کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی

مشاوره ازدواج تلفنی
4.3/5 - (6 امتیاز)

مشاوره تلفنی پیش از ازدواج

شاید دیده باشید که اطرافیان شما وقتی می خواهند ازدواج کنند قبل از این که اتفاق خاصی بیفتد به دنبال مشاور ازدواج هستند. آن ها سعی می کنند از مشاوره تلفنی ازدواج و یا مشاوره آنلاین ازدواج استفاده کنند تا اطلاعات خاصی را به دست بیاورند. ولی آیا واقعا این کار لزومی دارد و یا این که می توان بدون مراجعه به مشاور نیز ازدواج موفقی داشت؟

ازدواج مهم ترین تصمیم زندگی

ازدواج مهم ترین تصمیمی است که شما در طول زندگیتان خواهید گرفت. این که چه کسی قرار است از این به بعد مهم ترین شخص زندگی شما شود و در شادی و غم کنار شما باشد چیزی نیست که بخواهید در آن آزمون و خطا کنید. به همین دلیل لازم است که دانش و تجربه زیادی را در این زمینه کسب کنید. دانش در زمینه ازدواج به شما کمک می کند که مشخصات یک فرد درست را بشناسید و بتوانید تشخیص دهید چه کسی مناسب ازدواج است.

دختر و پسر فرقی نمی کند، هر دو باید دارای خصوصیاتی باشند تا شرایط ازدواج را داشته باشند. شما با یک جست و جوی ساده در فضای اینترنت و یا خواندن کتاب هایی در زمینه ازدواج می توانید این ویژگی ها و خصوصیات را پیدا کنید ولی آیا این نوشته ها برای همه افراد صادق هستند و هر کسی که می خواهد ازدواج کند فقط با خواندن همین مطالب می تواند فرد مورد نظرش را پیدا کند یا خیر؟


بیشتر بخوانید: معیارهای ازدواج موفق از دیدگاه دکتر فرهنگ هلاکویی


مشاوره قبل از ازدواج تلفنی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نقش تجربه در ازدواج

در قسمت قبل گفتیم که می توان دانش ازدواج را از اینترنت و یا کتاب های مربوطه به دست آورد. ولی شما باید بدانید که داشتن دانش به تنهایی کافی نیست بلکه باید تجربه لازم در زمینه ازدواج را داشته باشید. تجربه به شما کمک می کند که دانش ازدواج را با توجه به شرایط زندگی خود به کار ببرید. دلیل ضرورت استفاده از مشاوره تلفنی قبل از ازدواج نیز همین است.

افرادی که با استفاده از مشاوره ازدواج تلفنی شرایط خود را توضیح می دهند، در واقع می خواهند که از تجربه مشاور استفاده کنند. کسی که مشاوره تلفنی ازدواج می دهد، سالیان سال در این زمینه کار کرده است و با دیدن زوج های بسیاری تجربه کافی در این زمینه کسب کرده است. وقتی که شما سوالی را از او می پرسید او نه تنها بر اساس دانش، بلکه بر اساس تجربیاتی که از زوج های قبلی کسب کرده است پاسخ شما را می دهد و همین موضوع باعث می شود که راه حل ارائه شده به شما قبلا امتحان شده باشد و اثربخشی اش تضمین شده باشد.


بیشتر بخوانید: ملاک های انتخاب همسر مناسب برای مردان و زنان


بهترین مشاور ازدواج

از چه طریق مشاوره تلفنی پیش از ازدواج به ما کمک می کند؟

مهم ترین زمینه هایی که مشاور ازدواج به شما می تواند کمک کند عبارتند از:

1. تفاوت فرهنگی

این موضوع به خصوص در مواقعی که قصد ازدواج راه دور دارید به شما می تواند کمک کند. طبیعی است که وقتی با کسی از جای دیگر می خواهید ازدواج کنید آداب و رسوم و فرهنگ متفاوتی با شما داشته باشند. شما می توانید به جای به زحمت انداختن خود و تحقیق در مورد درست بودن این ازدواج با یک شماره مشاوره ازدواج تماس بگیرید و این موضوع را با او در میان بگذارید. زیرا مشاورین ازدواج عمدتا اطلاعات دقیقی در این مورد دارند.

2. عدم شناخت کافی

وقتی در اوایل مراحل آشنایی با شخص مورد نظرتان هستید و می خواهید که اطلاعات درستی از او بدست بیاورید می توانید از مشاوره تلفنی پیش از ازدواج استفاده بکنید. طبیعی است که اگر طرف مقابل نیز از شما خوشش بیاید سعی می کند که خودش را بهتر از آن چیزی که هست در نظر شما جلوه دهد ولی وقتی با یک مشاور صحبت کنید. او به شما راه هایی نشان می دهد که بتوانید چهره واقعی شخص مورد نظرتان را ببینید.

3. زمانی که با یکدیگر اختلاف دارید

در اوایل رابطه ممکن است که به علت عدم شناخت کافی از یکدیگر و نداشتن آشنایی با عادت ها و تفکر یکدیگر کاری کنید که طرف مقابلتان آزرده شود. اگر واقعا بدانید که طرف مقابلتان کسی است که می توانید با او ازدواج کنید طبیعی است که نخواهید رابطه را خراب کنید. از طرفی هم باید بدانید که در ابتدای رابطه به دلیل دلبستگی کمتر آدم ها بیشتر به دنبال جایگزین کردن می روند و سعی می کنند فرد دیگری را پیدا کنند. به همین خاطر باید مشکلات از راه اصولی حل شوند. شما می توانید در اینجور مواقع شماره تلفن مشاوره ازدواج را داشته باشید و از او راهنمایی بگیرید تا رابطه اتان را حفظ کنید.

در کنار همه ی این مسائل باید دقت داشته باشید که امروزه در شبکه های اجتماعی کانال تلگرام مشاوره ازدواج و یا مشاوره آنلاین ازدواج بسیار زیاد شده است و این موضوع کار شما را برای انتخاب مشاور درست سخت می کند. اگر به دنبال یک مشاور ازدواج خوب هستید ما به شما مشاوره ازدواج آویژه را معرفی می کنیم. تیم مشاوره آویژه از مجرب ترین متخصصان در زمینه ازدواج تشکیل شده است که به شما کمک می کنند در هر زمینه بهترین راه حل را پیدا کنید.


بیشتر بخوانید: بهترین سن برای ازدواج از نظر روانشناسان


مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

چه موقع باید از مشاوره ازدواج استفاده بکنم؟

وقتی که شخص خاصی را برای ازدواج مد نظر دارید سعی می کنید که ارتباط خودتان را با او بیشتر کنید. با او در مکان های مختلف قرار می گذارید و می خواهید که او را بیشتر بشناسیدم. بهترین زمان برای استفاده از مشاوره ازدواج نیز همین موقع است. وقتی که شما از همان ابتدا از مشاوره ازدواج تلفنی یا مشاوره آنلاین ازدواج استفاده بکنید شخص مشاور می تواند به شما بگوید که آیا شما مناسب یکدیگر هستید یا خیر.

اگر در همان ابتدا متوجه این موضوع شوید می توانید از یک رابطه ای که نتیجه مطلوبی نخواهد داشت جلوگیری کنید. شاید شما زمان زیادی را نیاز داشته باشید که بخواهید مسائل مبهمی که در مورد فرد مورد نظرتان است را متوجه شوید. ولی یک روانشناس و مشاور ازدواج با استفاده از تجربه ای که دارد می تواند خیلی سریع این مسائل را تشخیص دهد و به شما بگوید به همین خاطر حداقل باید مشاوره تلفنی قبل از ازدواج را از همان ماه های ابتدایی أشنایی شروع کنید.


بیشتر بخوانید: مزایا و معایب ازدواج فامیلی


آیا مشاوره ازدواج در هر صورتی نیاز است؟

شاید با توجه با شرایط خانوادگی خود بگویید که من در خانواده ای بزرگ شده ام که امر خواستگاری و ازدواج در آن بسیار زیاد است و بزرگان فامیل تجربه زیادی در این زمینه دارد و تنها با استفاده از صحبت ها و نظرات ان ها می توانم شخص مناسب زندگی را انتخاب کنم. ولی باید در نظر داشته باشید کسی که مشاور ازدواج است

اولا: به علت مراجعات بسیار زیاد در طی چندین سال قطعا تجربه بیشتری از هر کس در این زمینه دارد

دوما: یک مشاور علاوه بر داشتن تجربه سال ها در این زمینه تحصیل کرده است و تجربه او همراه با دانش است که می تواند بیشتری تاثیرگذاری را داشته باشد. او در این زمینه تخصص دارد و با استفاده از اطلاعات علمی ثابت شده می تواند شما را راهنمایی کند. کافیست تنها یکبار از مشاوره ازدواج آنلاین استفاده بکنید و همان سوالاتی که از بقیه می پرسید را از او نیز بپرسید. سپس متوجه خواهید شد که جواب هایی که به شما می دهد چقدر متفاوت با بقیه است.

سوالات متداول

آیا مشاوره ازدواج مفید است؟

تحقیقات نشان داده اند که زوج هایی که از مشاوره ازدواج کمک می گیرند به میزان 30 درصد در تشکیل زندگی موفق از سایر زوج ها بهتر عمل می کنند

آیا ممکن است در جلسات مشاوره ازدواج از ازدواج با یکدیگر منع شویم؟

خیر، یکی از رویکردهای مشاوره ازدواج این است تا به شما راه حل هایی ارائه شود تا بتوانید میزان سازگاری اتان را با شخص مورد نظرتان افزایش دهید

در مشاوره ازدواج چه مراحلی طی می شود؟

ابتدا از شما تست های ازدواج گرفته می شود، سپس به صحبت های شما در مورد ازدواج کاملا گوش داده می شود، در مرحله بعد نتیجه تست ها و صحبت های شما با یکدیگر تطبیق داده می شود و در صورت وجود داشتن مشکلات ناخودآگاه برنامه ای در جهت رفع آن ها شکل می گیرد.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره آنلاین ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه مشاوره ازدواج تلفنی شبانه روزی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 9 نظر:

 1. سلام خانواده پسری ازفامیل دور از من خواستگاری کردن فوق العاده از این پسر تعریف می‌کنند خانواده ام راضی کردن وضعیت مالی خوبی دارن ، ۱۰ سال از من بزرگتره و ایشون ۶ ماه نامزد داشتن خودکشی کردن به دلیل اینکه مادر دختره در رندگیشون دخالت میکرده ، من نمیدونم چکار کنم چطور جواب بدم که ناراحت نشن؟؟؟، من علاقه ای به این پسر ندارم و به درس خوندن علاقه دارم فکر میکنم نتونم از پس این مسئولیت مهم بربیام

 2. سلام ببخشید من دوساله با دوست پسرم آشنا شدم قصد دوتامونم ازدواج هست فقط فعلا شرایط خاستگاری آمدن نداره داشت جور میشد که یه مشکل پیش آمد منم خاستگار برام زیاد میاد همشو رد میکنم نمتونم کسی دیگه رو قبول کنم خانوادمم جوری هستن که تا خاستگار میاد روم فشار میزارن باید قبول کنی منم نمیتونم قبول کنم بنظرتون چیکار کنم

 3. سلام خسته نباشید من یه دختری رو میخوام عاشقشم اونم همینطور ولی خانواده من اصلاااااا راضی به این وصلت نیستن من جیکار باید بکنم 😔😔😔😔

 4. سلام وققتون بخیر
  من سه سال نامزدم و اینکه اون تو این کشور نیست، خیلی دروغ میگه بهم منم بروش نمیارم، تازگی ها که سر دروغی که گفته بود عصبانی شده ومیگه ما تفاهم نداریم ودیگه نمیخاد ادامه بده، نمیدونم چیکار کنم، حتی به من میگه حس میکنم تو بهم خیانت کردی وبهونه میاره🤷‍♀️

 5. سلام خسته نباشید من حدود پنج ساله ازدواج کردم اونم تو سن خیلی کم ۱۴ سالگی اما از اول همش از شوهرم خیانت میبینم منو می‌فرسته خونه بابام ک شماله بعدش همسایه ها به من خبر میدن ک زن به خونت رفتو آمد میکنه وقتی شوهرم فهمیده من فوری میفهمم که پایه کسی در میونه به هر بهونه ای گوشیمو ازم میگیره صبح سرکار رفتنی درو قفل میکنه و میره چند بار دست به خودکشی بردم ولی هیچ نتیجه ای نداشتم فکر میکنم افسردگی هم گرفتم لطفا کمکم کنید ممنون میشم😔❄

  1. با سلام
   با توجه به مطالبی که گفتید مسلما شوهرتون در فکر جدایی نیست. در هر صورت باید هر طور شده با ایشون صحبت کنید که برای حل این مشکل به مشاور مراجعه کنیدو لطفا پست برخورد با شوهر خیانتکار را مطالعه کنید.

   سپاس از شما

 6. .وقتتون بخیر

  ببخشید چه ساعتی سرتون خلوت هست بهتون زنگ بزنم

  راستش شوهرم از دوران مجردی دختر باز بوده

  ولی من نمیفهمیدم

  بعد از ازدواج هم داره دختربازی شو ادامه میده

  چندین بار شماره دوست دخترهاشو پیدا کردم به اونا زنگ زدم اونا فحش دادم

  ولی بعدش شوهرم منو کتک زده که چرا به دوست دخترهام توهین کردی

  در حد حرفه ای دختر بازه

  خلاصه دیگه تحمل این زندگی با مرد هرزه و هوس باز خیلی برام سخته

  راه حل چیه؟
  من خییییلی از این زندگی بیزارم

  1. با سلام
   این مواردی که گفتید خیانت هستش وحتما باید به یک مشاوره خیانت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉