کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

آیا شوهرتان دست بزن دارد؟ ۶ دلیل ۶ نشانه ۶ راهکاری که باید بدانید

نشانه های مردی که دست بزن دارد
4/5 - (9 امتیاز)

با شوهری که دست بزن دارد چکار کنیم؟ نشانه های مردی که دست بزن دارد چیست؟ متاسفانه برخی از مردان رفتارهایی خشونت آمیز علیه همسران خود دارند. کتک زدن همسر، آزار جسمی زن و یا حتی آزار روحی و روانی او نمونه هایی از خشونت های خانگی علیه زنان است. زندگی با شوهری که دست بزن دارد بسیار خسته کننده و آسیب زننده است. کتک در رابطه باعث از بین رفتن مهر، علاقه و عشق بین زوجین می شود. 😣

شوهرم دست بزن داره، چگونه با او رفتار کنم؟ آیا می توان رفتار کتک زدن زن توسط شوهر را تغییر داد؟ به دلیل اهمیت بالای این موضوع و آگاهی بیشتر شما عزیزان در رابطه با رفتار صحیح با مردی که دست بزن دارد و نشانه های شوهری که دست بزن دارد، مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی کتک زدن زن توسط مرد و نحوه برخورد با مردانی که دست بزن دارند پرداخته اند. مقاله جامع و کاربردی زیر نتیجه تحقیقات و بررسی های مشاوران آویژه است. شما با مطالعه این مقاله نحوه برخورد با شوهری که دست بزن دارد و نشانه های مردانی که دست بزن دارند را خواهید آموخت. پس خواندن این مقاله را از دست ندهید.

مردانی که دست بزن دارند

کتک زدن زن از نظر روانشناسی 🙄

کتک زدن زن از نظر روانشناسی عملی ناخوشایند، آسیب زننده و محکوم است که باید مورد بررسی بیشتر قرار بگیرد و نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد. مسلما زندگی با مردی که دست بزن دارد بسیار سخت و آسیب زننده است. مردانی که دست بزن دارند نه تنها باعث ایجاد مشکلات روحی و روانی و جسمانی برای همسران خود می شوند، بلکه فرزندان آنها نیز آسیب های جدی خواهند دید. زندگی با شوهری که دست بزن دارد خالی از عشق، محبت، مهربانی و آرامش است.

❌ کتک زدن همسر باعث می شود اعتماد، ارتباط و پیوند در زندگی مشترک از بین برود. همچنین افراد را از رسیدن به موفقیت در زندگی مشترک و داشتن یک زندگی عالی و به دور از جنجال دور می کند. کتک زدن همسر می تواند ازدواج را به پایان خودش نزدیک کرده و طلاق را به همراه داشته باشد. یکی از دلایل تنفر از شوهر می تواند کتک زدن باشد.

❌ کم نیستند زنانی که می گویند شوهرم مرا کتک می زند بدون آنکه دلیل خاصی داشته باشد. یا مردانی که به دلیل مصرف مواد توهم زا و یا الکل وسایل را می شکنند و زنان خود را کتک می زنند. مهم این است که شما در برابر چنین رفتاری، واکنش مناسبی داشته باشید و به راحتی از کنار آن عبور نکنید. زیرا کتک زدن زن در هیچ شرایطی قابل پذیرش و بخشیده شدن نیست. زنی که از شوهر خود کتک می خورد همیشه مورد توهین، تحقیر و آسیب دیدن قرار میگیرد. از نظر روانی با مشکلات زیادی روبه رو می شود که گاهی قابل درمان نیست.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه آیا شوهرتان دست بزن دارد؟ ۶ دلیل ۶ نشانه ۶ راهکاری که باید بدانید با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

📈 آمار خشونت های خانگی و کتک زدن زنان توسط شوهرانشان

بر اساس تحقیقات انجام شده و گزارشات مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها، تقریبا از هر 4 زن، یک نفر و از هر 10 مرد، یک نفر در مقطعی از زندگی مشترک خود، مورد خشونت خانگی و کتک زدن همسر قرار گرفته است. تقریبا 43 میلیون زن و 38 میلیون مرد نیز در روابط صمیمانه خود پرخاشگری روانی را تجربه کرده اند.

نشانه های مردانی که دست بزن دارند

از کجا بفهمم خواستگارم دست بزن داره؟ آیا نامزدم دست بزن داره و من نمی دانم؟ برخی از مردان اوایل آشنایی و ازدواج رفتارهای مخاطره آمیز و خشونت خانگی خود را از زنان پنهان می کنند. که متاسفانه زنان بعد از گذشت زمان؛ اخلاق بد، عصبانیت و دست بزن داشتن آنها را متوجه می شوند. آگاهی از رفتارها و نشانه های مردانی که دست بزن دارند و پرسیدن سوالاتی در این زمینه هنگام آشنایی، می تواند به زنان کمک کنند تا بیشتر طرف مقابل خود را بشناسند و اگر احساس می کنند او مردی است که دست بزن دارد، تصمیم درست تری بگیرند. برخی از مهم ترین و رایج ترین نشانه های مردی که دست بزن دارد، عبارتند از:

حسادت بیش از اندازه و احساس مالکیت نسبت به همسر 🥴

مردانی که حسادت بیش از اندازه دارند دائم به زنان خود توهین می کنند. آنها می خواهند که قدرت انتخاب را از همسران خود گرفته و احساس مالکیت نسبت به آن دارند. برای دست یابی به این مالکیت، حتی ممکن است از کتک زدن نیز استفاده کنند. این گونه افراد حتی به همسر خود اجازه نمی دهند که تنهایی جایی بروند. اگر شوهر شما نیز این ویژگی را دارد، مطالعه مقاله شوهرم نمیزاره تنهایی جایی برومرا از دست ندهید.

زود عصبانی می شوند 😡

افرادی که زود عصبانی شده و نسبت به کوچکترین مسائل نیز پرخاشگری می کنند، احتمال اینکه دست بزن داشته باشند نیز وجود دارد. عصبانیت زیاد و نا به هنگام و همیشگی می تواند باعث شود که زن دائم از شوهرش کتک بخورد.

عدم توانایی کنترل رفتار 🤬

افرادی که نمی توانند هنگام وجود مشکلات تصمیم بگیرند و یا توانایی کنترل رفتار و گفتار خود را ندارند، احتمال دست بزن داشتنشان بیشتر است.

بی احترامی یا بی رحمی نسبت به دیگران😈

این گونه افراد نسبت به درد و رنج دیگران بی احساس هستند. راحت به دیگران توهین می کنند و حیوانات یا کودکان و … را ظالمانه تنبیه می کنند. افرادی که احساسات دیگران را نادیده می گیرند و به قول معروف خالی از احساس هستند، احتمال دست بزن داشتن نیز دارند.

تغییرات خلقی ناگهانی 😖

افرادی که دست بزن دارند، ممکن است ساعتی را خوب و شاد باشند و در دقیقه بعد اخلاق جهنمی آنها ظاهر شود. نوسانات خلقی می تواند باعث شود فرد زنش را کتک بزند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه آیا شوهرتان دست بزن دارد؟ ۶ دلیل ۶ نشانه ۶ راهکاری که باید بدانید با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شکستن یا ضربه زدن به اشیاء 😤

مهم ترین نشانه شوهری که دست بزن دارد این است که هنگام عصبانیت با مشت به دیوار می کوبد، اشیاء را می شکند و یا آنها را پرت می کند. برخی از مردان زود از کوره در می روند و عصبی هستند. زندگی با این افراد ممکن است همراه با خشونت و کتک زدن باشد. اگر همسر شما نیز عصبی است می توانید مقاله آرام کردن شوهر عصبی را مطالعه کنید و اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کنید.

 برخورد با شوهری که دست بزن دارد

چرا شوهرم کتکم میزنه؟ 🤔🤔

دلیل اینکه شوهرم دائم مرا کتک می زند چیست؟ چرا شوهر من دست بزن دارد؟ اگر شما نیز شوهری دارید که به هر بهانه ای شروع به کتک زدن شما می کند، باید به دنبال دلیل این رفتارهای ناهنجار و آسیب زننده او باشید. برخی از مردان به دلیل بیماری های روانی که دارند شروع به کتک زدن زن خود می کنند و برخی دیگر به دلیل باورهای غلط و نادرست زنان را کتک می زنند. مردی که زنش را کتک می زند، کودکانش را مورد آزار قرار می دهد، تهدید می کند و اشیاء و وسایل خانه را به سمت دیوار و یا همسرش پرتاب می کند و … حتما دلیلی هر چند غیر منطقی برای کارهایش دارد. البته به یاد داشته باشید که آسیب رساندن به همسر و کتک زدن زن با هر دلیلی اشتباه بوده و غیر قابل پذیرش و بخشش است.

مصرف مواد توهم زا و یا الکل

برخی از مردان به دلیل مصرف مواد مخدر و توهم زا یا الکل شروع به کتک زدن همسر و فرزندان خود می کنند. مصرف مواد باعث می شود که آنها قدرت تصمیم گیری و کنترل رفتار خود را از دست بدهند. شوهرانی که به دلیل مصرف مواد و الکل زن خود را کتک می زنند، بعد از هوشیاری از کار و عمل خود پشیمان خواهند شد. استفاده از مواد مخدر و الکل یکی از مهم ترین عواملی است که باعث عدم توانایی کنترل رفتار می شود. شما با مطالعه مقالهبرخورد با شوهر الکی می توانید اطلاعات بهتری نسبت به این گونه افراد و نحوه برخورد با آنها پیدا کنید.

مشکلات دوران کودکی

سوء استفاده جنسی، آزار و اذیت جسمی و روانی در دوران کودکی، می تواند شوهر شما را به مردی تبدیل کند که ناخواسته همسرش را کتک می زند. برخی از مشکلات روانی که در دوران کودکی برای افراد به وجود آمده اند، اگر درمان نشوند می توانند بیماری های مختلفی از جمله دو قطبی بودن را به همراه داشته باشند. این بیماری ها می تواند فرد را به سمت کتک زدن همسر هدایت کند. همچنین تربیت نادرست کودک نیز می تواند او را به یک فرد قلدر و عصبی که دائم به دیگران توهین کرده و آنها را مورد آزار قرار می دهد، تبدیل کند.

فرهنگ و اعتقادات غلط

متاسفانه در برخی از جوامع و فرهنگ ها، مرد یک موجود قوی و پر قدرت که اجازه انجام هر کاری را دارد شناخته شده و زن موجود ضعیف، ناتوان که برای انجام هرکاری نیاز به اجازه از مرد دارد شناخته می شود. در این جوامع کتک زدن زن به عنوان یک حقوق برای مرد شناخته شده و شوهران به راحتی زنان خود را کتک می زنند. فرهنگ ها و آداب و رسوم و عقاید غلط باعث شده است که مرد به یک شوهر بداخلاق، زورگو با احساس مالکیت و قلدر تبدیل شود که مدام زنش را کتک می زند.

نشان دادن قدرت

شوهری که دست بزن دارد می خواهد قدرت و توانایی و زور خود را به زنش نشان دهد. برخی از زنان می گویند شوهرم کتکم میزنه تا مجبور شم به حرف ها و خواسته هایش هر چند نادرست و اشتباه، گوش کنم. شوهری که دست بزن دارد از زور، تهدید، ترس و کتک زدن همسرش برای رسیدن به خواسته های نا به جا خود استفاده می کند.

اختلالات شخصیتی و بیماری های روانی

برخی از بیماری های روانی و اختلالات شخصیتی باعث می شود که مرد کنترل خشم و عصبانیت خود را از دست بدهد. اکثر اختلالات شخصیتی باعث نوسانات خلقی و عصبی شدن افراد می شوند. که در نهایت به پرخاشگری های غیر قابل کنترل و کتک زدن زن ختم می شود. اگر شوهرتان علائم اختلالات شخصیتی و بیماری های روانی مانند دوقطبی، افسردگی، اضطراب و … را دارد، حتما برای درمان آن اقدام کنید تا کتک در رابطه شما به کلی حذف شود.

ژنتیک و یا الگوبرداری از خانواده خود

برخی از مردان کتک زدن را از پدر و یا برادر بزرگتر و پدر بزرگ خود یاد گرفته اند. آنها با الگو برداری از والدین و یا اطرافیان خود یاد گرفته اند که برای رسیدن به خواسته هایشان، ترساندن زن، نشان دادن قدرت، زورگویی و … از کتک زدن همسر استفاده کنند. همچنین ژنتیک نیز می تواند یک عامل مهم در کتک زدن همسر باشد. برخی از مردان به صورت ژنتیکی هورمون های تستوسترون بالایی در بدن خود دارند. بالا بودن بیش از اندازه هورمون تستوسترون می تواند باعث ایجاد رفتارهای پرخاشگری زیاد شود. که در نهایت به کتک زدن زن ختم می شود.

شوهرم دست بزن داره

شوهرم دست بزن داره، با او چگونه رفتار کنم؟

بعد از کتک خوردن از همسر چه کنیم؟ شوهرم من را می زند، با او چه کنم؟ زندگی با شوهری که دست بزن دارد و همسرش را مدام کتک می زند بسیار سخت است. برخی از زنان به ناچار، این زندگی طاقت فرسا را تحمل می کنند و برخی دیگر به طلاق گرفتن از چنین مردی فکر می کنند. به راستی چگونه با همسری که زنش را کتک می زند رفتار کنیم؟ چگونه با شوهر خود رفتار کنیم تا مورد خشم و کتک کاری او قرار نگیریم؟ راهکارهای مهمی که باعث می شود شما از کتک کاری همسرتان در امان باشید عبارتند از:

از ایجاد تشنج در خانه جلوگیری کنید ❌

اجازه ندهید که پرخاشگری، کتک زدن و داد و فریاد به یک عادت برای شوهر شما تبدیل شود. اگر احساس می کنید شوهرتان به دلیل مشکلات و درگیری های ذهنی که دارد، نمی تواند خشم خود را کنترل کند، پس از جر و بحث ها و ایجاد تشنج در خانه دوری کنید. اگر شما نیز در این شرایط بخواهید بر سر کوچکتری مشکلات و مسائل بحث کنید، احتمال اینکه شما را کتک بزند بالا می رود.

هرگز خود را مقصر ندانید ⛔

اگر شوهرت دائم تو را کتک می زند، با او برخورد کن و هرگز خودت را مقصر ندان. حتی اگر شما کار اشتباهی نیز مرتکب شده باشید، هرگز مستحق کتک خوردن از شوهر نیستید. پس هیچ گاه خودتان را مقصر ندانید و از خود دفاع کنید.

آرامش خود را حفظ کنید 😰

اگر شوهرتان یک فرد عصبانی است که دائم بر سر شما فریاد می زند، مسلما ابتدایی ترین واکنش شما به او نیز همین رفتار بوده و داد و فریادش را با داد زدن جبران می کنید. اما به شما توصیه می کنم این کار را انجام ندهید. این عصبانیت شما باعث می شود که شوهرتان به خودش اجازه دهد از کتک زدن برای ساکت کردن شما استفاده کند و این امر به یک عادت تبدیل می شود. در این مواقع آرامش خود را حفظ کنید و با خونسردی تمام رفتار کنید. این رفتار شما باعث می شود که شوهرتان متوجه رفتار اشتباه و خشم نا به جای خود شده و آرام شود.

هرگز خشونت و کتک خوردن را نپذیرید 🙅‍♀️

برخی از زنان می گویند شوهرم مرا کتک می زند اما به خاطر فرزندانم او را تحمل می کنم. یا چاره ای جز تحمل این اخلاق شوهرم ندارم. این تفکر سوختن و ساختن باعث می شود که شما به یک زن افسرده، ناراضی، منزوی و …. تبدیل شوید. پذیرفتن کتک خوردن از شوهر باعث تشدید این رفتار شده و زندگی را از چیزی که هست برایتان سخت تر می کند. پس هرگز در برابر ظلمی که به شما شده است، ساکت ننشینید.

مکان امنی را برای خود پیدا کنید 🚶‍♀️

اگر با خشم و عصبانیت شوهرتان رو به رو شده اید و نمی توانید با هیچ روشی او را آرام کنید، پس بهتر است موقعیت را ترک کنید. به اتاق خواب خود و یا مکان امنی بروید تا خشم و عصبانیت همسرتان فروکش شود. دور شدن از او هم می تواند شما را از آسیب های جسمی حفظ کند و هم روان پریشی شما را کاهش می دهد. به اتاق خواب خود بروید و یا کمی پیاده روی کنید تا آرامش از دست رفته خود را بدست آورید.

مراجعه به مشاوره یا روانشناس 🧕

اگر زندگی مشترک و همسر خود را دوست دارید. همچنین به دنبال راهکارهایی برای از بین بردن عادت کتک زدن همسر خود هستید. پس بهتر است که به مشاوره خانواده مراجعه کنید. روانشناس یا مشاور می تواند به شما و شوهرتان کمک کند تا در ابتدا دلیل این رفتار نابهنجار شوهر خود را پیدا کرده و از راهکارهای مناسب با مشکلات خود برای از بین بردن این رفتار استفاده کنید. مشاور یا روانشناس می تواند به شما کمک کند تا اگر عادت کتک زدن شوهرتان قابل ترک کردن نباشد، تصمیم مناسبی را برای زندگی مشترک و آینده با هم بودنتان بگیرید.

با شوهری که دست بزن دارد چکار کنیم؟

سخنی از مشاوران آویژه

زندگی با شوهری که پرخاشگر است و دائم به دنبال بهانه ای برای کتک زدن همسرش می گردد، واقعا سخت و طاقت فرسا است. هنگامی که طرف مقابلتان رفتارهای پرخاشگرانه ای دارد و برخورد فیزیکی می کند، سکوت و پذیرش این مشکل درست نیست. سکوت در برابر رفتار ظالمانه باعث بدتر شدن شرایط می شود. پس سعی کنید در ابتدا به دنبال دلیل کتک زدن زن توسط شوهر باشید. سپس از راهکارها و رفتارهای صحیح برای مقابله و از بین بردن خشونت های خانگی و کتک زدن همسر استفاده کنید. مسلما مشورت با مشاور یا روانشناس می تواند کمک بزرگی در این زمینه باشد.

پس هرگز سکوت کردن را راه مناسبی انتخاب نکنید. به دنبال چاره باشید. اگر زندگی شاد و روابط سالم شما و همسرتان قابل بازگشت است. پس سعی و تلاش خود را دو چندان کنید. اگر احساس می کنید که طلاق بهترین راه پیش پای شما است. عجولانه تصمیم نگیرید و با مشاوره مشورت کنید.

سوالات متداول

آیا کتک زدن زن توسط شوهر، خشونت خانگی محسوب می شود؟

باید بدانید که هیچ مردی حق کتک زدن و آسیب رساندن به همسر خود را ندارد. کتک زدن همسر به عنوان یک خشونت خانگی فیزیکی شناخته می شود. خشونت خانگی، آزارهایی است که در یک محیط خانوادگی و زندگی مشترک رخ می دهد.

دلایل کتک زدن همسر چیست؟

عوامل اصلی کتک زدن همسر عبارتند از ناسازگاری جنسی، اختلالات عاطفی، نفس، عقده حقارت، اعتیاد به الکل و مصرف مواد مخدر و توهم زا، حسادت، استرس و مشکلات دوران کودکی و ….

 

براي مشاوره در زمينه آیا شوهرتان دست بزن دارد؟ ۶ دلیل ۶ نشانه ۶ راهکاری که باید بدانید

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 186 نظر:

 1. شوهر منم دست بزن داره سر مسائل جزئی عصبی میشه وقتی کتک میزنه نمی فهمه به کجا داره ضربه میزنه زانو گردن کبد کلیه بعدش پشیمان میشه و میاد میگه ببخشید اشتباه کردم ولی می ترسم دست و پامو بشکنه یا ناقص کنه منو

 2. سلام من ۳ ساله ازدواج کردم بایه مردی ک ۱۰ سال پیش اعتیاد داشته الان فقط الکل مصرف میکنه وقتی دعوامون میشه مثل دیونه های زنجیری بهم حمله میکنه و کتکم میزنه یا وقتی الکل میخوره ،چند شب پیش توخونه داشت میخورد رفتم تو اتاق خودمو بخواب زدم اون داشت بخانوادم فوحش میداد گوش ندادم انقدر خورد ک ۴ صبح اومد رو سرم با قمه انقدر زدمنو ک دستم شکست و تمام بدنم کبودو بریده شد درم قفل کرد و گوشیمم گرفت تروخدا هرکی میتونه راهکار نشونم بده جوابمو بده تو شهر غریبم ممنون

 3. منم خیلی وقته باهام سرد ه اگه بهش بگم با چشت ابرو حمله می‌کنه دو تا بچه دارم اگه استقلال مالی داشتم هیچ وقت ازدواج نمیکردم

 4. سلام منم یه شوهری دارم که بیس ساله باهاش زندگی میکنم ول ایکاش زودترخودمو خلاص،میکردم بعضی موقعها منو کتکم میزنه تهمت وافترا وبددهنه دوتاپسر ۱۶و۱۴ ساله دارم میگم برم طلاق بگیرم ولی عصبانی میشن ماچیکارکنیم مابااین دیوانه نمیتونیم زندگی کنیم به خاطر بچه هام سوختم وساختم اصلا خرجی هم بهم نمیده پدرم بهم میده بربچه هام وخودم یواشکی وسایل میخرم دیگه بریدم چند بار اقدام به خودکشی کردم ولی نشد لطفا راهنماییم کنید

 5. سلام من یه ساله ازدواج کردم و تا حالا چند بار شوهرم کتکم زده سنم پایینه پارسال بعد از اینکه از کنکور برگشتم بی دلیل شروع به کتک زدن کردو شانس آوردم داداشم اومد و با اونم درگیر شد و خلاصه رفتم خونه بابام و بعد از ۲ هفته برگشتم .الان باردارم و بازهم کتکم زده و قهر کردم لطفا راهنمایی کنید

  1. منم باردارم خیلی کتکم میزنه با خانوادم بد هس روز شب فقط حسادت دامادمون میکنه میگه نباید زنگ خواهرات بزنی شرایط طلاق ندارم نمیدونم چکار کنم خانوادش بدتر از خودش هس

 6. من یه نامزد سابق داشتم نامزدیمون بهم زدم چون اون همش دروغ می گفت اونم بعد از ازدواجم بایه کس دیگه همش میاد در خونمونو میگه تو باید طلاق بگیرید بامن ازدواج کنی و من هم همش جلوش وایمیستم ونمیزارم شوهرم دخالت کنه بعد از اینکه نامزد سابقم بخاطر اینکه باهاش ازدواج نکردم کلی در خونمون منو میزنه وقتی هم که میام تو شوهرم منو میزنه ومیگه چرا نگذاشتی من باهاش حرف بزنم.

 7. سلام یکی جوابم را بده.
  نزدیک 9 ماهه نامزدم. و شوهرم به کوچکترین چیز عصبی میشه. وقتی ترافیک میشه به مردم فحاشی میکنه و تو خونه کلا عصبیه و همش ازم ایراد میگیره و اگه من چیزی بگم بهش که اینکارت غلطه.. داد میزنه سرم ومدام ازم ایراد میگیره.. یبار گوشیو پرت کرد رو صورتم.. و دوبار بهم بدجور سیلی زد.. اونقد گریه کردم. 😔چه کنم؟

  1. دختر خوب اگه پیام منو میخونی و هنوز باهاشی، به هر قیمتی و با هر سختی و هر حرف و حدیثی که هست، ازش جدا شو و خودتو بدبخت نکن. بعدا پشیمون میشی که چرا حواستو جمع نکردی.

   1. خیال نکن درست میشه . روز به روز بدتر میشه حتما جدا شو وکلاس های انگیزشی و مشاوره برو

  2. اگه بی دلیله رفتارشو خودت مقصر همچین عکس العملی نبودی تا دیرنشده خودتو نجات بده بعداپشیمون نشی مردی ک تو نامزدی سیلی میزنه ببین بعدازدواج چی میشه

  3. سریع جدا شو نامزدی رو بهم بزن کسی ک توی نامزدی دست بزن داره فردا میشی زن مطلقه بد بخت میشی اگ ی بچه هم بیاد ک واویلا الان حدا شو ارزشش رو نداره با کسی ازدواج کن ک قدرتو بدونه

 8. ادمی که مشکل داره درست بشو نیست “مگر اینکه خودش قبول کنه که مشکل داره اونوقت برای حلش نلاش می کنه “. در فرهنگ ما هم که مردها یاد گرفتن که مشکل رو بندازن گردن خانم و خودشون عاری از هر عیب و نقصی هستن این مقاله هم هیچ راهکاری نداشت چو ن نداره . فقط خانم در صورت ادامه فقط می تونه تلاشش رو بذاره رو اینکه کمتر کتک بخوره یا اونم روانی بشه .

 9. حتی‌ یک‌ سگ‌ رو‌ نباید‌‌‌ زد‌ حرفتون‌ خیلی‌ بی‌منطقه‌ جواب‌ خانوم‌ بی‌ ‌ منطق‌ کتک‌ زدن‌ نیست.هر‌‌ چیزی‌ راهی‌ ‌داره‌.مردها‌‌ یی‌ که‌ دست‌ بزن‌ دارن.بیمارنیستن‌ پرو‌ هستن‌ میزنن‌ چون‌ آدمای‌ بیشعور‌ی‌ هستن.واز‌زناشون‌ نمیترسن‌ .اگه‌ براشون‌ زنی‌ بگیری‌ که‌ بترسن‌ مثل‌ موش‌ می‌مونن. این جور‌ مردا‌تو‌بیرون‌ مثل‌ موش‌ ترسو‌هستن. اگه‌ قوانین‌ وعرف‌‌ وزنها‌ محکم‌ جلوشون‌ باایستن‌ ‌دیگه‌ نمیزنن‌.خانومهای‌ عزیز‌ پسرهاتون‌ رو‌بافرهنگ‌ تربیت‌ کنید‌ .خودتون‌ روبیمه‌ کنید‌ قوی‌ باشید‌ .وبه‌ راه‌ حل‌ خیلی‌ فکر‌ کنید

  1. درسته من هم نامزدم همينطوره بيرون موش هست و خودش رو جلو بقيه خوب نشون ميده ولي هر سه چهار روز يه دعواي ساختگي راه ميندازه كه خشمشو بريزه بيرون من خيلي جلوش درومدم حتي منو زده ولي منم ميزنمش نميتونم سكوت كنم بزارم زور بهم بگه و تا سر حد جنون دعوا ميكنيم بعدش مياد و مث ديوونه ها ميگه عاشقتم ديوونتم ببخشيذ علط كردم بيجا كردم ولي تصميم دارم تركش كنم متاسفانه تو يك خونه هستيم ب محض كه خونم عوض كنم ميرم با اينكه حتي خيلي دوسش دارم و غريب و تنها هم هستم 🥲

 10. واقعا نمیدونم بعضی ها با اینکه کتک میخورن چرا ساکت هستند،مگه قراره چند سال عمر کنی که خودتو پای یه مرد وحشی بسوزونی،اصلا بگیم بچه دار هستید،مگر اون بچه در اون خونه که هیچ مهر و محبتی نداره بزرگ بشه از لحاظ روانی سالم میمونه،لطفا به قانون مراجعه کنید و پای همچین ادمایی رو به به قانون بکشید،و در صورت نیاز طلاق بگیرید،بعضی از خانم ها میگن خجالت میکشم به کسی بگم،در جواب باید گفت که کتک خوردن شما خجالت نداره،اون مرد باید خجالت بکشه که به یک زن که از لحاظ بدنی ضعیف تره دست بلند میکنه،خواهشا خانمهای عزیز در مورد همچین رفتارهایی ساکت نمونید،از همچین افرادی بچه دار نشید.

  1. احسنت به دیدگاه و طرز فکرت ..حرفای شما رو باید باید با آب طلا نوشت قانون باید حالشون رو بگیره حکم قصاص و دیه و حبس بگیرن مثل موش میشن گوه میخورن دست روی زن که خدا اونو ظریف و با احساس افرید بلند کنن..سادسیم های روانی بی وجدان و بی عاطفه هستن

 11. منم خیلی ازدست شوهرم کتک میخورم فحش میده به پدر فوت شده ام مادری مادرپیرزنم خیلی بددهنی باهمه آدما خوش برخورد وخوش اخلاقه ولی بمن که میرسه از سگ بدتره فقط بهانه میاره خدانکنه چیزی باب میلش نباشه میوفته به جونم دوتابچه پس دارم بخاطربچهام ساختم جایی هم ندارم که برم بخاطرهمین سواستفاده کرده الان ۶ساله من ازدواج کردم دست بزن داره ازبس توسرم زده افسرده وگوشه گیرشدم ازش متنفرم خدایابکجا پناه ببرم

  1. سلام منم چهار ساله ازدواج کردم منم خیلی از دست شوهرم کتک میخورم و به خانواده ام فحش های بد میده شوهرم با همه خوش اخلاق و خوش برخورده ولی وقتی خونه میاد به خاطر هر چیزی دعوا میکنه و ازم ایراد میگیره و کتکم میزنه . …منم یه دختر یکساله دارم و به خاطر آینده بچه ام چیزی نگفتم و نرفتم …شوهر منم از این مسئله سو استفاده میکنه و تو سرم میزنه بخاطر همین دچار سردرد شدید و افسردگی شدم…خدایا من کسی رو به جز تو ندارم به تو پناه میبرم

 12. با سلام خدمت همه!
  من سه سال است با یک آشغال ازدواج کردم که از همان اوایل ازدواج مان دست بزن داشت دلیل اش هم این است که از خانواده سنتی و دهاتی است خدا لعنت اش کند بی پدر و مادر عوضی را

 13. من یه زنم ۳۰ سالمه یکسال از همسرم کتک خوردم بچه ۵ ماهمو کشت تو شکمم ازش جدا شدم ۳ ماه پیش اومد به التماسم دوباره گول خوردم الان مدام در حد مرگ کتکم میزنه برگه صیغه دایم درست کردیم من اونو الان پارش کردم که اگه بفهمه منو میکشه کمکم کنین

 14. منم ۸ساله ازدواج کردم از همون اول تا الان هرشب دعداس،حتی یک شب مثلا شب سال تحویل،شب تولد بچه م ،شب مهمونی،حتی این شبها هم باز من کتک میخورم،هزار تاوسیله میشکنه رو سرم،من حتی جرات ندارم بگم چه چیزی واسه خونه خرید کن،میذارم وقتی رفت بیرون بهش پیام میدم،خونوادم اصلا در جریان نیستن چیکارم میکنه،بابام ازدواج کردم تاحالا ماهی ۵میلیون پول تو جیبی بهم میده میگه واسه خودتو بچه ت خرید کن اما نمیدونه اون پولای مارو میبره،شاید باورتون نشه اما من حتی ازش احوالشو میپرسم داد میزنه رو سرم،شبا ساعت ۸منو بچم رو میندازه تو اتاق میگه هری برین بخابین، من کلا ۳۰ سال دارم ۸ساله ازدواج کردم اما اون اصلا کنارم نمیخوابه،من واقعا از تاریکی وحشت دارم اونم میدونه،اما میره یه اتاق دیگه،من همه شکنحه هامو کتکامو زجر کشیدنامو تو دل خودم نگه داشتم،حق من این زندگی نبود،من از خانواده آبردمند و از هر نظر سطح بالایی بودم ، پدراینا هیچی از زندگیم نمیدونن وگرنه نمیدارن کنارش زندگی کنم، من فقط بخاطر بچه م موندم چون واقعا حساسه و هنوز ۳سالشه

  1. عزیزم نترس به خونواده ات بگو
   اگر اختلال داشته باشه وکیل کمک می کنه بچه پیش خودت باشه
   ضمنا بچه در این فضا بیشتر مضطرب میشه زودتر جدا بشی برای بچه هم بهتره

 15. کاش خدا بهمون آرامش بده منکه میخوام جدایم تحمل درد شکنجه هاش ندارم😔

 16. تورو خدا جونتونو نجات بدین خودتون خلاص کنین اینا یه مشت حیوونن همسر منکه بچمو تو شکمم کشت الانم بفکر اینم چجوری برم خونه پدرم خداروشکر اونا پشتمن

 17. مثل من تمام انگشتام شکسته نمیتونم ظرف بشورم اونقد با عشق برخورد میکنم باهاش ولی اون در حد مرگ میزنتم فحاشی میکنه

 18. چرا همش ما زنها باید حواسمون جمع باشه کی و کجا چه کاری کنیم خب مرد هم به کاراش فکر کنه و موقع عصبانیت جلوی خودش و بگیره

  1. خدا لعنت کنه چنین انسانای وحشی رو هر شب به هر بهانه منو به حد مرگ کتک میزنه میمرم دوباره زنده میشم
   بدی کار اینجاست که من به جز خدا کسی رو ندارم بخاطر تنها پسرم میسوزم و میسازم اصلا اعتماد بنفسم صفر شده مشکلات روحی و افسردگی شدید پیدا کردم سال گذشت مادرم که تمام زندگیم بود فوت شد دیگه واقعا خسته شدم بریم دعا کنید

 19. ای کاش مردها می‌فهمیدند زنها با چه آمال و آرزوهایی پا تو زندگیشون میزاره واقعا متاسفم برای تمام مردهایی که شعور زنهاشون زیر پا میزارن و آنها رو کتک میزنن منم خودم دوران مجردی بسیار آدم فعال و زرنگی بودم ولی به دلیل ازدواج با مردی که دست به زن و بددهن شدم آدم ناراحت امیدوارم تمام دخترها آدمهای خوبی برای ازدواج پیدا کنن واقعا ازدواج مثل هندوانه دربسته است.

 20. سلام منم همین شرایط دارم،هم شکاک هم بددهن هم بی احساس واصلا کنارش احساس ارامش وخوشبختی ندارم وفقط بخاطر دوتا دختر هام که کوچیکن تحمل میکنم الانم دارم با گریه اینا رو مینویسم اونروز که منو زد دخترم رفت تواتاق ونشست گریه کرد پامیدوارم خدا جوابشو بده صورتم کبود شده ودخترم امروز ازم پرسید صورتت چی شده دخترم گفت خورده به قالی دلم براش کباب شد 😞کاش همون اول طلاق میگرقتم اونایی که بچه ندارین اقدام کنین من پشیمونم

  1. منم مثل شما فقط بخاطر سرمه که موندم الان شماهنوزم می‌سازین باهمچین مردی

  2. منم‌ همسرم در حد مرگ کتکم میزنه 😔همسرم مشکل روانی داره من چندمین زن هستم یبار جدا شدم دیدم تنهاست دلم واسش سوخت دوباره برگشتم تا خوبش کنم ولی با مشت لگد میفته به جونم😭

   1. دقیقه مثل من دلسوزی خدا مردهای دست بزن لعنتشون کنه شوهر منم دست بزن داره بیکار گوشی بازی رفیق باز خواب‌آلودمثل سگ هار مثل خر نفهمه

 21. سلام دوستان
  شوهرم منم دست بزن داره ولی خداروشکر خیلی کمتر شده، یعنی تاحدودی فهمیدم چی عصبانی ش میکنه و اونا رو انجام نمیدم یا لحن صحبتم رو تغییر میدم، زمان گفتن بعضی چیزها و.. یک کم روی خودمونم کار کنیم نتیجه بهتری میگیریم

  1. نظر شما درسته
   بعضی خانمها واقعا رو مخ هستند
   دائم تو خونه به همه چیز گیر میدن با بچه درست رفتار نمی کنن صدای اونها رو بی جهت در میارن دائم به شوهرشون غر میزنن اهل تلافی کردن هستند توقعات بالا دارند حتی به شوهرشون جلوی بچه ها بی احترامی میکنند یا فحش میدن
   اونوقت مردها هم که غرور دارند و این چیزا رو به خودشون نمی خرند و تو خانواده شون هم این چیزا نبوده کم میارن و میخان با کتک زدن خودشونو آرام کنند البته هیچکس کارشونو تأیید نمیکنه ولی خانمهای محترم کمی عاقلانه فکر و عمل کنید و از ایجاد تنش در جو خونه جلوگیری کنید

   1. حتی‌ یک‌ سگ‌ رو‌ نباید‌‌‌ زد‌ حرفتون‌ خیلی‌ بی‌منطقه‌ جواب‌ خانوم‌ بی‌ ‌ منطق‌ کتک‌ زدن‌ نیست.هر‌‌ چیزی‌ راهی‌ ‌داره‌.مردها‌‌ یی‌ که‌ دست‌ بزن‌ دارن.بیمارنیستن‌ پرو‌ هستن‌ میزنن‌ چون‌ آدمای‌ بیشعور‌ی‌ هستن.واز‌زناشون‌ نمیترسن‌ .اگه‌ براشون‌ زنی‌ بگیری‌ که‌ بترسن‌ مثل‌ موش‌ می‌مونن. این جور‌ مردا‌تو‌بیرون‌ مثل‌ موش‌ ترسو‌هستن. اگه‌ قوانین‌ وعرف‌‌ وزنها‌ محکم‌ جلوشون‌ باایستن‌ ‌دیگه‌ نمیزنن‌.خانومهای‌ عزیز‌ پسرهاتون‌ رو‌بافرهنگ‌ تربیت‌ کنید‌ .خودتون‌ روبیمه‌ کنید‌ قوی‌ باشید‌ .وبه‌ راه‌ حل‌ خیلی‌ فکر‌ کنید

 22. سلام منم شوهرم الکل مصرف میکنه هر دفعه میخوره نه هرروز اما اگه بخوره زیاد کیخوره مثلا ماهی یه بار
  و وقتی گشنش میشه یا بقیه بیرون خونه آزارش میدن یا خوابش میاد منو آنقدر میزنه هر چی التماس می‌کنم کوتاه نمیاد
  قبلا قلیون میکشید و مثل معتادا بود و قلیون رو ترک کرد حالا عرق خور شده

  من یه بچه ۲ ساله دارم چطوری طلاق بگیرم راسش میترسم

 23. من بعنوان یک زنی که بچه چند ماهه دارم و شوهرم خیلی آدم به ظاهر با شخصیت و آروم و خوبیه ، شوهرم منو میزنه بعد از بچه دار شدن بدتر شده و از ین موقعیت سواستفاده میکنه و حتی بچه چند ماهه را هم میزنه و ممکنه آسیب برسونه بهش‌از لج من و من مطمعنم یکم بزرگتر هم بشه بچه را هم میزنه ، به همه زنهایی که این شرایط رو دارن میگم قبل از بچه دار شدن طلاق بگیرید چون بعد از بچه دار شدن خیلی بدتر میشن حتی توی بارداری هم ملاحظه نمیکنن ، تاثیر این وحشی گری ها روی بچه ها خیلی بده
  و یه چیز دیگه اینکه اگه رفتید قهر و آبرو ریزی شد و خرف از طلاق زدید باید پاش وایسین چون اگه با معذرت خواهی کردنش برگشتید بعد ها بدتر میشه
  مگر اینکه قهرتون بی آبرو ریزی باشه شوهرتون واقعا خوب شدنی باشه اگر امید بهش دارید باهاش حرف بزنید و سعی کنید صمیمیت زیادی را بینتون کم کنید احترام احترام احترام حریم بینتون را خیلی زیاد کنید بخث های بی مورد نکنین تو دعوا هم زود کوتاه بیاین و خونسرد بشین تا کار به کتک نرسه
  اما اگه شوهرتون واقعا آدم وحشی و بهونه گیری هست و درست بشو نیست فقط به فکر طلاق بی بازگشت باشید

  1. هر آشغالی که دست به زن داره درست بشو نیست
   و جهنم بچه فک میکنید بچه در این شرایط خوب بزرگ میشه طلاق بگیری بهتره

 24. دو سال و نیم ازدواج کردیم ، شوهرم همش منو کتک میزنه ، من ادم خیلی آرومی هستم هنوز به خانوادم هم نگفتم ،ده دقیقه با ما فاصله دارن اصلا منو خونه پدرم نمیبره ، یه بچه چند ماهه دارم ،حتی توی بارداری و بعدش هم کتکم زده ، هرکاری بگه انجام میدم ولی به خاطر هرچیزی عصبانی میشه و کتک میزنه مثلا نت ضعیف باشه ، غذا زیادی داغ باشه ، املت آبدار نباشه ، به خاطر اینکه جورابش شب سر بند مونده باشه ، یا تو خونه نون نباشه در حالی که من بچه کوچیک دارم دوماهه چطور برم نون بگیرم ، یا میگه از ۱۲شب تا صبح باید بزنی نت برای ثبت نام وام بچه هرچی میگم صبح باز میشه سایت یا همه بانکا باز نمیشن ، یا خودش وسایلشو نمیدونه کجا گذاشته منو کتک میزنه ،اینقدر خسته ام از زندگی نمیدونم چیکار کنم ، دلم میخواد بمیرم ، به خاطر ترس از آبرو هیچی نمیگم ، اینقدر حرف بد میزنه ، و من فقط ساکت میشم و هیچی نمیگم حتی گریه کنم هم منو میزنه ،

  1. به نظرم بهتره ازش شکایت کنی اونوقت سروکارش با قانونه و مجبور میشه رفتارش رو درست کنه

   1. دگه توان درد ورنج ظلم ندارم میخایم بمیرم انشالله به زودترین فرصت بمیرم آمین

 25. باید دخترای امروزی کلا ورزشکار باشن خصوصا کاراته باز باشن تا وقتی از شوهر خود کتک میخورن بتونن از خودشون دفاع کنن اگه شوهرا از خانوما کتک بخورن دیگه می‌ترسن و دست روی خانوما بلند نمیکنن

  1. این راهکار خوبی نیست مردی که کتک میزنه با کتک خوردن از زنش صد برابر وحشی تر میشه چون نمیتونه بازنده بودن و بپذیره ، ممکنه تا خد مرگ زن و بزنه

  2. من شوهرم دست بزن داره اوایل اون میزد منم میزدم یه تو گوشی می‌خوردم دوتا میزدمش حالا دیگه زورم بهش نمیرسه بی دلیل بخاطر بیدار موندنم کتک می‌خورم بخاطر نخوابیدن تلوزیون نگاه کردن بخاطر همه چیز

  3. الهی بمیرن تیکه تیکه شن همه مردایی که دست بزن دارن الهی هرچی بدی و بدبختیه سرشون بیاد

 26. الهی هرکی باعث چنین شرایطی شده برای تک تک شما خانهای عزیزم شده خیر نبینه هم جامعه هم خانواده

 27. دقیقا شوهر منم دست بزن داره و بددهن وهیچ راه برگشتی ندارم فقط سوختن و ساختن

 28. سلام بر همه عزیزان به نظر من شوهری که دست بزن داره هیچ وقت عوض نمیشه اگه بچه ندارین طلاق بگیرین

  1. واقعا منم ۲ ماه ازدواج کردم شوهرم هر روز منو میزنه ولی نمیتونم به کسی چیزی بگم

   1. طلاق بگیر این بدتر میشه مثل من هیچ جای سالمی توی بدنم نیست.فقط دوست دارم بمیرم بخاطر بچه ام موندم .اینا مریضن و درمان نمیشن

    1. آرہ واقعا من ھمہ جای بدنم شکستہ ۔مردی کہ بخاطر دخالتای باباش کتک میزنہ۔ازش متنفرم ۔خواستم طلاق بگیرم ولی اشک بچھامو دیدم پشیمون شدم ۔الانم خانہ بابام افسردگی گرفتم

   2. منم ۲ماهه ازدواج کردم شوهرم ۸بار کتکم زده که دوبارش تا حد خفه کردنم رفته،حتی در دوران نامزدی که یه هفته به مراسم عروسیمون مانده بود من رو شب برد تو مغازه ش انقد کتکم زد که تمام بدنم سیاه و کبود شد،بازوم انقد کبودیش شدید بود عین گوشت گندیده، الانم بخاطر هرچیز کوچیکی بازم کتکم میزنه ولی من چون ازدواج دوممه جرات نمیکنم طلاق بگیرم از آبروم میترسم

  1. من پنج ساله ازدواج کردم دوتاپسر دارم شوهرم از همون روزاول منا کتک میزد فک کردم من مشکل دارم خودما باب میلش کنم خوب میشه ولی بخدا روز به روز بدترشد وقتی وارد واردخونه میشه بابداخلاقی وبددهنی شروع به بهانه ایراد گرفتن کتک زدن میکنه بچه سه ساله ام میخادسکته کنه میگه بابایی نزن نزن مادرمو گناه داره بعد بس میکنه بخاطر بچه ولی دوباره کوچکترین بهانه ای پیداکنه مقامی منامیزنه براش عادت شده زدن اگه نزنه آروم نمیشه مادرش هم اونا برای من پر میده اون بدتراز دفعه بعدمنامیزنه بخدامن ازترس آبرو جلو فامیل واقوام چیزی نمیگم حتی خانوادم موندم چکارکنم آخه جایی هم ندارم برم پدرم فوت کرده خونه خواهرو برادرم آدم جا نمیشه با بادوتابچه مجبورم بسازم وبسوزم کاش سرنوشتم اینجورنبود آخه اون میبینه من کسی ندارم سواستفاده کرده هرچقدرم منا بزنه من نمیتونم کاری کنم یا جایی هم ندارم بخاطرهمین ازهیچکس نمیترسه باهمه خوب رفتارمیکنه وخوش اخلاقه فقط منامیزنه و حتی فرصت حرف زدن نمیده بهم که بگم چرابامن اینجور میکنی دلم میشکنه جلوه‌جلوهمه مناخورد میکنه صداش برام بلندمیکنه جلو مهمان وخانوادش اصلا شرم نمیکنه مناتحقیر وسرزنش میزنه

 29. به نظر من اگه زنها به زبون خودشون مسلط باشن و حرفای غیر منطقی رو زیاد به شوهر نگن، مرد عصبانی نمیشه
  حرفای غیر منطقی زنها، مرد رو تا حد جنون عصبانی میکنه که کتک میزنن، اگر هم نزنن خشم به درون برگشته باعث افسردگی خود مرد میشه
  صحبت کردن با همسر من بی فایده‌ست
  نرود میخ آهنین در سنگ
  تمام دعواهای ما شبیه این بوده که همسرم ماست رو سیاه میبینه
  منطقش دیوانه کننده‌س یعنی با هیچ روش و منطقی نمیشه سفید بودن ماست رو بهش ثابت کرد
  بعد از ۷ سال بحث کردن باهاش و فرو بردن خشم که آخرش هم افسردگی گرفتم، الان دیگه حرفای غیر منطقیش به یه حدی برسه دست بزنم فعال میشه، تقصیر خودشه که جلوی زبونشو نمیگیره
  اگه انتظار دارین به کسی هر چی از دهنتون درمیاد بگین و اون عصبانی نشه و بعد از چندین بار تکرار این عمل آخرش کتکتون نزنه، منطق خودتون رو بازبینی کنین

  1. انشالله خدا زمین رواز وجود مردایی که به اسم منطق رو زنا دست بلند میکنن پاک کنه کی این حقو به شما مردا داده که به بهانه بی منطقی زنا رو بزنید

  2. ان شاالله چوب اتشین بخوره تو فرق و هزار جای مردی که حرف را با کتک جواب میده
   البته بنظرم حیف از اسم مرد است روی این درنده خوهای بی صفت بزاریم
   ان شاالله خدا همشون را براه راست هدایت کند

  3. خدا لعنت کنه مردی که اینطوری کار کثیفشو توجیه میکنه همه اونایی دست بلند میکنن رو زن مرد نیستن نرن نر وحشی خدا ریششونو خشک کنه

  4. در هیچ شرایطی حتی حرف بی منطق حتی قهر حتی هر چیزی راه حل کتک زدن نیس و مرد حق همچین کاری رو نداره و هیچ زنی نباید در مقابل همچین رفتاری کوتاه بیاد.

  5. اگر قرار باشه ب خاطر شنیدن حرف غیر منطقی همیدیگرو بزنیم دیگه زندگی چه ارزشی داره حتی زدن حیوونا هم کار غلطیه چه برسه ب ی زن ک سر شاز احساساته ، هیچ انسانی کامل نیست ولی همیشه نیمه پر لیوانو باید دید اون زن همبستر شماست چه روزایی ک با لبخندو عشقی ک تو خونه جاری کرده خوشحال شدید حالا سر ی مسئله همه چیزو فراموش کنید منطقیه؟ این بی منطقی نیست؟ زن امانته دست مرد و خدا حتما مجازات می کنه مردیرو ک امانتدار خوبی نبوده 💔و اینم بدونید هیچ زنی بی خودی غر نمیزنه و ایراد نمیگیره حتمای جایی بی توجهی دیده ی جایی نادیده گرفته شده زن خییلی حساسه …با زدن طرف مقابل هیچ مردی ب خواستش نمیرسه فقط داره زندگی خودشو خراب می کنه و محبت زنشو از خودش میگیره سالها باید با ی زن بی حس و سرد و افسرده زندگی کنه
   بخدا هر زنی مردشو تکیه گاهش میدونه با عشقو هزار امید وارد زندگی میشه و وای ب روزی ک بفهمه اشتباه تصمیم گرفته اونموقع ست ک میمیره برای همیشه دیگه هیچ آرایشو رنگ رژی ب نظرش قشنگ نیست هیچ بیرون رفتن دو نفره ای براش لذتبخش نیست دیگه حتی میترسه کنارهمسرش بشینه 💔

 30. سلام خسته نباشین، امان از. مرد. بد شوهرم ازبس باهام. دعوا کرده. وکتک زده. جلو همه. تو خیابون. مسخره کردن جلو همه فقط دلم میخواد نمیره. وزجر کشیدنش رو ببینم. بچه هام عصبی کرده وباهش قهرن. بعد از سی. وسه سال. نمیدونم چکار کنم😔😔😔

 31. سلام…شوهر من هم دست بزن داره هم همیشه سعی میکنه با فشار دادن گلوم خفم کنه
  اگر گریه کنم کتک بیشتری میخورم چون آبروش مهمه ک همسایه ها چیزی نفهمن در صورتی ک خودش داره داد میزنه و فحاشی میکنه و وسایل رو پرت میکنه آبروش نمیره من اگه گریه کنم آبروش میره!!!! یه دختر ۹ ساله دارم و متاسفانه همیشه شاهد این خشونت باباش هست و الان اصلا باباش رو دوست نداره و خیلی عصبیه و لجبازی میکنه باهام ..استرسی شده و مدام ناخونهاشو میجوه
  متاسفانه نمیتونم ازش جدا بشم و خانواده هم پشتم نیستن چون چندین بار رفتم قهر خونه بابام ولی اونها براشون مهم نیست و اقدامی نمیکنن و سعی کردن منو دوباره برگردونن من هم مجبورم تحمل کنم..شوهرم حتی باهام حرف هم نمیزنه و از صب تا شب سرکاره وقتیم میاد با من رفتار خوبی نداره یعنی اصلا براش مهم نیستم و متاسفانه از روز اول همینجوری بود …ای کاش میتونستم از دستش راحت بشم…واگذارش میکنم ب خدا

  1. من دو نیم ساله ازدواج کردم اول خوب بود تا اینکه بچه دار شدم دگ شروع شد کتک زدن هر کارم کردم بازم هیچی نشد الان بچه دومم به دنیا آمده هنوز بخیها شکمم نکشیدم ک در حد مرگ جلوی مادرش کتکم زد دگ نمیدونم چکار کنم خسته شدم مادرم اینا هم نیست رفتن مسافرت نمیتونم ب اونا هم بگم دگ دارم عصبی میشم رو روانم مریض شده

 32. سلام من هیجده سال دارم زندگی میکنم به هر آره و نه هم کتک خوردم جوری که شب عید با چشم سیاه و کبود عید دیدنی رفتم دو تا پسر دارم یکی شانزده و یکی سیزده ساله آنقدر پیش بچه‌هام کتک خوردم و تحقیر شدم به بدترین حالت ممکن چند بار خواستم خودکشی کنم دو سالی هم هست سر ارث و میراث با خونواده خودم درگیرم هرسری به این بهونه کتکم میزنه میگه اعصاب خوردی اوناست که زندگی ما اینجوری شده آنقدر از زندگی سیر شدم فقط نمیدونم بچه‌ها رو چی کار کنم خیلی تو بد موقعیتم تو رو خدا کمکم کنین

   1. اون ائمه تو کس ننت حرومزاده که به بهونه دین و هر گوهی هیچی برای مردم نذاشتید

  1. دو حالت که بیشتر نداره این زندگی:
   یا اصلاح
   یا جدایی
   چرا بهانه داشتن بچه یا نداشتن حمایت خانواده رو میارین اگر همسرتون اصلاح نمی شه؟
   بچه اگر داشته باشین اون هم روانی میشه و میشه یه نفر مثل والدین
   پس آرامش مهم تر از سوختنه
   اگر خانواده حمایت نمی کنن از الان به فکر مستقل شدن و کار کردن و یا ایجاد یه کسب و کار باشید تا سریع بتونین جدا بشین و زندگی سخت اما بدون کتک و در نهایت استقلال و آرامش و امنیت رو استارت بزنید .

  2. بچه هات که بزرگن میتونن از خودشون مراقبت کن اگه پشتوانه داری فرار کن جدا شو

 33. سلام من خسته شدم از این زندگی که همش کتکه بدبينی داد ودعوا سه تا بچه دارم مثل شمع می سوزم و می سازم فقط برای بچه هام زندگی می کنم شوهرم را به خدا واگذار کردم

  1. سلام منم مثل شماهستم ولی من بدبختم خانواده من پیشم نیستن یه بچه دارم ۳ساله شوهرم هم کتک میزنه هم فحش میده من روهیچ جانمیبره اگرم ببره بادعوابرمیگردونه خیلی بدبینه من توشهره غریبم تومحل شوهرم زندگی میکنم ازش متنفرم ازشوهرم ای کاش هیچ وقت نمیدیدمش باعث شده پسرم هم روانی بشه مثل خودش جنونی بشه خدالعنتش کنه مثل سگ میمونه هیچی حالیش نیست شب هاجدامیخوابه من نه مهربانی ازش میبینم نه رفتارخوب هرروزمیره خونه مادرش که ببینتش امابه من میرسه مثل یه حیوان رفتارمیکنه ازش خستم خداکمکت کنه خواهر

 34. من مردی هستم که چند سال است دست بزن پیدا کردم، وقتی عصبی میشم دیگه نمیفهمم دارم چه غلطی میکنم، آخرین بار دو روز پیش بود الان که اوضاع آروم شده و صلح برقراره خیلی جدی میخام مشکلم رو برطرف کنم و از تکرار وحشیگری خودم جلوگیری کنم اگر شما راه حل دارین بهم بگین ولی خودم فکر میکنم در شرایط معمولی باید مداوم روی خودم کار کنم، فکر می‌کنم احترام گذاشتن به همسرم در شرایط عادی خیلی مهمه چون یک حریم ایجاد میشه و حتی اگر مدتی صمیمیت کم بشه بهتر از اینه که مثه یه حیوون وحشی باشم

   1. آرہ واقعا من ھمہ جای بدنم شکستہ ۔مردی کہ بخاطر دخالتای باباش کتک میزنہ۔ازش متنفرم ۔خواستم طلاق بگیرم ولی اشک بچھامو دیدم پشیمون شدم ۔الانم خانہ بابام افسردگی گرفتم

  1. سلام
   مشکل شما کم حوصله بودن شما است اگر خانم در مقابل شوهر احترام و صبر و حوصله مندی داشته باشد زنده گی مشکل ندارد
   مشکل خانم ها دارند که در مقابل شوهر زبان بازی لج بازی و بی حرمتی میکند اگر خانم حوصله کند صبر داشته باشد مردم خانم را لت کوب نمیکند و هر بار که مرد قهر میشه خانم باید بفهمد که شوهرم وضعیت شان خوب نیست باید در مقابل زبان و خواسته های بیجاه و بی حرمتی نکند اگر شوهر قهر شد از کنترل خارج شد بعداً چاره جز لت کوب نیست.

  2. مشکل نه از مرده نه از زن
   عاخه کتک زدن فقط در بزرگسالی نیست بلکه خیلی از افراد در کودکی هم اهل کتک زدن بودن.
   این رفتار به دلایل مختلف هست اما….
   برای اینکه مشکلتون کمرنگ تر بشه
   اول در مورد خودتون آگاهی پیدا کنید که دلیل چیه و بعد به درمان اون بپردازید.
   با مطالعه و مشاوره این دو مورد محقق می شه.
   همین که به فکر برطرف کردنش هستید به خودتون ببالید😇

  3. مگه زنهاانسان نیستند؟این وحشی گریه که زن نظرشومیگه شوهرخوشش نیادکتک بزنه.ازهمه مردامتنفرم

  4. از مشاور کمک بگیرید
   خیلی حوبه که می خواهید درمان بشید
   ما اجازه صدمه به حیوون رو نداریم چه برسه به انسان
   خدا رو خوش نمیاد

 35. سلام!
  شوهر منم همینجوریه، نمیفهمم چیکار کنم، همی چی رو تجربه کردم جز طلاق

 36. ازسردرد و بدن درد دارم میمیرم😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچ راه حلی ندارم خدایاتوکمکم کن

  1. منم چندروزه بی دلیل کتک خوردم و تمام تنم کبوده به بچه یک ساله هم دارم..بیچاره بچم ترسیده

 37. وقتی پیام شمارو خوندم دقیقا به فکر خودم افتادم شوهر منم همینطوری بود وقتی دعوا میکردیم تا حد مرگ منو کتک میزد فحاشی می‌کرد وقتی دعوا نبود منو همه جا می‌برد به قول خودش عاشقم بود نوازش می‌کرد.. من دو بار اقدام به طلاق کردم اون اومد معذرت خواهی و غلط کردن هزار قصم و آیه که دیگه تکرار نمیکنم.حتی بهم تعهد محضری داد که دیگه تکرار نشه…به عنوان کسی که توی شرایط شما بوده میگم هیچوقت این اخلاقشو تغییر نمیده هیچوقت بهش فرصت دوباره نده طلاق بگیر چون بدتر میشه

  1. سلام ۳۰ ساله با مردی که هم کتکم میزنه هم فحش میده زندگي میکنم پس از هر بار کتک مفصل زدن عدر خواهی میکرد گریه میکرد منو ببخش ولی همچنان رفتارش ادامه می یافت الان ۵۰ سالمه با دلی شکسته و پژمرده و بچه هام هم عصبی و ودلزده از پدر هستن چون بچه هام رو هم کتک میزد

 38. منم از دست شوهرم خیلی کتک میخورم نمیدونم چیکا کنم میزنه ب سرم سر درد شدید پیدا کردم از بس از سرم کتک خوردم😭😭😭😭😭

    1. ‌پنج انگشت یکی نیست…قضاوت بیجانکنید…من خودم دعواگرمحلم کسی جرات نداره باهام دربیفته ولی انقدر همسرم ودوست دارم که درمقابلش بره ام وتامیتونم محیط زندگی روشادمیکنم…کلا آقایون محترم همجنسهای عزیزم روخودتون خیلی کارکنید..تبر بیرون باشیدشکرخونه…مثل شیری باشیدکه از آهوی تو خونش مراقبت میکنه…بخدا آخرش به حرف من خواهید رسیدولی به خودتون میایدمیبینید دیرشده وکاش برگردید واز دوباره مثل انسانی مهربون زندگی کنید…ولی زندگی بهتون بیلاخ میده چون دکمه بازگشت نداره

  1. اخه این دری وریها چیه داری میگه این خزولاتو بزار برای خانوادت اینجا در فشانی نکن مرد و یکی مثل تو غلط میکنه دست رو زن دراز کنه مگه احد حجره چقد تعطیلی اخه

 39. سلام شوهرمنم خیلی دست به زن داره حتی بچه هام ازدیتش اسایش ندارن به به چیز کوچیک گیرمیده همش فوش بدبیرا میگه کتک میزنه همش من بچه هامو زیرشیراب سرد میبره به نظرشمامن چیکار کنم

 40. منم10 ماهه که ازدواج کردم، شوهرم بوکسورهو حتی یه سیلی هم که میزنه انگار مغزم میخواد جا به جا بشه، خیلیم بد دهنه و جدیدا هم برای اینکه منو تحقیر کنه روم تف میکنه و هی میگه تو یک سگی و کلی حرفای زشت ناموسی دیگه به خودمو خونوادم میده
  امااز طرفی هم وقتاییکه حالش خوبه… واقعا باهام خوب رفتار میکنه، هرچی بخوام می‌خره، نوازشم میکنه و خلاصه انگار یه آدم خوشبختم… ولی وای به اون روزی که به یه دلیلی عصبانیبشه، دیگه حتی فرصت نمیده…. در حد نفرت تمام کتک میزنه و فحاشی میکنه و از طلاق دادن حرف میزنه و چندین بارم که داشت خفه ام می‌کرد که جون سالم به در بردم
  من الانواقعا نمیدونم باید چیکار کنم، مشاوره هم نمیاد… زندگیمم دوست دارم….ولی از طرفی همه میگن خوب نمیشه و طلاق بگیر.. توروخدا یکی یه راهی بزاره جلو پام

   1. جون باشه میریزم چند تا لازم داری که پریودیت بهم نریزه ولی اگه ریخت تحمل العکسالهشو رو داشته باشی.

   2. شوهرم منو تاحد مرگ میزنه سراینکه من همیشه باید راضی باشم اگه بگم برام فلان چیزو بخر کتک میخورم کسی اذیتم کرده فلان رفتارت اذیتم کرده الآن ی بچه ۷ ماهه دارم بخدا اصلا نمیدونم همش گریه گریه گریه چه غِطی میتونم بکنم
    توروخدا جداشین بچه ها گناه دارن بچه نیارین بااولین کتک جداشیم

  1. سلام عزیزم منم دقیقا شرایط تو رو دارم نمیدونم باید چکار کنم راه حلی پیدا کردی؟

  2. وقتی پیام شمارو خوندم دقیقا به فکر خودم افتادم شوهر منم همینطوری بود وقتی دعوا میکردیم تا حد مرگ منو کتک میزد فحاشی می‌کرد وقتی دعوا نبود منو همه جا می‌برد به قول خودش عاشقم بود نوازش می‌کرد.. من دو بار اقدام به طلاق کردم اون اومد معذرت خواهی و غلط کردن هزار قصم و آیه که دیگه تکرار نمیکنم.حتی بهم تعهد محضری داد که دیگه تکرار نشه…به عنوان کسی که توی شرایط شما بوده میگم هیچوقت این اخلاقشو تغییر نمیده هیچوقت بهش فرصت دوباره نده طلاق بگیر چون بدتر میشه

  3. وقت بخیر
   دقیقا زندگی منم مثه شماست،الان نزدیک به دوماهه خونه پدرم هستم همشم زنگ میزنه و ابراز پشیمانی میکنه و میگه درستش میکنم این اخلاقمو ازینورم خانوادم میگن طلاق بگیر ایشون درست بشو نیست اخلاقش، واقعا نمیدونم چکار کنم

   1. طلاق بگیر عزیزم هیچ وقت درست نمیشه تا بچه دار نشدی منم مث تو بودم گفتم درست میشه درست نشد الان ک بچه دارم نمیتونم هیچ غلظی بکنم حته خانواده م پشتم نمیگیرن 😭😭

   1. طلاق بگیر لطفا التماست میکنم ب خدا اشتباه میکنی برگردی من بر گشتم متاسفانه دارم زجر میکشم

    1. سلام منم شرایط شمارو دارم الانم یه ماهه حاملم و تو دو راهه گیر کردم و نمی‌دونم چیکار کنم😔

  4. اگه منتظر خوب شدنش هستی بدون که همینه که هست و تغییر نمیکنه یا بسوز و بساز یا جدا شو

  5. منم دقیقا همین وضعیت و دارم اینا اختلال دوقطبی دارن و متاسفانه هیچ درمانی ندارن الان که دارم تایپ میکنم کل بدنم کبوده و گردن و فقراتمم آسیب دیده دست و پام و میبنده و کتکم میزنه بعدش میشینه گریه میکنه میخوام طلاق بگیرم وتصمیمم قطعیه از من به شما نصیحت اجازه نده بیشتر از این خوردت کنه تو خیلی باارزشی

 41. سلام من جز خانمهایی هستم که روزی نبوده که بدنم کبود نباشه هر روز باید بهانه به قصدکشت کتکم میزنم.زندگیمو خیلی دوست دارم میخام تلاش کنم همسرمو از این وضع نجات بدم اما نمیدونم چجوری.ی پسرهم دارم که عصبی شده همش با گوشی بازی می‌کنه.جز پیشنهاد طلاق راه دیگه ای میدونین کمکم کنین

  1. اگر بتونی ببریش روانپزشک واقعا عالیه همه چیز درست میشه و روال زندگیت تغییر می‌کنه

  1. چیکار با پدر مادرش داری
   اگه این نفرین رو بکنی خدای نکرده در آیند ه هم یکی همین نفرین رو به بچه تو می‌کنه
   هر کسی مسئول اعمال خودشه
   پسر نوح با بدان بنشست. خاندان نبوتش گم شد

 42. سلام به همه ی شما،،،منم از دست شوهرم خسته شدم،،اصلا نمیشه باهاش حرف بزنی،،زود عصبانی میشه،فحش میده ،لگد میزنه،،،دلش میخاد بمیرم،،،دیشب سر یه موضوع الکی اعصاب منو پسرم رو داغون کرد،،یه رفتارهایی انجام داد که نگو،،،یه لگد به کمرم زد،که نمیتونم راه برم،،یه پسر ۱۲ ساله دارم که افسرده شده،،تنها تفریحش بازی با گوشی شده،،،چیکار میتونم انجام بدم،،جز گریه کردن

  1. سلام با آرزویه بهبودی برایه همه زن و شوهر ها
   متاسفانه شوهره منم کتک میزنه فحش میده تحقیر میکنه دیگه روحیه برام نمونده دخترم ۱۷ سال داره داغونه

 43. من الان باشوهری زندگی میکنم که هم دست بزن داردهم خیس هستش هم بددهن هم توهمی هم معتادبه کشیدن گل تاحالادوبارخواستم ازش طلاق بگیرم امااومدسراغم اصلابچه ندارم بخاطرشرایط خانوادم دارم می‌سازم میسوزم

  1. اشتباه میکنی عزیزم تابچه نداری خودتورهاکن بعدبچه شرایط سخت ترمیشه

  2. شک نکن که باید طلاق بگیری. همین الان اقدام کن. یکی از فامیلامون طلاق نگرفت حالا4تا بچه داره شوهرش وقتی عصبانی میشه همشونو از دم کتک میزنه. ببین تحمل چنین چیزی رو داری؟ یه عالمه مرد خوب خدا آفریده، تا جدا بشی میان خواستگاریت. شوهر که قحط نیست

   1. مرد خوب خدا وجود نداره همشون ادمو اذیت میکنن…. زور میگن مخصوصا اگه هیچ راهی نداشته باشی تا ازش جدا بشی

    1. من خودم مرد هستم ۲۵ ساله با هم زندگی می‌کنیم جان مادرم در این ۲۵ سال حتی یک فحش هم بهش ندادم فکر نکنید همه مردها مثل مردهای دست بزن اخلاقی حیوان وحشی دارند مردی که دست بزن داره ، فقط طلاق

     1. خوشبحال زنتون برای ما هم دعا کنید سه تا بچه دارم ۲۸ سالمه هرروز کتکم میزنه افسردگی گرفتم نمیتونم به بچه هام برسم

     2. تو گلی
      فرشته ایی
      کجان این مردا
      تا بابام بود مادرمو میزد
      حالا هم من کتک خور شوهرم شدم
      این دنیای سگی کی تموم میشه

  3. همین الان برو برای جدایی اقدام کن. بزرگترین اشتباه زندگیته اگه بمونی پاش. یکی از فامیلامون طلاق نگرفت حالا4تا بچه داره شوهرش وقتی عصبانی میشه همشونو از دم کتک میزنه. ببین تحمل چنین چیزی رو داری ؟

  4. این چه بسوز و بسازیه شرایط خانوادت هرچی میخواد باشه، به نابودی تو نمی ارزه، تو اگه با این مرد بمونی یه عمر به فنا میری تا بچه نداری خودت نجات بده وگرنه بچه هات هم بدبخت میکنی

 44. الان من اینقدر ازدست شوهرم کتک خوردم که نمیتونم ازدرد بدنم تکون بخورم سه تا بچه دارم ومجبورم برگردم باش بسازم ولی هیچ حسی نسبت بش ندارم حس میکنم قلبم مرده .باخوب وبدش ساختم علکی علکی درحدمرگ کتکم زد برااینوه ازجای دیگه عصبی بود …توان نوشتم ندارم

  1. تنها نیستی تنها…پدر منم از هر چیزی دلخور بشه منو میزنه…تا مادرم جوون بود اونو میزد ..مدتیه منو میزنه…با لگد، گاز گرفتن، مشت، کمربند …با همه چی…فحشای رکیک …

  2. چرا موندی؟ کم کم هم خودت هم بچه هات روانی میشین، بعدش هم با خفت طلاقت میده میگه این زن روانی رو نمیخام

   1. بمنم میگه روانی.. هرچیزی تقصیر خودش باشه. میگه من کار درست انجام میدم.. منو میزنه و منم یه بلایی سر خودم میارم.. بعد بمن میگه روانی آخه من که ک دختر بودم اینجور نبودم.. و میخام باش ازدواج کنم و میگم بچه بیاد همچی درست میشه. هم اخلاقش.. هم رفتارش

    1. وای همه پیام ها رو خوندم زار زار اشک میریزم .. من از همتون بدترم ۸ ساله ازدواج کردم اصلا آفتاب مهتاب ندیده بودم چقدر ساده بودم فقط به خاطر خواهر کوچیکه عوضیم که ۷ سال با یکی بود و اصرار داشت ازواج کنه منم به زور ازدواج کردم میگفتن اول بزرگه بعد کوچیکه .. بعضی وقتا میگم خدا آدمای پاک و تو سری خور و مهربون و دلسوز و لال رو دوست نداره .. دوست نداره که اینجور باید یه عمر عذاب بکشم.. شوهر من روانیه روانی .. خونوادم اصلا پشتم نیستن که بخوام طلاق بگیرم هرکی به فکر خودشه حتی مادرم
     وای خدا کجایی این همه ظلم رو ببینی
     حرفام اینقدر زیاده که باید کتاب بنویسمبچه

     1. سلام منم همیشه با خودم فکر میکنم من که دختر آفتاب مهتاب ندیده ای بودم بعد ازدواجم چرا باید خدا یه شوهری نصیبم کنه که همش کتکم میزنه و دعوام میکنه و فحش بد به من میده …ان شاالله خدا کمکمون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉