کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با مرد خیانتکار رفتار کنیم؟ 14 راهکار برای بازگرداندن شوهر خیانتکار

زندگی کردن با مرد خیانتکار
3.1/5 - (8 امتیاز)

چگونه مرد خیانتکار را به زندگی برگردانیم؟ نحوه برخورد با مرد خیانت کار باید چگونه باشد؟ فهمیدن خیانت شوهر احساس وحشتناکی است. اما یادگیری نحوه برخورد با مرد خیانتکار می تواند به شما کمک کند تا کنترل زندگی خود را دوباره بدست آورید و یاد بگیرید که چگونه مرد خیانت کار را بپذیرید و آن را تغییر بدهید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید زندگی کردن با مرد خیانتکار را انتخاب کنید و سعی کنید شوهر خیانتکار خود را ببخشید و یا به زندگی با همسر خود پایان بدهید؟ برای اینکه بهترین تصمیم را بتوانید اخذ کنید باید رفتار با مرد خیانتکار را بلد باشید و بدانید بعد از فهمیدن خیانت شوهر باید چگونه رفتار کرد؟

مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی رفتار با مرد خیانتکار و بخشش مرد خیانتکار پرداخته اند. آنها بعد از تحقیقات و مطالعات بسیار، مقاله کاربردی و جامع زیر را نگارش کرده اند. اگر شما نیز به دنبال رفتار صحیح با شوهر خیانت کار هستید و نمی دانید چگونه با این چالش در زندگی مبارزه کنید، می توانید از راهنمایی ها و مشورت با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره آویزه استفاده کنید. همچنین مطالعه این مقاله نیز می تواند به شما کمک بزرگی کند. پس با ما همراه باشید.

آیا مرد خیانتکار را باید ببخشیم؟

چگونه شوهر خیانتکار را به زندگی بازگردانیم؟

اگر شما نیز می خواهید به زندگی خود ادامه بدهید و یا کاری کنید که شوهرتان دست از خیانت به شما بردارد و مجدد زندگی شاد و روابط سالم گذشته را داشته باشید. می توانید از راهکارهایی که در زیر گفته شده است کمک بگیرید.

اجازه دهید عصبانیت شما از بین برود

بعد از فهمیدن خیانت شوهر، قبل از آنکه با شوهرتان صحبت کنید و یا با او برخورد کنید، اجازه بدهید عصبانیت شما از بین برود و یا کمتر شود. اگر عصبانیت و رنجش شما را تحت تاثیر قرار می دهد سعی کنید با هر روشی که می توانید آن را برطرف کنید. مثلا می توانید گریه کنید، فریاد بزنید، دفتری را خط خطی کنید و … حتی می توانید بر سر شریک زندگی خود داد بزنید. به هر روشی که می توانید ابتدا این احساسات را رها کنید. در این شرایط در وضعیت بهتری خواهید بود و می توانید بهتر تصمیم بگیرید. شما می توانید با مراجعه به مشاوره خیانت، از مشاور کمک بگیرید و عصبانیت خود را از بین ببرید.

برای خودتان وقت بگذارید

حتی اگر تصمیم گرفته اید شوهر خود را ببخشید و به برگرداندن مرد خیانتکار به زندگی فکر می کنید، باز هم ضروری است که برای خودتان وقت بگذارید. صرف کردن وقت برای خودتان به شما این امکان را می دهد که افکار خود را جمع آوری کرده و وضعیت را به خوبی بسنجید. صرف زمان و تنها بودن با خود به شما کمک می کند تا تصمیم درستی بگیرید. آیا در رابطه باقی می مانید زیرا می توانید شرکای بهتر و قوی تری برای یکدیگر شوید یا می خواهید از شوهر خیانتکار خود جدا شوید؟

مدارکی که نشان می دهد او خیانت کرده است را جمع آوری کنید

شوهر شما ممکن است رابطه خود را انکار کند و یا حرف های شما را قبول نکند. برای اینکه بتوانید خیانت شوهرتان را ثابت کنید نیاز به جمع آوری مدرک دارید. شما با ارائه مدرک خیانت می توانید همسرتان را شرمنده کرده و باعث شوید که رفتار و کردار خود پشیمان شود. جمع آوری مدرک به شما کمک می کند تا دروغ های شریک زندگی خود را متوقف کنید.

در مورد احساسات خود صحبت کنید

یکی از اولین گام هایی که برای بازگرداندن شوهر خیانتکار می توان انجام داد این است که به او بگویید چه احساسی در مورد رفتار اشتباه او و خیانتش دارید. حتی اگر بیان احساسات شما با گریه و کمی عصبانیت همراه شد، اشکالی ندارد. به هر حال با او صادق باشید و بگویید که چگونه خیانت او شما را تحت تاثیر قرار داده است و چه آرزویی برای رابطه خود در آینده دارید. طبیعی است که ناراحت، عصبانی و وحشت زده باشید. اما سعی کنید احساسات خود را تا حد امکان کنترل کنید.

مراقب باشید که احساساتتان درگیر نشود

شوهر خیانتکار ممکن است روابط خود را انکار کند و شما را فردی شکاک و بدبین بخواند. این رفتار او می تواند احساسات شما را درگیر کند و شما احساس کنید که مشکل از شما است و بیش از اندازه به او بدبین هستید. مراقب باشید! در ابتدا بررسی کنید که آیا مدارک شما قطعی بوده و خیانت همسرتان را ثابت می کند یا نه؟ اگر به مدارک خود اطمینان دارید، پس دیگر جای شک کردن ندارد. او می خواهد با این ترفند مسئولیت خیانت خود را به عهده نگیرد و یا بهانه تراشی کند. اگر نمی دانید چگونه با شوهرتان مقابله کنید می توانید از مشاوره خیانت مشورت بگیرید.

نقاط ضعف زندگی مشترک خود را پیدا کنید

اگر می خواهید خیانت همسرتان را فراموش کنید و او را به زندگی مشترک خود بازگردانید، باید با هم بررسی کنید که چه چیزهایی توانسته او را به سمت خیانت سوق دهد. البته خیانت هیچ دلیل منطقی ندارد. اما گاهی برخی نیازهای پاسخ داده نشده و یا مشکلات زندگی و زناشویی می تواند عامل محرک شوهر برای خیانت باشد. دلیل خیانت را از شوهرتان بپرسید و پاسخ های او را بشنوید. نیاز نیست که فورا تصمیم بگیرید. می توانید تنها صحبت های شوهرتان را گوش کنید تا بتوانید در آینده تصمیمات بهتری اخذ کنید. احساسات خود را در مورد حرف هایش بررسی کنید. آیا او درست گفته و یا بهانه تراشی کرده است؟ بعد از شنیدن صحبت های او بهتر است برای زندگی مشترک خود برنامه ای داشته باشید که نیازهای شوهرتان را نیز پاسخ می دهد.

آیا مرد خیانتکار درست میشود؟

برای کشف رابطه خود وقت بگذارید

هیچ محدودیت زمانی برای تصمیم گیری در مورد آینده رابطه و زندگی مشترک شما وجود ندارد. پس در نهایت صبر و آرامش در مورد آینده تصمیم بگیرید. شما باید انتخاب مهمی برای زندگی خود کنید. می خواهید بمانید یا به زندگی مشترک خود پایان بدهید؟ تمام تلاش خود را بکنید تا احساسات خود را از تصمیم خود دور نگه دارید. برای اینکه احساسات شما درگیر نشود، زمان کافی به خود بدهید. همچنین شوهرتان نیز به زمان نیاز دارد تا در مورد رفتار و کردار اشتباه خود فکر کند و به این نتیجه برسد که اشتباه بزرگی در حق خودش، شما و زندگی مشترکتان مرتکب شده است. این فرصت دادن می تواند باعث شود که او پشیمان شده و در تلاش برای جبران اشتباه خود برآید.

اعتماد مجدد نیازمند زمان و تعهد است

اگر به بازگرداندن مرد خیانتکار به زندگی مشترک فکر می کنید و می خواهید ادامه بدهید، تنها زمانی موفق خواهید شد که در نهایت بتوانید به نقطه بخشش و اعتماد برسید. می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید و قبل از اینکه تصمیم بگیرید دوباره به شریک زندگی خود متعهد شوید، واقعا به آن فکر کنید.

آیا می توانید شریک زندگی خود را از اعماق وجود ببخشید؟

آیا می توانید به شریک زندگی خود مجددا اعتماد کنید؟

آیا از سرزنش خود برای خیانت او دست کشیده اید؟

مهمتر از همه، آیا شریک زندگی شما کارهای واقعی و مشخصی برای بهبود وضعیت انجام می دهد؟

آیا شوهرتان تکرار خیانت کرده است و یا اولین بار است که این اشتباه را مرتکب شده است؟

ناراحتی ها و احساسات خود را بپذیرید

در حالیکه به فکر رفع غم و ناراحتی های خود هستید، بپذیرید که حق داشتید ناراحت و عصبانی باشید. خیانت یک نقص بزرگ اعتماد است و چیزی نیست که بتوانید یک شبه از آن خلاص شوید. سعی کنید این را بپذیرید و با خودتان مهربان باشید. خود را سرزنش نکنید و اشتباهات را گردن خود نیندازید. برای کنار آمدن با خیانت شوهر نیاز نیست او را مبرا از اشتباه بدانید و خود را مقصر برشمارید. تنها فردی که مقصر است و اشتباه کرده است شوهر خیانتکار شما است. اگر به دنبال راهکار برای کنار آمدن با خیانت هستید به شما توصیه می کنم مقاله کنار آمدن با خیانت همسر را مطالعه بفرمایید.

ارتباط با نفر سوم قطع شود

از شریک زندگی خود بخواهید که تمام ارتباط خود را با شخص سوم قطع کند. اگر می خواهید شوهرتان را به زندگی مشترک قبل از خیانت باز گردانید، باید هیچ راهی ارتباطی با شخص وجود نداشته باشد. شما باید مجدد از رابطه خود و شوهرتان محافظت کنید. این بدان معنا است که از شوهر خود بخواهید ارتباطش را با او قطع کند. مردی که از کار خود پشیمان باشد، برای حفظ زندگی مشترک خود اینکار را انجام می دهد.

گاهی نفر سوم همکار و یا فردی است که شوهرتان هر روز او را می بیند. در این شرایط اوضاع سختتر خواهد شد. گاهی برای ساختن روابط و زندگی مشترک نیاز به تغییر سبک زندگی است. مانند تغییر شغل، تغییر محل زندگی و … . به یاد داشته باشید که اگر شریک زندگی شما تمایلی به قطع ارتباط با شخص ثالث ندارد، ممکن است نشانه ای از عدم تمایل او به توقف خیانت باشد. در این صورت ممکن است نتوانید رابطه را ترمیم کنید.

تعیین حد و مرزها

خیانت اغلب زمانی اتفاق می افتد که مرزهای رابطه سالم رعایت نشود. شما حق دارید بعد از خیانت شوهر مرزهای جدیدی را برای زندگی مشترک خود تعیین کنید. شوهرتان نیز موظف به رعایت این حد و مرزها است. به عنوان مثال: شریک زندگی شما نباید در مورد شما یا مسائل زناشویی با همکار خانم خود صحبت کند. پس با همکاری هم لیستی از بایدها و نبایدها را تعیین کنید. شما نباید با افرادی که خطر خیانت دارند، رفت و آمد کنید. پس حواستان را جمع کنید و حد و مرزهای صحیح و مناسبی را برای رابطه خود ایجاد کنید. پایند بودن شوهرتان به این مرزها نشان می دهد که از کار خود پشیمان شده و می خواهد زندگی موفقی را در کنار شما داشته باشد.

تمام تلاش خود را برای بخشش مرد و ادامه دادن با او بکنید

بخشش مرد به این معنا نیست که شما از کاری که او انجام داده است ناراحت نیستید و یا برایتان مهم نیست. بخشیدن مرد خیانتکار یعنی اینکه به شوهرتان اجازه بدهید یکبار دیگر شانس خود را انتخاب کرده و اشتباهاتش را جبران کند. به یاد داشته باشید که شریک زندگی شما همان شخصی است که او را دوست داشتید و شاید همچنان قلبتان برای او بتپد. پس بهتر است تمام تلاش خود را به کار بگیرید و ببینید آیا می توانید ازدواج و زندگی زناشویی خود را بازسازی کنید یا خیر؟ برخی از افراد بعد از خیانت می توانند حتی زندگی محکم تر و موفق تری داشته باشند. آنها تجربه ای هر چند ناخوشایند کسب کرده اند و متوجه شده اند که باید بیشتر از قبل به زندگی خود اهمیت بدهند.

اگر به دنبال بخشیدن همسر خیانتکار خود هستید اما نمی دانید چگونه عصبانیت، ناراحتی ها و … را کنار گذاشته و یا فراموش کنید، بهتر است از مشاوره خانواده راهنمایی بگیرید. مشاور یا روانشناس می تواند به شما کمک کند تا شوهر خیانت کار خود را ببخشید و خیانت او را فراموش کنید.

به شوهرتان عشق را هدیه دهید

این درست است که اشتباه از سمت شوهرتان بوده و به شما ضربه روحی و عاطفی بدی را وارد کرده است. اما سعی کنید بعد از آنکه او را بخشیده اید، به او مهربانی، محبت و عشق را هدیه بدهید. به تمام مدت از زندگی مشترک خود و روزهای عالی که در کنار یکدیگر داشتید فکر کنید. راه هایی وجود دارد که به شما کمک می کند بعد از خیانت شوهر، او را دوست داشته باشید و اساس تنفر نداشته باشید. عشق و محبت شما به مرد خیانتکار باعث می شود که او از کردار خود شرمنده شده و به دنبال راه های جبران آن باشد.

از مشاوره کمک بگیرید

اگر هنوز شوهرتان را دوست دارید و نمی توانید از زندگی با او دست بکشید، می توانید از مشاوره خانواده کمک بگیرید. مشاور یا روانشناس به شما کمک می کند تا بذر کینه و عصبانیت را از دل خود جدا کرده و بذر بخشش و شادی را به قلبتان هدیه کنید. راهنمایی های مشاور می تواند به شما و شوهرتان کمک کند تا در آینده زندگی سرشار از محبت، مهربانی، عشق، دوستی و شادی داشته باشید. اگر بتوانید زندگی مشترک خود را از دام خیانت جدا کرده و نجات دهید، لطف بزرگی به خودتان، همسرتان و مهم تر از همه کودکان و فرزندان خود کرده اید. برخی از زنان می گویند آیا مرد خیانتکار درست می شود؟ باید گفت بله. اگر شما به درستی با مرد خیانتکار خود رفتار کرده باشید می توانید خیانت را از حافظه او پاک کنید.

برگرداندن مرد خیانتکار به زندگی

نکاتی که باید از شوهر خیانتکار بپرسید

اگر به بازگرداندن مرد خیانتکار فکر می کنید و می خواهید به زندگی خود ادامه بدهید، بهتر است با شوهرتان گفت و گوی عمیق و مهمی داشته باشید. هنگامی که فرصت صحبت کردن با او را پیدا کردید، باید روی پرسیدن چند نکته تمرکز کنید.

با او در مورد کاری که انجام داده است، چرا این کار را انجام داده است؟ و اینکه آیا نگران تاثیر آن بر شما بوده است یا نه؟ صحبت کنید. علاوه بر این، از او بپرسید که دوست دارد پیوند و ازدواج خود را با شما بازسازی کند یا خیر؟ اگر او نسبت به عمل خود احساس پشیمانی و شرمندگی نداشته باشد، مسلما مجدد به سمت خیانت می رود. نشانه خیانت در مردان را بدانید تا بتوانید از تکرار خیانت شوهر خود جلوگیری کنید. برای این منظور پیشنهاد می کنم مقاله نشانه های خیانت مردان را مطالعه بفرمایید.

شما ممکن است سوالات زیادی از شوهرتان داشته باشید و پر از احساسات باشید. سعی کنید برروی جنبه های مهم تمرکز کنید و مطمئن شوید که شوهرتان با صداقت به آنها پاسخ می دهد. این فرصتی است تا شما هر آنچه که در ذهن خود دارید بپرسید و حقیقت ها را آشکار کنید. زیرا نمی توان هر بار این موضوعات را مطرح کرد.

اگر مدام از او همین چیزها را بپرسید یا روی جنبه‌های خاصی از ماجرا تمرکز کنید، این می‌تواند باعث ایجاد جر و بحث شود و برای بازسازی رابطه ای که قبلاً داشتید مناسب نیست.

مرد خیانت کار

سخنی از مشاوران آویژه

بعد از اینکه متوجه شدید که شوهرتان به شما خیانت کرده است، ممکن است احساس کنید دنیایتان خراب شده است. درک این نکته ضروری است که این فقط یک لحظه است و با صرف زمان، تلاش و مراقبت مناسب، ممکن است بتوانید رابطه و ازدواج خود را با همسرتان بازسازی کنید. در مورد انتظارات خود صادق باشید. اگر قصد دارید این مشکل را حل کنید، تمام تلاش خود را انجام دهید تا به آن ادامه دهید و متمرکز بمانید. شک و تردیدهای خود را حل کنید و با یکدیگر به مشاوره مراجعه کنید. تا عشق و اعتماد و اطمینان خود را نسبت به یکدیگر مجددا بدست آورید. به یاد داشته باشید که با تلاش، آرامش و صبر می توانید زندگی مشترک عالی را مجددا بسازید.

سوالات متداول

آیا مرد خیانتکار را باید ببخشیم؟

در رابطه با بخشش مرد خیانتکار باید و نبایدی وجود ندارد. این بستگی به شما، آرزوها و دیدتان نسبت به خیانت همسرتان دارد. سعی کنید تا جایی که می توانید به بخشش شوهر خیانتکار خود فکر کنید و شانس دوباره ای به او بدهید تا بتواند اشتباهاتش را جبران کند.

آیا رابطه پس از خیانت می تواند به حالت عادی بازگردد؟

کارشناسان می گویند این امکان برای زوج ها وجود دارد که بعد از خیانت به یک رابطه شاد ادامه دهند، به شرطی که مایل به انجام آن باشند.

براي مشاوره در زمينه چگونه با مرد خیانتکار رفتار کنیم؟ 14 راهکار برای بازگرداندن شوهر خیانتکار

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 16 نظر:

 1. عزیزم باید صرب المثل های قدیمی ها رو با طلا بنویسیم و سر در خونه هامون آویزون کنیم از قدیم گفتن گاوی که به کهنه خوری عادت کرد نمیتونه ترک کنه. هیچ کس نتونست مثل من گذشت کنه براش همه کار کردم هر چی خواست خریدم پول یامفت خورد و هارتر شد به خاطرش از همه گذشتم بارها افتاد زندان آوردمش بیرون هر جا گند زد جمعش کردم بهترین زندگی رو براش ساختم کمکش کردم درسشو خوند شاید به حماقتم بخندید ولی بارها خیانت دیدم و دلم سوخت براش این ها بیمار جنسی اند نه زیبایی و نه هیچ چیز دیگه واسشون مهم نیست هر جایی از هر فرصتی استفاده میکنن حتی مراسم عزا حضورشون در فامیل و خانواده هم سم! و من متاسفم برا زن هایی که خودشونو مثل کالا در اختیار این جور مردها قرار میدن هر وقت زن های جامعه ی ما سالم شدند ما مردهامون هم سالم میشن در کل به جز موارد خاص بخشش بیفایده است تازه یاد میگیره چطور بار بعد محتاط تر رفتار کنه و مطمئن باشید مهربون تر از قبل هم خواهد شد. والسلام

 2. واقعا خیانت یه کار کثیف و غیر انسانی چه مرد و چه زن اما گاهی فکر میکنم چه جوری مردا خرج ۲ زن در روابطه رو میدن؟!یکی به من اینو توضیح میشه بده

 3. شوهرم الان یکساله خیانت میکنه وقتی بهش میگم همش میگه اون چیزی که تو فکرشو میکنی نیست ولی میبینم جلوی خودم میره تو اتاق در هم میبندم حرف میزنه چت میکنه تازگیا یاد گرفته به من تهمت میزنه نمیدونم باهاش چکار کنم

 4. سلام من شوهرم باهام بد رفتاری میکنه همش میخاد حرف خودش درست باشه سرهر چیزی باهام دعوا میکنه منم ناراحت میشم دوست دارم با یه مرد دیگه وارد رابطه بشم خسته شدم از این بحث کار های شوهرم شما بگید من چیکار کنم

 5. سلام من شوهرم باهام بد رفتاری میکنه همش میخاد حرف خودش درست باشه سرهر چیزی باهام دعوا میکنه منم ناراحت میشم دوست دارم با یه مرد دیگه وارد رابطه بشم خسته شدم از این بحث کار های شوهرم شما بگید من چیکار کنم

 6. سلام من هشت سال هست ازدواج کردم و سی سال از شوهرم کوچکتر هستم و او که الان ۶۷ سال سن داره با دوتا بچه ۴ و ۵ ساله داره به من خیانت میکنه میخواستم اینو بگم که یه مرد خائن اصلا درست نمیشه هر دفعه هم با قشقرق و جنجال که تو نمیخوای زندگی کنی منو مقصر میکنه که چرا رفتی تو گوشیم سرک کشیدی .
  فقط به خاطر بچه هام بهش یه مهلت دیگه داده بودم که اونم خراب کرد الان دارم مدرک جمع میکنم و به زودی در بهترین فرصت ممکن تمومش میکنم.

 7. سلام
  همسر بنده بخاطر بیماری روحی و روانی و آسیب هایی که از بچگی بهش وارد شده نمی تونه زندگی سالمی داشته باشه وبا داشتن زندگی بسیار ارام و خوب ودر ازدواج دوم هرکدام مجبور شدم شش ساله ازش جدا زندگی کنم وحالا دوباره با کسی دیگر علنی شروع کرده و چون یع پسر ۱۲ ساله دارم فعلا به زمان سپردم .مردی که هوس بازست درست نخواهد شد وبا هیچکس نخواهد ماند

 8. من حدود ۱۰ روزه ک متوجه شدم ک شوهرم بهم خیانت کرده هرچی سعی کردم ک ازش مدرکی پیدا کنم ک به خودم ثابت بشه نتونستم و امکانش نیست اما مطمئنم بهم خیانت کرده حالا موندم ک ادامه بدم آیا فایده ای داره؟ نمیخوام زندگیم از هم پاشیده بشه،اما داره هرکاری میکنه ک من بزارم برم اون دوسال شوهر من بوده از رفتارش و شرایطی ک داره مطمئنم دلیل سردی و زندگی اجباری ک داره ادامه میده اینه که جایی دلگرمه و منتظره ک من تمومش کنم و حرفی پشتش نباشه
  ایا زمان میتونه پشیمونش کنه ؟اصلا اجازه نزدیک شدن منو به خودش نمیده کلا کاری به کارهم ندتریم چون شرط این شرط رو برای ادامه در کناررهم بودن رو گذاشته

  1. سلام اگ بچه نداری تمومش کن چون زندگی اونجوری فایده ای نداره وفقط خودت و رنج میدی اگ ۱۰سال هم بگذره خوب نمیشه چون سرش جای دیگه گرمه

  2. حيف يه روز ديگه از عمرت كه پاي همچين آدمي هدر كني ، بشين با خودت بگو لياقت من اينه كه بشينم ببينم سرش به سنگ ميخوره برگرده ، قطعاً كه نه . پس به خودت و آيندت فكر كن .

  3. حيف يه روز ديگه از عمرت كه پاي همچين آدمي هدر كني ، بشين با خودت بگو لياقت من اينه كه بشينم ببينم سرش به سنگ ميخوره برگرده ، قطعاً كه نه . پس به خودت و آيندت فكر كن .

 9. شوهر من خیانت کرد بارها بخشیدمش ..چقدر باهاش صحبت کردم زندگی رو براش بهتر ساختم ..حتی چیزایی که قبلاً کمتر بود براش زیاد کردم تا جایی که خودش دوس داشت ولی متاسفانه خیانتش تکرار میشد حتی پیش مشاور رفتیم بهم گفت به دردت نمیخوره این آدمه همینه ..بازم موندم و تلاش. کردم .اما خدایی فایده نداره بیخودی تلاش نکنید فقط روز به روز از خودتون بیشتر نفرت پیدا میکنید به خاطر اینکارایی که برای اون آدم بی ارزش کردید ،😔

 10. سلاممن از ۵ سال بعد از ازدواج متوجه خیانت شوهرم شدم هرچی گذشته پرروتر شد من خيلی گذشت کردم تاحالا با گذشت ۳۰ سال از زندگیمان وچند تا داماد و نوه همچنان ادامه‌ میده توروخدا یک راحلی بگین هرچی میگم انکار،می‌کنه که به منم تهمت می زنه

 11. شوهرم بهم خیانت کرد مچش وگرفتم اصلا،به،روخودش هم نیاورد بعداز چندروز گفت جبران میکنم عوض میشم باهاش خوب رفتارکردم ،،محبت کردم ولی اخلاقش همون چند روز خوب بود دوباره کم محلی،میکنه ،اهمیت نمیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉