کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مردان از چه زنانی خوششان می آید؟ 18 ویژگی زنان مورد علاقه مردان

زنان مورد پسند مردان
3.7/5 - (178 امتیاز)

چه زنانی برای مردان جذاب هستند؟🤔 زنان مورد پسند مردان چه ویژگی هایی دارند؟🥰 هر مردی به دنبال یک زن کامل است. اما این کامل بودن می تواند از دید هر فردی متفاوت باشد. زنان مورد علاقه مردان نیز می توانند متفاوت باشند. مثلا ممکن است برادر شما از دختری خوشش بیاید و احساس کند کامل ترین است. در صورتیکه ممکن است از نظر شما و یا سایر افراد او جذاب و کامل نباشد. سوالی که برای زنان به وجود می آید این است که رفتارهای مورد علاقه مردان کدام اند؟🤔 چگونه بتوانم برای همسرم و یا دوست پسرم دلبری کنم و او جذب من شود؟🥰و …

مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به دلیل سوالات مکرر شما عزیزان در مورد رفتارهای زنانه مورد علاقه مردان، به بررسی و تحقیق در مورد زنان و ویژگی هایی که مردان در زنان دوست دارند، پرداخته اند. آنها نتایج مطالعات و تحقیقات خود را در مقاله زیر به نگارش در آورده اند. اگر شما نیز به دنبال یافتن خصوصیات زنان که مردان شیفته آن هستند، هستید. به شما توصیه می کنم مقاله زیر را مطالعه کنید. همچنین می توانید با مشاوران مرکز مشاوره آویژه تماس گرفته و در مورد زنانی که مردان عاشقشان می شوند، مشاوره بگیرید.

رفتارهای زنانه مورد علاقه مردان

مردان چه زنانی را می پسندند؟🤔🤔

برای اینکه مردی را جذب خود کنید در ابتدا در نظر داشته باشید که شما باید خود واقعیتان باشید. تظاهر کردن و نشان دادن خودتان آنگونه که نیستید می تواند دیر یا زود مشخص شود. همچنین مردان از زنانی که اعتماد به نفس پایینی دارند و خودشان را قبول ندارند، خوششان نمی آید. پس بهتر است سعی کنید آنگونه که هستید، رفتار کنید. در کنار آن بهتر است از ویژگی ها و خصوصیاتی که یک زن را جذاب، دلبر و دوست داشتنی می کند را نیز بدانید. شما می توانید این ویژگی ها را برای خود تقویت کنید و آن را بخشی از خصوصیات خود قرار دهید. مهم ترین ویژگی هایی که مردان در زنان دوست دارند، عبارتند از:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مردان از چه زنانی خوششان می آید؟ 18 ویژگی زنان مورد علاقه مردان با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خانواده دوست باشد 👪

مردان زنانی را که برای آنها و خانواده ارزش می گذارند و به آنها اهمیت می دهند، دوست دارند. هر مردی دوست دارد همسرش نسبت به او، تربیت فرزندان و مدیریت خانواده احساس مسئولیت داشته باشد. مردان زنانی را که هم برای خانواده و هم برای شوهر خود ارزش قائل هستند، تحسین می کنند. کیفیت ایجاد یک ارتباط قوی و سالم با دوستان و خانواده بسیار مورد قدردانی همه است. مردها از زنانی که به خانواده و آنها اهمیت نمی دهند، متنفراند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید مقاله مردان از چه زنانی متنفر اند را مطالعه کنید.

پرانرژی باشد 💃

مردان دوست دارند یک دختر شیطون، پر انرژی همسر آنها شود. زنانی که درونگرا هستند یا ترجیح می دهند زمان بیشتری را تنهایی بگذرانند تا معاشرت با اقوام و یا دوستان، کمتر مورد توجه مردان قرار می گیرند. البته این شیطنت ها و پر انرژی بودن را مردان در همه جمع ها نمی پسندد. بلکه این موضوع را برای جمع های خانوادگی و دوستانه دوست دارند.

ظاهر مناسب و زیبا داشته باشد 👸😍

جذابیت و زیبایی چیزی است که مردان را به سمت زنان می کشاند. همه عاشق زن جذاب، خوش لباس و مرتب می شوند. رسیدگی به ظاهر، مراقبت از پوست و … همگی می تواند طراوت را به صورت شما بازگرداند. این زیبایی و منظم بودن می تواند مردان را به سمت شما جذب کند.

عشق و محبت بی منت 🥰💚

زنان مورد پسند مردان افرادی متفکر، مهربان و با محبت هستند. زنی که برای مردش هر کاری انجام می دهد بدون اینکه دلیل خاصی داشته باشد و یا با منت و ریا همراه باشد، یعنی او را دوست دارد. زنی که همیشه به شما لبخند می زند و شادی می بخشد، بدون اینکه خواسته ای از شما داشته باشد، یک زن جذاب خواهد بود. ویژگی هایی که مردان در زنان دوست دارند این است که عشق و محبت را از دلش ساطع کنند، بدون آنکه منتی بعد از آن وجود داشته باشد. عشق و مهربانی با منت اصلا زیبا نیست. برخی از زنان هنگامی که درخواستی از شوهرشان دارند و یا می خواهند کاری از پیش ببرند، شروع به محبت و مهربانی کردن می کنند. این عشق و محبت که در پشت آن نیتی خفته است، یک عشق و محبت دروغین خواهد بود. به یاد داشته باشید که در چنین شرایطی مردان به راحتی متوجه این رفتار متفاوت و ساختگی شما خواهند شد. عشق و محبت بی منت یکی از وظایف زن نسبت به شوهر است.

از نظر فکری چالش برانگیز باشد 🙆

زنانی که مردان عاشقشان می شوند زنانی هستند که از نظر فکری چالش برانگیز هستند. نمی توان انکار کرد که مردان در ابتدا جذب ظاهر زنان می شوند. اما در نهایت این شخصیت زن است که مرد را به خود نگه می دارد. شناخت شخصیت زن و یا مرد در ابتدای رابطه اصلا ممکن نیست. زنانی که از نظر فکری چالش برانگیز هستند و روزهای خود را تکراری نمی گذرانند. بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند.

داشتن اهداف مناسب در زندگی 🤓

یک زن کامل علاوه بر حمایت از مرد برای رسیدن به رویاها و اهداف خود، خودش هم برای رسیدن به اهداف تلاش می کند. زن کامل چشم انداز روشنی برای آینده خود دارد و با قاطعیت به دنبال آن می رود. لزوما نباید شاغل باشد و یا حرفه ای را دنبال کند. بلکه همینکه برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کند، قابل ستایش است. مردان جذب زنانی می ‌شوند که افکارشان را به چالش می ‌کشند، احساساتشان را به شیوه‌ ای مثبت تحریک می‌ کنند و آنها را به سمت یک زندگی موفق می برند.

خصوصیات زنان که مردان شیفته آن هستند

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مردان از چه زنانی خوششان می آید؟ 18 ویژگی زنان مورد علاقه مردان با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

به خانواده شوهر احترام می گذارد 👵🧓🤍🙇‍♀️

یکی از رفتارهای زنانه مورد پسند مردان این است که همسرشان به خانواده او نیز احترام بگذارد و برای والدین شوهرش ارزش زیادی قائل شود. مردان دوست دارند همانگونه که به خانواده خودتان توجه دارید، به خانواده او نیز توجه کنید. آنها می خواهند همسرشان با خانواده اش رابطه عالی داشته باشد. احترام گذاشتن به خانواده شوهر یکی از مهم ترین رفتارهای مورد علاقه مردان است. اگر به تازگی ازدواج کردید باید حواستان را جمع کنید. شما باید با سیاست های زنانه بتوانید رفتار درستی با خانواده شوهر داشته باشید. اگر نمی دانید چگونه با آنها رفتار کنید، مقاله رفتار با خانواده شوهر در دوران عقدرا مطالعه کنید.

از او قدردانی و تشکر می کند 🙎‍♂️🙏👩‍🦱

زنان مورد علاقه مردان، زنانی هستند که خوبی ها و محبت های شوهر خود را فراموش نمی کنند و به آنها احترام می گذارند. قدردانی و تشکر کردن از شوهر می تواند شما را در دل او جذاب و عالی نشان دهد. زنانی که مردان عاشقشان می شوند، زنانی هستند که در جمع دوستان و یا خانواده، شوهر خود را مورد تمسخر قرار نمی دهند و سعی می کنند دائم از آنها تعریف و تمجید کنند. تشکر و قدردانی از همسر یکی از مهم ترین راز خوشبختی در زندگی زناشویی است.

همدل و فهمیده است 🙂

یکی از خصوصیات زنان که مردان را شیفته می کند این است که همدل و فهمیده باشد. مردان دوست دارند که همسرشان بداند چه هنگامی او خسته است، نیاز به کمک دارد، عصبانی است و … البته فهمیدن این موارد از روی سکوت و بداخلاقی های آقایون أصلا قابل تشخیص نیست. مرد باید تا حدودی به همسرش بگوید که چه مشکلی دارد و چرا شاداب نیست. در مقابل، زن نیز باید احساسات همسرش را درک کرده و نسبت به او و مشکلاتش همدلی نشان دهد. زنانی مورد علاقه مردان هستند که درک کنند و مشکلات شوهر خود را مشکل خود بدانند. اگر شوهرتان ناراحت و یا عصبانی است، می توانید مانند یک زن کامل و عاقل، با آماده کردن یک چایی و یا میز شام ناراحتی های او را کمتر کنید. حمایت کردن، دلسوز بودن، تشویق کردن و … نقش مهمی در ایجاد یک رابطه سالم و موفق دارد. هیچ مردی دوست ندارد با زنی باشد که همیشه در حال غر زدن و درک نکردن شوهر است. مردان زنانی را می خواهند که در تلاش ها یا در مواقع ضروری از آنها حمایت کنند.

ارزش های مشابه با مرد را دارد 😊

نظام ارزشی ما اغلب از نحوه تربیت ما و آنچه که والدینمان به ما یاد داده اند، سرچشمه می گیرد. موضوعاتی که آنها را مهم می دانیم و آن هایی که مهم نیستند، اعتقادات ما، نحوه رفتار ما با دیگران و یا برخورد با مشکلات و سختی ها و …همه جز باورهای ما هستند. اگر زنی جذاب باشد اما ارزش های مشابه با شما را نداشته باشد، زندگی کردن با او اصلا عالی نخواهد بود. مهم نیست که یک شخص تا چه اندازه جذاب است، اگر ارزش های او با ارزش های شما همسو نباشد، همیشه در زندگی مشترک با مشکل روبه رو خواهید شد. پس مردان دوست دارند که همسرشان با آنها هم عقیده و هم ارزش باشد. تا بتوانند زندگی موفقی داشته باشند.

اجتماعی باشد 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👧

مردها از اجتماعی بودن لذت می برند. آنها دوست دارند که همسرشان همیشه با انرژی و با لبخند در کنار آنها حضور داشته باشد. شرکت در مهمانی های خانوادگی و یا دوستانه، رفتن به مسافرت و … همگی از جمله کارهایی است که یک مرد دوست دارد با همسرش انجام دهد. البته مردان دوست ندارند که همسرشان حد و مرزها را رعایت نکند. اجتماعی بودن به معنای صمیمیت بیش از اندازه با دیگران و یا رعایت نکردن حد و مرزهای یک رابطه نیست. اجتماعی بودن یعنی اینکه شما بتوانید به راحتی در یک جمع با دیگران ارتباط مناسب و سالمی برقرار کنید و از بودن در محیط های اجتماعی لذت ببرید. ادب، احترام به خانواده، دوستان، همکاران و هر شخص دیگری می تواند شما را یک زن جذاب نشان دهد.

زنی که بامزه است و حس شوخ طبعی دارد 😆

مردها معمولا سخت کار می کنند و خیلی از مشکلات و سختی ها را تحمل می کنند. آنها به زنی احتیاج دارند که بداند وقتی همه چیز خوب نیست، چگونه لبخند بر لب شوهر خود بیاورد. داشتن حس شوخ طبعی و شوخی های مناسب زوجین با یکدیگر به آنها کمک می کند تا روحیه خود را تسکین دهند و برای مدتی مشکلات را فراموش کنند. افرادی که با هم می خندند، هرگز پیر نمی شوند. مردان زنانی را دوست دارند که به موقع و در مکان مناسب، شوخ طبعی قابل ملاحظه ای داشته باشند و بتوانند آنها را سرگرم کنند.

ویژگی هایی که مردان در زنان دوست دارند

زنی که قابل اعتماد باشد 👩‍🦱🤝

یکی از مهم ترین بخش های یک رابطه مناسب و عالی، اعتماد است. زنان مورد پسند مردان، زنانی هستند که به شدت قابل اعتماد باشند. هنگامی که کسی در حال ساختن یک زندگی مشترک است، شاید اولین نکته ای که برایش مهم باشد این است که همسرش یک فرد قابل اعتماد باشد. او از همسرش توقع دارد که مسائل و مشکلات خصوصی زندگی مشترکشان را در پیش خود حفظ کند و دائم در حال خبر رساندن به دیگران نباشد. زنان قابل اعتماد می توانند به راحتی هر مردی را به خود جذب کنند. پس اگر می خواهید مورد پسند و ستایش شوهر خود باشید، سعی کنید رازدار و قابل اعتماد باشید.

همسری که مهربان و دوست داشتنی است 😊😇

محبت در یک رابطه بسیار مهم است. در آغوش گرفتن، گرفتن دست یکدیگر و صرفاً نزدیک بودن فیزیکی به شریک زندگی تان می تواند شوهرتان را شیفته شما کند. برقراری چنین ارتباطاتی، یک احساس گرم و دوست داشتنی را با خود به همراه خواهد داشت. هیچ مردی شیفته زنی نمی شود که أصلا برای در آغوش گرفتن، نوازش کردن و … شور و ذوقی نشان نمی دهد و ارتباط مناسب برقرار نمی کند.

زنی که از شوهرش حمایت می کند 🙋👨

حمایت از یکدیگر به زوجین کمک می کند تا راحت تر به آرزوها و اهداف خود در زندگی برسند. مردان از زنانی که یک حامی عاطفی عالی برای شوهر خود هستند، خوششان می آید. زنی که از شوهرش حمایت می کند، او را تشویق می کند و به همسر خود کمک می کند تا خودش را باور داشته باشد بسیار جذاب و خواستنی است. در واقع مردان شیفته زنانی می شوند که با انرژی مثبت خود حمایت های عاطفی باعث می شوند آنها پیشرفت کنند و برای ایستادگی در برابر مشکلات توانا باشند.

بهترین دوست است 👫

مردان عاشق این هستند که با همسر خود رابطه ای فراتر از زن و شوهری داشته باشند. آنها انتظار دارند که با همسر خود مانند یک رفیق و دوست باشند. داشتن کسی که در تمام لحظات علاوه بر اینکه همسر شما است، رفیق و دوست پایه شما نیز هست، می تواند زندگی را هیجان انگیزتر و جذاب تر کند. دوستی نقش مهمی در کمک به زوج ها برای کنار هم بودن می کند.

زنانی که اعتماد به نفس بالایی دارند 😎

یکی از ویژگی هایی که مردان در زنان دوست دارند، اعتماد به نفس بالای زن است. افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند و همه جوره خودشان را قبول دارند، بسیار جذاب به نظر می رسند. سعی کنید به گونه ای رفتار کنید که نشان دهد شما نیاز ندارید کسی کاری برایتان انجام دهد. زیرا توانایی رسیدن به هر چیزی را دارید.

داشتن اعتماد به نفس و عزت نفس شما را از دیگران بی نیاز می سازد. وابستگی و چسبنده بودن به دیگران می تواند طرف مقابلتان را خسته و درمانده سازد. شما برای این در کنار شوهرتان هستید چون او را دوست دارید و می خواهید در کنار یکدیگر زندگی عالی داشته باشید. نه اینکه نیاز داشته باشید کسی خواسته ها و نیازهایتان را برطرف سازد. هر فردی زمانی جذاب تر می شود که اعتماد به نفس مناسبی داشته باشد. هنگامی که شما از چیزی که هستید راضی باشید، اطرافیانتان نیز همین احساس رضایت را نسبت به شما دارند.

رابطه جنسی مناسبی داشته باشند 🙃

نیازهای جنسی یکی از اساسی ترین نیازهای مردان به شمار می رود که باید به آن توجه ویژه داشت. زنان مورد علاقه مردان زنی است که در رابطه با نیازهای زناشویی به خوبی عمل کند و به خواسته های شوهرش اهمیت بدهد. رابطه زناشویی نیز گوشه ای از عشق و محبت زوجین به یکدیگر را نشان می دهد. پس باید به این مسئله نیز توجه داشته باشید.

زنانی که مردان عاشقان می شوند

سخنی از مشاوران آویژه

رفتارهای زنانه مورد علاقه مردان بسیار زیاد و متفاوت خواهد بود. شاید مردی از اینکه همسرش با دیگران به راحتی ارتباط برقرار می کند، خوشش نیاید. اما مرد دیگری زنی را بپسندد که ارتباط اجتماعی بالایی دارد. خصوصیات زنان که مردان شیفته آن هستند نشان می دهد که به طور کلی مردان برای زندگی مشترک خود زنی را می خواهند که مهربان، حامی، با محبت، خانواده دوست، شوهر دوست، بااعتماد به نفس و … باشد. مردان دوست ندارند همسرشان برای زندگی آینده اهداف مشخصی نداشته باشد و یا امید به زندگی او کم باشد. اگر نمی دانید چگونه مردان را به خود جذب کنید. یا به دنبال راهکارهایی برای جذاب به نظر رسیدن هستید، می توانید از مشاوره خانواده در این زمینه کمک بگیرید. مشاور می تواند شما را با خصوصیات زنان که مردان شیفته آن هستند، آشنا کند.

سوالات متداول

مردان جذب چه زنانی می شوند؟

زنان مورد علاقه مردان زنانی هستند که بتوانند آرام و مهربان بمانند. زیبایی و خوشگل بودن چیزی فراتر از آرایش و مدل مو و رنگ موهای جدید است. مردان هنگامی زنان را جذاب تر می بینند که مرتب و تمیز باشند. مردان زنانی را که بوی خوبی دارند، موهایی تمیز و پوستی مرطوب دارند، جذاب ‌تر از چهره ‌ای کاملاً پوشیده از آرایش می ‌دانند.

چه چیزی مردان را عاشق می کند؟

داشتن جذابیت فیزیکی، سازگاری جنسی و رابطه زناشویی مناسب، همدلی، محبت و مهربانی و ارتباط عاطفی سالم و مناسب کلیدی برای عاشق کردن یک مرد به یک زن است.

براي مشاوره در زمينه مردان از چه زنانی خوششان می آید؟ 18 ویژگی زنان مورد علاقه مردان

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 193 نظر:

 1. مَردها فقط و فقط از زن های خوشگل و جذاب و خوش اندام خوششون میاد
  این ویژگی ها رو نداشته باشی حتی بهت نگاهم نمیکنن

 2. فقط شعور داشتن و وجدان مهمه تمام
  تمام این ویژگی‌ها رو داشتم
  ولی پدر بچه هام یا همون همسر سابق هیج درکی از همسر داری و زندگی زناشوئی نداشت
  بعد ک حسابی دوراشو زده تازه فهمیده ک چ اشتباهی کرده .ک الان دیگه بدرد من نمیخوره و بعد مادرش و همچنین خودش از طرق بچه هام رو اعصابم میرن
  نتیجه : داشتن شعور مهمه

 3. ازاول ازدواج باید فکرکردزن یا مرد یه معیارهایی رادرنظرمیگیره توازداج اگه اون معیار رابرای خودش قانع کنه میشه زندگی کرد بعدا انتظاربیشتری داشته باشه نمیتونه یه چیزه مهم ازدواج زن شوهری نیاز به میل جنسی داره حداقل هفته ۴ یا بارسکس داشته باشی محبت بیشتری ازهم دیگه میبینی نباشه تشریف میبرن بیرون سکس هم کمتر ازساعت بدرنمیخوره باید زنت نوک پاتا زیرگلولیسش زد تاحال بیاد مردها زودارضامیشن باید اول خانم ارابه یادتون نره

 4. شوهر من منطقی نیست حرف خیلی کم میزنه همش تو گوشی اگه حرف بزنه منطقی نیس اخرش بادلخوری صحبتمون تمام میشه اصلا تفاهم نداریم توراخدا این کلمه تفاهم تو ازدواج جدی بگیرید وگرنه واقعا اذیت میشید تو زندگیتون یه عیب دگش سر هر کاری میره به دو ماه نمیرسه کارش رها میکنه بچه هام ارزو همچی به دلشون مونده بهترین کار وحقوق ول میکنه بخدا خسته شدم همش با خودم میگم کاش طلاق گرفته بودم تا بوقتی که بچه نداشتیم ،😭

  1. من نظرم اینه شما با عشوه گری های زنانه اونو به خودتون مشغول کنین
   از اینکه زیاد تو گوشی هست خوب نیست
   باید بیشتر به اون برسی تا به بچه هات
   مردها دوست دارن دیده بشن بجای اینکه همش غر واعتراض بشنون

 5. از نظر من هیچی جای تجربه رو نمیگیره این راهکارها هم براساس علم البته به قول خودشون ولی جواب سوالتو باید از منو امثال منی که سالها از زندگی مشترکشون گذشته بپرسی نه مشاوری که بعضا هنوز ازدواج هم نکرده من به عنوان یه باتجربه میگم همه چیز تو زندگی دوطرفه است در اصل ازدواج یه معامله است که اگه یکی از دوطرف زیر آبی رفت زندگی هم به فنا میره مرد و زن هم نداره قرار نیست یکی خودش رو فدای دیگری کنه که زندگی دوام داشته باشه یه تعامل منطقی دوطرفه همین

  1. به نظر من تفاهم ودوست داشتن همه چیزه کسی که این دوتارا داشته باشندزندگی عالی دارند

 6. ببخشید .سعی کنین شما با محبت کردن همسرتون رو جذب کنین تا ایشون فرق شما و همسر آول رو بفهمد .هر مردی قلقی دارد .اول قلق و علاقمندانیهای همسرتون رو پیدا کنین .اونوقت ضعقهایی ک در اون زمینه دارد را شما نیازهاشو رفع کنین .بهش عشق بدین .اهمیت بدین ..با خوش زبانی و مهربانی .پختن غذای مورد علاقه و اگر مرد گرمیست .توجه ویژه در رختخواب…باعث میشه سمت شما کشیده بشه و نیازهای عاطفی احساسی رو کنار شما رفع کنه …و کم کم خانه شما می‌شود خانه عشق و در کنار شما زندگی بیشترو با کیفیت تری خواهد داشت چون می‌فهمد ک در کنار شما ب آرامش برسد

 7. سلام خدمت همه
  همین موضوعه مردان از چه زنهایی خوششان می آید رو نوشتم، زنان از چه مردهایی خوششان می آيد؟ و رفتم تو سایتش، و سریع رفتم سراغ کامنت و نظرات، حتی یک نفر هم نظری نداشت یا نذاشته بود، جالب نیست.! بنظر من مردهای بیشتری نسبت به زنان بامرام و باگذشت هستند، چون این تفاوت رو من الان تو این دو سایت به وضوح دیدم، البته نه تنها این بلکه تو گزارشات مردمی که تو کلیپها میبینم هم تقریبا همینطور هست، که مردها جونشو رو برای همسرشون میدن ولی خانومها میگن چرا من بمیرم،وبذارم شوهرم بمیره، 😭هههههههههه😭 من قبلنا دوست میداشتم که کاش زن میبودم، ولی هر چی بزرگتر شدم دیدم شخصیت باطنی مرد خیلی قشنگتره، و الان شخصیت و جنسیت مردانمو خیلی خیلی بیشتر دوست دارم

 8. بعضی ها هم اگر خودشان نباشند خیلی بهتره، چون خودشون اگر باشن خیلی شخصیت کثیفی دارند

 9. بنده همسردوم هستم، همسراول شوهر خیلی خیلی بداخلاقوبدزبونه،شوهرم هیچ احترامی ازش ندیده وبافحاشی وپرخاشگری اون بنده خداعادت کرده محبت من به چشمش نمیاد، بعضی وقتاکه خانومش پیامای زشت برام بفرسته جلوی شوهرم گلایه کنم بهش برمیخوره ومیگه تواون آدم سابق نیستی صبرت کم شده😔سکوت منم فقط دلیلش آبروی پدروبرادرامه بعدشوهرم، ولی نمیدونم چه راهی برم که شوهرم منوهم ببینه، اون که زیادسرش فشاربیاره وبی احترامی کنه یهویادش میادکه منم وجوددارم…

  1. سلام شما درهر صورت سعی کن احترام همسرت رو حفظ کنی، از همسر اول پیشش گلایه نکن چون خودش بقدر کافی از همسر اول بی احترامی و غر میشنوه اگر هم گلایه و ناراحتی دارید اول چندتا از خوبیهاش رو بگید و بعد خیلی خلاصه و کوتاه و با لحن مناسب ناراحتتیون رو ابراز کنید زیاد کشش ندین بزارید خودش فکر کنه و به نتیجه برسه شما باید اینقدر خوب صحبت کنید و رفتارهاتون اقندار دهنده و محترمانه باشه که ایشون خودش با رغبت سمت شما بیاد و دوست داشته باشه وقت بیشتری رو با شما بگذرونه
   سعی کنید در همه اینها نیتتون رضایت خداوند باشه در این صورت تحمل سختیها براتون راحتتر میشه و نتیجه بهتری خواهید گرفت
   یادتون باشه زنها محبت میخوان مردها اقتدار
   پیشنهاد من دوره همسرداری مومنانه زیر نظر مجموعه تنهامسیر آرامش

  2. عزیزم ت بهش بیشتر محبت کن چه خوب که اون یکی زن محبت نمیکنه تا تو بتونی با کوچیک ترین محبت دل شوهرتو ببری در وقت خواب عااااالی باش همیشه ته به دل همسرت باش فقط با عشق عاشق باش عاشقش کن این جوری بهترین زندگی رو میکنی…

 10. یعنی میشه روز ییاد که مهندسان پزشکی و الکترونیک نخبه ، به جای ابزار بیخود درمانی پول ساز و چاق کن پزشکان ، دستگاهی بسازند که زنان بدن نما ی بی حجاب محرک جنسی و اعصاب خورد کن مردان را با ارسال امواج خاصی مثل کنترل گیرنده دیجیتال و رسیور به سمت بدنشان و مغزز نداشتشون تحریک کنه و خود زن خود نما ، مایل و یعنی بهتره مالی بشن تا عدالت سراسری برقرار شه . فروش خوب و کار آفرینی خیلی خوبی هم داره . یا الله دست بکار شید مردان بی عرضه ک….لیس . امیدوارم ای کاش نباشه و محقق بشه تا حقوق از دست رفته ما مردان بینوای ایرانی احیا شه .
  اینچوری حتما حجاب خودبخوداز ترس بانوان مخدره هم رعایت میشه .

 11. سلام من ۲۱ سالمه و اصلا نه از خانواده شوهرم نه از خود شوهرم بی احترامی ندیدم و شوهرم بسیار منو دوس داره و منم دوسش دارم این نکاتا همش مضخرفه مهم شایسته یا سرنوشت

  1. خوش بحالت من از هیچ کدوم راضی نیستم حتی ازشوهر جدیدا همش باخواهرش خوبه به من خیلی بی اهمیتی میکنه اصلا بهم توجه نمیکنه ایشالا همینجوری که پابرجا بمونه

  2. خوش به حالت من اصلا از هیچ کدوم راضی نیستم مخصوصا ازشوهرم که جدیدا باخواهرش میپره به من اصلااهمیت نمیده ازسرکارکه میادمستقیم میره ت اتاق خواهرش دررومیبنده باهم میگن میخندن استغفرلله هرکه ندونه فکرمیکنن این باهم زن وشوهرن

 12. یک طرفه همیشه به قاضی میریم. در یک ازدواج موفق هم مرد باید رعایت کنه هم زن… آقایون زود جبهه نگیرید، شاید شما خوب باشید اما متاسفانه شما درصد کمی از آقایون این جامعه هستید و این خوب بودن و طرز فکرتون به همه مردا تعمیم ندید… متاسفانه اکثر مردان جامعه ما فقط از زن انتظار دارند اما خودشون به فکر راضی کردن دل همسرانشون نیستن. دلیلش هم همین توقعات بیجایی است که همیشه از زن ها داشتن اما نگفتن مردا هم باید چطور باشند تاذهمسر
  شون ازش خوششون بیاد..از این دست مردان توی جامعه زیاد دیدم و یک نمونه اش خواستگار خودم بود… این آقا به لباس پوشیدن خودش اهمیت نمیداد اگر بگم لباس هاش برای 20 سال پیش بود دروغ نگفتم. به شادی به زندگی اهمیتی نمیداد اما توقعاتش از همسر آینده اش چی بود؟!! خوش پوش باشه، مرتب باشه، احساسی باشه، بلد باشه چطور من درک کنه و……،، اما خودش چی بود؟؟!!! اصلا یاد گرفته یا جایی بهش گفتن ک لااقل خودت کمی شبیه اون چیزی ک میخواهی باش؟! هیچ چیز یکطرفه جواب نمیده.. بهتره همیشه بجای اینکه بگیم مردان از زنان چ توقع و انتظاری دارند یا از چ زنانی خوششان می آید، تفکیک جنسیتی را کنار بگذاریم و بگوییم مردان و زنان از چه همسرانی خوششان می آید… چون این مسائل برای هر دو همسر باید رعایت شود…

  یک مشاور خوب و خبره به نظر هیچوقت تفکیک جنسیتی نخواهد کرد و موضوع را یکطرفه بیان نمی کند.. خوشبختی ما در گرو خوشبختی دیگری است.

 13. یک طرفه همیشه به قاضی میریم. در یک ازدواج موفق هم مرد باید رعایت کنه هم زن… آقایون زود جبهه نگیرید، شاید شما خوب باشید اما متاسفانه شما درصد کمی از آقایون این جامعه هستید و این خوب بودن و طرز فکرتون به همه مردا تعمیم ندید… متاسفانه اکثر مردان جامعه ما فقط از زن انتظار دارند اما خودشون به فکر راضی کردن دل همسرانشون نیستن. دلیلش هم همین توقعات بیجایی است که همیشه از زن ها داشتن اما نگفتن مردا هم باید چطور باشند تاذهمسر
  شون ازش خوششون بیاد..از این دست مردان توی جامعه زیاد دیدم و یک نمونه اش خواستگار خودم بود… این آقا به لباس پوشیدن خودش اهمیت نمیداد اگر بگم لباس هاش برای 20 سال پیش بود دروغ نگفتم. به شادی به زندگی اهمیتی نمیداد اما توقعاتش از همسر آینده اش چی بود؟!! خوش پوش باشه، مرتب باشه، احساسی باشه، بلد باشه چطور من درک کنه و……،، اما خودش چی بود؟؟!!! اصلا یاد گرفته یا جایی بهش گفتن ک لااقل خودت کمی شبیه اون چیزی ک میخواهی باش؟! هیچ چیز یکطرفه جواب نمیده.. بهتره همیشه بجای اینکه بگیم مردان از زنان چ توقع و انتظاری دارند یا از چ زنانی خوششان می آید، تفکیک جنسیتی را کنار بگذاریم و بگوییم مردان و زنان از چه همسرانی خوششان می آید… چون این مسائل برای هر دو همسر باید رعایت شود…

 14. سلام ببخشید چقدر شما خوار و ذلیل

  هستید که سعی می کنید چیزی که اون

  دوست داره باشید خودتون باشید

  مگه پادشاه هستش

  1. اگ نح تو چرا این مطلب رو سرچ کردی ک الان بیایی اینطور بنویسی اسکل :/

  2. افریییییییین…چرا باید خودمونو بکشیم ک طرفو سمت خودمون بکشونیم..همه مردا قربون زناشون برن الهی ….امین

 15. زنها زیباترین اهنگ عشقند …و روحیه لطیفی دارند و دوست دارند همیشه از طرف مرد بهش محبت بشه چه گفتاری چه رفتاری چه از لحاظ چشمی ..برایش بی مقدمه یک شاخه گل بخر.. هر روز بهش تکس بده و جویای احوالش شو (زنگ بزنی بهتره) در تمام تصمیم گیریهای زندگی ات اول با اول مشورت کن زن قلب ثپنده خانه است زن را که بسازی هم فرزندانت هم خودت و خانوداه ات در آرامش و آسایش هستن و هم فرزندان خوبی تحویل جامعه خواهی داد

 16. مرد باید با تمام وجود به زنش عشق واقعی داشته باشه از صمیم قلب و مثل یک باغبان که هر روز به گل ها آب میده مرد هم باید با تمام وجود به زنش بگه دوستت دارم روزی چند بار احترام بهش بزاره هم خودش هم خانواده زنش هفته ای سه بار خرید برن و بعد خرید یه شب عاشقانه جنسی داشته باشن آنوقت هست که زندگی بهشت می‌شود و زن دیوانه وار عاشق شوهر و زندگی می‌شود زنان را دوست بدارید بی منت

 17. حق با شماست ،
  روانشناسان حق ندارند، فرهنگ غلط غرب را برای ما تبلیغ و دیکته کنند.

  1. من برا زنم خیلی ارزش قایل بودم وقتی زنم شد ناخوداگاه ی انرژی بدنم ایقد بالا رف روحیه عالی شب و روز بوس بغل واقعا عاشقش بودم ولی چی شد ی روز که شبش میشد یلدا من و دخترم و تا زد گفت برین خرید منم خونه رو تمیز میکنم بین راه ماشین خاموش شد برگشتیم خانه دیدم در قفله ی دفعه درو باز کرد سراسیمه گفتم چیه گفت چیزی نیس مشکوک شدم دیدم بله ی نفر امده خانه داره مکندش اون لحظه من مردم روحم مرد جسمم مرد مث دیوانه ها گریه میکردم باورم نمیشد گوشیشو نگا کردم چ پیامکی عاشقانه ای

  2. دقیقا چون مردها همه را باهم میخواهند حتی اگه همسر خودشون ازهمه لحاظ بی نظیرم باشه بازم چشمشون هرزه میپره

 18. مردا از همه ی زنها خوششون میاد به جز زن خودشون

  هر کی موافقه دست بالا

 19. با سلام . من یه مردبودم که عاشق خانومم بودم مثل ملکه ها باهاش رفتار کردم ولی به خاطر ورشکستگی رفتارش باهم عوض شد با تمام توان تلاش کردم ولی فقط نگاه تحقیر آمیز نسیبم میشد . خسته شدم از پیشش رفتم بلافاصله تقاضا مهریه و طلاق کرد تو همین فاصله تلاش‌ها برای کارم نتیجه داد و تونستم دوباره از نوع شروع کنم خواست برگردم ولی قبول نکردم چون دیگه نمیتونم آدم قبل باشم . الان هم منتظر دادگاه هستم تا از هم جدا بشیم

  1. کاملا حق دارید چون عشق واقعی تو سختی واسونی باید باشه نه فقط موقع خوشی اگه کسی مارو توی مشکلات رها کنه اون ادم یه ذره هم عاشق نیست وارزش اینکه براش تلاش کخی رو نداره
   من خودم یه خانومم که به خاطر موفقیت مالی که داشتم پسری بهم ابراز علاقه کرد خیال میکردم عاشقمه ولی بعد از دوسال که کار من به مشکل خورد منو رها کرد وتنها جمله ایی که گفت این بود که من چون خیال کردم تو با عرضه ایی اومدم سمتت والانم دیگه به دردم نمیخوری

   1. خارج از مرد و زن بودن باید یاد بگیریم یه انسان خوب باشیم،متاسفانه دیدگاه جنسیتی،قومیتی،سرزمینی و مذهبی متعصبانه داشتن فردی و شخصیتی عامل بدبختی جوامع انسانی هستش،تو هر جایگاه جنسیتی که قرار داریم سعی کنیم بهترین باشیم و صدالبته که گاهی اتفاق می افته آدمای خوب متاسفانه اسیر یه سری آدمائی با رفتارهای احمقانه میشن

 20. ضمن عرض احترام و تشکر از شما عزیزان ، کنار هم بودن نیاز به احترام گذاشتن به تفاوت ها و احترام به عدم سلائق هست نه دست زدن و شادی برای تشبهات ‘ و این امر نیاز به تمرین دموکراسی داره خیلی راه دوریه ولی باید از یه جایی شروع کرد ‘ تمرین دموکراسی و احترام به ایده ی مخالف که با توکل خدا آمار جدایی کمتر بشه ‘

 21. سلام دوستان به نظرمن توزندگی زناشویی اگه اعتمادوصداقت نباشه بین دوطرف اون زندگی فایده نداره بعضی آقایان واقعامن خیلی دوروبرم می بینم که هرکاری هم زنه میکنه توزندگی کم نمیزاره بازم مردبه زن خیانت می کنه واقعابعضی مردهادنبال چی هستندزن توزندگی آرامش می خوادیکی ومی خوادکه پشتش باشه زن ظریفه ولی ضعیف نیست ظریفه چون باکوچکترین رفتاربدمردمی شکنه ضعیف نیست چون هرچی روزندگی ازمردتحمل می کنه شایدمردآدم بشه متاسفانه بعضی مرداواقعامتوجه کارهاشون نیستن که زن هم تایه حدی تحمل میکنه واقعامردای خوبی هم هستن من به همه آقایون توهین نمی کنم ولی بداشون بیشترازخوباشون هست

  1. دوستان همسر من اهل خیانت وایمار نیست،خیلی هم شوخ طبع هستش.. ولی خیلی کم توجه ،بی خیال،به فکر تغذیه و پوشاک درست،به فکرهیچی نیست.راهنماییم کنید لطفا چکار کنم،آدم خسیس هم نیست،ولی درآمد خوبی هم نداره،واز اول هم به فکر یه درآمد خوب نبوده

 22. به نظرمن هرکاری زن میشه مردمیکنه اگه زن خیانت میکنه باعثش مردمیشه وگرنه زن شوهرمیکنه که باآرامش زندگی کنه خواسته زیادی که توزندگی یه زن از مردش بخواداماتوهین نمی کنم به همه ی مردابعضی هاشون ازبس کثیفن هرکاری هم می کنی بازم خیانت می کنن نمی گم توزناخیانت نیست ولی خیانت بیشترتومرداست بنظرمن توزندگی اعتمادوصادق بودن زن وشوهرخیلی مهم این دوتانباشه خیلی ببخشیدبرین به اون زندگی

  1. سلام خدمت همه عزیزان، همون مردهایی که خیانت میکنن، با چی یا با کی خیانت میکنن، گه شما میگید مردها بیشتر از زنان خیانت میکنن، اگر دقیق نگاه کنیم این آمار تقریبا پنجاه، پنجاه هست، چون همون مرد یا زن میره با جنس مخالفش وارد رابطه میشه دیکه

 23. به نظر من مرد باید مرد باشه وذاتا خوب باشه
  وگر نه اگه زن بیچاره هر چی تلاش کنه ومحبت واز خود گذشتگی داشته باشه ودر تمام مراحل همسرشو همراهی کنه فایده ای نداره
  سی سال با همسر قدر نشناس وعصبی زندگی کردم وتمام مراحل بالایی که گفتید رو رعایت کردم ولی همسرم درست شدنی نیست ودر زندگی با او یک روز خوش نداشتم
  بچ
  ه ها هم این وسط ظلم میشه بهشون چون پدر اونها رو درک نمی کنه
  به نظر شما برای تغیر ذات چاره ای هست

 24. به نظر من مرد باید مرد باشه وذاتا خوب باشه
  وگر نه اگه زن بیچاره هر چی تلاش کنه ومحبت واز خود گذشتگی داشته باشه ودر تمام مراحل همسرشو همراهی کنه فایده ای نداره
  سی سال با همسر قدر نشناس وعصبی زندگی کردم وتمام مراحل بالایی که گفتید رو رعایت کردم ولی همسرم درست شدنی نیست ودر زندگی با او یک روز خوش نداشتم
  بچ
  ه ها هم این وسط ظلم میشه بهشون چون پدر اونها رو درک نمی کنه
  به نظر شما برای تغیر ذات چاره ای هست

 25. و هر کاری هم کنی بازم آدم بده هستی
  تهش از عشق محبت اینا هم خسته میشن میرن سمت یکی دیکه مرد های بدم وجود داره زن های بدهم هست همه چی به دو طرف بستگی داره من دا فردا صبح به پسر مردم محبت کنم و قتی اون به انگشت کوچیگش نباشه خوب زندگی بدرد نمیخوره باید همه چی دو طرفه باشه خوب اینا دلیل اصلی جدای خرابی یک زندگی میشن بعد میکن دختره بد بوده دختره فلان بوده خوب هست بدانید همش دختره بد نیست تو جامعه ها هرچی بشه دختر اشتباه کرده فقط دختر نگاه نمی کنن که پسره خیانت کرده ولی بیاید یاد بگیریم جواب اعتماد خیانت نیست
  چه اونی که بهش میگی رفیق چه عشق💜
  ما این بلد نیستیم

 26. چراما زنها باید کاری کنیم ک اقایون خوششون بیاد؟ چرا مردا کاری نمیکنن ک ما زنهارو جذب کنن؟ تا کی مرد سالاری؟ تا کی باید ب ما زنها ظلم بشه؟ اصلا گور بابای مردا

  1. آقای گر پدر مردا برو تو گوگل بزن اگه مردا ها نبودن چه میشود بعد بیا حرف بزن آقای گور پدر مردا

 27. مردا ۹۰ درصد انها حتی اونای که در حد یه خانم از لحاظ ظاهری هم نیستن …بگو خب ..دنبال اینن که ببینن اون خانم یا دختر پشتوانه مالی خوبی داره یا خانواده حسابی پشت اون دخترن ..دنبال یه هم چ چبزای هستن من خودم از این موارد زیاد دیدم طرف با دختر از هم جدا شدن گفته بهم خیانت کرده فحاشی میکنه اما منتطره برگرده

 28. مردا ۹۰ درصد انها حتی اونای که در حد یه خانم از لحاظ ظاهری هم نیستن …بگو خب ..دنبال اینن که ببینن اون خانم یا دختر پشتوانه مالی خوبی داره یا خانواده حسابی پشت اون دخترن ..دنبال یه هم چ چبزای هستن من خودم از این موارد زیاد دیدم طرف با دختر از هم جدا شدن گفته بهم خیانت کرده فحاشی میکنه اما منتطره برگرده

 29. سلام کاش مردها و زنها یاد می‌گرفتند به پای هم زنجیر نزنن به هم احترام میزاشتن و به سلیقه و خواسته های هم توجه میکردن آرزوهای همدیگر رو نمیکشتن من بعد از ۲۰ سال زندگی هنوز از همسرم گدایی احترام میکنم و از خود واقعی م سالها فاصله دارم چون همسرم همیشه ساز مخالف داره و در همه ی امور دخالت می‌کنه این چه کنیم مردها ما را بخواهند واقعا که نشان از تفکر کهنه و مریض همه

 30. باسلام من الا 6سال از ازدواج میگذزه ولی خانمم هیچ میل جنسی نداره الا 2فرزند داریم ولی هیچ وقت میل جنسی نداشته و نداره وهمیشه برای رابطه بحانه میاره خسته ام حوصله ندارم و…. من توذهنم اینطور تصور میکنم که زنان هیج علاقه ایی به رابطه ندارن

  1. عذر می خوام فرهاد جان اگه میل جنسی نداره دوتا فرزند رو از کجا آوردی؟!بهترین راه کار اینه به یه مشاور خوب مراجعه کنیم البته همه حتی اونایی که رابطه خوبی دارن تا مشکلات و ضعف و قدرت هامون رو یه متخصص بهمون بگه

 31. زن های ایرانی غرور بیجا زیاد دارن و این رو هیچ مردی دوس نداره …من خودم خیلی کشور ها رفتم و واقعا اکثر اون جاهایی که من رفتم زن هاش خیلی متفاوتن از زن های ایرانی ..باور کنید من وقتی برمیگردم ایران تو مترو یا جاهای شلوغ وقتی زن ایرانی مغرور و از خود راضی رو میبینم اصلا دلم نمیاد برم طرفش و باهاش حرف بزنم ولی کشورهای دیگه خانوم هاش واقعا خونگرمن و زود با یه مرد مچ میشن و ابراز علاقه میکنن

  1. باهاتون حرف بزنیم که کلی حرف پشتمون میسازین .زن های خارجی مثل ما زن های ایرانی قضاوت نمیشن بخاطر همین خود واقعیشون هستن .از کشور مرد سالار چه توقعی داری شما هم از مردهای خارجی انسانیت رو یاد بگیرین بد نیست .اینجا یارو زن حامله خودشو اینقد میزنه تا بچش بمیره دلتون خوشه ها

 32. مردا یا خودخواهن یا پرت و تعطیلند
  اگه آدم بودند این همه طلاق نبود
  زنها در به در نمی شدند
  بهتر اول آموزش ببیند بعد برن خواستگار
  یکی دیگه رو بیچاره کنند

  1. از اون حرف زدنت معلومه کی پرت و تعطیله. حتما یه کاری کردی که طلاقت داده

   1. این خانوم درست بیان نکردن ولی به نظرم حق با ایشونه البته برای دو جنس آموزش خیلی لازمه
    متاسفانه بنده هم مشکلای رفتاری تو آقایون زیادتر دیدم البته همه ی آقایون منظورم نیست

   2. دیگه هیچ وقت ازدواج نمیکنم که طلاقم بده منت کنایه آدم خودخواه
    مریض روانی گذشته و آدم جدید که خودخواه و بی درک جوابش همینه

    1. شما چه ازدواج کنید چه نکنید فرقی واسه دیگران نداره،ولی به نظر من همه ما نیاز داریم قبل ازدواج و مهم تر از همه قبل ورود به مرحله آشنایی به یه مشاور و متخصص مراجعه کنیم،متاسفانه خیلی از اتفاقات که بیشتر هم جنبه احساسی داره قبل از ازدواج اتفاق می افته و نمی ذاره یه تصمیم عاقلانه صورت بگیره،وگرنه تو جامعه ما مرد و زن فرقی با هم ندارن،فقط اتفاقی که افتاده یه آشفتگی همه گیر شده که باعث این همه طلاق و بی بند و باری هستش

  2. اتفاقا این زن ها هستن که نیاز به آموزش دارن و پرت و تعطیلن.اگه زن واقعا زن باشه طلاق به وجود نمیاد و مرد هم از زن خودش زده نمیشه.کلا شما زن ها خیلی لجبازین و میخواید با دلایل بیخود خودتونو بهتر از مردها نشون بدید.گور بابای هرچی زن لجباز و حسوده

 33. 25سال از ازدواجم میگذره همیشه خانواده شوهر در اولویت بوده برا م ولی شوهرم همیشه اونقدر به خانواده من احترام نگذاشته واقعا خسته شدم حتی با دوتا پسر بزرگ به جدایی فکر میکنم همسر ومادری فداکار هم از نظر همه هستم حتی پسرام

  1. عزیزدل ازقدیم گفتن لطف مدام وظیفه میشه سعی کن کم کم رفتارت روتعدیل کنی

 34. سلام من خودم از همه نظر با شوهرم خوب رفتار میکنم ولی اون هه روز به روز داره بدتر میشه اصلا نظر من براش مهم نیس

 35. اصلا نوشتن کلمه دوست پسر شرم آوره در جامعه ما اصلاً پسندیده نیست اگر هم تعداد اندکی هم گول خورده هستند ارشادشان کنید خیانت را عادی سازی نکنید

  1. Iسلام من با این حرفتون موافقم احترام و دوست داشتن کلید خوشبختی هم برای خانم هم آقا چون هر دو انسان هستیم

 36. منم دوس دارم این رفتارایی روکه گفتین انجام بدم ولی باید دوطرفه باشه شوهرم حتی نگاهمم نمیکنه خودتون قضاوت کنید درچه حدی هستیم حاضرم بهم نفرت کنه ولی انقد بیتفاوت نباشه😔😔

  1. بله دقیقا منم مثل شما عاشق بچه هامم عاشق زندگیمم . با اینکه یه خونه و زندگی ساده ای دارم. خیلی بهش محبت میکنم . عوضش اثلا منو راضی نمیکنه . محبت نمیکنه .حرف نمیزنه .دایما سرش تو گوشی و تلویزیونه 😕

 37. یه نظریه علمی هست که ثابت می‌کنه توی زندگی مشترک بعدازیه مدت زمان خاصی آقارفتارش عین رفتارخانمش میشه،خانمهای عزیزی که ازرفتارواخلاق وکلآباشوهراتون مشکل داریددنبال علت رفتارواخلاق بدشوهرتون توی وجودخودتون باشیدماخودمون هم میتونیم ازشوهرامون آرومترین مهربانترین و بهترین شوهرابسازیم هم میتونیم انقدتحریکش کنیم که دعواوقتل هم انجام بده پس همش دست خودمونه

 38. والا منم با بیشتر دوستان هم‌نظر هستم! دقیقا به تجربه بهم ثابت شده اینا فقط داستانه مردا دقیقا وقتی با زنانی با چنین ویژگی هایی برخورد میکنند دو تا پا دارند دو تای دیگه قرض میکنند که فرار کنند چون فکر میکنند چه خبره! قدرت درک چنین زنانی را ندارند! خلاصه فقط دنبال زنان پردردسر هستند تا زنان پخته و با درک و فهم و شعور!

  1. اتفاقا زنها اینطوری هستن تا یه مرد بهشون محبت می‌کنه ، فکر میکنن چه خبر شده و ناسازگاری میکنن

 39. من همیشه با دل شوهرم راه میرم ولی همیشه ناراضی هست همیشه ایراد میگیره از من چون تنوع طلب هست با چندتا بچه هیچ راهی ندارم به جز سوختن و ساختن بخدا دیونم کرده افسرده شدم تو رو خدا برام دعا کنید زندگیم درست بشه……

  1. 1-شاید وقتی از یر کا میاد خستس
   2-شاید حرفی بهش زدی ناراحتش کردی
   ————————-*
   1000ران دلیل و شاید است شما باید از خودش سوال کنید که چرا این رفتار باشما می کند

 40. تاسف میخورم برای مردی ک محبت خانومشو وظیفه می‌دونه وظیفه نیس مرام و مرفته آقایی ک رفتارتو بلد نیستی پیش خانوادت همش زنتو کوچیک میکنی انتظار بی جا نداشته باش

 41. به نظرمن ما مسلمانیم ودین ما اسلام راهکارهایی برای برخوردباشوهر وهمین طوربرخوردمردبازن ارائه داده است که بایدهمه ازآن پیروی کنیم

 42. س

  سلام من هم سوال وپاسخ را خوندم هم کامنتاتون.خیلی خیلی خرسند شدم حالا میشه گفت کامنتاتون دروغ نیست چون خیلی خیلی زیبا ویراست نوشته بودین .مرسی هم از سوال وپاسخ وهم کامنتای خوبتون .دوستتون دارم

 43. یه بار هم بنویسید زنان جذب چه مردهایی میشن!! من زنم حق دارم اونجوری باشم و رفتار کنم که اول خودم لذت میبرم. از بچگی همش همین چیزا رو آموزش دادید. آشپزی یادبگیر، شوهرداری، خانه داری و …. که آقا خوشش بیاد
  بزارید خودمون باشیم

  1. سلام،دوستان گرامی ،بنده کليه نظرات خوندم،متفات بوده،از خانومای محترم خواهشمندم هیچ وقت پشت شوهرتونا خالی نکنید.بخاطر مسائل شخصی پشت خانواده خودتون بگیرید،به هم دیگه احترام بگذارید.محبت کنید.عشق بورزید،وجای ومکانی مخواید بروید،با رضایت شوهر این کار انجام بدهید.تا طرف مقابلتون،با مه بانی وخوش اخلاقی درکنار شما زندگی خوب وشایستی داشته باشد.

  2. وظيفه شناسي وقبول كردن مسووليتهاي زندگي دوطرفست ،ربطي به خودت بودن نداره، خودت بش، اما خود سالمت، بهتره خودشناسي كنيد ببينيد خودتون وشخصيتتون سالم هست يانه، شخصيت سالم معيارهايي داره كه بهتره دراين زمينه سرچ كنيد

 44. نویسنده این متن یک مرده،که همچنین توقعاتی را اون هم همه با هم از زن داشته.زنی که مجبوره توی این شرایط اقتصادی با تمام مشکلات بسازه وبچه ها رو تربیت کنه وسر کار هم بره حتی پول خرید لباس هم براش نمونه وبا تمام بد اخلاقی های مردا کنار بیاد چطور می تونه.هم از ظاهر وفیزیک خوبی داشته باشه وهم روحیه خوبی اکثر مردا خودشون اعصاب خرد کن تشریف دارنوهمیشه حق به جانبن،برای همه این ویژگی ها باید شرایط لازم هم مهیا باشخ ،که متاسفانه خانواده ومر د ها در اگثر خانواده ها این شرایط رو مهیا نمکنن

 45. من هم شوهرم رو به اندازه دنیا‌دوست دارم البته همیشه با هم هستیم و حتی اگر انتقادی باشه دوستانه به هم تذکر میدیم

 46. من همه اون موارد بالا رو رعایت کردم بدون ذره ای نقش بازیکردن همش واقعی بود و از ته دل بعد شوهرم ازم خسته شد طلاق گرفت گفتم دلیلت چیه؟؟؟؟ گفت خوبی زیادت. هه
  من یه چیزی رو بر اساس تجربه ام فهمیدم کتاب ها و روانشناس ها و دکترها اشتباه میکنن. همه چیز باید دو طرفه باشه. تلاش یک زن به تنهایی و تلاش یک مرد به تنهایی به شکست منتهی میشه

   1. سلام والا بنظرمن همه مردها شبیه هم ان هیچ ویژگی خوبی ندارن زن هادلشون فقط ب بچه هاشون خوشه دست این مردهابرسه ازهمینم محروم میکنن بخدادیگه ماندیم

 47. باید زن هرموقع مردواردخانه میشه زن به استقبال شوهرش بره وبهترین آرایش وبهترین لباس برای شوهربپوشه مردها دوست دارند واطمینان خاطر داشته که زن منتظرشان هست واین کار دوستی ومحبت راز یاد میکنه

  1. بله حرفاتون کاملا درسته.امادرصورتی که مردهم تمام وکمال انتظارات ونیازها وخواسته های همسرش راباجان ودل انجام بده.دراون صورت دوستی ومحبت وعشق روزافزون میشه

   1. دقیقا شما از همون دسته خانومایی تشریف داری که در ازای محبت دستمزد میخای …که این رو هیچ مردی دوست نداره شما بدون منت و دستمزد و از روی دوست داشتن واقعی محبت کن بعد ببین شوهرت چه کارا که برات نمیکنه

  2. بله دقیقا منم مثل شما عاشق بچه هامم عاشق زندگیمم . با اینکه یه خونه و زندگی ساده ای دارم. خیلی بهش محبت میکنم . عوضش اثلا منو راضی نمیکنه . محبت نمیکنه .حرف نمیزنه .دایما سرش تو گوشی و تلویزیونه

  3. هر وقت که میاد داخل خونه نهار یا شام آماده من تر تمیز آرایش لباس شیک خوش اندام خوش اخلاق اما دنبال زنا دیگر هست .

  4. من همیشه همینکارو میکنم، اما گاهی اینقد به من بی تفاوته که بدون اینکه منو ببینه از کنارم رد میشه…مگه چقد باید خودمو کوچیک کنم

 48. دقیقا خواهر.مردایی که خودشون هیچ تلاشی برای محبت به همسرانشون نمیکنن غلط کردن که اینهمه پر توقع باشن.همون ننه و خواهراشون رو جذب کنن بسشونه.مرد ایرانی فقط بلده به خواهر و مادرش محبت کنه و محبتهای زنش رو فقط وظیفه میدونه کاملا قدر نشناسه.جون بجونش کنن ننه دوسته و بس.

  1. باسلام از نظرمن این متن برا کسایی نوشته شده که مرد واقعی هم باشند هرچند خودم مرد هستم اما هر جنس مذکر که مرد نیست زن یعنی تمام هستی اگه مرد واقعا مرد باشه 99 درصد زنها کامل هستند و بی ریا و دوست داشتنی،…

    1. خوش به حال اونا ییکه شوهر دارن عاشق شوهرم ولی ۱۴ سالمه ولی رل دارم

  2. ولی اشتباهه اگه‌تو شوهرتو به خودت جذب کنی به تو هم محبت و مهربانی میکنه بلد نیستی

  3. خدا حیرت بده بخدا تمام تلاشمان میکنم ولی انگار نه انگار همش دنبال بهانس درس بالاترین نمره دانشگاه و تمام ارزوهاما ولی دریغ از یه کم درک و شعور اما به نظر من اشتباه ازخودمان بدون شناخت کامل و آگاهی درست عاقبتش همینه حالا هم بخاطر بچه ها بسوزم و بسازم

 49. با معذرت مرد غلط میکنه همچین زنی رو دوست داره
  مرد اول خودشو تغییر بده با زن مثل گل رفتارکنه بهش برسه پول بریزه زیر دستش
  بعد همچین انتظارایی رو از زن داشته باشه
  توی جامعه زن کش ما، زنان نمیتونن اینجوری باشن زنان باید از حقوق خودشون دفاع کنن تا جلوی مردان کم نیارن.زندگی اینو به من آموخته.

  1. انگار از مردان خاطره بد داری پس حقته بمونی خونه بپوسی.مرد و زن با هم میشن تا زندگی تشکیل بدن، مرد نوکر زن نیست که پول و … فقط بیاره.

  2. سلام خسته نباشید من از ازدواج ام دو سال میشه من و همسرم همدیگر رو دوست داریم ولی من یکم موذب هستم پیش همسرم زیاد خجالتی هستم پیش او و زیاد شک دارم نمیدونم چرا اینطوری هستم زیاد رنج میبرم

  3. تا جای من نقد میکنم این حرف را که مردها همیشه توجه به مامان و خواهر خودش بلکه مردها معمولا با زنان پر محبت و عشقی بیشتر خودشان آرام حس میکنن و این باعث شده که زندگی زن و شوهری موفق داشته باشن

  4. ببخشید شما مریض هستی یا اینکه میخوای مردم رو تحریک کنی
   شاید با این کارت سود میبری

   1. انگاری زنا برده هستن ب جای این ک یاد بدین برده باشیم یاد بدین خودمونو دوس داشته باشیم ب خودمون احترام بذاریم تا وقتی ک بندگی مردارو بکنیم ازشون ظربه خواهیم خورد باید یاد بگیریم خودمونو دوس داشته باشیم تا مردا بهمون احترام بذارن دوسمون داشته باشه ارزش قایل باشن شما هم برو اول خودتو درست کن با این ذهن مریضت

  5. تو هر جامعه ای خوب و بد هست
   نمیشه بگی فقد تو جامعه ماست تو که اینقد ناراضی هستی کسی جلوتو نگرفته میتونی بری هزارتا راه هست واسه رفتن
   برو اونجایی که میکنی باید باشی این دلیل نمیشا که بگی مردای این جامعه زن کشن نمیگم خیلی خوبن ولی بعضیاشون واااقعا خوبن اینقدی به زندگیشون و عهدشونو با همسرشون وفا دارن که ادم میمونه که چطور بین این همه تنوع طلب این زنشو اینقد دوست داره فک میکنی واسه چیه ؟واسه زنشه ببین اون زن چقد براش خوب بوده چقد ایده عال بوده که اوک حتی حاضر نیس از گل نازک تر بهش بگه…
   اگه تو توی زندگیت مشکل داری خودت حلش کن بگرد دنبال ادمی که ایده عالش باشی سعی نکن خودتو عوض کنی

 50. آیا مردان خودشون درست هستن ک بخان از زنان انتظار درست بودن داشته باشند!!!زنان هم همین انتظارات رو از مردان دارند کیه ک درست باشه!!!

  1. ببینید ادم خوب و بد هم هست یعنی پست هم وجود دارد من که خودم احترام به زنا را باید در اولویت قرار داد ولی زن پست هم وجود داره

 51. این مواردی که گفتید فقط برای خانم ها نیست برای مردهاهم صدق میکنه نتیجه ای نداره وقتی زن همه این ویژگیها رو داشته باشه و مردنداشته باشه
  چرا تو جامعه مافقط یاد گرفتیم به زن بگیم اینطور باش اونطور باش ولی به مرد که میرسه هیچی انگار مردها عالی هستن که زن براشون عالی باشه!!! مردهای جامعه ما حتی بلد نیستن نظافت شخصیشونو رعایت کنن حالا بقیه موارد بماند در اکثرآ طلاقها علت طلاق خیانت مردان هست به دلیل تنوع طلبی شون…مردان جامعه ما وفاداری و تعهد به خانواده بلد نیستن اونوقت شما همش به زن میگید اینجوری باش اونجوری باش
  این حرفها تا وقتی مردها خودشون هزار عیب و ایراد دارن فایده ای نداره باید دوطرفه باشه

  1. دقیقا، بسیار عالی بیان کردید، در واقع همه چیز به ذات افراد برمیگرده، مرد خیانت کار، اگه بهترین زن هم در کنارش باشه، بازم به اسم سنت و…، اجازه هر غلطی رو به خودش میده و عملا همسرش، احساساتش و محبتهاش رو نادیده میگیره

  2. با سلام
   حرف شما درسته ولی کامل نیست
   مشکل مشکل نداشتن سواده
   میرید ازدواج می کنید بدون هیچ گونه علم و دانش و تحقیقی بعد میاید میگید ای زنم اینجوریه ای شوهرم اونجوریه
   از اول به اخرش نگاه کن که بعد مجبوری نشی از اخر به اولش نگاه کنی وسلام

  1. سلام ببخشیدمن بانظرشمامخالف هستم اگرخوانم به شوهرش وفادارباشه هیچ وقت مردخیانت نمیگنه اکه زن پشت مردش باشه وهم فگرباشن وازهمه مهمتردوست هم باشن وهردوطرف به هم دیگه احترام وخواستهاشون برطرف کن هیچ وقت مشگلی به وجودنمیاد من مجردهستم ولی تاحالابه هیچ نامحرمی کمربازنگردم اگرناراحت شودین که بانظرتون مخالفت کردم ببخشید باتشگر

 52. من عاشق شوهر خودم هستم و او نیز مثل منه.. وقتی خونه میاد حرفی جز حال احوال پرسی خندیدن و حرفهای خودمونی چیزی خارج از زندگی نمیزنیم.. همیشه سعی میکنم کارهای که اون دوستداره و خوشش میاد انجام بدم.. و خدا رو شکر هر دو راضی هستیم و به هم قول دادیم تا اخر عمر همین سبک زندگی ما باشه.. برای همه دوستان چنین زندگی ارزو میکنم.. امین

  1. 😍😍😍😍الهی عشقتون ابدی و همیشه به شادی مرسی ازدعای خوبت

  2. بسیار عااالی. براتون تداوم رابطتون رو ارزو میکنم.خوشبختیتون مستدام😍

  3. سلام ببخشید چقدر شما خوار و ذلیل

   هستید که سعی می کنید چیزی که اون

   دوست داره باشید خودتون باشید

   مگه پادشاه هستش

  1. دقیقا خواهر.مردایی که خودشون هیچ تلاشی برای محبت به همسرانشون نمیکنن غلط کردن که اینهمه پر توقع باشن.همون ننه و خواهراشون رو جذب کنن بسشونه.مرد ایرانی فقط بلده به خواهر و مادرش محبت کنه و محبتهای زنش رو فقط وظیفه میدونه کاملا قدر نشناسه.جون بجونش کنن ننه دوسته و بس.

   1. عالی
    متاسفانه مردها از هر زنی که بهشون پا بده خوششون میاد دیگه به فرهنگ شعور زیبایی و… توجه نمی‌کنندو چقدر بد که زنهای کثیف هم تو جامعه زیاده

   1. سلام به نظر من اگر زن و شوهر باهم در هر شرایطی بتونن همدیگر و درک کنن زندگی عالی خواهند داشت

   1. در اولویت اخلاق و ایمان و تحصیلات مهمه
    زنا معمولا از ادمای باهوش خوششان میاید و افراد تحصیل کرده به دلیل ارتباطات گسترده و تجربیات زیاد بیشتر تو چشم هستن
    هرچه طرف مقابل درکش بالا باشه و تو سختی ها همراهت باشه و غرور نداشته باشه

   2. سلام من ۱۶ ساله هستم خب اصلا ازدواج نداشتم
    ولی ببین اینو کلی میگم چه زن و چه مرد اول از همه باید مثل یک دوست باشند و اصلا به هیچ عنوان نباید به هم دروغ بگن حتی اگر طرف مقابل ناراحت میشه با این حرف
    باید هر دو طرف وفادار باشند ببین چ زن چ مرد اگر بهشون بی توجه ای کنی میرن دنبال یکی دیگه پس خانم ها و آقایون هر چیزی ک همسرتون میخاد محبت عشق هر چی رو بهش بدید. و اینکه این موضوع رو کلی بگم واسه خانوم ها خانم های عزیز وقتی شوهرتون از سر کار میاد گرچه از موضوعی ناراحتید یا دیشب دعوا داشتید دیگه اون روز امروز بازگو نکنید بزارید برسه خسته گیش در بره من قول میدم ک مرد بیاد از دلتون در بیاره
    و اینکه آقایون شما ها هم وقتی مقصر هستید غرورتونو بزارید کنار و برید از دلش درد بیارید
    واقعا زندگی خیلی زیباست اگر زن و مرد ها اینجور باشند. عاشق باشند و هندیکهرو واقعا درک کن و فقط وفقط بخاطر خودشدن همدیگه رو دوست داشته باشند .

    1. برو بچه بشین درس تو بخون،حالا خیلی مونده به این چیزا فکر کنی،اینا واست تجربه بشه یاد بگیری قبل ازدواجت یه مشاور خوب بگیری و قبل از اون یه آدم خوبی واسه خودت باشی

     1. ببخشید من کیبوزدم خرابه نمیتونم درستو حسابی بهاتون سحبت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉