کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

پسرا از چه دخترایی متنفرن؟؟

پسرا از چه دخترایی متنفرن؟
لطفا به این مقاله امتیاز دهید

پسران از چه دخترهایی بدشان می آید؟

گاهی اوقات برخی از رفتارها و اخلاق های دختران در رابطه موجب دلسردی و دلزدگی پسران از آنها می شود. تکرار متداوم این گروه از رفتارها حتی می تواند موجب تنفر پسران از دخترها شود.

برای آنکه با ویژگی هایی که موجب می شود به واسطه آنها پسران از دختران خوششان نیاید، آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم مقاله زیر را به پیشنهاد مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه مطالعه کنید.

چرا پسران از بعضی از دخترها خوششان نمی آید؟

شاید باورش برای شما به عنوان یک دختر یا یک زن سخت باشد اما گاهی اوقات حتی بیشترین میزان زیبایی ظاهری یک دختر و بی‌ عیب و نقص بودنش در این زمینه هم نمی تواند به وی برای مورد تایید قرار گرفتنش از سوی یک پسر کمکی کند و همین موجب می شود که بگوییم پسران از برخی از دخترها خوششان نمی آید حتی اگر آنها زیباترین زنان روی زمین باشند.

این موضوع می تواند به شما در فهم این نکته کمک کند که همیشه زیبایی ظاهری به تنهایی نمی تواند به عنوان عاملی برای جذابیت دختران و مورد تایید قرار گرفتنشان از سوی پسرها محسوب شود.

بنابراین بهتر است برای آنکه مورد تایید پسران و مردان قرار بگیرید، جدا از توجه بیش از حد و اندازه به ظاهر و پوشش و لباستان به موارد دیگری که شامل رفتارها، اخلاق و شخصیتتان می شود هم در حد مورد نیاز توجه نمایید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه پسرا از چه دخترایی متنفرن؟؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

پسرها از چه دخترهایی متنفر هستند؟

دختران خودخواه

هیچ پسری جذب دختری خودخواه نمی شود که تنها خواسته ها و منافع خودش را در رابطه در نظر گرفته است و به غیر از علایق خودش به هیچ چیز دیگری در رابطه توجه نمی کند.

🛑 خودخواهی شما نه فقط در رابطه با یک پسر بلکه در هیچ رابطه دیگری موجب محبوبیت و جذابیتتان نمی شود. بهتر است برای مورد تایید پسران قرار گرفتن حتما سعی کنید از خودخواه بودنتان فاصله بگیرید و روی اخلاق و عادات اشتباه خود در این زمینه کار کنید.

دختران ترسو

دخترانی که به هیچ عنوان دلشان نمی خواهد کمی از حریم امن خود فاصله گرفته و فعالیت های جدیدی را در رابطه تجربه کنند به هیچ عنوان گزینه مطلوبی برای پسران محسوب نمی شوند.

🛑این گروه از دختران به واسطه ترس بیش از حدی که دارند هیچ گاه نمی توانند وارد رابطه ای شوند که به مدت طولانی ادامه پیدا کرده و مورد تایید و توجه همیشگی پسران قرار گیرد. سعی کنید برای مورد تایید قرار گرفتن از سوی پسران و مردان ترس درونی خود را برای تجربه کردن موقعیت های جدیدی که اکثر افراد از درک و حضور در آنها لذت می برند، کنار بگذارید.

پسران از چه دخترهایی بدشان می آید؟

دختران منزوی و گوشه گیر

دخترانی که همیشه در لاک خود فرو رفته و در موقعیت های مختلف به جای نشان دادن شور و هیجان لذت بخش در زندگی دائما ابراز ناامیدی کرده و در حال ناله کردن و اعتراض به شرایطی که دارند، هستند نیز حتما برای پسران خسته کننده بوده و به هیچ وجه نمی توانند وارد رابطه ای شوند که کیفیت مطلوبی داشته و پسران در آن راضی به نظر برسند.

دختران لوس و حساس

لوس بودن و حساس بودن بیش از اندازه یک دختر به هیچ وجه نمی تواند موجب جلب نظر یک پسر شود. لوس بودن دختران موجب آن می شود که پسران دائما این حس را داشته باشند که با یک بچه در رابطه هستند نه یک فرد بزرگسال و عاقلی که می توانند در مراحل سخت و زمانی که به کمک نیاز دارند، روی کمک آنها حساب باز کنند.

🛑 بهتر است برای جذاب بودن بیشتر خود از اخلاق و عادات دوران کودکی خود فاصله گرفته و سعی کنید متناسب با مقتضیات سنی خودتان رفتار کنید.

دختران عصبانی

دخترانی که دائما در مراحل مختلف رابطه غر می زنند و هیچ چیز در هیچ شرایطی بر وفق مرادشان نیست، همیشه حوصله سر بوده و به هیچ عنوان نمی توانند مورد تایید مردان و پسران قرار گیرند. یادتان نرود که غرغرو بودن و عصبی بودن دختران یکی از مهم ترین عامل هایی است که موجب می شود پسران از آنها متنفر شوند. عصبی بودن شما موجب فرار همه مردان و پسران از شما می شود.

🛑 پس اگر فرد عصبانی هستید به هیچ عنوان انتظار مقبول واقع شدن از سوی پسران را نداشته باشید. بهتر است به هیچ عنوان از برنامه های تخریب کننده شخصیتتان و پیشنهادات شیطانی برای تخلیه خشم خود استفاده نکنید.

🛑دست از خرد کردن اشیای اطراف خود به نشانه اعتراض و عصبانیت و داد و بیداد کردن بردارید.

دختران به شدت احساسی

اگر فکر کرده اید که فرستادن عکس قیافه غم زده و ماتم زده شما موجب می شود که پسر مورد علاقه تان به شما جذب شود، سخت در اشتباه هستید. باید این را مورد توجه داشته باشید که هیچ زمانی تهدید کردن یک پسر به اینکه خودتان را می کشید و یا بلایی سر خودتان میاورید، موجب نمی شود که او همیشه به شما متعهد بماند.

🛑 این مدل از حرف های شما تنها موجب این می شود که پسر مورد علاقه تان برای همیشه قید شما را بزند و سراغ دختر دیگری برود.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه پسرا از چه دخترایی متنفرن؟؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دخترانی که مدام گوشی در دست دارند

اینکه مانند یک مادر که فرزند کوچک خود را مدام تحت کنترل و نظر دارد، با پسر مورد علاقه خود رفتار کنید به هیچ عنوان باعث افزایش محبوبیت شما در نظر وی نمی شود، دست از کنترل کردن او برداشته سعی کنید کمتر در طی روز به او تلفن زده و حال و احوالش را جویا شوید.

🛑 اینکه تلفن پسری که در رابطه با وی هستید را از شدت تماس و پیام هایی که به وی می دهید، بمباران کرده و مدام در حال چک کردن وی هستید به هیچ عنوان روش خوبی برای همیشگی کردن رابطه شما نخواهد بود.

🛑 پسرها از اینکه مدام از سوی دختری چک شوند، به شدت متنفر هستند.

دختران به شدت وابسته

پسرها از وابستگی بیش از حد دختران به خودشان به هیچ عنوان خوششان نمی آید و حتی از آن بیزار هستند. اینکه شما خود را علاقه مند به آنها نشان دهید، اصلا اقدام بدی نیست اما اینکه بخواهید مدام به آنها چسبیده و به هیچ عنوان اجازه ندهید بدون شما و با دیگرانی که اعضای خانواده و یا دوستانشان هستند، وقت بگذرانند، موجب رنجش آنها خواهد شد.

🛑 این رفتار شما این موضوع را در ذهن پسران القا می کند که شما به تنهایی از پس هیچ کاری بر نمی آیید و توانایی انجام هیچ کاری را ندارید.

چرا پسران از بعضی از دخترها خوششان نمی آید؟

دخترانی که بی توجه و بد قول هستند

اینکه به مدت بسیار زیادی پسر مورد علاقه خود را منتظر می گذارید تا آماده بیرون رفتن و حضور پیدا کردن سر قرار شوید، اصلا اقدام جالبی نبوده و کار کاملا اشتباهی است. برای آنها آماده شدن به موقع شما ارزشمند است.

🛑 حتی اگر قرار باشد تبدیل به بهترین و زیباترین دختری شوید که قرار است با پسر مورد علاقه خودتان بیرون و یا به یک مهمانی روید، باز هم تاخیر شما در آماده شدن هیچ کمکی به پوشاندن این عادت بد شما نخواهد کرد.

🛑 در این شرایط به هیچ عنوان مورد تایید مردی که ساعت ها منتظر آماده شدن شما شده و احساس می کند وقتش را به پای یک آدم سرصبر و بی توجه به زمان تلف کرده است، قرار نخواهید گرفت.

دختران غیرواقع بین

بهتر نیست برای جذابیت بیشتر از عالم رویا بیرون آمده و در عالم واقعیت سر کنید. دست از رویاپردازی های بی مورد و خیالبافی های بیجا بردارید.

🛑 اینکه شما به هیچ عنوان دلتان نمی خواهد با مشکلات واقعی زندگی مواجه شوید و دلتان می خواهد همه چیز را از دید خودتان ببینید، هیچ کمکی به محبوب بودنتان نمی کند. بلکه تنها میزان اعتماد پسران به شما را از بین می برد.

دختران حسود

یک مرد از دختری که حس حسادتش قوی بوده و به هیچ عنوان چشم دیدن هم نوعان خودش را ندارد، اصلا خوشش نمی آید. بهتر است این موضوع ساده را به راحتی بپذیرید که پسر محبوب شما اکنون در رابطه با شماست و قصد دور زدنتان را هم ندارد.

🛑 شاید این قبیل رفتارها در ابتدای رابطه برای مردان جذاب باشد اما تدوام آنها تنها موجب دلسردی و خسته شدنشان از شما می شوند. حس حسادت شما موجب می شود این حس به پسر مورد علاقه تان دست دهد که تمامی اقداماتی که تاکنون برای جلب نظر شما انجام داده بیهوده بوده است و هیچ فایده ای نداشته است.

دختران پرحرف

شاید از شنیدن این کلمه بسیار ناراحت شوید اما از نگاه پسران، دخترانی که بسیار پر صحبت هستند و هیچ وقت به خودشان فرصت سکوت کردن و شنیدن حرف های دیگران را نمی دهند، افرادی«وراج» هستند.

بهتر است کمی به زبانتان استراحت بدهید. قرار نیست در یک دیدار کاری، احساسی و یا دوستانه مدام در حال حرف زدن باشید و در مورد هر چیزی خود را صاحب نظر دانسته و اظهار نظر کنید.

🛑 بگذارید که طرف مقابل شما هم مجال حرف زدن داشته باشد.

دختران بدسلیقه

درست است که ساده بودن فرد گاهی نوعی مزیت برای او محسوب می شود. اما این موضوع همیشه هم صدق نکرده و گاهی اوقات سادگی ظاهری و بی تفاوتی بیش از حدتان نسبت به نوع پوشش و آرایش و لباسی که دارید موجب دور شدن جنس مخالف از سمت شما شده و طبیعتا عامل جذابیتی برایتان محسوب نمی شود.

🛑 به عنوان یک دختر همیشه برای نوع لباس و رنگ لباسی که انتخاب می کنید، وقت بگذارید. این موضوع موجب می شود که اطرافیان با علاقه بیشتری به سمت شما بیایند.

پسرها از چه دخترهایی متنفر هستند؟

دختران پرادعا

دست از تظاهر و ادعای کردن بیش از حد بردارید. سعی نکنید همیشه در ارتباط با اطرافیان خود نقاب به چهره زده و بخواهید یک شخص دیگری را به دیگران نشان دهید. خودتان باشید.

🛑 پسرها از این که دختری بخواهد در حوزه مسائل مختلف از موضع بالا به آنها نگاه کرده و در توصیف موقعیت خانوادگی و کاری و وضعیت مالی و زندگی خودش بیش از حد اغراق کرده و به نوعی خود تعریفی اش زیاد باشد، به شدت متنفر هستند. حواستان باشد که هیچ چیز مثل صداقت افراد را به سمت شما جذب نمی کند.

دختران تنبل

افراد فعال و پرکار و پرتلاش همیشه بیشتر از سایرین مورد توجه عموم قرار می گیرند. این تصور اشتباه را از ذهنتان بیرون کنید که غیرفعال بودن دختران چندان موضوع مهمی نبوده و تنها پسران هستند که حتما باید همیشه در اجتماع فعال بوده، کار کرده و موقعیت اجتماعی که به دنبالش موقعیت مالی خوبی هم به همراه داشته باشد را دنبال کنند.

🛑 هر چقدر شما خود را دختری تنبل و بی انگیزه نشان دهید، اطرافیان دید منفی تری نسبت به شما پیدا کرده و سعی می کنند که بیشتر از شما دوری کنند.

دختران عاشق ریاست

این اصلا عادت و رفتار درستی نیست که یک دختر بخواهد در تعامل با پسر و مردان از موضع بالا با آنها برخورد کرده و بخواهد در مسائلی که به هر دو نفر مربوط می شود، رئیس بازی درآورد.

بهتر است کمی متواضع و با فروتنی رفتار کنید. مردان اصلا از دخترانی که بخواهند برایشان تعیین تکلیف کرده و مدام بابت انجام هر کاری آنها را امر و نهی کنند، خوششان نمی آید. بگذارید که هر فردی نظر خودش را داشته باشد. قرار نیست چون فردی به شما ابراز علاقه می کند، حق آن را داشته باشید که برای مراحل و موضوعات مختلف زندگی اش تعیین تکلیف کنید. این رفتار شما مردانگی پسران را زیر سوال می برد و همین عاملی مهم در دور شدن آنها از سمت شما خواهد شد.

سخنی از مشاوران آویژه

تنفر پسران و مردان از برخی از دختران و زنان گاهی اوقات موجب ایجاد احساسات منفی شدیدی در وجودشان می شود. به نوعی که دید آنها را در مورد سایر دختران هم تغییر می‌دهد. شاید پذیرش این موضوع برایتان سخت باشد، آما آنچه که احساسات پسران نسبت به دختران را دچار تغییرات منفی می کند، به این آسانی از ذهنشان بیرون نرفته و نمی توان نگاه آنها را به راحتی تغیر داد.

پیشنهاد مشاوران مرکز مشاوره تلفنی خانواده آویژه به این پسران این است که اگر تحت تاثیر برخی از ویژگی های منفی و یا نامطلوب یک دختر از وی بدشان می آید، سعی کنند این احساس منفی خود را در کنترل داشته باشند و نگاه خود را تا جای ممکن به سایرین تعمیم دهند. مراجعه به مشاورانی که در این زمینه می توانند راهنمایی های خوبی را ارائه دهند، بسیار کارساز و موثر خواهد بود.

براي مشاوره در زمينه پسرا از چه دخترایی متنفرن؟؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دسته بندی:

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉