کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشاوره تلفنی خیانت همسر

مشاوره برای خیانت کجا لازم میشه؟

خیانت میتواند باعث ایجاد زخم های ریشه دار، بی اعتمادی و به طور کلی کاهش اعتماد به نفس در افراد درگیر شود. اگر خیانت به درستی رسیدگی و درمان نشود، می تواند به شکل جبران ناپذیری به روابط آسیب برساند و احتمالاً منجر به جدایی یا طلاق شود.

خیانت میتواند احساس تنهایی، ویرانی، حسادت، گیجی، عصبانیت، درماندگی و ناامیدی را در فرد ایجاد کند. هنگامی که این اتفاق چندین بار رخ دهد، می تواند در قربانی احساس کینه و بی اعتمادی نیز ایجاد کند. این تمام چیزی است که برای شکست رابطه و یا جدایی یا طلاق لازم است. به همین دلیل درمان خیانت موضوع مهمی است که نباید نادیده گرفته شود. خوشبختانه بسیاری افراد با استفاده از مشاوره خیانت همسر، نتایج خوبی گرفته اند.

با خیانت مرد چه کنیم؟

زهرا زنی 40 ساله است که مدت 20 سال از ازدواجش با حمید میگذرد. اما اخیرا متوجه شده که همسرش به او خیانت میکند. او میگوید وقتی فهمیدم شوهرم با زنی که دارای چهار فرزند است رابطه دارد، به شکلی فروریختم که قبلاً هرگز آن را احساس نکرده ام. راهی که در ابتدا پیش گرفتم سکوت در برابر خیانت بود. اما این کار برایم سخت ترین کار دنیا بود و بعد از مدتی فهمیدم به تنهایی قادر به مقابله با این موضوع نیستم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با مشاوران خیانت همسر صحبت کنم. این تصمیم، کار من را بسیار راحت تر کرد.

بعد از چند جلسه از همسرم خواستم در جلسات مشاوره خیانت من را همراهی کند. از آنجایی که از کار خود پشیمان بود و به دنبال جبران آن بود، قبول کرد. با روانشناسی بعد از خیانت توانستیم دلایل خیانت شوهرم را کشف کنیم و برای درمان آنها تلاش کنیم.

در ادامه برخی از مباحث مربوط به مشاوره خیانت همسر مطرح میشود.

مشاوره خیانت همسر تلفنی | اهمیت مشاوره خیانت در تصمیم‌گیری
مشاوره تلفنی خیانت همسر

چه کارهایی خیانت است؟

چیزی که از نظر یک شخص خیانت است، ممکن است از نظر شخص دیگر خیانت نباشد. یک نفر ممکن است پورنوگرافی را خیانت بداند، درحالیکه شخص دیگر اینطو فکر نکند. اکثر افراد رابطه جنسی خارج از ازدواج را خیانت می دانند. آنها ممکن است رابطه عاطفی را خیانت ندانند. اما امور عاطفی نیز می تواند به یک رابطه آسیب برساند. یک رابطه عاطفی می تواند به این معنی باشد که مرد یا زن خائن دیگر به زندگی مشترک خود امیدی ندارند.

دلایل خیانت از منظر مشاوره خیانت های زناشویی

یک موضوع مهم در مشاوره خیانت های زناشویی کشف دلیل اصلی خیانت است. اما به طور کلی خیانت به دلایل بیشماری اتفاق می افتد. یک دلیل اصلی ممکن است عدم رضایت از رابطه باشد. یک رابطه موفق اغلب به این معنی است که هر دو نفر احساس ثبات و امنیت می کنند. همچنین یک رابطه موفق به صمیمیت جسمی و عاطفی نیاز دارد. کمبود در این زمینه ها میتواند سطح رضایت از رابطه را کاهش دهد. عدم رضایت از رابطه می تواند احتمال خیانت زن یا مرد را بیشتر کند.

البته رابطه جنسی خارج از ازدواج همیشه به دلیل عدم رضایت رخ نمی دهد. یک نفر ممکن است به دلیل ناراحتی شخصی وارد یک رابطه شود. آنها ممکن است این کار را برای افزایش اعتماد به نفس یا تمایل به یک تجربه جنسی جدید انجام دهند. بعضی دیگر به دنبال صمیمیت عاطفی رابطه ای را آغاز می کنند.

برخی دیگر از دلایل خیانت به شرح زیر است:

عزت نفس پایین

برای پایان دادن به رابطه اصلی

عدم صمیمیت عاطفی

اعتیاد به سکس

دور شدن از مشکلات شخصی یا رابطه ای

افسردگی و...

 انواع مختلف خیانت

وقتیکه شما به یک روانشناس خوب در زمینه خیانت مراجعه میکنید، قبل از هر چیز انواع خیانت را برای شما شرح میدهد و دیدگاه شما را نیز بررسی میکند. برخی از انواع خیانت مرد و زن شامل موارد زیراست:

خیانت احساسی

این نوع خیانت، بی توجهی به یک رابطه برای دنبال کردن منافع احساسی است.

خیانت جنسی

در این نوع خیانت اغلب افراد دلبستگی عاطفی را تجربه نمی کنند. مطالعات نشان میدهد مردان در بخشیدن رابطه جنسی خارج از ازدواج و خیانت زن، سختگیرتر هستند. در واقع وقتی احساسات درگیر نباشند، احتمال اینکه زنان ماجرا را ببخشند، بیشتر است. به این مثال توجه کنید:

هشت سال از زندگی مشترک لیلا و علی میگذرد. اما لیلا میگوید که در یک سال گذشته، علی رفتارهای عجیبی داشته است. مثلا او بعضی شبها تا دیروقت خارج از منزل میماند. یا تمایل چندانی به برقراری رابطه جنسی نداشت. ابتدا فکر میکردم خستگی یا مشغله های کاری باعث شده این رفتارهای عجیب از همسرم سر بزند. اما وقتی دیرآمدن ها و بدخلقی هایش ادامه دار شد، فهمیدم چیزی در رابطه ما تغییر کرده است. تا در نهایت فهمیدم او با زن دیگری رابطه جنسی دارد.

این موضوع من را افسرده و گوشه گیر کرد. یک سوال بزرگ و آزار دهنده که در چنین موقعیتی مطرح میشود، این است که بعد از خیانت همسر چه کنیم؟ من برای یافتن پاسخ، از مشاوره تلفنی خیانت استفاده کردم. در جلسه مشاوره خیانت تلفنی، روشهای درمان خیانت را آموختم. در واقع یک روانشناس خوب در زمینه خیانت در وهله اول به شما کمک میکند، شانسی دوباره به زندگیتان بدهید.

مشاوره خیانت همسر، مشاوره حضوری و تلفنی خیانت
مشاوره خیانت همسر

خیانت مجازی

این خیانت از طریق فضای مجازی انجام می شود. البته ممکن است آنلاین بماند و هرگز به حد صمیمیت جنسی نرسد. یا ممکن است دو نفر با هم قرار ملاقات بگذارن. این نوع روابط ممکن است شامل مشاهده پورنوگرافی نیز باشد. برخی از افراد خود این عمل را نوعی خیانت می دانند.

مثال خیانت مجازی

شاهین و زهرا زوجی هستند که در اوایل ازدواج یکدیگر را دوست داشتند و زندگی آرامی را تجربه میکردند. اما رفته رفته و با بروز مشکلات مالی و شغلی و… در زندگی، اختلافات آنها شروع شد. اما ماجرا به اینجا ختم نشد. شاهین متوجه شد که همسرش تماس های مشکوک و طولانی مدت دارد. او میگوید همسرم دائم با تلفن همراه سرگرم است. وقتی کسی با او تماس میگیرد از اتاق بیرون میرود. او رمزهای تلفن همراه خود را تغییر داده این درحالی است که قبلا من رمزش را میدانستم. در نهایت وقتی تماسها و پیامهایش را چک کردم، متوجه یک رابطه مجازی بین او و یک مرد مجرد شدم. این موضوع من را به هم ریخت.

من نمیدانستم باید چه عکس العملی نشان دهم. خشم سراسر وجودم را گرفته بود. وقتی موضوع را با یکی از اعضای خانواده در میان گذاشتم، از من خواست به فکر مشاوره خیانت باشم. بنابراین سعی کردم از طریق مشاوره خیانت آنلاین، راه های برخورد با خیانت زن را بفهمم.

مشاوره خیانت همسر برای خیانت در محیط کار 

یک نوع رایج خیانت که در مشاوره خیانت همسر مطرح است، خیانت در محیط کار است. درواقع مردان زمان زیادی را در محل کار میگذرانند و گاهی خیانت مرد در محل کار برای فرار از مشکلات منزل دور از ذهن نیست.  البته این نوع خیانت در زنان هم وجود دارد اما کمتر است.

مثالی از خیانت در محل کار

مثال عینی از این نوع خیانت زندگی سارا و هادی است. سارا زنی 37 ساله است که تا کنون زندگی آرامی را در کنار هادی تجربه کرده است. اما اتفاقات اخیر او را نگران و سردرگم کرده است. او میگوید هادی دائما و تا دیر وقت مشغول کار است. وقتی از محل کار برمیگردد برخلاف قبل، هیچ توجهی به من ندارد. او سعی میکند من را از سر خود باز کند. جواب سوالاتم را نمیدهد. وقتی میخواهد برای رفتن به محل کار آماده شود، ساعت ها به ظاهر خود رسیدگی میکند. درحالیکه قبلا اینطور نبود. او دائما به ماموریت های کاری میرود. من هزینه ها و مخارجش را چک میکنم و با مبالغ عجیبی روبه رو میشوم. همه اینها باعث شده تا به او مشکوک شوم. اما مطمئن نیستم که او واقعا به من خیانت میکند.

در این مورد هم استفاده از مشاوره خیانت شوهر بسیارمفید است. لذا توصیه میشود حتی شده برای انجام مشاوره تلفنی خیانت اقدام کند. چرا که مشاوره خیانت شوهر با بررسی نشانه های خیانت، به شما کمک میکند از وقوع یا عدم وقوع خیانت مطمئن شوید. به یاد داشته باشید که بدون آگاهی و اطمینان از خیانت مرد هرگز عکس العمل نشان ندهید. زیرا این اتهام میتواند تبعات بدی را به دنبال داشته باشد.

مشاوره تلفنی خیانت همسر و درمان خیانت
مشاوره خیانت همسر به صورت تلفنی

مشاوره خیانت آنلاین برای مقابله با اثرات خیانت بر شریک زندگی

خیانت همسر می تواند تأثیرات شدیدی داشته باشد. یک مطالعه گزارش می دهد که فریب خوردن و خیانت ممکن است بر سلامت جسمی و روانی تأثیر منفی بگذارد. شخصی که شریک زندگی او رابطه داشته ممکن است احساسات زیر را به شدیدترین شکل ممکن تجربه کند:

اضطراب

افسردگی

افزایش پریشانی

اعتماد به نفس و عزت نفس پایین

سرزنش خود یا شرم

خشم

اختلال استرس پس از سانحه (PTSD)

عملکرد ضعیف در محل کار

افرادی که خیانت میبینند، ممکن است رفتارهای پرخطر داشته باشند. این رفتارها می تواند شامل داشتن رابطه جنسی بدون محافظت یا رابطه جنسی تحت تأثیر مواد مخدر باشد. افزایش مصرف مواد مخدر یا الکل ممکن است یکی دیگر از این رفتارها باشد. پرخوری ، کم خوری و ورزش بیش از حد نیز می تواند در این مدت بیشتر شود.

اگر شریک زندگی شما رابطه خارج از ازواج داشته، مشاوره خیانت زن و مرد میتواند به بهبود وضعیت روحی شما کمک کند. همچنین میتوانید از مشاوره برای کمک به بازسازی رابطه و بازگشت اعتماد به رابطه خود استفاده کنید. یک توصیه مفید دیگر برای زوجین این است که اگر از ابتدا از مشاوره خیانت قبل از ازدواج بهره گیرند، تا حدود زیادی از خیانت و تبعات آن در امان خواهند ماند.

سوالات متداول

آیا مشاوره خیانت قبل از ازدواج در زندگی موثر است؟

بله اگر از ابتدا از مشاوره ازدواج قبل از ازدواج بهره گیرند، تا حدود زیادی از خیانت و تبعات آن در امان خواهند ماند.

مشاوره خیانت زن چگونه است؟

در این نوع مشاوره خانواده، دلایل و نشانه های خیانت زن و همچنین راه های درمانی مورد بحث قرار میگیرد.

آیا میتوان خیانت زن را بخشید؟

به طور کلی بخشش خیانت زن از سوی مردان سخت تر صورت میگیرد اما اگر میخواهید به زندکی خود یک فرصت دیگر هم بدهید، مشاوره خیانت این کار را برایتان راحت تر میکند.

براي مشاوره در زمينه مشاوره تلفنی خیانت همسر

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با 09353000102 تماس بگيريد

همه روزه از ساعت 8 صبح تا 1:00 شب 

حتي ايام تعطيل

 

نظرات

- 14 نظر:

 1. سهرابی هستم.جواب بدین ازارم میده.من وعشقم چندساله باهمیم.قراره ازدواج کنیم.من به غیرازاون ب هیچکس فکرنمیکنم فقط گه گاهی بافامیل های دورمون چت احوال پرسی و بحث های کوتاه ب طوردوستانه انجام میدم من ب خودم اعتماددارم ولی فکرم وسواسی شده. دوباربه عنوان دوست باهاشون رفتم بیرون. ولی من چندروزه که این فکرافتاده ب جونم این خیانته یانه ؟من چون عکس العمل طرفم رونمیدونم نگفتم البته اون هم چیزی دراین رابطه هانمیپرسه.تروخداااجوابم بدین من کارگناه کردم؟واقعابت فکربدی باکسی درارتباط نبودم. بیشتربخاطر این عذاب وجدان دارم ک بهشون میگفتم شمانباید جنس مخالف باشون رفیق باشی.تروخدااجواب بدین؟

 2. باعرض سلام و خسته نباشید… من خانمم 15 سال سن داره و من 27 سال سن دارم…ما دوماهه که باهم عقد کردیم توی این دوماه خانمم رفتارش باهام سرد بود و کم توجهی میکرد بهم و من احساس کردم که علاقه ای بهم نداره… واینکه توی این چند وقت نظرامون باهم متفاوت بود و یجورایی باهم توافق نظر نداشتم… بعد ازچند وقت به خانمم شک کردم که باکسی درارتباطه و اینکه گوشیش رو چک کردم و دیدم با کسی دیگه ای در ارتباطه باهاش موضوع رو درارتباط گذاشتم و امتناع کرد ازاین موضوع ولی وقتی مدارک رو بهش نشون دادم حرفی برای گفتن نداشت و منو قانع کرد که ببخشمش و به اصرار زیاد بخشیدمش… بعدازاین ماجرا دوهفته گذشت وبازم دیدم با همون شخص داره چت میکنه… بنظر شما من باید چیکار کنم یکبار بخشیدم بار بعد دیگه برام سخته که ببخشم و تصمیمم رو گرفتم که جدا بشم ازشما میخوام که بهم بگید آیا تصمیم درستی دارم میگیرم یا خیر؟ باتشکر

  1. با سلام
   شما باید این موضوع قبلا پیگیری میکردید حالا حتما با هم اندیشی یک مشاور تصمیم بگیرید.

 3. سلام وقت بخیر من34سالمه وهمسرم 12 سال از خودم بزرگترهستند وبه طورسنتی اشناشدیم سال ازدواج کردیم امامتاسفانه ازسال92 به دلیل اختلاف ومشکل بین ایشان ومادرم وکینه ایی ک طرفین ازهم دارن همه چیز فرق کرده وبه شدت اذیت می شم متاسفانه ازرفتن حضوری پیش مشاوران محترم هیچ نتیجه‌ای حاصل نشد وباتوجه به اعتقادات که به صبوری کردن بنده برای حل شدن قضیه دراثرگذرزمان داشتند شرایط روزبه روز بدترشدم الان به جایی رسیده که واقعا ازهر وهرچیزی متنفرشدم و نمیتونم به کسی اعتمادکنم واز لحن وکنای زدن های اطرافیان خسته شدم و همسرم هم چون به مشاوره اعتفادنداره هیچ جورراضی به صحبت بامشاوریا کس دیگه نمیشه حتی جواب سوالات منم نمیده واصلا اهمیت وارزشی قائل نیست برآکسی دادخواست طلاق دادم میگه نیازی به این کار نیست دیگه میخوای بری برو توروخدا آگه میشه بنده را راهنمایی کنید به خاطر خانواده م که اصلا منطقی نیستن ودرهرشرایط فقط دعوا وزدوخوردرا ترجیح میدن نمیتونم به کسی حرفی بزنم دیگه حس می کنم حوصله تحمل کردن خودمم ندارم سپاس

  1. سلام دوست عزیز
   حتما این مشکل رلخ حل داره لازم نیست به خاطر دیگران زندگی خودتون خراب کنید.

 4. سلام .38 ساله هستم.حدودا 2 سال بود که با خانمم آشنا شده بودیم که متوجه شدم ما به درد هم نمیخوریم چرا که دنیاهای متفاوت و هرگز حرف همدیگرو نمیفهمیم البته من دنیای کوچک ایسون رو کاملا درک میکنم ولی ایشون چون انسان کوته نظری هستن بنده و نیت من رو اصلا نمیفهمه و عکس خواسته هام رو انجام میداد.خیلی صحبت کردیم من میگفتم پشینان خواهی شد و خیلی سنگ جلوی پاشون گذاشتم که تمامش کنیم.ولی ایشون خیلی حرفه ای و مطلومانه خودشون رو یه عاشق واقعی نشون دا ن و قول دادن که پرخاشگری و دروغ گفتن و خیلی عیوب رفتاریشون رو برطرف خواهند کرد و از اونجای که واقعا شرایط و موقعیت خوبی در سن ایشون که 1 سال از من بزرگتر هستن لازم دیدم چون خانواده بسیار باشخصیت و مقید به اصول رفتاری سالم خانواده هستن و توانای بالای ایشون در کارهای که با رضایت خودشون هست و تحصیلات بالای خانم مطمن شدم که از عهده اینکار بر میاد.الان 10 ساله ازدواج کردبم و صاحب دختری 8 ساله هستم.از اوایل ازدواج متوجه کمبود های شدم که با ایشون طرح کردم و میکفت من سرد مزاجم تلاش میکنم ولی مطمن بودم ناراضی هست و هرگز نمیگفت مشکلش رو کم کم کنار اومدم تا دخترم بدنیا اومد واز همون روزها رفته رفته بد و بدتر شد و من کنار رفتم و جای من رو دخترم گرفت .حتی جای خاب خانم در کنار دخترم تو پذیرایی و من تنها تو اطاق خواب بود و خیلی در این رابطه مشاجره کردیم که فقط برای ساکت کردن بنده بعصی شبها فقط کوتاه 1 ساعته خیلی مصنوعی میومدپیشم و بعد هم دباره میرفت پیش دخترم میخابید تو حال.تقریبا سال پنجم بود که متوجه شدم مزاحم های تلفنی داره و گوشیش رو چک میکردم که متوجه مخفی کاری هاشون شدم و مورد رو فقط مزاحم اشتباهی جلوه میداد و من هم عاقلانه رفتار میکردم و بروش نمیاواردم تا روشون تو روی من باز نشه با اینکه مطمن بودم شروع این کنکاو و جستجو کردن برای رابطه مجازی با شخص مورد نظر از جانب خانمم بوده و نه طرف مقابل.سیمکارت و ناچار تعویص میکردم با اینکه مطمن بودم بیفایدس .تا اینکه 2 سال پیش دیگه رابطه سرد و بیتفاوتی ایشوون منو زجر میداد و متاسفانه همیشه از رفتارهای درست من بهانه گیری میکرد و جر و بحث راه مینداخت تا این قهر موندن و جدایی ادامه پیدا کنه که تو این دوره کمتر نزدیکش باشم که راحت به کارهاش برسه.گوشیش رو به بهانه ای گرفتم و متوجه شدم باپسر مجردی صحبت میکنه.خودش رو مجرد خطاب کرده و طرف عاشق ایشون شده و تا این همه سال خدا میدونه مورد چندمی بوده نمیدونم.از اونجای که متاسفاته خیلی احساساتی هستم و ساده و اعتقاداتم اینکه برای هر غریبه ای خیلی محبت و انسانیت به خرج میدم .زندگی مشترک رو بسیار با ارزش وسمبلیک میدونم که چون خودم تحت هر شرایطی نهایت توانم رو برای خوشحال کردنش و ثبات رابطه ایده آل داشتم و خیلی در مورد اشتباهات ایشون گذشت میکردم همیشه چشمم منتظر اون لحظه ای بود که پشیمان بشه از اشتباهاتش که اون طرفیت کاملش رو ببینم در مقابله با عشقمون و زندگیمون .در نهابت خیلی خیلی ضربه بدی خوردم از لحاظ احساسات و عواطف کاملا بهم ریختم و افسردگی و نا امیدی و خیلی خیلی ناامید و نابودشدم که هیچجوری نمیتونم این ناهنجاری شخصیتی ایشون رو فراموش کنم چون مطمنم دوستم نداره و نمیتونه داسته باشه ولی متاسفانه دختر معصوم و بیگناهی دارم که وقتی نگاهم میکنه دنیا روی سرم خراب میشه و نمیتونم تصمیم درست رو بگیرم.این باعث شده شدیدتر دعوا کنیم و رومون تو روی هم باز شده که دیدن گریه های دخترم منو عصبانی تر میکنه و ازش متنفر شدم.منو با بعضی حرفاش به جنون میکشه بیش از 18 ماهه قول داده که پشمونه و خریت کردم و تکرار نمیشه .شاید 80 درصد مطمن هستم ادامه نمیده ولی مطمن نیستم داعی باشه.چون شخصیت کنجکاو و فزول و دروعگو هستش و بزرگترین علاعقش رابطه های قبل ازدواج هست میترسم و نمیتونم اعتماد کنم این رفتار من بیسر زجرش میده و میگه تو دیگه هرگز منو دوست نخواهی داشت پس نا امید شده و این منو بیشتر میترسونه که خطا کنه.فرصت دادم 16 ماهه اصلا تلاشی نمیکنه برای ترمیم روابطمون میگه بیفایدس ولی من نگفتم و نشون ندادم که هنوز دوسش دارم و خیلی بیتوجه شدم که بیاد سمتم ولی راه چاره های که میگم رو اصلا قبول نداره.خیلی سرسخت ولجباز و یکدنده هستش.و سر تمام حرفهامون با خم بحث و مشاجره داریم که اصلا کوتاه نمیاد.عاجز موندم و نهایتا ضربه بدی به خودم زدم که باعث شده وضعیت بحرانی تر بشه و حساسیت رفتاریم بیشر شده.هرگز برام قابل قبول نیست که حتی دستم به شخص دیگه ای بخوره غیر از خانم چه برسه به اینکه بخام با شخصی رابطه جنسی داشته باشم.کمبودام رو که چندین ساله پراکنده با هم میخابیدیم اونم با اون کیفیت تحمل کردم و فشارهای عصبی اواخر رو و اینکه الان 4 ماهه هرگز دستمون به هم نخورده مثل دوتا همخونه باهم زندگی میکنیم فقط همین .ناچار و استباه به مواد رو اواردم. شیشه .باورش سخته چون به دور از باورهای تمام کارشناسان که این باور رو فقط توهم میدونن.بنده از اونجایی که کاملا مطمنم که هر زمان اراده کنم قادر به ترک هستم با میل خودم شروع کردم .من بزرگشده اصفهان هستم که دیپلمم قدیم دارم که4 سال به عنوان بهترین بازیکن تکنیکی و نمونه باخلاق استان اصفهان شدم و عضو نمونه تمام باشگاهای درجه 1 اصفهان و مدتی عضو تیم ملی هم بودم.و چند مقام قهرمانی کشوری در چند رشته رزمی هم دارم.و خانمم بزرگشده یکی از شهرهای آذربایجان غربی با مدرک لیسانس. و حدودا 14 سال قبل بعلت تصمیم اشتباه پدرم و مهاجرت ناگهانی خانواده ام به این شهر بنده دچار مشکلات زیادی در اصفهان شدم زندگی مجردی که باعث شد معتاد بشم و مصرف زیاد هروعین تا سر حد اینکه روزی 3گرم از طریق استشمام مصرف داشتم که باورش سخته میدونم ولی در اوج ناامیدی بودم که آشنایی باخانممبود بعدداز چند ناه متوجه شدم من در نظر ایشون و خانوادشون خیلی قابل احترام و متشخص هستم وقتی چنددبار از ادامه رابطه سرباز زدم و با اسرار ایشون مواجه میشدم که دست بردار نیست و خودش رو عاشق من معرفی میکرد خام شدم و باورش کردم و اینجا بود که ایمان به اعتقاداتم انرژی مثبتی در مت ایجاد کرد که تونستم با توکل به خدا کاملا ترک کنم و زندگی مشترک رو با ایشون شروع کنم ودبا مشقت زیادی و کار سخت 14 سال پاک باشم و زندگی مرفح و مطلوبی رو فراهم کنم که الان دباره بحران سختی روزگارم رو سیاه کرده و عاجز موندم تا الان ترک نکردم چون میخاستم با نابود کردن و اب شدنم در جلوی چشماش اوج ضربه و صدمه ای رو که به من و احساسات من وارد کرده نشونش بدم شاید پشیمون بشه و برگرده به زندکی و سلامتیش ولی افسوس که بیتفاوتیش بیشتر و ناامیدیش بیشتر شده از شما خواهشمندم با راهنمایی های درستتون به من کمک کنید چون خودم الان نمیتونن تصمیم درستی بگیرم و تحمل این وضعیت رو ندارم دست به دامن شما شدم تا راه چاره ای پیدا کنم

  1. سلام دوست عزیز درکتون میکنم این جور موقعیت ها از کمکم مشاوره استفاده کنید. زیرا این مشکلات حتما باید دیدی عمودی نگاه کرد.

  2. الهی بمیرم شوهر منم اینجوریه هم دردیم واسه دوتامون حسابی گریه کردم گیر دوتا ادم حقیر افتادیم و متاسفانه هر کاری میکنیم نمیتونیم ازشون تنفر هم داشته باشیم

 5. سلام خسته نباشید لطفا کمکم کنید 20سالمه و چهارساله ازدواج کردم در طی این چهارسال جز خیانت همسرم طعم دیگه ایی از زندگیم نچشیدم درحدی ک بازن های دیگ رابطه برقرار میکنه و من دیگه خسته شدم شده براش عادت و هروقتم من این موضوع متوجه میشم شروع میکنه به فحاشی و کتک زدن من دیگه واقعاخسته شدم دوسش دارم اما اخلاق نداره همیشه درحال خیانت کردن تاهم من متوکه این کاراش میشم سریع میگه من مردم فرق دارک برام مهم نیست هرکاری دوس داری بکن من میرم زن میگیرم من میرم فلان میکنم بهمان میکنم تاهم من حرفی میزنم منو میترسونه چاق میکشه بعدم دیگه میگه جدا بشی اسید میپاشم توصورتت دیگه واقعاخسته شدم ن میتونم برم مشاوره ن میتونم باکسی حرفی بزنم شوهرمم ک همش میگه من ازکسی نمیترسم جالب اینجاست ازبس سراین موضوع دعوا کردیم ک پنج دقیقه بعد هم من باهاش حرف میزنم چیزی بنام قهرنیست اصلا نمیتونم قهر کنم حس میکنم خانوادش دعابرام نوشتن چون خواهرش دعا نویس دوتا از داماداشون دعا و جادو بلدن نمیدونم دیگه چ کنم لطفا کمکم کنید

  1. سلام
   شروع میکنه به فحاشی و کتک زدن من شما خیلی سنت کمه حتما سعی کن تصمیم محکمی برای زندگیت بگیری. حتما برو مشاوره.

 6. سلام خانم دکتر جباری
  من و خانومم حدود 20 ساله که باهم داریم زندگی می کنیم و تلخ و شرین گذرانده ایم ماجرا از این جا شروع شد که یک روز عصر که از سرکار امده ام خانه دختر سه ساله ام گفت بابا برامون می خواهد مهمان بیاد پسر عموی مامانم موضوع را که پیگیری کردم فهمیدم که بله در دوران نوجوانی عاشق پسر عمویش شده و موضوع را جراعت نکرده با کسی در میان بگذاردو ایشون که معتاد شده است و شهرستان دیگه ای مهاجرت کرده است و بعدخانومم من انتخاب کرده وعنوان کرد الان بیست ساله که شبها خوابش می بینم و شماره تلفن پسر عمویش را پیدا کرده شروع کردن به صحبت و وابستگی و پیامهای عاشقانه تا الانم سه بار قول دادن که ماجرا را تمام می کند اما متاسفانه ادامه داده اند و پسر 19 ساله ام این موضوع با خبر شده و سه بارم سیم کارتش سوخته ولی باز موضع مارا دگیر کرده تورخدابگید چه کار کنم مشاوره ام خیلی رفته ایم واسواس نشت ادرارم دارد وسرترالین 100 مصرف می کند ؟

 7. ۱۴۰۰/۲/۱

  سلام به همه دوستان و مشاوران بزرگوار آویژه و همچنین خانم دکتر جباری

  امروز اولین جلسه ای بود که با خانم دکتر جباری مشاوره داشتم بسیار عالی بود با ارامش به حرفهامون گوش داد و چند راه حل عالی برامون پیشنهاد داد منکه امشب حالم عالیست و به امید زندگی روشن و موفق سپاس از شما خانم دکتر جباری🌷🌷🌷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

اینستاگرام

مشاهده

برای طرح سوالات خود ما را در اینستاگرام دنبال کنید

واتس اپ

شروع گفتگو

مشاوره برای هموطنان خارج از کشور