چیست؟😒 شاید شما نیز با موقعیتی روبه رو شوید که دوست پسر یا پارتنر شما درخواست عکس لختی و یا عکس بی حجاب کند و شما ندانید که چه باید کرد.🙄 او ممکن است برای رسیدن به خواسته خود از تعریف و تمجید از شما استفاده کند و بگوید که شما بسیار زیبا هستید و او می خواهد این زیبایی ها را در عکس ببیند و … . شما ممکن است تحت تاثیر حرف های او قرار بگیرید و به دلیل هیجان بالا شروع به فرستادن عکس بی حجاب برای دوست پسر خود کنید.

اما در مرحله اول شما باید بررسی کنید که دلیل عکس لختی خواستن پسر از دختر چیست؟🤔 سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برای دوست پسر خود عکس بی حجاب بفرستید و یا با اعتماد به نفس کامل به او جواب رد می دهید؟🤔

اگر شما نیز به دنبال یافتن علت در خواست عکس از دختر هستید و یا دوست پسرتان از شما عکس سکسی خواسته و نمی دانید چه کنید، اصلا نگران نباشید. مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه برای کمک به شما آماده هستند. شما می توانید با شماره گیری شماره مرکز مشاوره آویژه از راهنمایی مشاوران آویژه استفاده کنید و یا با مطالعه مقاله زیر اطلاعات کافی در رابطه با عکس خواستن دختر از پسر، علت عکس سکسی خواستن پسرا و … کسب کنید. پس با ما همراه باشید.

علت عکس سکسی خواستن پسرا

علت درخواست عکس از دختر چیست؟🤔🤔

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، یک فرد می تواند با فرد دیگری در آن سوی کره زمین صحبت کند. پیشرفت و گسترش تکنولوژی باعث شده است که شما وقتی با کسی صحبت می کنید، بتوانید برای او متن، عکس، فیلم و … را ارسال کنید. از بین این همه راه های برقراری ارتباط، ارسال عکس رایج ترین مورد در قرار ملاقات های مجازی شناخته می شود. شاید شما نیز متوجه شده باشید که اکثر پسران از دوست دختر خود درخواست عکس می کنند. این سوال ممکن است برای شما نیز به وجود آمده باشد که دلیل اینکه عشقم عکس بی حجاب میخواد چیست؟ برخی از مهم ترین علت عکس سکسی خواستن پسرا و یا به طور کلی درخواست عکس از دختر عبارتند از:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه دوست پسرم ازم عکس لختی می خواد چیکار کنم؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

او صرفا می خواهد شما را ببیند 😐

شاید ساده ترین دلیلی که می توان برای درخواست عکس پسر از دختر پیدا کرد این باشد که صرفا او می خواهد ظاهر شما را ببینید. البته این موضوع در صورتی صدق می کند که او از شما عکس سکسی و یا بی حجاب درخواست نکرده باشد. درخواست عکس سکسی از دختر دلایلی فراتر از دیدن شما دارد. اما اگر او یک عکس معمولی از شما درخواست کرده است دو حالت ممکن است پیش رو باشد. اول اینکه او تا به حال شما را ندیده و می خواهد شما را ببینید. تا تصمیم بگیرد با شما ادامه بدهد یا نه. دوم اینکه او حتی ممکن است شما را بارها حضوری دیده باشد. اما درخواست عکس کند، این شاید به دلیل دلتنگی باشد.

نسبت به حرف شما اعتماد کافی ندارد 🙁

شاید او می خواهد دائم شما را کنترل کند و ببیند چه می کنید؟ کجا هستید؟ و … گاهی نبود اعتماد کافی باعث می شود که دوست پسر یا پارتنر شما از شما درخواست کند که به جای توضیح دادن اینکه کجا هستید و یا چه کسی در کنار شما است، از شما بخواهد عکس بفرستید. اگر همسر یا دوست پسر شما شکاک و بدبین باشد و بخواهد با عکس فرستادن شما، شما را چک کند، باید به دنبال راهکار برای برطرف کردن این مشکل باشید. شما می توانید با مطالعه مقاله برخورد با بدبینی همسر اطلاعات مفیدی در این رابطه کسب کنید.

او می خواهد از عکس شما سوء استفاده کند 😰

درخواست عکس بی حجاب از دختر و یا عکس لختی می تواند عواقب بدی را برای دختر به همراه داشته باشد. شاید دوست پسر شما تصمیم دارد که از عکس های لختی و بی حجاب شما به عنوان وسیله ای برای تهدید استفاده کند. او ممکن است بعد از اینکه به عکس های بی حجاب شما دسترسی پیدا کرد. اخلاق و رفتارش تغییر کند. احتمالا او دائم شما را به انجام کارهایی خلاف عرف و خلاف آنچه که می خواهید مجبور می کند. شما نیز ممکن است برای حفظ ابرو خود و یا ترس از پخش شدن عکس هایتان مجبور شوید هر آنچه که او می خواهد را انجام دهید.

دوست پسرتان می خواهد عکس شما را به نمایش بگذارد 😱

شاید او با دوست خود شرط بندی کرده باشد. یا بخواهد حسادت او را تحریک کند. به همین دلیل از عکس های سکسی شما برای رسیدن به هدف خود استفاده می کند. او عکس های شما را به دوست خود نشان می دهد. به خودش افتخار می کند که توانسته از اعتماد شما نهایت سوء استفاده را داشته باشد. به یاد داشته باشید که استفاده از جملات عاشقانه، فرستادن فیلم های عاشقانه و زیبا و یا نگاه های مهربان و پر مهر همیشه نمی توانند نشان دهنده این باشند که طرف مقابل عاشق شما است یا دیوانه وار شما را دوست دارد. گاهی برخی از افراد از مهربانی، سادگی و … شما برای رسیدن به آنچه که می خواهند استفاده می کنند. پس بهتر است بسیار مراقب باشید. اگر به دنبال یافتن نشانه های عاشقی در دوست پسر خود هستید، مطالعه مقاله نشانه عاشقی در پسران را از دست ندهید.

او می خواهد مطمئن شود که عکس پروفایل شما واقعی است و خودتان هستید 😶

اگر پارتنر شما درخواست عکس می کند ممکن است به این دلیل باشد که می خواهد مطمئن شود ظاهر و صورت شما با عکس پروفایلتان یکی است. هنگامی که شما در شبکه های اجتماعی با کسی صحبت می کنید، نمی دانید که آیا شخص مقابل شما واقعی است یا خیر. شما حتی نمی توانید به طور مطمئن بگویید که جنسیت او چیست. به همین دلیل اکثر پسرها بعد از رفاقت و صمیمی شدن از شما درخواست می کنند که عکس های مختلفی برای آنها ارسال کنید. البته اگر او برای فرستادن عکس بی حجاب و یا سکسی پافشاری می کند مسلما به این دلیل نیست که مطمئن شود عکس پروفایل شما واقعی است. او ممکن است دلیل غیر اخلاقی برای کار خود داشته باشند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه دوست پسرم ازم عکس لختی می خواد چیکار کنم؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دوست پسرتان از عکس های لختی برای خودارضایی و مسائل جنسی استفاده می کند 🤦‍♀️

برخی از پسرها از بیماری روانی- جنسی رنج می برند. یکی از مهم ترین دلایل درخواست عکس سکسی از دختر، خودارضایی و مسائل جنسی است. علت عکس سکسی خواستن پسرا می تواند جنسی باشد. او از عکس های لختی و بی حجاب شما برای برآورده ساختن نیازهای جنسی و غیر اخلاقی خود استفاده می کند. شاید او بعد از مدتی از شما درخواست کند که با او رابطه جنسی داشته باشید. یا درخواست قرار ملاقات حضوری داشته باشد و رابطه فیزیکی با شما برقرار کند. او حتی ممکن است در صورت امتناع شما، شما را تهدید کند که عکس هایتان را پخش خواهد کرد. به این وسیله از شما سوء استفاده کند.

مردان بصری گرا هستند و می خواهند تصویر شما را به خاطر بسپارند 🤨

مردان به شدت بصری گرا هستند. این موضوع می تواند در درخواست عکس از دختر نقش داشته باشد. حتی ممکن است مردی با پارتنر خود قبلا رابطه فیزیکی داشته باشد و او را از نزدیک ملاقات کرده باشد. اما همچنان می خواهد یک یادآوری بصری را نیز تجربه کند. به همین دلیل درخواست عکس سکسی از دختر می تواند یک راه عالی برای یادآوری لذت جنسی برای او باشد. البته ممکن است این موضوع از دید خانم ها کمی عجیب و غیر منطقی به نظر برسد.

دوست پسر شما می خواهد هیجان و لذت را تجربه کند 😑

ارسال و دریافت تصاویر سکسی می تواند برای بسیاری از افراد یک تجربه هیجان انگیز و لذت بخش باشد. ماهیت مخاطره آمیز بودن این عمل می تواند هیجان را با خود به همراه داشته باشد. پس دوست پسر شما برای لذت جنسی و تجربه هیجان ممکن است از شما درخواست عکس برهنه و نود داشته باشد.

دلیل عکس لختی خواستن پسر از دختر

چرا برای دوست پسر خود عکس بی حجاب ارسال نکنیم؟ 🤔🤔

کم نیستند دخترانی که می گویند دوست پسرم عکس نود و برهنه من را می خواهد. اما من دوست ندارم این کار را انجام دهم. او نسبت به این درخواست خود پافشاری می کند و می گوید چرا به من اعتماد نداری؟ در این شرایط چه باید کرد؟

مسلما ارسال چنین عکس هایی احساس خوبی به فرد نمی دهد. اکثر افراد دوست ندارند عکس بی حجاب، برهنه و یا نیمه لختی از خود برای دوست پسر یا پارتنر ارسال کنند. اما ممکن است تحت تاثیر حرف ها و جملاتی که طرف مقابل برای راضی کردن استفاده می کند قرار بگیرند. در نهایت دختر ممکن است برای اینکه به دوست پسر خود نشان دهد به او اعتماد دارد. یا با این شرط که طرف مقابل بعد از دیدن عکس آن را پاک می کند. عکس نامناسبی از خود به اشتراک می گذارد. اما آیا این کار درست است؟ در این قسمت این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

بی احترامی به مرزهای یکدیگر نشانه عدم علاقه و دوست داشتن است 📛

اگر دو نفر یکدیگر را واقعا دوست داشته باشند باید به نظرات و حد و مرزهای یکدیگر احترام بگذارند. احترام به حریم خصوصی یکی از رازهای خوشبختی در زندگی است. هنگامی که دوست پسر شما درخواست عکس بی حجاب می کند و با مخالفت شما مواجه می شود. اگر او شما را دوست داشته باشد پس مسلما به مرزها و حد و حدودی که شما تعیین کرده اید احترام گذاشته و متقاعد می شود. اما اینکه او دائما اصرار می کند و یا حتی به شما می گوید که اگر برای او عکس ارسال نکنید شما را ترک می کند. به نظر شما منطقی و از روی علاقه است؟ بدون شک این گونه تهدیدها و یا اصرارها نه تنها نشانه از عدم علاقه او به شما است بلکه احتمالا هدف و نقشه ای خاص و منفی را دنبال می کند.

ممکن است احساس کنید مشکل از سمت شما است 🥺

درخواست عکس از دختر و اصرار و پافشاری بر این موضوع باعث می شود احساس کنید مشکل از شما است. او می تواند با استفاده از جملات با روان شما بازی کند. در این شرایط شما از او جملاتی مانند مگر به من اعتماد نداری؟ من می خواستم اعتماد تو را بسنجم، تو هنوز از جامعه عقبی و نمی دانی این یک درخواست معمولی است و … را خواهید شنید که ممکن است شما را تحت تاثیر قرار دهد. در این شرایط شما احساس می کنید که مشکل از شما است. در صورتیکه مشکل این است که او به مرزهای شما احترام نمی گذارد. او پافشاری کردن و درخواست های نا به جای خود را با تعارفات الکی پنهان کرده است. که احتمالا باعث می شود احساس گیج کننده تری داشته باشید.

گرفتن و ارسال عکس های برهنه یک فعالیت جنسی است ❌

شاید شما نیز این موضوع را ندانید که گرفتن هرگونه عکس و فیلم برهنه و یا نیمه برهنه یک فعالیت جنسی محسوب می شود و می تواند برای شما دردسرهای زیادی را به همراه داشته باشد. علاوه بر این یک فعالیت غیر قانونی بوده و در صورت اطلاع مراجع قانونی، با شما برخورد خواهد شد. پس دوست پسر شما یک درخواست آسیب زننده و مخاطره آمیز از شما دارد و بهترین گزینه این است که با اعتماد به نفس کامل به او نه بگویید. او از عکس های بی حجاب و لختی شما برای رفع نیازهای نامناسب خود استفاده خواهد کرد و از این مورد سود می برد. اما برای شما ارسال چنین عکس هایی نه تنها سودی ندارد بلکه به شدت آسیب زننده خواهد بود.

ارسال یک عکس برهنه همیشه با خطراتی همراه است ⭕

حقیقت این است که پاسخ مثبت دادن به درخواست دوست پسر برای ارسال عکس های بی حجاب و برهنه حتما برای شما با خطراتی همراه است. احتمالا او به فکر سوء استفاده از شما و مورد آزار و اذیت قرار دادن شما با استفاده از عکس هایتان است. او می تواند بعد از دسترسی به عکس های شخصی شما، شما را تهدید کند که اگر به حرف ها و یا درخواست های زشت و نابه جای او عمل نکنید، عکس های شما را در فضای مجازی به اشتراک می گذارد و … . برخی از افراد احساس می کنند که درخواست عکس از دختر جز نیازهای عاطفی مردان است. در صورتیکه این مورد اصلا نیاز عاطفی مردان محسوب نشده و یک تمایل و نیاز جنسی مخاطره آمیز است.

عکس خواستن دختر از پسر

دوست پسرم ازم عکس می خواهد چه کار کنم؟ 🤔🤔

دوست پسرم ازم عکس بی حجابی میخواد چه کنم؟ آیا برای دوست پسرم عکس نود ارسال کنم یا نه؟ با توجه به نکاتی که در بالا توضیح داده شد و روشن شدن علت عکس سکسی خواستن پسرا حال باید تصمیم بگیرید که آیا برای دوست پسر خود عکس برهنه و یا بی حجاب ارسال خواهید کرد یا نه؟ شاید شما بگویید به او گفته ام بعد از دیدن عکس آن را پاک کند. اما شما تا چه میزان مطمئن هستید که او این کار را انجام می دهد؟ مطمئنا او عکس شما را پاک نخواهد کرد. پس بهتر است هنگامی که با چنین درخواستی از سمت دوست پسر خود مواجه می شوید، با اعتماد به نفس به او نه بگویید. شما می توانید از جملاتی که در زیر گفته شده است برای رد کردن درخواست دوست پسر برای ارسال عکس برهنه و یا بی حجاب استفاده کنید.

من واقعا تو را دوست دارم. اما با ارسال عکس سکسی یا برهنه موافق نیستم. اگر تو مدام نسبت به درخواست خود پافشاری کنی، احساس می کنم که به من و مرزهایی که برای من مهم است، اهمیت نمی دهی!

من نمی توانم برای تو عکس بی حجاب ارسال کنم. اما این بدان معنا نیست که به تو اعتماد ندارم. اگر تلفن تو هک شود، گم شود یا دزدیده شود ممکن است تصاویر منتشر شوند.

پدر و مادرم گوشی من را زیر نظر دارند. اگر چنین عکسی را ببینند، برایم مشکل ساز خواهد شد.

عشق یعنی احترام گذاشتن به مرزهای یکدیگر. ارسال عکس لختی و یا بی حجاب یکی از مرزهای مهم من است پس اگر من را دوست داری به آن احترام بگذار.

تو نمیتوانی درمورد احساسات من و آنچه که برایم خط قرمز است بحث و پافشاری کنی. وقتی گفتم نمی خواهم این کار را انجام بدهم، دیگر اصرار نکن.

دوست پسرم عکس نود میخواد

سخنی از مشاوران آویژه

به یاد داشته باشید که در اکثر شرایط هدف و علت درخواست عکس از دختر منفی بوده و اصلا جنبه مناسبی ندارد. باید گفت دختری که عکس میفرسته خود را در شرایط مبهم و در اکثر موارد بد قرار می دهد. سوء استفاده از عکس های دختر و مورد آزار و اذیت قرار دادن دختر و تهدید و درخواست های نا به جا از او می تواند از جمله آسیب هایی باشد که برای دختر به همراه است.

اگر با درخواست های زیاد و پافشاری دوست پسر خود برای ارسال عکس بی حجاب مواجه شده اید و نمی خواهید این کار را انجام دهید. اما دوست پسرتان را به شدت دوست دارید. بهتر است این موضوع را با مشاوره خانواده درمیان بگذارید. مشاور به شما کمک می کند تا اولا بفهمید آیا انتخاب درستی داشته اید و او ارزش دوست داشتن و علاقه شما را دارد یا نه؟ دوما چگونه به درخواست او پاسخ دهید که او ناراحت نشود و یا شما را ترک نکند.

سوالات متداول

آیا برای دوست پسرم عکس برهنه و یا بی حجاب ارسال کنم؟

ارسال عکس برهنه برای دوست پسر خطرات و آسیب های زیادی را با خود به همراه دارد. احتمال سوء استفاده از عکس های شما بسیار بالا است. این بستگی به شما دارد که این خطرات و آسیب ها را بپذیرید یا نه.

علت عکس سکسی خواستن پسرا چیست؟

مهم ترین و رایج ترین دلیل عکس سکسی خواستن پسرا، برطرف کردن نیازهای جنسی، خودارضایی، لذت بردن و تجربه هیجان است. همچنین ممکن است آنها از عکس های شما به عنوان راهی برای سوء استفاده و تهدید شما برای عمل کردن به درخواست هایشان استفاده کنند.

 

براي مشاوره در زمينه دوست پسرم ازم عکس لختی می خواد چیکار کنم؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 42 نظر:

 1. من عاشق یک پسرم اما نمی دانم اونم منو دوست داره یا نه و نمی تونم بهه شب گم

 2. بنظر من اصلا رل زدن چیز خوبی نیست… همه همیشه خدا میگن پسرا هولن چمیدونم فقط میخوان سو استفاده کنن خوب راستش من خیلی به این مسئله اعتقاد دارم 3 ساعت پیش پسری که وقتی 5 سالم بود دیدمش بهم گفت عاشقت شدم و چمیدونم رل بزنیمو از این حرفا منم نمیدونم چه کنم به مامانمم بگم که میره پسره رو میکشه و….. اصن نمیدونم چیکا کنم

 3. شما هیچ تعهدی به هم ندارید.
  ایشان چرا باید دلش به حال شما بسوزد.
  از شما سیراب که شد، شما را رها می کند.
  بدون شک.

 4. سلام دوست عزیز.

  بعضی از دخترها فکر می‌کنند که با برقراری روابط جنسی می‌توانند طرف مقابل‌شان را به رابطه پایبند کنند.
  و آن‌ها را برای بودن و ماندن در کنارشان ترغیب نمایند.

  ولی پسرها اصلا این‌ گونه فکر نمی‌کنند.

  این روابط هیجانی دلبستگی و وابستگی بعضا شدید برای دختر ایجاد می کند.

  اما در پسرها اصلا اینگونه نیست.

  پسرها در پی احساسات زودگذر و هیجانی به یک دختر نزدیک شوند، عطش نیازهای جنسیشان را در پشت عبارات و هیجانات عاشقانه پنهان می کنند، تجربه ثابت کرده است وقتی نیازشان برطرف شد خیلی عادی از شما سرد می شوند و شما را رها می کنند.

  و متاسفانه قسمت بد ماجرا این است:

  پسر بدون هیچ تعهد و مسئولیتی به شما دست می یابد، شما را یک دختر سهل الوصول می داند.

  بعد از اینکه به خواسته های جنسیش رسید، نسبت به شما سرد می شود، شما تازه متوجه میشوید که آن همه ابراز احساست و هیجانات، فقط برای رفع عطش جنسی بوده است و بس.

  آنگاه سکانس پایانی و غم انگیز این رابطه ی هیجانی که گاهی هم دردناک هست آغاز می شود.

  شما می مانید و عشقی که سراب بوده و کرامتی که حفظ نشده،

  و آینده ای که با ترس ها و نگرانی ها همراه هست.

  *** باید تا می توانیم حس ارزشمندی را در خودمان تقویت کنیم.

  موفق باشید.

 5. سلام ، من ۲۳ سالمه و نزدیک ب ۳ ماه میشه ک با دوس پسرم آشنا شدم ، اونم ۳۰ سالشه و تقریبا فامیلیم ، همدیگه رو می‌شناسیم.ما قبلا همدیگه رو ندیده بودیم و ب واسطه ی درسمون با هم آشنا شدیم و گفت ک من اصلا شما رو ندیدم منم عکسمو فرستادم گفتم اینم .
  هیچی از من نخواسته تو این چن وقت ، اما الان از من عکس نود میخواد ، نمیدونم باید چیکار کنم ، لطفا هر چ سریع تر راهنماییم کنید 🙏

  1. موضوع عکس لختی فرستادن کاملا یک موضوع شخصی هستش. میتونی نفرستی اختیارش دست خودته. مهم اینه که حداقل به طرفین ثابت میشه واسه چی همدیگرو میخوان‌. توصیه میکنم نفرستی

 6. سلام کلی عکس و فیلم لخت رل روانی قبلیم ازم داره تو مجازی آشنا شدم ولی از نزدیک ندیدمش الان سه سال میگذره تهدید نکرده ولی اهل پخش کردن هست و به کل دوستاش نشون داده من مدرک ندارم باید چطوری جلوش بگیرم اون شمال غرب من جنوبی کلی فاصله داریم ؟

 7. سلام من پنج ماه با یکی بودم حالا دو روزه کات کردیم منم رفتم با یکی دیگه حالا از من عکس بی حجاب خپاست فرستادم حالا رابطه میخواد چکار کنم

 8. ببینید واسه هرکس پیش اومده که همچین تجربه ای داشته باشه که دوست پسرش یا حتی دوست دخترش ازش عکس بخواد. مهم احترامیه که نسبت بهم دارید وقتی دوست پسرتون بهتون همچین درخواستی داد خیلی واضح بهش بگید از این کار خوشحال نیستید تا تحت فشار قرار نگیرید. باید اطرافیان و به ویژه اشخاص مهم توی زندگیتون میل ها و خواسته هاتون رو بدونند تا مرتکب همچین اشتباهاتی نشن

 9. من قبل داشتن سکس عکس فرستادم اول عکس فرستادم بعد واسم آدرس فرستاد گفتش که بیا وگرنه عکستو پخش میکنم منم رفتم درخواست سکس داد قبول کردم سکس که میکردیم فیلم گرفت گفت اگه با رفیقام سکس کنی فیلمو پخش نمیکنم منم مجبور شدم که ………ولی حال داد ولی به هر حال نکنید

  1. دفعه بعدی بهت میگه اگه با کل پسرا ایران نکنی فیلمتو پخش میکنم توام قبول میکنی

  2. وقتی به یه پسر لاشی اعتماد میکنی اینطوری میشه پسری که دوستت داشته باشه نمیزاره حتی یه تار موهات هم کسی ببینه عذاب زناکار رو بزن وقتی توروز قیامت زناکار وادر صحنه محشر میشه از بوی گندش همه ناراحت میشن و یکی از رگای بدنش که در حال عذابه رو به ۴۰۰ امت بزنن همه اونا میمیرن و در ضمن عکسا رو به کی پخش کنه ساده لوح ؟؟

 10. به نطر من هر کس حد و مرز را بشناسد این تقا ضای را نمی کنه چون اگر را واقعان دوست داشته باشه هرگز باعث ناراحتی ش نمی شودج

 11. عکس برهنه دیدن از دوست دختر، دو حالت داره:
  ۱. درون دینی
  ۲. برون دینی
  اگه دیندار هستید، این کار اشکال شرعی داره و حرامه و عذاب سنگینی داره و معلوم نیست کار به ازدواج و حلال، بینجامه.
  اگه دیندار نیستید، مشکلات حقوقی و قانونی برای هر دو طرف ایجاد میکنه. می‌تونه سوء استفاده های زیادی انجام بده.
  مراجعه کننده داشتیم که با یک عکس، مجبور شد، دو سال صیغه ی طرف مقابل بشه و دچار افسردگی شدید و گرفتارهای آبروریزی و توهین های خانواده رو دید…

  موفق باشین
  خدا رو در نظر داشته باشین همیشه

 12. من موندم اخه این چ کاریه که پسر ها می‌کنند خوب عکس برهنه رو میخواهین چکار اخه

  1. والله یه نمونه من به چشم خودم دیدم پسر عمه خودم حرومزاده از دها نفر دختر بیچاره عکس گرفته بود نشون هرکی میرسید میداد فرقیم نمیک:د طرف کیه

 13. سلام من یک ساله با یک پسر کات کردم و در اوایل با تعریفات اون ب هیجان اومدم و عکس بی حجابی براش فرستادم و اون تا یک سال که میگذره هیچ کاری نکرده فقط دیشب بهم ی در خواست فالوری داد و من قبول نکردم ب نظرتون اون اقدام ب پخش عکسام می‌کنه

  1. همه ی آدمها مریض نیستن بخوان از بقیه سو استفاده کنند.
   اصلا به این موضوع فکر نکن و زندگیتو بکن.نباید انجام میدادی حالا که انجام شده.توو فکر فرو نرو و ازین به بعد هیچوقت دیگه برای کسی نفرست.باهاش در ارتباط نباشی بهتره

 14. سلام وقتتون بخیر من 29 سالمه و از دختر مورد علاقم که 28 سالشه به صورت خیلی خشن توی اتاقم ازش لب گرفتن من اون شب مست بودم و واقعا ازش خوشم میاد و عکس نود ازش میخوام اما نمیدونم چطور بهش بگم اونم چند شب پیش به من ابزار علاقه کرد

  1. خب اگه دوست دخترت نخواهد بهت عکس برهنه بده بهش گیر ندع و اونو تحت فشار نزار چون اون اذیت میشع و از تو سرد میشه

  2. دوست شدن با جنس مخالف، بستگی به هدف داره… اگه هدف، ازدواجه، باید با شرایط خودش جلو بره و از روی هوس نباشه بلکه از روی عقل و منطق و دین.
   اگه هدف، چیز دیگه ای هست، بی انصافی است و باید فکر کنی که اگه کسی با خواهرت یا دخترت اینجور رفتار کنه، راضی هستی که الان دارای با دختر یا خواهر مردم بازی می‌کنی؟؟!؟

  3. من چند تا سوال دارم:
   ۱.چرا باید اون دختر تو اتاق تو باشه
   ۲.چرا تو باید مست باشی
   ۳.چرا از دختر مورد علاقت عکس نود میخوای
   ۴.و آخرین سوال،اون شب که مست بود و اون دختر در اتاق شما بوده کارهای 18+ باهاش نکردی
   5.چراهای خیلی زیادی دارم ولی اینجا نمیتونم بپرسم 😁😁😁[و خودم دخترم 💜]

   1. من چرا های بعدی رو تشخیص دادم😆 ، منم باهاش موافقم👍 ، چرا وقتی دوست دخترت توی اتاقته ، بجای خودت یکی دیگه لب میگیره ازش🤔 ؟!
    اگه خواستید بدونید منم پسرم ، که چی

 15. بادرود وسپاس فراوان به شما اصحاب رسانه ای اجتماعی
  احتراما نسبت به دوست پسرتان دوشیزه ودختر خانم عزیز اعتماد به نفس وعزت نفس را بررسی واطمینان حاصل فرمایند سرانجام نیت طرف را مد نظر داشته باشند عکس لختی خواستن خود نشانه خیانت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉