کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مردها از چه زنانی متنفرند؟ 15 رفتاری که مردان را فراری می دهد

مردان چه زنانی را دوست ندارند
3.1/5 - (32 امتیاز)

آزار دهنده ترین رفتارهای زنان برای مردان کدام است؟🤔 مردان چه زنانی را دوست ندارند؟🥺 برخی از عادت ها و رفتارهای زنانه وجود دارد که مردان از آنها متنفراند.😩 رفتارهایی که مردان خوششان نمی آید متفاوت خواهد بود. ممکن است مردی از اینکه همسرش در جمع او را با اسم صدا کند ناراحت شود. یا مثلا از اینکه تنهایی و بدون حضور شوهر به خرید رفته است عصبانی شود. در کنار این رفتارهای منحصر به فرد و سلیقه های مختلف، برخی از رفتارهای زنان که مردان بدشان می آید، کلی تر بوده و می توان گفت برای همه خانم ها تقریبا یکسان است. تکرار رفتارهایی که مردان خوششان نمی آید می تواند زندگی مشترک افراد را تحت تاثیر قرار دهد.🥴

پس اگر می خواهید که یک مرد جذب شما شود. یا احساس می کنید زندگی مشترک شما تحت تاثیر رفتارهایی که مردان را بیزار میکند قرار گرفته است. بهتر است به دنبال یافتن رفتارهایی که مردان را فراری می دهد باشید. مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی زنانی که مردان دوست ندارند پرداخته اند. آنها سعی کرده اند مهم ترین رفتارهای زنان که مردان بدشان می آید را در این مقاله نگارش کنند. اگر شما به دنبال یافتن خصوصیات زنانی که مردان از آنها خوششان نمی آید می گردید. پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید. همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر و راهنمایی های مناسب با موضوع خود، با مشاوران مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید.

خصوصیات زنانی که مردان از آنها خوششان نمی آید

خصوصیات زنانی که مردان از آنها خوششان نمی آید؟ 🤔🤔

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که مردان از چه زنانی فراری هستند؟ همانطور که زنان از برخی عادت ها و رفتارهای مردان متنفر هستند. مردان نیز می توانند از برخی رفتارهای زنان متنفر باشند. حالا این سوال به وجود می آید که مردان از چه رفتاری متنفر هستند؟

تفاوت های جنسیتی و بیولوژیکی باعث شده است که مردان و زنان رفتارهای مختلفی داشته باشند. گاهی اوقات ممکن است آنها رفتارهای یکدیگر را درک نکنند و از نظر آنها این گونه رفتارها مسخره و یا اشتباه باشد. برخی از مهم ترین و کلی ترین رفتارهایی که مردان خوششان نمی آیند و از آنها بیزارند عبارتند از:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مردها از چه زنانی متنفرند؟ 15 رفتاری که مردان را فراری می دهد با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

طغیان بیش از اندازه احساسات غیرقابل توضیح 😣

زنان موجوداتی احساساتی هستند. گاهی اوقات آنها ناخواسته شروع به گریه کردن می کنند. یا به هر نحوی با فوران احساسات خود همراه هستند. از آنجایی که مردان اینگونه نیستند و می توانند به راحتی و در اکثر شرایط احساسات خود را کنترل کنند. ممکن است گاهی از وجود احساسات شدید در زنان خسته و متنفر شوند. یک مرد از اینکه همسرش بخواهد دائم به او بچسبد و یا همیشه فوق احساسی رفتار کند، فراری است.

توجه زیاد به جزئیات و بحث و تعارض های بیهوده 🧐

برای اکثر مردان جزئیات اصلا مهم نیست. برای مردان فرقی نمی کند که کوسن های قرمز در کنار مبل های صورتی باشد و یا کوسن های آبی! پس لازم نیست که شما از شوهرتان انتظار داشته باشید که به این جزئیات دقت کند. اون با شما متفاوت است و بحث و دعوا بر سر این موارد کوچک و قابل حل بی فایده خواهد بود. مردان نیز از این رفتارهای زن و توجه ویژه او به جزئیات متنفر هستند.

بی احترامی زنان در جمع های دوستانه و خانوادگی 😤

یکی از خصوصیات زنان که مردان از آن خوششان نمی آید این است که گاهی اوقات برخی از زنان در جمع های خانوادگی و یا دوستانه به شوهر خود بی احترامی می کنند. مردان دوست ندارند که در جمع دوستان و یا خانواده مورد حمله قرار بگیرند و غرور آنها از بین برود. مردان از زنانی متنفر هستند که احترام به شوهر را در جمع های دوستانه حفظ نمی کنند. تعیین حد و مرزها می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که شوهرتان دقیقا منظورش از احترام در جمع چیست و شما چگونه باید آن را حفظ کنید.

وسواس بیش از اندازه به ظاهر و یا نداشتن اعتماد به نفس 😓

رفتارهای زنان که مردان بدشان می آید این است که بیش از حد معمول به ظاهر خود رسیدگی کنند. یا به دلیل کمبود اعتماد به نفس دائم بخواهند صورت و ظاهر خود را تغییر بدهند. توجه و اهمیت دادن به ظاهر بسیار مناسب و جز رفتارهای پسندیده ای است که باعث جذب مردان می شود. این رفتار را می توان جز ویژگی زنان مورد علاقه مردان دانست. اما اگر این رسیدگی به یک اعتیاد و وسواس تبدیل شود اصلا خوب نیست. اینکه شما دائم زیر تیغ جراحی باشید تا ظاهر خود را تغییر بدهید. یا برای اینکه از ظاهر خودتان خوشتان نمی آید و نسبت به خود اعتماد به نفس پایینی دارید، دائم در حال آرایش کردن باشید. اصلا خوب نیست. سعی کنید نسبت به خود اعتماد به نفس داشته باشید. تا مردان نیز جذب شما شوند و شما جزء لیست زنانی که مردان را فراری می دهند نباشید.

بیش از حد وابسته بودن 😩🙅

زوجین باید در تمام لحظات از یکدیگر حمایت کنند. اما وابسته بودن بیش از اندازه به یکدیگر مناسب نیست. مردان از زنانی که دائم برای هر کاری به آنها وابسته هستند و خودشان توانایی انجام هیچ کاری را ندارند، خوششان نمی آید. شما باید خودتان را باور داشته باشید و با اعتماد به نفس مناسب برای رسیدن به آنچه که می خواهید تلاش کنید. اینکه دائم با یاس و ناامیدی بگویید نمی توانم تنهایی انجام دهم و خودتان را دائم وابسته شوهرتان بدانید اصلا خوب نیست. شما با این کار هم به خودتان لطمه زده اید و هم مردان را فراری داده اید. مردان با وجود اینکه دوست دارند برای عشقشان کارهایی انجام دهند و خودشان را ثابت کنند. در کنار آن دوست دارند که با یک زن مستقل و با اعتماد به نفس هم کلام و هم سفر شوند.

رفتارهایی که مردان خوششان نمی آید

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مردها از چه زنانی متنفرند؟ 15 رفتاری که مردان را فراری می دهد با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زنانی که دائم دروغ می گویند و در حال پنهان کاری هستند 🥴

رفتارهایی که مردان را فراری می دهد این است که دائم بخواهید به آنها دروغ بگویید. یا موضوعی را از آنها مخفی کنید. البته این مورد تنها مختص زنان نیست. به طور کلی همه افراد از اینکه شریک زندگی دروغ گویی داشته باشند و یا در کنار یک همسر پنهان کار زندگی کنند، به شدت متنفر هستند. اگر زنی دائم دروغ بگوید و یا پنهان کار باشد، هنگامی که شوهرش متوجه رفتار اشتباه همسرش شود، مسلما از او فاصله خواهد گرفت. اگر این رفتار مجدد تکرار شود پس به مرور فاصله بین آنها زیاد خواهد شد و مرد از همسرش متنفر می شود.

زنانی که به نیازهای جنسی شوهر خود توجه نمی کنند 😶

نیازهای جنسی یکی از موضوعاتی است که مردان بسیار به آن اهمیت می دهند. زنانی که مردان را فراری می دهند زنانی هستند که به نیازهای جنسی شوهر خود توجهی ندارند و برای آن اهمیت قائل نمی شوند. تحقیر کردن شوهر به خاطر نیازهای جنسی و یا فاصله گرفتن از او می تواند شوهرتان را از شما دور کند. این موضوع می تواند به زندگی زناشویی شما آسیب برساند. پس مراقب باشید.

شرکت در گروه ها و چت های مختلط و آنلاین 👯‍♂️💻

مردان حتی دوست ندارند که همسرشان در محیط های آنلاین با مردهای غریبه چت کند. زنان که به چت کردن در فضای مجازی می پردازند، باعث تنفر شوهرشان می شوند. چت کردن های آنلاین نیز نوعی خیانت به شمار می رود و انجام دادن آن یعنی خیانت به شوهر. اگر شوهرتان متوجه چت کردن و ارتباط شما با مردان دیگر شود، مسلما این موضوع تا مدت های طولانی در ذهنش باقی خواهد ماند و می تواند باعث تنفر مرد از شما شود.

خودشان را با دیگران مقایسه می کنند 😞

زنانی که مردان را فراری می دهند، زنانی هستند که دائم در حال مقایسه کردن خود با دیگران هستند. هر کسی زندگی منحصر به فردی دارد و مشکلات، شادی ها و … برای او می تواند با شما بسیار متفاوت باشد. زنانی که مردان دوست ندارند، زنانی هستند که در تمام شرایط و موقعیت ها درحال مقایسه خود با اطرافیان هستند. شاید شما با هم به یک مهمانی دوستانه بروید، مسلما از اینکه دائم همسرتان به دیگران توجه می کند و مدل مانتو، مدل مو، نوع برخورد شوهرشان با آنها و … را با زندگی خودش مقایسه می کند. خسته و کلافه خواهید شد. زنانی که دائم می خواهند بهترین باشند و از اطرافیان خود بهتر باشند، زنانی هستند که مردان را فراری می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مقایسه همسر با دیگران را مطالعه کنید.

به اشتراک گذاشتن خصوصی ترین مسائل خود با دوستان 🙄🤨

زنانی که مردان دوست ندارند، زنانی هستند که تمام مسائل خصوصی و آنچه که در زندگی مشترک با همسرشان رخ داده است را برای دوستان خود تعریف می کنند. برخی از زنان به دلیل برون گرایی بیش از اندازه و همچنین احساسات شدیدی که دارند، تمام مسائل را با جزئیات برای دوستانشان تعریف می کنند. این رفتار اصلا پسندیده نبوده و باعث می شود که شوهرتان از شما فاصله بگیرد. زوجین باید در زندگی مشترک خود حریم خصوصی داشته باشند و به جز خانواده به هیچ کسی اجازه ورود به حریم خصوصی را ندهند.

رفتارهای زنان که مردان بدشان می آید

ناراضی بودن و دائم غر زدن 😫

این مورد را همه ما می دانیم که مردان از زنان غرغرو و ناراضی متنفر هستند. اگر شما یک زن غرغرو باشید که دائم از همه مسائل شکایت دارید، پس بدانید که مردان را با این اخلاق خود فراری می دهید. مردان دوست ندارند که همسرشان دائم برای هر مشکل کوچکی شروع به نق زدن و غر زدن کند. همه افراد در زندگی خود لحظات شاد و غمگین دارند. اینکه شما دائم بخاطر مسائل کوچک و پیش پا افتاده ای بخواهید خودتان و شوهرتان را با غر زدن ناراحت کنید، اصلا پسندیده نیست. غر زدن زنان، مردان را فراری می دهد و باعث از بین رفتن زندگی شاد و پر انرژی می شود. پس سعی کنید به جای نق زدن های الکی با انرژی و پر قدرت برای داشتن یک زندگی موفق و روابط شاد و سالم تلاش کنید.

حسادت بیش از اندازه به دیگران 😒

حسادت بیش از اندازه زنان به دختران و زنان دیگر می تواند مردان را فراری دهد. مردان از اینکه همسرشان دائم به اطرافیان خود حسادت کنند و بخواهند از آنها بهتر باشند، متنفراند. مردها از این زنان فراری اند و دوست ندارند در دام زنان حسود گرفتار شوند. البته تا حدودی مردان از حسادت شما نسبت به دختران دیگر خوششان می آید. اما وقتی این حسادت فوران کند و یا بی مورد باشد و باعث بحث و دعواهای بی مورد شود، کلافه و عصبانی می شوند. پس اگر می خواهید مردی جذب شما شود و یا شوهرتان از شما فرار نکند، از حسادت کردن به زنان دیگر، مخصوصا خانواده شوهر، دوری کنید.

برخی از زنان با خواهر شوهر خود مشکل دارند و می گویند نمی توانند با خواهرشوهر حسود رفتار مناسبی داشته باشند. اگر شما نیز از داشتن خواهرشوهر حسود رنج می برید مقاله طرز رفتار با خواهر شوهر را مطالعه کنید.

بهداشت ضعیف و کثیف بودن 🤢

یکی دیگر از عادت هایی که ممکن است مردان را از شما دور کند، رعایت نکردن بهداشت است. مردها عاشق این هستند که شریک زندگیشان به تمیزی بدن، داشتن بوی خوب، موهای تمیز و … اهمیت ویژه ای بدهد. هنگامی که مردی ببیند شما دائم بو ناخوشایندی می دهید و یا دندان های کثیف و موهای ژولیده ای دارید، مسلما از کنار شما بودن فرار می کند. شاید شما در نگاه اول مردان را به گونه ای تصور کنید که به تمیزی و بهداشت اهمیت نمی دهند. در صورتیکه اینگونه نیست. اغلب مردان به بهداشت خود و همسرشان اهمیت ویژه ای می دهند و اگر بهداشت رعایت نشود از شما فاصله می گیرند.

تنبل بودن 🥱

آزار دهنده ترین رفتارهای زنان برای مردان این است که زن به شدت تنبل و بی عرضه باشد. مردان به کسی نیاز دارند که به آنها انگیزه بدهد و با انرژی زیاد به همسرش کمک کند تا زندگی موفقی داشته باشند و پیشرفت کنند. مردان دوست ندارند که همسرشان تمام روز را روی کاناپه خوابیده باشد و یا در فضای مجازی وقت خود را بگذراند. مردان از زنان کوشا و باانگیزه خوششان می آید و از زنان تنبل متنفر هستند.

ولخرج و بی ملاحظه بودن 👩‍🦱💸

یکی از رفتارهای زنان که مردان بدشان می آید این است که همسرشان به شدت ولخرج بوده و درکی نسبت به وضعیت مالی شوهر نداشته باشد. برخی از زنان، بی ملاحظه و بی حساب و کتاب پول خرج می کنند. این افراد نه تنها در زندگی پیشرفت نمی کنند بلکه شوهرشان را نیز با مشکلات مالی زیادی روبه رو می سازند. خرج کردن بدون حساب و کتاب و رعایت نکردن وضعیت و مشکلات مادی باعث می شود که مردها از این زنان فراری باشند.

مردان از چه رفتاری متنفرند

سخنی از مشاوران آویژه

شما با مطالعه موارد بالا، یاد گرفته اید که چه عادت ها و رفتارهای زنانه می تواند مردان را از شما دور کند. پس بهتر است سعی کنید این عادت ها و رفتارهایی که مردان را بیزار می کند ترک کنید و به جای آن رفتارهای مثبت و جذب کننده ای داشته باشید. رفتارهای زنان که مردان بدشان می آید می تواند زندگی مشترک شما را با چالش هایی همراه سازد.

اگر در یک رابطه هستید و برخی از عادات شریک زندگیتان شما را آزار می دهد و باعث دوری شما از او می شود، بهترین کار این است که صادقانه، به دور از تمسخر و تحقیر و با آرامش با همسرتان صحبت کنید. همسرتان ممکن است نداند که این رفتارش شما را آزار می دهد و یا باعث شده شما نسبت به او سرد شوید. پس بسیار مهم است که این موضوع را با او درمیان بگذارید. همچنین می توانید از مشاوره خانواده در این زمینه کمک بگیرید و با شرکت در جلسات مشاوره، مشکلاتتان را حل کنید.

سوالات متداول

مردان از چه رفتاری متنفراند؟

مردان از اینکه همسرشان دائم خودش را با دیگران مقایسه کند و یا به زنان دیگر حسادت بیش از اندازه داشته باشد، متنفر اند. آنها همچنین از زنانی که احترام به شوهر خود را در جمع حفظ نمی کنند نیز به شدت متنفر هستند.

آزار دهنده ترین رفتارهای زنان برای مردان کدام است؟

یکی از آزار دهنده ترین رفتارهای زنان نق زدن و غر زدن برای مسائل کوچک و پیش پا افتاده است. مردان از زنان غرغرو به شدت متنفر اند و هنگامی که نق زدن های زن شروع می شود، به دنبال راه فرار هستند.

براي مشاوره در زمينه مردها از چه زنانی متنفرند؟ 15 رفتاری که مردان را فراری می دهد

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 15 نظر:

 1. من به عنوان یه زن اومدم ببینم مشکل از کجاست که بینمون گاها سردی به وجود میاد. اول خوندمشون بعد نوشتمشون و باز خوندم. ایراداتم اول بشناسم بعد اصلاح کنم تا زندگیمو عشقمو نگه دارم. قرار نیس همه کامل به دنیا بیان ولی باید برای تکامل خودمون تلاش کنیم.خوشحالم که به جای لجبازی و درک نکردن و انداختن تقصیر گردن طرفم. برای دوام یه زندگی خوب دارم تلاش می‌کنم

 2. چقدر دردها بین مردها مشترکن .
  بیشتر شبیه فال بینی که عین واقعیت اکثر مردان همین مشکل رو دارن

 3. به نظر من باید از دو طرف این مشکل حل بشه وگرنه مشکل حل نخواهد شد هم مرد باید رعایت کند و هم زن اگر این دو یکی رعایت کند و دیگری نه مطمئنن خیانتی در جریان است چونکه اگه من شوهرم رو دوست داشته باشم باهاش وارد رابطه میشم و به هر گفته اش بی درنگ عمل میکنم این مورد کوتاه شدن زن در جامعه نیست بلکه احترام به کسییه که باهاش در حال رابطه هستم و میخواهم این رابطه ادامه داشته باشه

 4. من خودم به عنوان یک زن همه ی این مسائل را رعایت کردم وهمیشه سعی داشتم که درست و کامل باشم ولی هیچ وقت از سمت شوهرم دیده نشدم اون اصلا منا نمیبینه اون اصلا نسبت به من احساسی نداره

 5. خب به عنم من هرطور بخوام رقتار می کنم و و هیچ صفت بدی رو وایه خاطر خوش اومدن هیچ کس دیگه ای کنار یا اصلاح نمی کنم

 6. سلام
  به عنوان یک پسر می گویم که شاید همه مواردی که فرمودید برای همه مرد ها آزار دهنده نباشد ، اما حتما بعضی از مواردی که گفته یا کاملا یا تا حدی درست است و البته آدم ها با هم فرق می کند و کار هایی که می تواند موجب ناراحتی یک مرد شود می تواند با مرد دیگر فرق کند ، اما به هر حال بعضی از موارد مثل نقض حریم شخصی یا مسخره کردن و… اگر اتفاق بیافتد موجب ناراحتی است.

 7. اینا همش چرندیاته اگه اطرافمونو نگاه کنیم مردها از انواع زنها خوششون میاد بدون آرایش با آرایش زشت زیبا حسود غیرحسود بلند کوتاه و …فقط باید قسمت باشه که شوهر کنی وگرنه با هر خصوصیتی ممکنه مرد زندگیت پیدا نشه

 8. سلام
  بنده همین مشکلات تو زندگیم دارم چند وقتی دنبال مشاوره بودم متاسفانه ساعت کاریم اجازه نمیده غروب 5 به بعد وقتم آزاده
  زن بنده سر خانواده یا هر شخصی طرفداری می‌کنه غیر از من که همسرش هستم
  به زندگی اهمیتی نمیده
  تو زندگیم مشکلاتی برام درست می‌کنه
  احترام نمیذاره،
  به مسائل جنسی توجهی نداره،
  احساس کمبود میکنم تو زندگیم
  گاهی تصمیم میگیرم طلاقش بدم
  نمی‌دونم چه باید کرد
  خیلی بهش فرصت دادم متاسفانه اصلاح نمیشه،

  1. دقیقا موارد ذکر شده درست و بجاست .و هر چه بگذرد مرد به این موارد حساس تر خواهد شد بده مثل این اقا دقیق با همه این موارد روبرو هستم.وقتی معترض میشم ایرادهایی از من و خانوادم ور و ور میگه که نمیدانم از کجا اورده.جالب اینجاست که برخی از موارد عکس العمل عمکردش بوده نمیگه چرا مثلا فلان روز بهش بی محلی کردم فقط میگه یادته فلان روز بی محلی کردی…نمیدانم با سه بچه چیکار کنم وگرنه واقعا نمیتونم ادامه بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉