کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

20 نشانه زنی که شوهرش را دوست ندارد

وقتی زنی میگوید دوستت ندارم
2.9/5 - (31 امتیاز)

حس می کنم زنم دوستم نداره، زنم بهم توجه نمیکنه و … . آیا برای شما نیز پیش آمده است که با این سوالات در ذهن خود دسته و پنجه نرم کنید. ذهن شما ممکن است گاهی به سمت افکار منفی مانند جملات بالا سوق پیدا کند. شاید احساس کنید زنی که با او زندگی می کنید بسیار متفاوت است از زنی که با او ازدواج کرده اید. همه این تفکرات و ذهنیت ها می تواند شرایط را بدتر کرده و مشکلات زیادی را در روابط شما به وجود بیاورد. اگر شما نیز احساس می کنید همسرتان نسبت به شما بی علاقه شده است باید در ابتدا به دنبال نشانه های عدم علاقه زن به مرد باشید و سپس در رابطه با زندگی با زنی که شوهرش را دوست ندارد، تصمیم بگیرید.

مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی نشانه های بی علاقگی زن به شوهر و دلایل بی میلی زن به مرد پرداخته اند. آنها مقاله جامع و کاربردی زیر را در مورد زنی که از شوهرش دوری می کند را نگارش کرده اند. اگر شما نیز از بی میلی ها، بی توجهی ها و بی تفاوتی همسرتان خسته شده اید، به شما پیشنهاد می کنم مقاله جامع زیر را مطالعه بفرمایید و یا با مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل کنید تا مشکلتان برطرف شود.

بی میلی زن به مرد

علائمی که نشان می دهد همسرتان دیگر شما را دوست ندارد

برخی از مردان می گویند زنم زیاد توجه نمیکنه آیا این نشانه این است که زنم دوستم نداره؟ باید گفت برای بررسی اینکه آیا همسرتان نسبت به شما بی علاقه شده است یا خیر باید به دنبال یافتن نشانه های بی علاقگی زن به شوهرش در زندگی مشترک خود باشید. مهم ترین و کاربردی ترین نشانه های عدم علاقه زن به شوهرش عبارتند از:

عدم اشتراک گذاری تمام مسائل با شوهر

یکی از نشانه های عدم علاقه زن به مرد این است که او دیگر مانند گذشته تمام اتفاقات و آنچه که رخ داده را با شوهرش در میان نمی گذارد. زنان به طور معمول از مردان بیانگرتر هستند. پس اگر به طور ناگهانی تغییر کنند و از اشتراک گذاری آنچه که قبلا بیان می کردند خودداری کنند، می تواند نشانه این باشد که آنها دیگر به شوهران خود علاقه ای ندارند. همچنین این رفتار می تواند یکی از نشانه های خیانت زنان محسوب شود. پس به نحوه رفتار و اشتراک گذاری جزئیات دقت کنید.

رفتارها و حرف های تحقیرآمیز

همسرتان دائم به دنبال کوچکترین دلیل و رفتار برای تحقیر کردن شما می گردد؟ این یکی دیگر از نشانه های عدم علاقه او به شما است. شاید در گذشته همسرتان همیشه شما را مورد ستایش، قدردانی و … قرار می داد اما به تازگی تنها اشتباهات و خطاهای شما را می بیند و دائم شما را تحقیر می کند. گاهی او حتی دلیل منطقی برای رفتارهای تحقیرآمیز خود ندارد. در این حالت بهتر است از او دلیل رفتارهایش را بپرسید. این کار به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه چیزی همسرتان را ناراحت و یا نسبت به شما بی میل کرده است.

همسرتان دائم از شما انتقاد می کند

انتقاد اگر به جا، مناسب و منطقی باشد اصلا مشکلی ندارد. اما این موضوع که همسرتان دائم شما را، حتی در حضور دیگران، مورد انتقاد قرار می دهد باید مورد بررسی قرار بگیرد. متاسفانه این موضوع تاثیر منفی بر عزت نفس شما دارد و باعث می شود که شما بپرسید چرا زنم دیگر من را دوست ندارد؟

نادیده گرفتن خواسته های شما

نشانه دیگری که باعث می شود شما احساس کنید همسرتان دیگر شما را دوست ندارد این است که او دیگر به خواسته ها، صحبت ها و انتظارات شما گوش نمی دهد. نادیده گرفتن خواسته ها و نیازهای شما یعنی اینکه شما دیگر مانند قبل برای او اهمیت ندارید و او نسبت به شما بی میل شده است.

دائم با نظرات و صحبت های شما مخالف است

یکی از نشانه های بی علاقگی زن به شوهرش این است که او هر چیزی را که شما می گویید رد می کند. او سعی می کند شما را نادیده بگیرد و یا با مخالفت های بی مورد شما را از خود دور کند. او دیگر مانند قبل رفتارها و گفتار شما را تایید نمی کند و ساز مخالف می زند. این موضوع همچنین می تواند نشانه خیانت همسرتان نیز باشد. اگر شما نیز به خیانت او شک دارید بهتر است از مشاوره خیانت در این زمینه کمک بگیرید.

علاقه ای به شما و کارهایتان نشان نمی دهد

ممکن است همسر شما در اوایل ازدواج فردی مهربان و با محبت بوده باشد که دائم علاقه و دوست داشتن خود را به گونه های مختلف به شما نشان می داده است. اما هم اکنون او دیگر نه به شما و نه به کارهای مورد علاقه شما، تمایلی نشان نمی دهد. این موضوع می تواند نشان دهد که همسرتان شما را دوست ندارد.

همسرتان شروع به نشان دادن علاقه به افراد دیگر می کند

وقتی همسرتان دیگر شما را دوست ندارد، احتمال علاقه به دیگران بیشتر می شود. متأسفانه، این موضوع می تواند منجر به خیانت عاطفی و پایان روابط شما شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خیانت عاطفی می توانید مقاله خیانت عاطفی چیست را مطالعه بفرمایید.

همسرتان دیگر با شما صمیمی نیست

صمیمیت یکی از مهم ترین جنبه های اصلی هر رابطه است. هنگامی که صمیمت وجود نداشته باشد می توان گفت علاقه و دوست داشتنی نیز وجود ندارد.

همسرتان یک زن پنهان کار شده است

اگر همسرتان عمدا چیزهایی را از شما پنهان می کند، می تواند به این معنی باشد که او دیگر به شما اعتمادی ندارد. عدم اعتماد در راستای عدم علاقه قرار دارد.

تمایل داشتن برای صحبت کردن با شوهر

داشتن ارتباط سالم برای هر رابطه ای ضروری است. محدود کردن روابط می تواند نشان از عدم تمایل و دوست داشتن باشد. زنی که شوهرش را دوست ندارد، سعی می کند با او ارتباط برقرار نکند و در صورت لزوم و نیاز با شوهرش صحبت می کند.

وقتی زنی میگوید دوستت ندارم

مقایسه مداوم شوهر با افراد دیگر

مقایسه مداوم شوهر با دیگران می تواند نشان دهد که همسرتان دیگر توجهی به خوبی ها و نکات مثبت شما ندارد. او دیگر به احساسات شما اهمیت نمی دهد و شما را دوست ندارد.

همسرتان دائم شما را تهدید به ترک کردن می کند

بی میلی زن نسبت به مرد باعث می شود که او دائم از کلماتی مانند طلاق، ترک کردن، رفتن و .. استفاده کند. آیا شما کاری را انجام داده اید که به شدت بد بوده و او حق داشته به شما بگوید شما را ترک می کند؟ یا او بی دلیل و بر سر کوچکترین مسائل نیز حرف از جدایی می زند؟

همسرتان به خانواده شما اهمیتی نمی دهد

بی احترامی به خانواده شما و اهمیت ندادن به خواسته ها و انتظارات شوهر می تواند نشانه های عدم علاقه زن به مرد باشد. این رفتار می تواند بدان معنی باشد که او قصد دارد روابط خود را با شما قطع کند و شما را ترک کند زیرا به شما علاقه ای ندارد.

زن ترجیح می دهد که وقت خود را با هر کسی جز شما بگذراند

اگر همسرتان مدتی است که ترجیح می دهد وقت خود را با دیگران بگذراند، مشکلی ندارد. اما اگر او همیشه به جای شما دیگران را ترجیح می دهد و می خواهد در کنار آنها باشد، می تواند نشانه بی علاقگی زن به شوهرش باشد.

همسرتان از عذرخواهی کردن امتناع می کند

علامت دیگری که نشان از بی میلی زن به مرد است این است که او دیگر در کنار شما خوشحال نیست و هنگامی که اشتباهی را مرتکب می شود، عذرخواهی نمی کند. البته گاهی نیز نشان دهنده غرور کاذب فرد می تواند باشد. اما در اکثر موارد به معنای عدم سازش و دوست داشتن همسر است.

او پشت سر شما صحبت می کند

برخی از آقایون می گویند حس می کنم زنم دوستم نداره زیرا پشت سر من بدگویی می کند. اگر متوجه شدید که همسرتان دائم از شما به دیگران بدگویی می کند به معنای این است که او دیگر شما را دوست ندارد و به شما احترام نمی گذارد.

یکی از مهم ترین نشانه های زنان وفادار این است که به شوهران خود احترام گذاشته و هرگز رازها، بدی ها و نقاط ضعف شوهر خود را فریاد نمی زنند.

همسرتان احساسات شما را تصدیق نمی کند

هنگامی که احساسات خود را بیان می کنید و یا آنها را ابراز می کنید. آیا همسرتان بی توجهی می کند؟ یا احساسات شما را نادیده می گیرد؟ این می تواند نشانه عدم تمایل و علاقه او نسبت به شما باشد.

همسرتان اجازه نمی دهد او را لمس کنید

یکی از مهم ترین نشانه های عدم علاقه زن به مرد این است که زن از داشتن هر گونه رابطه فیزیکی و جنسی با شوهر خود امتناع می کند. اگر همسرتان مدت طولانی از برقراری رابطه با شما دوری می کند و یا حتی اجازه نمی دهد او را لمس کنید، احتمالا به این دلیل است که دیگر به شما علاقه ای ندارد.

او به تنهایی تصمیم می گیرد

وقتی همسرتان دیگر شما را در فرآیند تصمیم گیری شرکت نمی دهد، این می تواند به این معنی باشد که او دیگر نظرات شما را ارزشمند نمی داند و به شما اهمیت نمی دهد. این موضوع می تواند به این دلیل باشد که همسرتان دیگر علاقه ای به شما ندارد.

شروع به دروغ گفتن می کند

صداقت یکی دیگر از عناصر مهم در روابط سالم است. دروغ های زیاد و پی در پی می تواند به این معنی باشد که او دیگر زندگی با شما را دوست ندارد و از هر ترفندی برای رهایی استفاده می کند.زنی که از شوهرش دوری میکند

چرا همسرم دیگر مرا را دوست ندارد؟

وقتی زنی می گوید دوستت ندارم یعنی چه؟ چرا همسرم مرا دوست ندارد؟ دلایل بی میلی زن به مرد چیست؟ در مقطعی از زندگی، ممکن است احساس کنید که همسرتان شما را دوست ندارد. در این حالت، دلایل بی شماری وجود دارد که باعث شده است محبت و دوست داشتن همسرتان از بین برود. شما باید به دنبال علائم و دلایل اینکه چرا همسرتان به شما اهمیت نمی دهد و شما را دوست ندارد باشید. برخی از مهم ترین دلایل بی میلی زن به مرد و عدم علاقه زن به شوهرش عبارتند از:

همسرتان احساس می کند شما از او غافل شده اید

زنان دوست دارند دائم مورد توجه شوهران خود قرار بگیرند. زنان برای احساس رضایت از زندگی باید احساس مهم بودن و ارزشمندی داشته باشند. حتی از بین رفتن بخشی از صمیمیت فیزیکی می تواند تمایل زن را نسبت به شوهر کاهش دهد.

ارتباط سالمی بین شما و همسرتان برقرار نبوده است

همانطور که بارها گفته شد، داشتن ارتباط سالم و مفید کلید اصلی زندگی مشترک موفق است. اگر شما و همسرتان نتوانسته باشید ارتباط عاطفی، فیزیکی و … سالمی با هم داشته باشید. به مرور بی میلی و عدم علاقه در روابط ظاهر می شود.

زن به مرد اعتماد ندارد

اعتماد پایه و اساس یک رابطه متعهدانه است. فقدان اعتماد می تواند یک رابطه را از درون توخالی کند. فرقی نمی کند که شما به قول هایتان عمل نکرده باشید، اسرار او را فاش کرده باشید و یا خیانت کرده باشید. هنگامی که شریک زندگیتان دیگر به شما اعتماد نداشته باشد یعنی دیگر عاشق شما نیست.

برخی دیگر از دلایل بی میلی زن به مرد عبارتند از:

زوجین با هم رشد نکرده اند.

زن و شوهر با هم سازگار نیستند.

همسرتان از تعهد می ترسد.

او دارای اختلالات شخصیتی است.

زن از نظر عاطفی با مشکل روبه رو شده است.

همسرتان بعد از گذشت مدتی به این نتیجه رسیده است که گزینه های بهتری نیز وجود دارد.

یکی از اعضای خانواده یا دوست به زن گفته است که شما خوب نیستید و او می تواند شوهر بهتری داشته باشد.

مرد کاری را انجام داده است که زن دوست نداشته و خط قرمز او بوده است.

شغل زن باعث شده است که تایم خالی برای برقراری ارتباط سالم و روابط عاشقانه نداشته باشد.

چرا زنم نسبت به من سرد است؟

سخنی از مشاوران آویژه

زندگی مشترک پر از تلاطمات و مشکلات است. روابط زوجین گاهی می توانند به شدت خراب شده و سخت شوند. به هرحال، برخی از مواقع وجود دارد که احساس می کنید همسرتان را مانند قبل دوست ندارید. این اتفاق می تواند در مورد همسرتان نیز رخ دهد. بی حوصلگی های همسرتان را عدم علاقه او به شما به حساب نیاورید. به همسر خود زمان بدهید و به دنبال نشانه های بی علاقگی زن به شوهرش باشید. سعی کنید مشکلات، سوء تفاهم ها و اختلافات را با همدلی و مهربانی و از خود گذشتگی حل کنید. داشتن ارتباط سالم می تواند برای زندگی مشترک شما مفید باشد. ارتباط کلید زندگی موفق است. پس اگر احساس می کنید که با همسرتان ارتباط سالمی ندارید، بهتر است به مشاوره خانواده مراجعه کنید. تا در نهایت نبود ارتباط سالم به عدم تمایل زن به مرد و عدم علاقه همسر نسبت به شوهر تبدیل نشود.

 

سوالات متداول

چرا زنم نسبت به من سرد است؟

نبودن ارتباط سالم، نداشتن رابطه جنسی مناسب، عدم درک یکدیگر و نبود احترام در رابطه و عدم صمیمیت در زندگی مشترک می تواند باعث بی میلی زن به مرد شده و او را نسبت به شوهر خود خسته کند.

اگر همسرتان دیگر شما را دوست نداشت چه باید کرد؟

به او فضا بدهید. اگر دائم در کنار او بوده و فاصله ای بین شما وجود نداشته است وقت آن رسیده که کمی به او فضا بدهید. با دادن آزادی زندگی به او نشان دهید که به او اعتماد دارید. هنگامی که او ببیند که شما آنقدر قوی هستید که می توانید واکنش های احساسی خود را کنار بگذارید و به جای آن احساسات او را در اولویت قرار دهید، دوباره شروع به احترام و دوست داشتن شما خواهد کرد.

براي مشاوره در زمينه 20 نشانه زنی که شوهرش را دوست ندارد

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

در این مقاله بخوانید:

نظرات

- 47 نظر:

 1. ظاهر زندگی دیگران رو باطن زندگی خودت مقایسه نکن…شاید شما جاذبه خوبی نباشی

 2. مهم نیس من کی باشم فقط ای کاش همه آدما خوب و شادباشن حتی باتمام داشته ها یا نداشتنها گفت:

  سلام.منم مثل شما تو خیال خودم یه نفر خیلی دوست داشتم که بهش برسم هرچقدرک ب خانواده ام گفتن بهم کسی اهمیت نداد.انقدر گفتم من ی مشکلی داشتم دائما بهم میگفتند تاوقتی دختردایت عروس نشده نمیرم برات خواستگاری دخترخاله از آخرم دختردایی عروس شد..منم چون سن داشت میرفت بالامجبورشدم با کسی دیگ ازدواج کنم هم دختردایی بعدازمن عروس شد و خاله
  دخترخاله بعدازمدتی از شوهرش جدا شد
  من موندم با کلی غم
  با تمام این اتفاقا قبل اینک برم خواستگاری کسی دیگ رفتم خواستگاری دخترخاله ام اما گفت فعلا دیگ تمایلی برای ازدواج مجدد نداره و میخواد درس بخونه ای کاش من عجله نمیکردم ک انقدر پیشمان باشم
  برای من مهم نیس طرفی ک دوستش دارم قبلا ازدواج کرده باشه یانه یاحتی بچه داشته باشه؟
  حالا با این آرزو که بتونم این همسرجدیدم راضی نگهدارم نسبت ب خودم
  هرحرفی پیش میاد شروع میکنه بمن توهین کردن و دیگ بهت اعتمادندارم تو دیگ برام مهم نیستی اما جلو دیگران آن‌قدر رفتارهاش خوبه میگ تو برای خودت زندگی کن من برای خودم..
  من همیشه دنبال عشق یا آرامش بودم
  الان همه چیزی داریم اما خبری از عشق نیس
  اصلا نزدیک ۱سال میشه رابطه جنسی عاطفی وجود نداشته و نیس فقط اون روزایی ک حال مون خوب بوده فقط کمی عشق بازی و بس..

 3. طلاقش بده گورش راگم کنه بره اون زن درستی نیست دلش جایی دیگس جایی دیگه ارضاع میشه فقط میخوادزودتر ازتو جدابشه

 4. باسلام
  خانم من از اولش طرف خانوادشو میگرف همیشه روی این بحث بود الانم هس حتی من حرف حق زدم بازم طرف خانوادشو گرف پیش بچه ها منو تحقیر کرد از لحاظ جنسی ک افتضاح باخودم میگم اینم شد زندگی اخه

 5. این همه مشکلات بین زن و مردها به خاطر نبودن مدیریت فرهنگ سازی از همون ابتدای کودکی هستش دختر و پسری که نمیتونن با جنس مخالف درست رفتار کنند و هیچ آموزشی در مدرسه ها و دانشگاهها درباره درست زندگی کردن ندادن چی میخواد بشه یا آمار طلاق بالا میره یا مثل این دوستانی که با هم زندگی میکنن با افسردگی به زندگی ادامه میدن که در نهایت به خیانت میرسن وقتی گرمی و عشق و محبت تو خانواده نباشه بچه های نسل آینده چه طوری بار میان بچه هایی پر از احساس حقارت و عقده در نهایت جامعه ایرانی فقط داره به زوال و فنا میره

 6. سلام متاسفانه منم همین مشکل رو دارم منم بخاطر دوتا بچه همش نادیده گرفتم اما اصلش قانون نداریم وحسابگری نیست که مشکل رو حل کنه اخرش باید بکشی یا کشته بشی طلاق معنای نداره دوباره سر مردی دیگه این اب رو گرم میکنن فقط بکشی و خلاص کنی خودتو که دست عبرت بشه واسه اونایکه این خیانت هارو میکنن فقط مرگ میتونه این خیانتکارهارو ادب کنه وسلام.

  1. دقیقا خدا آورده و خواهد برد مرگ یکبار شئون یکبار باید کشت تا بدانند خیانت بد است حلقه ای که رفت دست طریغن احترام دارم مقام دارد یک قرارداد و تعهد است پس خطا از آن با کشتن جبران درسی می‌شود برای دیگران. چون آدم کج راست راه نمیرود

 7. سلام ببینید دوستان 99درصد شما چون دوست ندارید اینجوری باشه حرف من را قبول ندارید. ولی متاسفانه قبل ازدواج هیچ کدوم از ما نمیدونیم زنمون دوست پسر حتی تلفنی میگم. داشته یا نداشته. حتی برای مردها دوست دختر.. متاسفانه این بی میلی ها به خاطر حداقل یک بار رابطه جنسی یا دوستی هست. هیچ زنی یا مردی بیشتراز 10روز نمیتونه بی میل باشه. چون فشار جنسی مییاد ولی فک کردن به یه رابطه غیر شوهر باعث میشه اینجوری بشه

 8. سلام دوست عزیز منم مثل شما هستم تمام تلاشمو برای خوشبختی اش و شاد کردنش میکنم اما متاسفانه همیشه دارم تحقیر میشم توهین و بی احترامی به خانوادم میکنه از لحاظ جنسی که افتضاح همیشه حوصله منو نداره

  1. خدا بده شانس منم انقد به شوهرم محبت میکنم بهش بهترین سرویس میدم باهاش خیلی شهوتی رابطه میگیرم تعریف از خود نباشه خوشگل وخوش اندامم ولی اصلا بهم اهمیت نمیده چرا باید اینجوری باشه خدا خستم

 9. يه سري جيزابرميكرده به زات ادمها ببين يه جايي هست يه كاريى ازش سرميزنه مياد ازت عدرخواهي ميكنه انتظارم داره سريع ببخشيش ولي حالا برعكس باشه زمين و زمان بهم برسون هزار دليل ومنطق بيار به هيج وجه قبولت نميكنن تازه يه كينه شتري هم ازت ميكيرندجب وراست ميكوبند توسرت تااخرين لحظه اي كه زير يك سقف باشين بيايين رو راست باشيم اومديم از هم عدر خواهي كرديم همه جي تموم شد درسته . حالا يكي بهم بكه اون زاتي كه ايشون بااين كارش در وجودش يا در باطنش اشكار شده جه كنم درداصلي اينه

 10. من هم از شوهرم متنفرم به خاطر بی وفاییش ۱۲ سال از زندگی مشترکمون گذشته بود که خیانت کرد
  بار اول بخشیدمش امادوباره بهم پشت کرد
  من به خاط بچه هام کنارشم فقط همین.

 11. سلام عزیزان مشکل از جایی شروع میشه که حرمت ها از بین میره ولی بعضی ها چه زن چه مرد به اصالت خودشون و خوانوادشون بر میگرده دلیل نمیشه که اگر زن بد باشه مرد خیانت کنه وبرعکس به جای رفتن پیش مشاور سنگ صبور هم باشید و سنگاتونو با هم وا کنید ودر ضمن تا حدودی مشکل جامعه هم هست ریشه یابی کنید و چیزهای جدید رو انتخاب کنید

 12. فقط طلاق بدیدراحت بشید زن بی احترام درست بشونیست عقط از احساس نگذرید

 13. سلام من ۲سال هست ازدواج کردم و باوجود اینکه سخت کار کردم تا همه چیز براش جور کنم ولی هر بار انگار بیشتر از چشمش میفتم هرروز بهم میگه ازم بدش میاد نمیخواد بمونه پیشم واز رابطه جنسی جلوگیری میکنه بی میل هست و به حرفام اهمیت نمیده و بیشتر خونه مادرش هست تا پیش من و خانودادم و تازگی قهرکرده میگه من نمیام اگه بیام خودمو میکشم و طلاق میخوام چیکار کنم یه نظرتون البته اینم بگم تا زنده باشم اصلا طلاق نمیدم

  1. خب چرا طلاق نمیدی دوست نداره میفهمی بروز میخوای قلبشو بگیری چطور شما مردا هزارتا کار می‌کنین به اون زن بیچارت ک می‌رسه زورگویی شروع میشه آنقدر خودخواهی ک حاضری اون خودشو بکشه ولی تو از حرفت پایین نیای
   اگر میتونی قلبشو بدست بیار دوباره وگرنه برو طلاق بده وگرنه حتما خودتو به یه روانشناس نشون بده

   1. زنی که یکباربره دوباره هم میره یا بقولی یاباقبلی آشتی کرده یاربابعدی اشناشده زنها همشون همینطورین

 14. سلام دوست عزیز ،ببخشید ولی این موضوع دیگه زوری نیست !!! زیاد سخت‌ نگیر بخاطر همون دخترت ،من بر عکس از زنم متنفرم و دوست ندارم حتی صداشو هم بشنوم ، عذر میخوام بی ادبیه جنسیتم هم یادم رفته از بس که به خودم و خانواده ام بی احترامی کرده خسته شدم از دست خودش و خانواده اش با دخالت ها و توهین هاشون هیچ کسی هم من رو درک نمیکنه و نکرده فک می‌کنن با بی ادبی و توهین دخترشون رو خوشبخت می‌کنن نمیدونن این دل منه که سیاه 🖤 میشه نه خوشبختی

 15. برو نگاه کن بینم چه کارش کردی که با این همه مشکلات اقتصادی باز رفته دنبال یکی دیگه بعد به فکر طلاق بیوفت

 16. با سلام ..ی جواب میخوام ب تمام آقایونی ک تقربیا مشکلشون شبیه یکدیگره بدون مقدما چیتی وتفره رفتن اینه ک زن ها از آدم های زیادی خوب هم خوششون نمیاد… البته استسنائ هم هست ولی خیلی کم …فکر می‌کنم مرد گاهی قوی تر بودنشو باید یاد خانم بیاره تا از مسیر خارچ نشه .زن اگه از مردش حساب نبرد وب جایی رسیده ک برعکس مردا دارن حساب میبرن وخودشونو پشت بچه قائم کردن فقط تحمل کردن یک شکنجه طولانی تر خواهد بود …

  .

  1. متاسفانه این فکر اشتباه تو سر بعضی از مردها از جمله همسر من هست و من دقیقا به خاطر همین طرز فکر شوهرم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که تنها راه حل مشکلم طلاقه اما تو خانواده ی من زن و شوهرها دارن عاشقانه زندگی می کنن به جز من یکی ،برای همین برام سخته که بخوام به خانوادم بگم شوهرم چه مشکلاتی داره، بیچاره ها شاخ در میارن

   1. هرچی سعی کنیم ک نگهشون داریم بدتره چ زن چ مرد فرق نداره بنظرمن وقتی دوست داشتن نباشه باید رابطه تموم بشه نگه داشتن همسر زوری اصلا بدرد نمیخوره

  2. این حرفتو قبول دارم
   به نظر من باید عین قدیما که مردها حرف حرف مرد خونه بود و همه موضف بودن به مرد خونه احترام بزارن باید باشه ،تو اسلام هم میگه مرد خونه خدای خونه س اگر زن خونه به مرد احترام بزاره و خواسته های مرد رو اجابت کنه و بچه ها رو طوری بار بیاره که به پدر احترام بزارن ،میتونن به خدا هم بگن چشم

 17. سلام زندگی منم واقعا خسته کننده شده زنم اهمیت نمیده به من هر وقت میرم کنارش نوازشش کنم روش رو برمیگردونه حتی رختخوابش هم جدا کرده کنارش هم میرم میگه نکن بدم میاد نمیدنم چکار کنم بخاطر دخترم تحمل میکنم

  1. سلام
   مگر فقط همسر شماست که میتونه با شما رابطه داشته باشه
   از ابتدا بد عمل کردید زنها باید بدونند که همسرشون میتونه از هر زنی تحریک بشه و برای رابطه جنسی محتاج زنش نیست و این تعهد و وفاداری که مرد رو به یک زن مقید میکنه
   متاسفانه زنان فکر می‌کنند شوهرانشون محتاج آنها برای برطرف کردن نیاز جنسی هستند درحالی که اصلا اینطور نیست و فیزیولوژی مرد طوری طراحی شده که میتونه با هر زنی حتی در ارتباط اول ارضا بشه و زنان هستند که برای ارضا در رابطه جنسی نیاز به کسی دارند که از نظر عاطفی سیرالئون کنه

 18. سلام من شوهرم بهم خیانت کرده و رفته زن دیکه گرفته ایا میتونم ازشون طلاق بگیرم

  1. سلام اما و اگر داره اگه دلایل مستدل داشته باشین حق گرفتن طلاق به شما داده خواهد شد .

 19. سلام من نمیگم انسان خیلی خوبی هستم ولی تمام فکر و ذکرم این هست که همیشه تو فکر این هستم که چه جوری خانمم رو خوشحال کنم چه طور میتونم یه زندگی خیلی خوبی براش بسازم و خدایی هر کاری هم که از دستم بر اومده انجام دادم ولی همسرم خیلی رفتار بدی با من داره منو اذیت میکنه بعضی موقع ها میشینم و فقط گریه میکنم پیش خودم میگم آخه چرا تا حالا حتی ای دوستانم هم درد و دل نکردم چه برسه به خانواده و خدایی خانواده خوبی داره و من دوستشون دارم و احترام میزارم ولی اون همیشه به خانواده من بی احترامی میکنه البته رو در روشون نه پشت سرشون و توی خونه خودمون من خیلی خسته و نا امیدم همه علائم بالا را هم داره من نمیخواستم زندگیم از هم بپاشه به خاطر بچه ۵ ساله که خیلی هم دوستش دارم و تمام زندگی منه ولی دیگه بریدم احساس میکنم دارم افسرده میشم اونم یکی مثل من که پر از شادی بودم دلم یه گوش شنوا میخواد نمیدونم باید چی کار کنم دیگه حتی راهنمایی هم نمیخوام

  1. سلام دوست عزیز ، منم مثل شما هستم ، تمام تلاشم رو برای خوشبختی زن و دختر کوچکم انجام میدم ولی فقط از اون توهین و بی احترامی می بینم

  2. سلام
   دقیقا وضع منم مثل شماست
   حتی به جایی رسیده که پسر ۵ سالم که عاشقشم مثل همسرم با من بدرفتاری میکنه و اصلا به حرفم اهمیت نمیده با هیچکسم روم نمیشه درد و دل کنم و فکر جدایی هم نمیتونم بکنم
   واقعا دلم میخواد بمیرم…

 20. خوشبختانه با اخذ مبالغ منطقی مشاوره ها منجربه حل مشکلات مردم شده‌ است

  1. سلام مبلغ منطقی یه شما حدودا چقدره ؟
   نمیشه از ۵تا مشاوره یکیشو خمس حساب کنین؟
   سید هم هستم .
   میشه این سوال من رو عادی و بطور معمول بهش نگاه کنین و هم میشه به عنوان یک شوخی در نظر بگیریم و یه جواب طنازانه مثل خود سوال بهش داد نزدیک ۳۰ سال زندگی مشترک تمام شوخیهای منو با ناراحتی و عصبانیت میده با خودم میگم دیگه باهاش شوخی نمیکنم ولی نمیتونم ذاتا شوخ طبعم و حدود ۳ ساله که با من طوری رفتار کرده که کلا اینجور رفتارها رو فراموش کردم شدم یه آدم گوشه گیر و افسرده .
   مشکل اصلی ما اینه که اگه وا بدم آدم خوبی هستم ولی اگه مثلا به بچه ها بگم ساعت ۱۲ به بعد خونه باشین رفت و آمد ساعت ۲ نصف شب درست نیست .
   اینجاست که خانمم سنگر میگیره و میگه چرا بهشون گیر میدی . این موضوع رو مثال زدم ولی وضعیت زندگیمون در مرحله قرمز و خطرناکی رسیده بیشتر مشخصات و علائمی رو که در مقاله خوندم دارم تو زندگیم میبینم . خواهش میکنم اگه از حرفام چیزی دستگیرتون شده راهنماییم کنید .

   1. ببینید شوخی هایی که میگید چه شوخی هاییه، احتمالا همسرتون از شوخی هایی که می کنید خوششون نمیاد و ناراحت میشن، برای مثال میگم شوهر من همه ی شوخیاش گرفتن زن دومه که خب من حالم از این شوخیاش و خودش به هم میخوره یا دیدم بعضی از آقایون به اسم شوخی به همسرشون بی احترامی می کنن، یه شوخی دیگه که همسرم می کنه شوخی های فیزیکیه که گازم می گیره و اذیت های دیگه که همیشه آخرش دعوامون میشه، متاسفانه آقایون اصلا بلد نیستن با یه خانم باید چطور شوخی کرد، پس شوخی نکنید بهتره، چون همین شوخی های بی مزتون کم کم بذر کینه رو توی دل همسرتون میکاره

   2. سلام دوست عزیز شما بعد 30 سال به این مرحله رسیدی من بعد 3 سال و البته یک زندگی ناموفق هم داشتم. فقط ی جمله میتونم بگم زنا همه مثل همن و فقط مایه عذابن ، همین

    1. چرا همه ی ادم هارو جمع میبندید ؟ شاید این شما هستین که با کسی نمیتونید بسازید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉