کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

10 راهکار برای آب کردن یخ شوهر بی احساس

چگونه با مردان بی احساس رفتار کنیم
2.7/5 - (3 امتیاز)

چگونه با مردان بی تفاوت و بی احساس رفتار کنیم؟ آیا شوهر بی عاطفه را می توان تغییر داد؟ شاید شما نیز جز آن دسته از زنان باشید که بعد از ازدواج و زندگی با شوهر خود متوجه شده اید که او جز مردان بی احساس است. مسلما زندگی با شوهر بی احساس و بی تفاوت اصلا کار ساده ای نیست. برای داشتن یک زندگی شاد و پر عاطفه دو طرف باید تلاش کنند و احساسات و آنچه که طرف مقابلشان به آن احتیاج دارد را درک کنند. مردان بی عاطفه نمی توانند مهر و محبت را به همسران خود هدیه بدهند. این موضوع باعث شده است که زندگی با مردان بی احساس به همسر، مدت زمان زیادی طول نکشد و نابود شود.

در رابطه با مردان بی احساس سوالات زیادی وجود دارد، مانند: نشانه های مردان بی احساس چیست؟ یا علت بی عاطفه بودن شوهرم چه چیزهایی است و چگونه باید با شوهر بی احساس رفتار کرد؟ و …اگر شما نیز به دنبال پاسخ مناسبی برای چنین سوالاتی هستید به شما توصیه می کنم با مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس بگیرید و یا با مطالعه مقاله زیر که توسط مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه نگارش شده است، برای سوالات خود در مورد شوهر بی احساس پاسخ مناسب پیدا کنید.

مردان بی احساس به همسر

داشتن شوهر بی عاطفه و بی احساس یعنی چه؟ 🤔🤔

شوهر بی احساس و بی عاطفه را می توان به گونه های مختلفی معنا کرد. اما به طور کلی می توان گفت داشتن یک شوهر بی احساس و بی عاطفه یعنی اینکه به راحتی احساسات و خواسته های شما توسط همسرتان نادیده گرفته شود و یا به اشتباه تفسیر شود. نبودن مهر و محبت، نشان دادن علاقه و دوست داشتن و استفاده نکردن از جملات عاشقانه را می توان ویژگی های رفتاری مردان بی احساس دانست.

در زندگی مشترک هیچ چیز بدتر از آن نیست که شوهر به دلایل مختلف، همسرش را نادیده بگیرد. مخصوصا هنگامی که او در حال صحبت کردن، مشورت گرفتن و یا اظهار نظر کردن است. همسران مردان بی احساس دائم از این موضوع شکایت دارند که شوهرم نسبت به احساسات من حساس نیست و خواسته هایم را نادیده می گیرد. این موضوع می تواند نشان دهد که شما با یک شوهر بی تفاوت و بی احساس زندگی می کنید. شما بهتر است قبل از تشدید آن و یا ایجاد مشکلات جدی در زندگی مشترکتان به فکر پایان دادن به این رفتار و ویژگی شوهرتان باشید. البته گاهی خجالتی بودن مرد باعث می شود که او یک مرد بی احساس دیده شود. در صورتیکه اینگونه نیست. او شما را دوست دارد و احساسات خوبی در وجود خود دارد. اما نمی تواند آن را نشان دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره مقاله با مرد خجالتی چگونه رفتار کنیم؟ را مطالعه کنید.

نشانه های مردان بی احساس چیست؟ 🙄

چه هنگام می توان گفت شوهرم یک مرد بی احساس و بی تفاوت است؟ علائم بی تفاوتی و بی عاطفه بودن مردان چیست؟ مردان بی احساس می توانند نشانه های مختلفی داشته باشند. در این قسمت مهم ترین و رایج ترین نشانه های مردان بی احساس را مورد بررسی قرار می دهیم تا متوجه شوید که آیا شوهرتان یک مرد بی احساس است یا نه. 👨‍🦰

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه 10 راهکار برای آب کردن یخ شوهر بی احساس با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

سخنان آزاردهنده ای می گویند 🙁

💠یکی از نشانه های واضح مردان بی احساس این است که نسبت به ناراحت شدن یا نشدن شما خنثی هستند💠 به همین دلیل همیشه در صحبت هایشان از جملات آزاردهنده ای استفاده می کنند. واضح است که مرد بی احساس به این موضوع فکر نمی کند که بعد از گفتن چنین کلماتی شما چه احساسی خواهید داشت. در برخی از شرایط نیز به خوبی می دانند که این جملات چه آسیبی را به شما می رساند. اما همچنان از این جملات استفاده می کنند.

نمی توانند همسران خود را درک کنند 😑👩‍🦰

می توان گفت مهم ترین خواسته زنان این است که مورد احترام، دوست داشتن قرار بگیرند و به خواسته های آنان توجه شود. اما متاسفانه مردان بی عاطفه نمی توانند درک کنند که همسرانشان چنین نیازهایی دارند. آنها نمی دانند در هر شرایط و موقعیتی باید چگونه با همسر خود رفتار کنند. آنها دائم همسر خود را نادیده می گیرند.

از همسر خود محافظت نمی کنند 😣🚶‍♀️

این در طبیعت زن است که بخواهد توسط شوهر خود مورد حمایت و محافظت قرار بگیرد. احساس حفاظت و امنیت برای زنان بسیار مهم است. اما شوهر بی عاطفه نمی تواند مسئولیت خود در رابطه با امنیت و رفاه همسرش را فراهم کند. نداشتن احساس امنیت حتی هنگامی که شوهرتان حضور دارد، می تواند باعث شود شما احساس کنید مهم نیستید. در صورتیکه این گونه نیست و او فقط یک مرد بی عاطفه و بی احساس است که نمی تواند احساس امینت را برای شما فراهم کند.

مردان بی عاطفه دوست دارند تنها باشند 🚶‍♂️

معمولا شوهری که بی عاطفه و بی تفاوت است دوست ندارد در کنار همسرش باشد. او در اکثر اوقات از همراهی همسرش لذت نمی برد و تنها بودن را ترجیح می دهد. مردان بی احساس از منزوی بودن لذت می برند. این موضوع به این دلیل است که او طبیعتی بی توجه دارد و فقط به فکر خودش است. البته برخی از مردان درونگرا نیز چنین ویژگی دارند که نباید به اشتباه بی احساس قضاوت شوند. اگر می خواهید از ویژگی های مرردان درونگرا اطلاع کسب کنید می توانید مقالهچگونه با مردان درون‌گرا رفتار کنیم؟را مطالعه کنید.

مرد بی احساس زندگی جنسی نافرجامی دارد 🥱

زندگی جنسی با یک فرد بی تفاوت و بی عاطفه می تواند به شدت سخت باشد. مردان بی احساس اکثرا نسبت به نیازهای زناشویی و جنسی همسر خود بی تفاوت هستند. آنها برای جلوگیری از ایجاد صمیمت عاطفی از داشتن رابطه جنسی اجتناب می کنند. همچنین ممکن است رابطه جنسی را چیزی بیش از یک عمل فیزیکی ندانند و هیچ پیوند عاطفی همراه با رابطه جنسی برای آن ها وجود نداشته باشد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه 10 راهکار برای آب کردن یخ شوهر بی احساس با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مردان بی عاطفه احساس صمیمیت با همسر خود نمی کنند 😓

بین شوهر بی احساس و همسرش هیچ رابطه صمیمانه ای وجود ندارد. شاید شما سعی کنید با شوهرتان درد و دل کنید و از سختی ها و خوشی ها بگویید. اما در مقابل او هیچ واکنش خاصی نشان نمی دهد و شما را همراهی نمی کند. او هیچ گاه در مورد مشکلات، شادی ها و احساسی که دارد صحبت نمی کند. نبود احساس صمیمت می تواند نشان دهنده این باشد که شوهرتان یک مرد بی احساس است.

مرد بی تفاوت احساسات همسرش را نادیده می گیرد 😒

اگر دائم سعی می کنید احساسات خود را مانند غم، شادی، خوشحالی، گریه و … را نشان دهید و منتظر واکنش از سمت شوهرتان هستید اما او هیچ واکنشی نسبت به احساسات شما ندارد، پس یک شوهر بی احساس دارید. مردان بی احساس نه تنها خودشان هیچ احساس و صمیمیتی با همسر خود ندارند، بلکه نسبت به احساسات و رفتارهای همسر خود نیز بی توجه و خنثی هستند. اینکه شما خوشحال هستید و یا ناراحت هستید یا گریه می کنید برای او هیچ فرقی ندارد. او در هر صورت یک فرد خنثی و بی تفاوت خواهد بود. عدم همدلی و دلسوزی ویژگی های بارز یک مرد بی احساس هستند.

مردان بی احساس در روابط مشارکت ندارند 🤐

یک شوهر بی احساس اصلا درگیر روابط نمی شود و مشارکتی در امور خانواده و زندگی مشترک ندارد. او کمترین تلاش را برای زندگی مشترک خود و خانواده اش انجام می دهد. در این شرایط بیشترین مسئولیت ها بر دوش زن است. قبول نکردن مسئولیت های زندگی می تواند باعث شود که او یک پدر بی مسئولیت دیده شود. اگر همسرتان مرد بی احساسی است و قصد دارید بچه دار شوید، قبل از آن حتما مطمئن شوید که او آماده پذیرفتن مسئولیت فرزند است یا نه. برای این منظور می توانید از مطالعه مقاله نشانه های عدم آمادگی برای پدر شدن کمک بگیرید.

مردان بی عاطفه

چگونه با مردان بی احساس رفتار کنیم؟😟🤔

هنگامی که متوجه می شوید شوهر شما یک مرد بی تفاوت و بی احساس است مهم ترین سوالی که به ذهنتان خطور می کند این است که چگونه باید با این ویژگی منفی شوهرتان مقابله کرده و چه رفتاری داشته باشید. رفتار و کردار شما می تواند باعث شود که همسرتان دست از بی تفاوت بودن بردارد و سعی کند مهربانی و عطوفت را در قلب خود ایجاد کند. برخی از مهم ترین و بهترین رفتار مقابل شوهر بی احساس عبارتند از:

علت را کشف کنید 🤨

در ابتدا لازم است متوجه شوید که چرا او یک مرد بی تفاوت و بی عاطفه است. کشف علت بی احساسی شوهر می تواند به شما کمک کند تا بهتر با این ویژگی منفی او مقابله کنید. شما می توانید با توجه به شرایط و خصوصیات همسرتان، مستقیما از او بپرسید که چرا اینگونه رفتار می کند. یا به طور غیر مستقیم با استفاده از زیر نظر گرفتن رفتار و کردار او به دلیل بی تفاوتی شوهرتان پی ببرید. شاید متوجه شوید که رفتارهای او به دلیل لجبازی با شما بر سر موضوعی خاص است. یا شاید هم بی احساس بودن او مربوط می شود به مشکلاتی که در کودکی و گذشته خود داشته است.

مقابله به مثل نکنید 😈

اینکه شما از شوهر بی احساس خود ناراحت باشید، کاملا طبیعی و منطقی است. اما مانند او رفتار کردن مشکل را حل نمی کند. برخی از افراد هنگامی که با بی احساسی و بی تفاوتی همسرشان روبه رو می شوند، سعی می کنند مانند او رفتار کنند و مقابله به مثل می کنند. مسلما شما این رفتار را انجام می دهید که او متوجه شود تا چه اندازه بی تفاوتی و بی احساس بودنش به دیگران ضربه می زند. اما احتمال اینکه او متوجه خطاهایش شود، بسیار کم است. احساسات خود را آنگونه که دوست دارید نشان دهید. به بی تفاوت بودن شوهرتان واکنشی نشان ندهید. سعی کنید از احساسات خود دفاع کنید و آنها را به راحتی بیان کنید.

شما نمی توانید شخصیت شوهرتان را تغییر دهید 🧔❌

شما با رفتارهای صحیح خود می توانید او را به سمت احساسی شدن و عاطفه داشتن هدایت کنید. اما به یکباره و به تنهایی نمی توانید تمام شخصیت و ویژگی های شوهرتان را تغییر دهید. از تلاش برای تغییر شخصیت همسرتان بپرهیزید. صرفا در جهت بهبود روابط خود و افزایش عاطفه و احساسات او گام بردارید.

عشق و احترام به شوهر را فراموش نکنید 👩🤍🧑

به شوهرتان کمک کنید تا احساساتش را کشف کند و با اشتراک گذاشتن احساساتش احساس خوبی کسب کند. مسلما عشق و علاقه نشان دادن به شوهر بی احساس کار بسیار سختی است. اما سعی کنید هرگز از عشق و محبت خود نکاهید. احترام شوهرتان را در جمع های خانوادگی و دوستانه حفظ کنید. این کار به او کمک می کند تا ارتباط صمیمی بهتری با شما برقرار کند و بهتر بتواند در جمع حضور یابد. حفظ احترام همسر و نشان دادن علاقه به او یکی از راه های بهبود روابط عاطفی با همسر است.

در مورد احساسات خود و نادیده گرفتن شما با او صحبت کنید 💭👩

اگر احساس می کنید که شوهرتان شما را نادیده می گیرد و یا به خواسته ها و نیازهای شما توجه نمی کند، به او بگویید. ناراحتی ها و احساسات خود را در درون خود مخفی نکنید. بهترین کار این است که در مورد ناراحتی هایتان صحبت کنید. سعی کنید در موقعیتی مناسب حرف ها و ناراحتی هایتان را بازگو کنید. شاید شوهرتان ناخواسته به شما بی توجهی می کند و یا نمی داند که چگونه باید احساساتش را بروز دهد. مانند یک خورشید سعی کنید کوه یخ شوهرتان را آب کنید.

نشانه های مردان بی احساس

آزادانه ارتباط برقرار کنید 👫

صداقت و گفتگوهای باز همیشه راه درستی برای نزدیک شدن به هرگونه عدم تعادل و ناهماهنگی در زندگی و روابط است. پس سعی کنید صحبت کنید و ارتباط آزادانه ای را با شوهرتان برقرار کنید. دیدن واکنش مناسب از سمت شوهرتان و برخورد احساسی او شاید نیاز به زمان بیشتری داشته باشد. زیرا او کاری را که در حال حاضر انجام می دهد بهترین می داند. پس شما با برقراری یک رابطه صمیمانه، دوستانه و آزادانه می توانید به او کمک کنید تا بهترین و با احساس ترین باشید.

شوهر بی احساس خود را سرزنش نکنید 🥴

هرگز در جمع های دوستانه و یا خانوادگی و یا حتی هنگامی که کسی جز خودتان حضور ندارد، شوهرتان را به خاطر بی احساس بودن و یا بی تفاوت بودن سرزنش نکنید. شما با کنایه انداختن و یا استفاده از سرزنش به عنوان راهی برای تنبیه شوهرتان، به آنچه که می خواهید دست نمی یابید. این کار حتی شرایط را سختتر خواهد کرد و ممکن است شوهرتان برای لجبازی، بیشتر از قبل بی تفاوت و بی احساس شود.

قضاوت های خود را کنار بگذارید 😶

اینکه شوهر شما یک مرد بی عاطفه است به این معنی نیست که او شخص بدی است. این موضوع فقط یکی از معایب او به عنوان انسان خواهد بود. قضاوت کردن او ممکن است باعث شود که او حالت تدافعی بیشتری پیدا کند و بیشتر از قبل شما را تنها گذاشته و کنار بکشد. پس قبل از اینکه او را قضاوت کنید و یا به او بگویید مرد خوبی نیست، به او زمان بدهید و با مهربانی و رفتار درست سعی کنید او را به سمت خود جذب کنید.

او را فورا طرد نکنید 🚶‍♀️⛔

اگر مجبورید با شوهر بی احساس به همسر سروکار داشته باشید، تمام تلاش خود را بکنید تا به او کمک کنید بفهمد اگر جنبه عاطفی خود را بهتر و بیشتر نشان دهد می توانید زندگی بهتری داشته باشید. بدون تلاش و امتحان راهکارهایی برای تغییر رفتار او، او را طرد نکنید. برخی از مردها احساساتی بودن و نشان دادن عواطف را یک ضعف می دانند. آنها فکر می کنند که اگر آنها احساسی باشند و یا با شما رابطه عاطفی برقرار کنند، مرد نیستند و همه آنها را زن ذلیل و … می دانند. به او نشان دهید که اشتباه می کند. احساساتی بودن، نشان دادن عواطف، توجه به همسر و همدلی کردن نشانه این است که او انسان کامل و فهمیده ای است. به او کمک کنید تا احساساتش را پیدا کند و بتواند عواطف خود را نشان داده و شما را درک کند.

از مشاوره کمک بگیرید 🧕

اگر نمی دانید چگونه با مردان بی احساس باید رفتار کرد تا تغییر کنند، بهتر است از یک مشاوره خانواده کمک بگیرید. مشاور می تواند شما را راهنمایی کند تا راه ورود به قلب مرد بی عاطفه خود را بیابید. حتی ممکن است نیاز باشد که برخی از جلسات مشاوره، شوهرتان نیز حضور یابد. مشاور یا روانشناس می تواند با شوهرتان صحبت کند و به او ثابت کند نشان دادن احساسات و بیان عواطف تا چه اندازه می تواند به او کمک کند تا احساس بهتری نسبت به خودش و زندگی اش داشته باشد. همچنین اگر شوهرتان بلد نباشد که احساساتش را بروز دهد و یا با شما همدلی کند، مشاور می تواند به او یاد دهد و با تمرین و تکرار بهتر از قبل شود.

چگونه با مردان بی تفاوت رفتار کنیم؟

سخنی از مشاوران آویژه

اگر دوست دارید که زندگی مشترک خوب و روابط عالی داشته باشید اما بی احساس بودن شوهر مانع آن می شود، نیاز است که صبر و تلاش خود را دو چندان کنید. شما باید یاد بگیرید که احساسات، عشق و احترام را به همسرتان یاد داده و نشان بدهید. زیرا اگر این کار را نکنید او هر روز بیشتر از قبل از شما فاصله می گیرد و دور می شود. او نمی تواند ذهن شما را بخواند و یا شاید نمی داند چگونه باید احساساتش را نشان دهد. پس سعی کنید به او کمک کنید تا بهتر شما را بشناسد، با نیازها و خواسته های شما آشناتر شود و در نهایت یک مرد پر از عاطفه و احساس باشد. 🥰

سوالات متداول

وقتی می گوییم مردی بی احساس است یعنی چه؟

این بدان معنی است که فرد در ارتباط با احساسات شما و همچنین احساسات خود مشکل دارد. آنها ممکن است به طور کامل درک نکنند یا ندانند چگونه عشق و علاقه خود را نشان دهند.

منظور از غفلت عاطفی در ازدواج چیست؟

غفلت عاطفی در ازدواج به عدم حمایت عاطفی، توجه و پاسخگویی از طرف یک شریک به شریک دیگر اشاره دارد. این می تواند به طرق مختلف ظاهر شود، مانند فقدان ارتباط، صمیمیت فیزیکی یا محبت.

براي مشاوره در زمينه 10 راهکار برای آب کردن یخ شوهر بی احساس

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 31 نظر:

 1. شوهر من چند سال خیانت کرده وقتی فهمیدم و بهش گفتم دعوای بزرگی راه انداخت ،رو گوشیش صدتا قفل گذاشت،الانم بی توجهی و بد دهنه و با زنهای دیگه خوش برخورد،منم ای کاش میدونستم طلاق بگیرم

 2. سلام یه پسر چهار ساله دارم از وقتی باردار شدم تا یکسالگی پسرم شوهرم خوب بود بعد گفتم بخاطر شرایط کاری شاید اینجور میبینم نه یک ماه و نیم بیکار بعدظهر میزنه بیرون ۵صبح میاد خونه جواب زنک و اسمس و نمیده یا گوشی و خاموش می‌کنه همش رفیق بازی ب من و بچه اهمیت نمیده حتی بهش شک دارم تویی که سرکار نمیری کدوم گوری هستی ولی تکلیفمون روشن میکنم.

 3. اینقدر ازشوهرم خستم فقط ب مرگ فکر میکنم وخود کشی صدحیف دختری دارم 😭

 4. سلام به نظر می رسه همه کامنت ها از طرف خانمهاست.من57سالمه. دو بچه بزرگ دارم. هیچکدوم در ایران نیستن.شوهرم 7ماهه با من قهره.این رفتار رو همیشه داشته. اما جوونی و بچه داری باعث میشد راحتتر تحمل کنم.الان خیلی تنهام.جواب مهمونی ها و … نمی تونم بدم. چون تو این شرایط با شوهری که حاضر نیست یخشو آب کنه، کجا برم؟( اصلا جوابمو نمی ده)یا چطوری مهمون دعوت کنم؟ تو خیلی از روابط اجتماعیم خلل ایجاد شده.خیلی مطالعه کردم. از مشاور و واسطه عاقل کمک گرفتم. اما فایده نداره. همین دیروز جلوش بازم غذا گذاشتم ولی نخورد و باز من کوچیک شدم. از صبح تا 12شب محل کارشه. مثلا تحقیق می کنه!!حتی جمعه ها!!خیلی هم پرستیژ شغلی داره……. خانم های جوون نشانه ها را دریابید و اگر با همفکری مشاورین به این نتیجه رسیدید که نشانه ها خطرناک است، خودتون رو تلف نکنید. من در این سن دیگه حوصله یه چالش ذیگه و یه مرد دیگه رو ندارم. اما یه خانم جوون اگه نشانه های غیر قابل درمان در زندگی زناشویی داشته باشه و اون زندگی رو تموم کنه بازم می تونه از نو شروع کنه. موفق باشید.

 5. منم خسته شدم دیگه تحملش برام خیلی سخته مثل یه تیکه سنگ میمونه.البته بامن سنگه با رفیقاش خیلی خوب وشادو مهربونه همه ازش راضین غیراز خونوادش

 6. ۶ساله ازدواج کردم.۳سال اول خوب بود ولی بعدش نه. الان هردوسه ماه یه بار رابطه نزدیکی داریم …بنظرتون چیکار کنم؟

  1. سلام به نظر می رسه همه کامنت ها از طرف خانمهاست.من57سالمه. دو بچه بزرگ دارم. هیچکدوم در ایران نیستن.شوهرم 7ماهه با من قهره.این رفتار رو همیشه داشته. اما جوونی و بچه داری باعث میشد راحتتر تحمل کنم.الان خیلی تنهام.جواب مهمونی ها و … نمی تونم بدم. چون تو این شرایط با شوهری که حاضر نیست یخشو آب کنه، کجا برم؟( اصلا جوابمو نمی ده)یا چطوری مهمون دعوت کنم؟ تو خیلی از روابط اجتماعیم خلل ایجاد شده.خیلی مطالعه کردم. از مشاور و واسطه عاقل کمک گرفتم. اما فایده نداره. همین دیروز جلوش بازم غذا گذاشتم ولی نخورد و باز من کوچیک شدم. از صبح تا 12شب محل کارشه. مثلا تحقیق می کنه!!حتی جمعه ها!!خیلی هم پرستیژ شغلی داره……. خانم های جوون نشانه ها را دریابید و اگر با همفکری مشاورین به این نتیجه رسیدید که نشانه ها خطرناک است، خودتون رو تلف نکنید. من در این سن دیگه حوصله یه چالش ذیگه و یه مرد دیگه رو ندارم. اما یه خانم جوون اگه نشانه های غیر قابل درمان در زندگی زناشویی داشته باشه و اون زندگی رو تموم کنه بازم می تونه از نو شروع کنه. موفق باشید.

 7. شوهرم خیلی بی احساسه .فقط در رابطه …
  تو این دنیای فانتزی انگار برا صد ساله پیشه
  درون گذاشت
  نیازامو میگم دو روز خوبه بعدش یادش می‌ره
  اجتماعی نیست
  گاهی احساس نیاز شدیدی دارم
  دوست دارم عاشق بشم
  و تجربه کنم
  اما در نمیشه

  1. اخی دقیقامنم همینطورم شوهرم ایقدبهش میگم خسته نباشی وفلان اون یک کلمه محبت نمیکنه زبونی مثل صدسال پیش هست

 8. شوهر من که انگار لاله،حتی حرف معمولی هم نمیزنه،هر حرفی هم من‌میزنم فقط اره و نه نمیگه،کلام محبت هم‌امیز پیشکش،حرف مشترک باهاش ندارم….چی بود گرفتارش شدم،خودمو تباه کردم.حیف من که تماممو خرجش کردم.

  1. تو تنها نیستی شوهر من علاوه بر اینهایی که گفتی خیانتکارم هست و بشدت عذابم میده با رفتاراش,و من از بی پناهی مجبورم تحملش,کنم

  2. مثل شوهر یخچال و تفلون من ایقد حرف زدم بحث کردم تمام نیازمو توضیح دادم براش هیچ فایده ای نداره، ی دختر یکساله دارم والا میرفتم پشت سرمم نگاه نمیکردم

 9. بااینکه زیبا هستم و خوش برخورد و مهربان و بااحساس ولی همسرم شبا پشت میکنه می‌خوابه بی احساس و سرد بارها باهاش بحث کردم سر این موضوع اما فایده نداره بزور دارم تحملش میکنم

 10. کاش میشد اینجور ادمها را مثل اشغال از زندگی پرت کرد بیرون و ازاد زندگی کرد و نادیدشون گرفت کاش قبل بچه دارشدن میفهمیدم‌‌ افسوس …

  1. با سلام.شوهر من با اینکه تمام تلاششو برای مسائل مادی میکنه وچیزیم کم نمیزاره در مسائل احساسی صفر.کم حرف درونگرا خشک وبی احساس ..بعضی وقتا به مرز جنون میرسم .باهش صحبت میکنم به خوبی با ناراحتی با قهر با پیام ..فایدش دو روزه ..خودشو فقط عابر بانک میبینه تو زندگی 😭ولی من عاشقشم دیگه نمیدونم چیکار کنم .مقابله به مثل هم فایده نداره امتحان کردم ذات و شخصیت کسیو نمیشه عوض کرد ..

   1. همسر من هم همین رفتارها رو داره دیگه خسته شدم خیلی تنهام. دو ماه و نیمه ک با من بی هیچ دلیلی قهره. همیشه هم جوری رفتار نیکنه انگار مقصر صد من هستم. 😭😭😭😭

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉