کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با مرد خیانتکار رفتار کنیم؟ 14 راهکار برای بازگرداندن شوهر خیانتکار

زندگی کردن با مرد خیانتکار
3.2/5 - (16 امتیاز)

چگونه مرد خیانتکار را به زندگی برگردانیم؟ نحوه برخورد با مرد خیانت کار باید چگونه باشد؟ فهمیدن خیانت شوهر احساس وحشتناکی است. اما یادگیری نحوه برخورد با مرد خیانتکار می تواند به شما کمک کند تا کنترل زندگی خود را دوباره بدست آورید و یاد بگیرید که چگونه مرد خیانت کار را بپذیرید و آن را تغییر بدهید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید زندگی کردن با مرد خیانتکار را انتخاب کنید و سعی کنید شوهر خیانتکار خود را ببخشید و یا به زندگی با همسر خود پایان بدهید؟ برای اینکه بهترین تصمیم را بتوانید اخذ کنید باید رفتار با مرد خیانتکار را بلد باشید و بدانید بعد از فهمیدن خیانت شوهر باید چگونه رفتار کرد؟

مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی رفتار با مرد خیانتکار و بخشش مرد خیانتکار پرداخته اند. آنها بعد از تحقیقات و مطالعات بسیار، مقاله کاربردی و جامع زیر را نگارش کرده اند. اگر شما نیز به دنبال رفتار صحیح با شوهر خیانت کار هستید و نمی دانید چگونه با این چالش در زندگی مبارزه کنید، می توانید از راهنمایی ها و مشورت با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره آویزه استفاده کنید. همچنین مطالعه این مقاله نیز می تواند به شما کمک بزرگی کند. پس با ما همراه باشید.

آیا مرد خیانتکار را باید ببخشیم؟

چگونه شوهر خیانتکار را به زندگی بازگردانیم؟

اگر شما نیز می خواهید به زندگی خود ادامه بدهید و یا کاری کنید که شوهرتان دست از خیانت به شما بردارد و مجدد زندگی شاد و روابط سالم گذشته را داشته باشید. می توانید از راهکارهایی که در زیر گفته شده است کمک بگیرید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با مرد خیانتکار رفتار کنیم؟ 14 راهکار برای بازگرداندن شوهر خیانتکار با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اجازه دهید عصبانیت شما از بین برود

بعد از فهمیدن خیانت شوهر، قبل از آنکه با شوهرتان صحبت کنید و یا با او برخورد کنید، اجازه بدهید عصبانیت شما از بین برود و یا کمتر شود. اگر عصبانیت و رنجش شما را تحت تاثیر قرار می دهد سعی کنید با هر روشی که می توانید آن را برطرف کنید. مثلا می توانید گریه کنید، فریاد بزنید، دفتری را خط خطی کنید و … حتی می توانید بر سر شریک زندگی خود داد بزنید. به هر روشی که می توانید ابتدا این احساسات را رها کنید. در این شرایط در وضعیت بهتری خواهید بود و می توانید بهتر تصمیم بگیرید. شما می توانید با مراجعه به مشاوره خیانت، از مشاور کمک بگیرید و عصبانیت خود را از بین ببرید.

برای خودتان وقت بگذارید

حتی اگر تصمیم گرفته اید شوهر خود را ببخشید و به برگرداندن مرد خیانتکار به زندگی فکر می کنید، باز هم ضروری است که برای خودتان وقت بگذارید. صرف کردن وقت برای خودتان به شما این امکان را می دهد که افکار خود را جمع آوری کرده و وضعیت را به خوبی بسنجید. صرف زمان و تنها بودن با خود به شما کمک می کند تا تصمیم درستی بگیرید. آیا در رابطه باقی می مانید زیرا می توانید شرکای بهتر و قوی تری برای یکدیگر شوید یا می خواهید از شوهر خیانتکار خود جدا شوید؟

مدارکی که نشان می دهد او خیانت کرده است را جمع آوری کنید

شوهر شما ممکن است رابطه خود را انکار کند و یا حرف های شما را قبول نکند. برای اینکه بتوانید خیانت شوهرتان را ثابت کنید نیاز به جمع آوری مدرک دارید. شما با ارائه مدرک خیانت می توانید همسرتان را شرمنده کرده و باعث شوید که رفتار و کردار خود پشیمان شود. جمع آوری مدرک به شما کمک می کند تا دروغ های شریک زندگی خود را متوقف کنید.

در مورد احساسات خود صحبت کنید

یکی از اولین گام هایی که برای بازگرداندن شوهر خیانتکار می توان انجام داد این است که به او بگویید چه احساسی در مورد رفتار اشتباه او و خیانتش دارید. حتی اگر بیان احساسات شما با گریه و کمی عصبانیت همراه شد، اشکالی ندارد. به هر حال با او صادق باشید و بگویید که چگونه خیانت او شما را تحت تاثیر قرار داده است و چه آرزویی برای رابطه خود در آینده دارید. طبیعی است که ناراحت، عصبانی و وحشت زده باشید. اما سعی کنید احساسات خود را تا حد امکان کنترل کنید.

مراقب باشید که احساساتتان درگیر نشود

شوهر خیانتکار ممکن است روابط خود را انکار کند و شما را فردی شکاک و بدبین بخواند. این رفتار او می تواند احساسات شما را درگیر کند و شما احساس کنید که مشکل از شما است و بیش از اندازه به او بدبین هستید. مراقب باشید! در ابتدا بررسی کنید که آیا مدارک شما قطعی بوده و خیانت همسرتان را ثابت می کند یا نه؟ اگر به مدارک خود اطمینان دارید، پس دیگر جای شک کردن ندارد. او می خواهد با این ترفند مسئولیت خیانت خود را به عهده نگیرد و یا بهانه تراشی کند. اگر نمی دانید چگونه با شوهرتان مقابله کنید می توانید از مشاوره خیانت مشورت بگیرید.

نقاط ضعف زندگی مشترک خود را پیدا کنید

اگر می خواهید خیانت همسرتان را فراموش کنید و او را به زندگی مشترک خود بازگردانید، باید با هم بررسی کنید که چه چیزهایی توانسته او را به سمت خیانت سوق دهد. البته خیانت هیچ دلیل منطقی ندارد. اما گاهی برخی نیازهای پاسخ داده نشده و یا مشکلات زندگی و زناشویی می تواند عامل محرک شوهر برای خیانت باشد. دلیل خیانت را از شوهرتان بپرسید و پاسخ های او را بشنوید. نیاز نیست که فورا تصمیم بگیرید. می توانید تنها صحبت های شوهرتان را گوش کنید تا بتوانید در آینده تصمیمات بهتری اخذ کنید. احساسات خود را در مورد حرف هایش بررسی کنید. آیا او درست گفته و یا بهانه تراشی کرده است؟ بعد از شنیدن صحبت های او بهتر است برای زندگی مشترک خود برنامه ای داشته باشید که نیازهای شوهرتان را نیز پاسخ می دهد.

آیا مرد خیانتکار درست میشود؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با مرد خیانتکار رفتار کنیم؟ 14 راهکار برای بازگرداندن شوهر خیانتکار با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

برای کشف رابطه خود وقت بگذارید

هیچ محدودیت زمانی برای تصمیم گیری در مورد آینده رابطه و زندگی مشترک شما وجود ندارد. پس در نهایت صبر و آرامش در مورد آینده تصمیم بگیرید. شما باید انتخاب مهمی برای زندگی خود کنید. می خواهید بمانید یا به زندگی مشترک خود پایان بدهید؟ تمام تلاش خود را بکنید تا احساسات خود را از تصمیم خود دور نگه دارید. برای اینکه احساسات شما درگیر نشود، زمان کافی به خود بدهید. همچنین شوهرتان نیز به زمان نیاز دارد تا در مورد رفتار و کردار اشتباه خود فکر کند و به این نتیجه برسد که اشتباه بزرگی در حق خودش، شما و زندگی مشترکتان مرتکب شده است. این فرصت دادن می تواند باعث شود که او پشیمان شده و در تلاش برای جبران اشتباه خود برآید.

اعتماد مجدد نیازمند زمان و تعهد است

اگر به بازگرداندن مرد خیانتکار به زندگی مشترک فکر می کنید و می خواهید ادامه بدهید، تنها زمانی موفق خواهید شد که در نهایت بتوانید به نقطه بخشش و اعتماد برسید. می توانید سوالات زیر را از خود بپرسید و قبل از اینکه تصمیم بگیرید دوباره به شریک زندگی خود متعهد شوید، واقعا به آن فکر کنید.

آیا می توانید شریک زندگی خود را از اعماق وجود ببخشید؟

آیا می توانید به شریک زندگی خود مجددا اعتماد کنید؟

آیا از سرزنش خود برای خیانت او دست کشیده اید؟

مهمتر از همه، آیا شریک زندگی شما کارهای واقعی و مشخصی برای بهبود وضعیت انجام می دهد؟

آیا شوهرتان تکرار خیانت کرده است و یا اولین بار است که این اشتباه را مرتکب شده است؟

ناراحتی ها و احساسات خود را بپذیرید

در حالیکه به فکر رفع غم و ناراحتی های خود هستید، بپذیرید که حق داشتید ناراحت و عصبانی باشید. خیانت یک نقص بزرگ اعتماد است و چیزی نیست که بتوانید یک شبه از آن خلاص شوید. سعی کنید این را بپذیرید و با خودتان مهربان باشید. خود را سرزنش نکنید و اشتباهات را گردن خود نیندازید. برای کنار آمدن با خیانت شوهر نیاز نیست او را مبرا از اشتباه بدانید و خود را مقصر برشمارید. تنها فردی که مقصر است و اشتباه کرده است شوهر خیانتکار شما است. اگر به دنبال راهکار برای کنار آمدن با خیانت هستید به شما توصیه می کنم مقاله کنار آمدن با خیانت همسر را مطالعه بفرمایید.

ارتباط با نفر سوم قطع شود

از شریک زندگی خود بخواهید که تمام ارتباط خود را با شخص سوم قطع کند. اگر می خواهید شوهرتان را به زندگی مشترک قبل از خیانت باز گردانید، باید هیچ راهی ارتباطی با شخص وجود نداشته باشد. شما باید مجدد از رابطه خود و شوهرتان محافظت کنید. این بدان معنا است که از شوهر خود بخواهید ارتباطش را با او قطع کند. مردی که از کار خود پشیمان باشد، برای حفظ زندگی مشترک خود اینکار را انجام می دهد.

گاهی نفر سوم همکار و یا فردی است که شوهرتان هر روز او را می بیند. در این شرایط اوضاع سختتر خواهد شد. گاهی برای ساختن روابط و زندگی مشترک نیاز به تغییر سبک زندگی است. مانند تغییر شغل، تغییر محل زندگی و … . به یاد داشته باشید که اگر شریک زندگی شما تمایلی به قطع ارتباط با شخص ثالث ندارد، ممکن است نشانه ای از عدم تمایل او به توقف خیانت باشد. در این صورت ممکن است نتوانید رابطه را ترمیم کنید.

تعیین حد و مرزها

خیانت اغلب زمانی اتفاق می افتد که مرزهای رابطه سالم رعایت نشود. شما حق دارید بعد از خیانت شوهر مرزهای جدیدی را برای زندگی مشترک خود تعیین کنید. شوهرتان نیز موظف به رعایت این حد و مرزها است. به عنوان مثال: شریک زندگی شما نباید در مورد شما یا مسائل زناشویی با همکار خانم خود صحبت کند. پس با همکاری هم لیستی از بایدها و نبایدها را تعیین کنید. شما نباید با افرادی که خطر خیانت دارند، رفت و آمد کنید. پس حواستان را جمع کنید و حد و مرزهای صحیح و مناسبی را برای رابطه خود ایجاد کنید. پایند بودن شوهرتان به این مرزها نشان می دهد که از کار خود پشیمان شده و می خواهد زندگی موفقی را در کنار شما داشته باشد.

تمام تلاش خود را برای بخشش مرد و ادامه دادن با او بکنید

بخشش مرد به این معنا نیست که شما از کاری که او انجام داده است ناراحت نیستید و یا برایتان مهم نیست. بخشیدن مرد خیانتکار یعنی اینکه به شوهرتان اجازه بدهید یکبار دیگر شانس خود را انتخاب کرده و اشتباهاتش را جبران کند. به یاد داشته باشید که شریک زندگی شما همان شخصی است که او را دوست داشتید و شاید همچنان قلبتان برای او بتپد. پس بهتر است تمام تلاش خود را به کار بگیرید و ببینید آیا می توانید ازدواج و زندگی زناشویی خود را بازسازی کنید یا خیر؟ برخی از افراد بعد از خیانت می توانند حتی زندگی محکم تر و موفق تری داشته باشند. آنها تجربه ای هر چند ناخوشایند کسب کرده اند و متوجه شده اند که باید بیشتر از قبل به زندگی خود اهمیت بدهند.

اگر به دنبال بخشیدن همسر خیانتکار خود هستید اما نمی دانید چگونه عصبانیت، ناراحتی ها و … را کنار گذاشته و یا فراموش کنید، بهتر است از مشاوره خانواده راهنمایی بگیرید. مشاور یا روانشناس می تواند به شما کمک کند تا شوهر خیانت کار خود را ببخشید و خیانت او را فراموش کنید.

به شوهرتان عشق را هدیه دهید

این درست است که اشتباه از سمت شوهرتان بوده و به شما ضربه روحی و عاطفی بدی را وارد کرده است. اما سعی کنید بعد از آنکه او را بخشیده اید، به او مهربانی، محبت و عشق را هدیه بدهید. به تمام مدت از زندگی مشترک خود و روزهای عالی که در کنار یکدیگر داشتید فکر کنید. راه هایی وجود دارد که به شما کمک می کند بعد از خیانت شوهر، او را دوست داشته باشید و اساس تنفر نداشته باشید. عشق و محبت شما به مرد خیانتکار باعث می شود که او از کردار خود شرمنده شده و به دنبال راه های جبران آن باشد.

از مشاوره کمک بگیرید

اگر هنوز شوهرتان را دوست دارید و نمی توانید از زندگی با او دست بکشید، می توانید از مشاوره خانواده کمک بگیرید. مشاور یا روانشناس به شما کمک می کند تا بذر کینه و عصبانیت را از دل خود جدا کرده و بذر بخشش و شادی را به قلبتان هدیه کنید. راهنمایی های مشاور می تواند به شما و شوهرتان کمک کند تا در آینده زندگی سرشار از محبت، مهربانی، عشق، دوستی و شادی داشته باشید. اگر بتوانید زندگی مشترک خود را از دام خیانت جدا کرده و نجات دهید، لطف بزرگی به خودتان، همسرتان و مهم تر از همه کودکان و فرزندان خود کرده اید. برخی از زنان می گویند آیا مرد خیانتکار درست می شود؟ باید گفت بله. اگر شما به درستی با مرد خیانتکار خود رفتار کرده باشید می توانید خیانت را از حافظه او پاک کنید.

برگرداندن مرد خیانتکار به زندگی

نکاتی که باید از شوهر خیانتکار بپرسید

اگر به بازگرداندن مرد خیانتکار فکر می کنید و می خواهید به زندگی خود ادامه بدهید، بهتر است با شوهرتان گفت و گوی عمیق و مهمی داشته باشید. هنگامی که فرصت صحبت کردن با او را پیدا کردید، باید روی پرسیدن چند نکته تمرکز کنید.

با او در مورد کاری که انجام داده است، چرا این کار را انجام داده است؟ و اینکه آیا نگران تاثیر آن بر شما بوده است یا نه؟ صحبت کنید. علاوه بر این، از او بپرسید که دوست دارد پیوند و ازدواج خود را با شما بازسازی کند یا خیر؟ اگر او نسبت به عمل خود احساس پشیمانی و شرمندگی نداشته باشد، مسلما مجدد به سمت خیانت می رود. نشانه خیانت در مردان را بدانید تا بتوانید از تکرار خیانت شوهر خود جلوگیری کنید. برای این منظور پیشنهاد می کنم مقاله نشانه های خیانت مردان را مطالعه بفرمایید.

شما ممکن است سوالات زیادی از شوهرتان داشته باشید و پر از احساسات باشید. سعی کنید برروی جنبه های مهم تمرکز کنید و مطمئن شوید که شوهرتان با صداقت به آنها پاسخ می دهد. این فرصتی است تا شما هر آنچه که در ذهن خود دارید بپرسید و حقیقت ها را آشکار کنید. زیرا نمی توان هر بار این موضوعات را مطرح کرد.

اگر مدام از او همین چیزها را بپرسید یا روی جنبه‌های خاصی از ماجرا تمرکز کنید، این می‌تواند باعث ایجاد جر و بحث شود و برای بازسازی رابطه ای که قبلاً داشتید مناسب نیست.

مرد خیانت کار

سخنی از مشاوران آویژه

بعد از اینکه متوجه شدید که شوهرتان به شما خیانت کرده است، ممکن است احساس کنید دنیایتان خراب شده است. درک این نکته ضروری است که این فقط یک لحظه است و با صرف زمان، تلاش و مراقبت مناسب، ممکن است بتوانید رابطه و ازدواج خود را با همسرتان بازسازی کنید. در مورد انتظارات خود صادق باشید. اگر قصد دارید این مشکل را حل کنید، تمام تلاش خود را انجام دهید تا به آن ادامه دهید و متمرکز بمانید. شک و تردیدهای خود را حل کنید و با یکدیگر به مشاوره مراجعه کنید. تا عشق و اعتماد و اطمینان خود را نسبت به یکدیگر مجددا بدست آورید. به یاد داشته باشید که با تلاش، آرامش و صبر می توانید زندگی مشترک عالی را مجددا بسازید.

سوالات متداول

آیا مرد خیانتکار را باید ببخشیم؟

در رابطه با بخشش مرد خیانتکار باید و نبایدی وجود ندارد. این بستگی به شما، آرزوها و دیدتان نسبت به خیانت همسرتان دارد. سعی کنید تا جایی که می توانید به بخشش شوهر خیانتکار خود فکر کنید و شانس دوباره ای به او بدهید تا بتواند اشتباهاتش را جبران کند.

آیا رابطه پس از خیانت می تواند به حالت عادی بازگردد؟

کارشناسان می گویند این امکان برای زوج ها وجود دارد که بعد از خیانت به یک رابطه شاد ادامه دهند، به شرطی که مایل به انجام آن باشند.

براي مشاوره در زمينه چگونه با مرد خیانتکار رفتار کنیم؟ 14 راهکار برای بازگرداندن شوهر خیانتکار

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 112 نظر:

 1. سلام منم شش سال بایکی دوست بودم الان یک‌ماهه عقدکردیم‌تازه۱۵سالم ازم بزرگتره چه چیزایی که ازش ندیدم فقط مونده حرمسراشاه عباسی راه بندازه خیلی حالم بده وعصابم خورده دلم به حال خودم میسوزه که چرا

 2. سلام.خانومهای محترم که همتون مردا رو محکوم میکنید تابحال از خودتون سوال کردین علت اصلی بقول شماها خیانت از طرف مرد چیه؟بیشتر علتش خود شما زنها هستید.چون بیشترین علت خیانت ها از اتاق خواب نشات میگیره.خود تون رو گول نزنید.مردها تو کوچه و خیابون با زنهای زیادی برخورد میکنند.که میبینند با عشوه گری مردا رو اغفال میکنند.شماها زنان و مادران خوبی هستید اما در امور همسر داری واقعا ضعیف و بی توجه هستید.

 3. بیشتر مردها تنوع طلب هستند ،اگر بچه داری به فکر جدایی نباش به فرهنگ دعوا و طلاق نباش وبه فکر راه حل باش وفکر نکن باطلاق مشکل حل میشود قوز بالا قوزمیشود

   1. فکر میکنید زنا تو خیابون کسی رو نمیبینن؟فکر میکنید کار همه مردا تو اتاق خواب عالیه؟به چه حقی زن رو همیشه متهم میکنید؟ اگر کسی خیانت کنه از هرزگیشه . چه زن باشه چه مرد. وگرنه کسی که از همسرش راضی نباشه هزار تا راه برا تعمیرش یا در انتها طلاقش هست. چرا خیانت؟

 4. بلا سر اون خانوم بیار که وجدان نداره از طریق مشاوره و قانون به شوهرتم نگو

 5. ادمای خیانتکار فقط فکر همون لحظه هوسو میکنن خدارو هم نمیشناسن ،اگه میخوان بذارن کنار خیانتو از مشاوره کمک بگیرید کمکشون کنین ،اگه هم نه چرا جدا نمیشین بهانتونو میکنین بچه شرشو کم کنین،مرد خیانت میکنه امازن اگه بخواد خیانت کنه دیگه نمیگه طرف اون مرد چه زجری میکشه ،از اون زنی که با مردتونه نگذرین اگه نمینونین از مردتون جدا شین برین مشاوره و دادگاه تا راهنماییتون کنه

 6. سلام،۲سال و شش ماهه ک ازدواج کردم دیشب شاهد سومین خیانتش بودم هر سه بارم چتهاشونو دیدم زنه شوهر داره دوتا بچه داره دخترخاله مادرشوهرمه میخاستم ب روش نیارم ولی حالت لرز بهم دست داد و قدرت تکلم نداشتم بعد ک دلیلشو پرسید گفتم و متأسفانه کلی قسم خورد ک هیچی بینشون نیست و اون چت های صمیمی و عشقی هم خیلی عادیه و من دارم الکی قضاوتشون میکنم!موندم الان ک ازسرکار میاد چیکار کنم چجوری رفتارکنم اصلا چی بگم بهش بمونم یا تموم کنم،،، من جای اون خجالت میکشم

 7. من هم ۲۸سال ازدواج کردم شوهرم ۵۱سالشه ۱۲سال داره بهم خیانت میکنه هردفه بایکی بابعضی هاشون هم خونه گرفته زندگی درست کرده بعدکه دلشو میزنه میره سراغ یکی دیگه برای رسیدن به هدفش همه روزیرپامیزاره کلی هم سرمایه اش میماله زمبن عین خیالش هم نیست خیلی کثیف من به عمرم همچین جانورکثیفی ندیده بودم خدادردبی درمون بهش بده الهی خاک توسراون زنهای عوضی کثیف که به خاطر پول وهوس زندگی مردم داغون می کنن الهی که همشون خونه خراب بشن

   1. خدا از رو زمین ورشون داره با این همه سال زندگی نه راه پس داریم نه راه پیش

  1. شوهرلج من به خاطرپولم بهام ازدواج کردوقتی عروسی کردیم بعدیک ماه تمام داراییم بهش دادم اما اون تو حاملگیم تو شهرغریب بچه سالیم ولم کردمن موندم بی پولی حاملگی گرسنگی میرفتن کباب عکس برایه من میداد دوسال زجرمیکشم فقط به خاطر دختر یه سالم میسوزم خدا ازش نگذره

 8. خوب خیلی ببخشید مردی که خیانت میکنه مگه 5سال حکم حبس براش نمی نویسند حکم قصاص براش نیست من هنگ کردم خداییش یکی بهم جواب بده

 9. سلام من بیست ساله ازدواج کردم اولاش باجاریم رابطه داشت ولی الان با خواهر خودم که یه دختر هم داره باهاش رابطه داره دیگه خسته شدم دیگه تحمل ندارم شما بگین چکار کنم

 10. سلام همسربنده چندساله که بهم خیانت میکنه دوفرزند پسر و ۱۷سال سابقه زندگی مشترک داریم

  1. با سلام خیلی ببخشید خواهر دارم اینو میپرسم همسرتون خیانت میکنه شما هم میدونید پس چرا شکایت نمیکنید

 11. اشرف گیلانی زنی مسن مطلقه که زندگی ۲۸ساله من و بچه هام وبا چنده بازی هاش خراب کرده ودست بردار هم نیست ابراز عشقی توچت به هم می کنن که بیاوببین حرف هایی شوهرم به این زن پیر می زنه که بیا ببین.اشرف جونم اشرف عشقم زنه لر کازرونی هست مدام می نویسه قربون تیات برم .شوهرم خونه ی جاداره.خودم کمکش کردم خبره اشتباه کردم جنبه ش نداشت.دومنطقه ی گلدشت حافظ شیراز.

 12. کلی خسته شدم ازاین زندگی عشق اول شوهرم عزوسی گرده یه دختر هم داره الان با شوهرم تماس تلفنی داره وباش چت میکنه دختره رو چن باری تهوید کردم با شوهرم دعوا کردم همش دروغ میگن حرف راستو نمیزنن

 13. سلام من ۵ماهه که ازدواج کردم ازهمون ماه دوم زندگیمون شوهرم بعضی وقتا میگف که اجازه بده من ی زن دیگه بگیرم که ت تنها نباشی و وقتی خونه نیستم خیالم راحت باشه ازت و…این چرت وپرتا منم هی فک میکردم شوخی میکنه تا اینکه دیروز بهش قول دادم و قسم خوردم که اگه واقعا قصد داری زن بگیری من مشکلی ندارم و کنار میام ووو…به زندگیمم باهات ادامه میدم خلاصه اونم همه داستان و برام گفت اینکه چندساله ی زن و صیغه کرده که اون زن یه دختر 11/12ساله داره و اینم چون دلش برا اون دختره میسوزه میخاد با مادرش ازدواج کنه ینی بخاطر اون دختره منو زندگیمونو از هم بپاشه حالا هم حالم خیلییی بده نمیدونم باید چکارکنم یه بچه ۵هفته ای هم تو راه داریم
  میشه کمکم کنید بگین من چکارکنم شوهرمم خیلی دوست دارم

  1. فکر کردن نداره، این زندگی نیست که، این خود خود درد هست.
   هم بچه رو سقط کن، هم از این مرد جدا شو. ببین بیماری اعصاب و روان می گیری. تحمل نکن. قوی باش
   درضمن اگر امثال شما زن ها، همچین مردهایی رو از زندگی حذف کنید. حتما مردها متوجه میشن با یک زن ارزشمند باید چطور رفتار کنند.

  1. دقیقا،پدرتو بیامرزه،هر چی شره و درده یه زن به زن دیگه میده،زنی که وجدانش قبول کنه با مردی که یه زن دیگه تو زندگیشه رابطه دلشته باشه،مثل شیطانه نه رحم داره نه خدارو میشناسه فقط فکر خودشو کار کثیفشو میکنه ،ادم باید با شوهرش نه بااون زن برخورد کنه از هرراهی که قانون جلو پاادم میزاره خدا لعنت کنه زنایی که شیطان پیششون کم میاره بی رحمن

 14. سلام عزیزان
  من و همسرم ۱۲ساله باهم ازدواج کردیم، از چند روز بعداز ازدواج شروع کرد به من تهمت زدن که وقتایی من خونه نیستم تو بهم خیانت میکنی، از بعد از تولد پسرم این تهمتاش کمتر شد ولی یه وقتایی یهو رگش میگیره، چند سال پیش ناخواسته گوشیش رو برداشتم دیدم با دوست صمیمیم در حال چت و حال کردنه، بعد از رسوا شدنش بهم قول داد دیگه تکرار نشه، ولی الان ۲ ساله با دختر برادرم که اون موقع ۱۶ سالش بود شروع کردن نزدیک شدن و بسیار صمیمی من فکر میکردم در حد دوستی معمولی هست، ولی چند بار دیدم توو جمع هایی که باهمیم دو نفری با یه بهونه ای چیزی از ما فاصله میگیرن، پیگیر شدم و گوشیش رو چک کردم دیدم باهم رابطه شوم خیلی فراتر رفتن و همدیگرو عشقم و دوست پسرم صدا میکنن، و دیدارهای یواشکی دارن، شوهرم همش از بی کسی و بی اعتمادی هاش به من حرف میزنه، من دوتا پسر یکی ۸ساله و یکی ۵ساله دارم توو زندگیم هم یکبار حتی نشده به کسی غیر از شوهرم حتی فکر کنم. خیلی باهاش حرف زدم و احساسم رو بهش گفتم هر دفعه که قول میده تمومش کنه یک آیتم جدید ازش میبینم. دختر برادرمم خیلی بهش تمایل داره. چکار کنم، اصلا موقعیت جدایی ندارم، چون هیچوقت نذاشته برم بیرون از خونه حتی تا چه برسه به اینکه بتونم رو پای خودم بایستم.

  1. کاری که الان شوهر من می کنه و هرگز نزاشت از خونه بیرون برم و کار کنم الان میگه برو کار کن خرج خودت و بچه ها رو درار در حالیکه هم زمان با دو سه نفر هست و قبل این من مشکلی با او نداشتم

   1. خوب ببخشید اینو دارم میپرسم از همه متاهلای عزیز مگه تو خود قانون اینو قانون نکردن که اگر مرد متاهل خیانت کرد حکمشپنج سال زندان ودوری از اجتماع وجریمه نقدی یکی بهم توضیح بده

  2. منم مثل شمام حالا دارم خفه میشم چیکار کنم خودش نمی دونه من فهمیدم

    1. چون کثیف هستن از خانوادهایه بی بندو بار بار اومدن..هر شخصی الگو خانوادشه

 15. سلام…تقریبا ۱۵ ساله ازدواج کردم ازاول زندگیم خیانت دیدم..تقریبا بچم دوماهش بود اولین خیانتشو دیدم…به سه چهارساله بود یه خیانت دیگه دیدم.. الانم دهدسالشه دوباره بایه زن دیگه تو رابطه هست خودم از گوشیش متوجه شدم..بخداهیچ کمی براداین مردنزاشتم..همش ازم تعریف میکنه..تماچه فایده دوست داشتن ظاهری…بخدا دارم دیوونه میشم دیگه طاقت ندارم همش دارم میریزم توخودم….ترخدا یه چیزی بگین آروم بشم…زندگی برام سخت شده فقط به فکر دخترم هستم…….دلم برابچم میسوزه چیکارکنم خیلی بی طاقتم

  1. سلام عزیزم منم مثل شماهستم اما اگرازمن میشنوی اصلن باهاش بعث نکن چون بی فایدس فقط به بچه هات فکرکن میدونم سخته اما چی میشه کرد اولین کاری که میکنی به خودت تامیتونی برس بعد به زندگیتو بچه هات سعی کن زیاد اویزانش نشی مثل قبل بهش گیرنده گوشیشو اصلن چک نکن زیاد بهش زنگ نزن نصبت به قبل بی تفاوت باش خودش میاد سمتت بهت قول میدم .

    1. محاله زندگی بعد از خیانت به حالت اولیه اش برگرده دوست من وکیل هزار تا پرونده این شکلی میاد دستش اونم بهم گفت چه مرد چه زن اگه حتی فقط وفقط وفقط یکبار بهم خیانت کنن 200درصد 100 بار هم بعد از اون خیانت تکرار میکنن خیانت هم که چی بگم از اتش جهنم بدتره خداییش احترام ها رو از بین میبره اعتمادهارو سلب میکنه خونه سقف داشته باشه سقف خیلی محکم منظورم میریزه پایین یعنی محاله زندگی به روز اولش برگرده یعنی به نظر من کسی که ازدواج میکنه باید قبل ازدواج همه چی رو در نظر بگیره که وقتی برگه عقد امضا کنه دیگه مجردی عشق بازی برای همیشه تموم فقط فقط فقط خانوم وزندگیم ولی افسوس کیه این اصول زندگی رو بفهمه بابا تمومش کنید

  2. سلام عزیزم منم مثل شماهستم اما اگرازمن میشنوی اصلن باهاش بعث نکن چون بی فایدس فقط به بچه هات فکرکن میدونم سخته اما چی میشه کرد اولین کاری که میکنی به خودت تامیتونی برس بعد به زندگیتو بچه هات سعی کن زیاد اویزانش نشی مثل قبل بهش گیرنده گوشیشو اصلن چک نکن زیاد بهش زنگ نزن نصبت به قبل بی تفاوت باش خودش میاد سمتت بهت قول میدم .

   1. تف برشرف هرچه زن ومرد خیانتکار وبی ابرو خدا به حق حضرت زهرا ریشه کن بکنه این ننگ های خانواده رو

   2. افرین حرف بجایی بود مردها یه خیانت کار اگه توبه نکنند و تکرار کنند حقشونه بهش خیانت کنید تا حالش مثل حال توشه مرد خیانت کار لیاقتش زن پاک دامن و وفادار نیست فقط خیانت لیاقتشونه من اینجوری شوهرمو تهدید کردم

    1. دقیقامنم قبول دارم باید حسی که زنها متحمل میشن مرد خیانتکار هم بفهمه چه حس بدیه خیانت در مقابل خیانت تمام

  3. منم مثل شما و خیلی از خانمای دیگه بهم خیانت شده ۸ساله ازدواج کردم و تو این ۸سال هیچ خوشی ندیدم یه دختر ۲ساله دارم نمیتونم جدا شم همه ی وجودم دخترمه توروخدا بگید چطور تحمل کنم

   1. وای خدایا منم چند بار شوهرم بهم خیانت کرده با این ک مدرک ازش داشتم ازم عذر خواهی می‌کنه دیگه از قلبم وجودم انداختمش بیرون حالم ازش ب هم میخوره هر لحظه آرزو مرگ برایش میکنم

 16. بخشیدن یه اعصاب قوی میخواد ،کار هرکسی نیس
  سبک سنگین کنید ببینید چیو از دست میدی و چیو به دست میاری.ولی خیلی خیلی سخته

   1. متاسفم برا همه ی خانومای گل مملکت مون که فقط انواع خیانت های رنگ و وارنگ میبینن و دم نمیزنن میدونید خاک تو سر کسایی که خیانت رو دارن واسمون توجیح میکنن میدونید از قدیم گفتن توبه ی گرگ مرگ هس
    ولش کنید مردای خائن عوضی رو حیف نیس عمر گرانمون بره به پای هوسرانی مردان به ظاهر مرد

    1. حرف شمادرسته.یکی هم مثل من که هیچ راه گریزندارم سرپناه وپدرمادری ندارم برم پیشش چه کنم رنجی که میکشم قابل توصیف نیست…

   2. دوستان جبران خیانت که خیانت نیست
    همسر منم بعد ۱۳سال زندگی ویه پسر دسته گل و مودب که عشق یادش دادم ۸ساله خیانت میکنه ‌منم چون پشتوانه مالی ندارم ناچارا زندگی میکنم .بیاین براخودمون ارزش قائل باشیم مردا موجودات کپی گرفته شده از هم هستن .این خیانت کرد بعدی هم خیانت میکنه یکی همسرش میفهمه یکی نمیفهمه و سرش زیر برفه ..کاش به یه قدرت برسیم از دل این شکست ها بدون نیاز به کرد زندگی کنیم .ولیکن افسوس که زنیم و سرشار از نیاز محبت و آغوش و آرامش به یک مرد

  1. همه ما خانما این مشکل رو داریم که نمیدونیم و دید مردها به زندگی کاملا متفاوت از ماست اینکه بهمون خیانت میکنن و دوست دارن مخفیانه کاری کنن‌ و ما که فکر میکنیم مردا باید عین ما باشن متعهد پاک و اینکه راحت بتونن در مقابل حسشون مثل ما خود دار باشن . بعضی ها نمیتونن و هیچ تعهدی ندارن نمیشه این همه زندگی رو از هم پاشید باید سعی کنیم ما زنها راه حلی برای این مشکل پیدا کنیم طبق قانون جدید میشه از خانمی که ارتباط داره با همسرمون شکایت کنیم یه چند بار این کار کردیم فکر کنم آدم شن

 17. من دو سال ازدواج کردم کلا جوری باهام رفتار میکنه که خانواده هامون دوستاش همکاراش همه فک میکنن که عین ملکه ها باهام رفتار میکنه تقریبا ۵ روزی بود که باهم سرد رفتار میکردیم بیرون بودم یهو عجله ای اومدم خونه دیدم با فیلم سوپر جق میزنه 😑😑نمیدونم بار اولشه یا چندم فقط خیلی ناراحتم .. نمیدونم چیکار کنم..

  1. سيستم بدن مردها با زنان فرق مي كنه و نبايد شوهر خود را قضاوت كنيد و وقتي كه او را در حال خود ارضايي مي بينيد بايد به تحريك او ادامه بدين كه ارضا بشود كه حس كنه در كنار شما هيچ مضوعي براي پنهان كاري ندارد. نه اينكه با او دعوا كنيد

 18. من دو سال ازدواج کردم کلا جوری باهام رفتار میکنه که خانواده هامون دوستاش همکاراش همه فک میکنن که عین ملکه ها باهام رفتار میکنه تقریبا ۵ روزی بود که باهم سرد رفتار میکردیم بیرون بودم یهو عجله ای اومدم خونه دیدم با فیلم سوپر جق میزنه

  1. سعی کن خودت با دستت واسش جق بزن شاید با دست زیاد دوست داره دسته خانوما نرم و قشنگه بیشتر حال میده

 19. سلام،من ۱۰ساله ازدواج کردم و دوتا دختر ۶ و۴ونیم دارم،الان همسرم ۴ساله اعتیاد به شیشه و تریاک ، تازه فهمیدم بهم خیانتم میکنه، یه دوست صمیمی داره که باهامون رفت وآمد داره ،گفته که بهم خیانت میکنه، قبلا با یه زن شوهردار وبچه دار،رابطه داشته،بعد با اون کات کرده،با یه دختر بعداون دختره ازدواج کرد،دوباره با یه دختر دیگه که خواهر اون دختر با خواهرهمسرم رفت وآمد خانوادگی دارن،که خدا از خواهرشوهرم نگذره که باعث آشنایی اون دختر با همسرم شد،که به همسرم گفت دنبال کار میگرده بزار بیاد برات کار کنه، که ازاون موقع رابطشون شکل گرفته میبرش بیرون، تفریح ،حتی همسرم با دوستش رفتن بیرون رفتن دنبال این گیس بریده،که دوستش که صندلی عقب بوده اون گیس بریده جلوپیش همسرم نشسته ازشون عکس انداخته فرستاده، همسرم نمیدونه من خبر دارم،خواستم بدونم من چیکار کنم آیا میشه همسرم درست بشه اعتیادشو کنار بزاره ودنبال هرزگی نره چون دوتا بچه دارم، خانه دارم ،خانواده همسرم خرجمون رو میدن

 20. اینجور مردا حقشون همونه که با همونایی در خور خودشونن هرزه بی بندبارن باشن البته باید قبلش یه درس خوب بهشون بدی که بدونن یه من ماست چقد کره میده این زنای هرزهای که باهاشون درارتباطن رو هم باید بگیری از ریختو قیافه نحسشون بندازی تادرس عبرتی باشن برای اونایی که تو فکر این گوه خوریا هستن

 21. سلام منم خیانت دیدم از شوهرم بارها ولی چون خیلییی دوسش دارم نمیتونم تموم کنم خیلی هم رنج میبرم ولی نمیتونم جدا بشم حالاچکار کنم؟؟؟آخرش میترسم یه بلایی سر خودم بیارم

  1. زندگی منم دقیقا مث توعه ن میتونم ازش دل بکنم ن میتونم اینارو باچشم خودم ببینم وهیچ نگم

   1. منم دقیقا اینجورم از اول خیانت دیدم اما الان دیگه تصمیم گرفتم جدا بخابم م کم کم دل بکنم تا بتونم جدا بشم

    1. اوایل ازدواجم فکر میکردم اینکه مردا خیانت میکنن مقصرش زناشون هستن و این چیزا من خودم ۷ ساله ازدواج کردم تا ۵ سال بچه نیوردم اما تو دو سال خدا دو تا بچه بهم داده چند ماه پیش متوجه شدم شوهرم با دختر خاله اش رابطه داره اما شوهرم خیییلی احساس پشیمونی کرده و با کل فامیلبخاطر اینکه من چشمم به دخترخالش نیوفته قطع ارتباط کرده اما من مطمئن نیستم این رابطه تموم شده باشه
     بنظر من بزنید به رگ بیخیالی فقط برا خودتون خرج کنید بهترین ها رو بپوشید بخورید باشگاه برید به سلامتی جسمی خودتون اهمیت بدین مردا ذااااات همشون خرابه کارشون هم نمیشه کرد

    2. نه همه اینطوری نیستن ،خونواده همسر من خیلی خوبن ولی خودش هر چند وقت یبار یه ضربه روحی حسابی بهم میزنه ،تو دو راهی موندم که برم یا بازم مثل قبل بخاطر دخترم بمونم ،من ادم با عرضه ایم برم میتونم بهترین زندگی واسه خودم و دخترم درست کنم فقط از بی پدر شدن دخترم ناراحتم

  2. بايد بين روابط تفريحي و فان و روابط جدي زناشويي تفاوت گذاشت همه مردها بدليل ساختار ژنتيك نياز به ارتباط و لذت بردن از چند جنس مخالف دارند و هر چقدر هم خود را سركوب كنند اين نياز از بين نميره يكي با فيلم يكي با چشمچراني در خيابان و ديگري هم با دوستي ها كوتاه مدت اين نياز ها را برآورده مي كنه . به نظر من به شوهرتون نزديك بشين و كاري كنيد كه اون شما را بعنوان زن اول زندگي بدونه وبقيه را جدي نگيره ….

  3. خوب خیلی ببخشید مردی که خیانت میکنه مگه سال حکم حبس براش نمی نویسند حکم قصاص براش نیست من هنگ کردم خداییش یکی بهم جواب بده

  1. سلام منم ۱۳ ساله که ازدواج کردم یه دختر کلاس اولی ویه کلاس پنجمی دارم من شوهرم مواد میزنه ومشکوک بودم بهم خیانت میکنه وفیلم از خودشو اون شخص میگیره فقط قیافه هاشون مشخص نیست من توی سطل زباله گوشی شوهرم فیلم از خوشو رفیق هاش دیدم جدیدا فیلم میگیرن از خودشون از تتو هاشون یا ویا خال شکم شوهرم مطمئنم خودشه خودمو نباختم چند باری سر مسائل وغر زدن هاش سرش داد زدم ولی به روش نیوردم میخوام ادامه بدم خودمو ارتقاع بدم وازش بخوام توی رابطه بامن کاندوم استفاده کنه چون نمیتونم رابطه ی با اون رو نخوام براش هم نمی جنگم چون ارزش مند نیست ولی بهش فرصت میدم نه برای جبران برای آسودگی بچه هام وآرامش فکردی خودم امیدوارم مشکلات شما دوستان حل بشه شماهم برای من بخواید به حق متولد امشب حضرت محمد ص

  2. دقیقا به منم خیانت شده ۱ماه که ن روز دارم ن شب ن خواب ن خراک خنده به لبم نیومده

 22. عزیزم باید صرب المثل های قدیمی ها رو با طلا بنویسیم و سر در خونه هامون آویزون کنیم از قدیم گفتن گاوی که به کهنه خوری عادت کرد نمیتونه ترک کنه. هیچ کس نتونست مثل من گذشت کنه براش همه کار کردم هر چی خواست خریدم پول یامفت خورد و هارتر شد به خاطرش از همه گذشتم بارها افتاد زندان آوردمش بیرون هر جا گند زد جمعش کردم بهترین زندگی رو براش ساختم کمکش کردم درسشو خوند شاید به حماقتم بخندید ولی بارها خیانت دیدم و دلم سوخت براش این ها بیمار جنسی اند نه زیبایی و نه هیچ چیز دیگه واسشون مهم نیست هر جایی از هر فرصتی استفاده میکنن حتی مراسم عزا حضورشون در فامیل و خانواده هم سم! و من متاسفم برا زن هایی که خودشونو مثل کالا در اختیار این جور مردها قرار میدن هر وقت زن های جامعه ی ما سالم شدند ما مردهامون هم سالم میشن در کل به جز موارد خاص بخشش بیفایده است تازه یاد میگیره چطور بار بعد محتاط تر رفتار کنه و مطمئن باشید مهربون تر از قبل هم خواهد شد. والسلام

  1. واقعاحرف حق روزدین من ازهمه خانواده م بخاطرشوهرم گذشتم ۳سال به پاش موندم بیادعقدکنه۱۳سال ازم بزرگتره سرووعض معمولی داره مال اموالم نداره فقط زبون چرب داره ازهمون روزبعدعقدچت کردن روبادخترادیدم نادیده گرفتم بعدادیدم مبایلشوهمش ازخودش جدانمیکنه بازچیزی نگفتم که حریص نشه درکنار خیانتاش چنان بامن مهربون عاشقانه رفتارمی کرد نگم براتون دیروز هکش کردم داشت سکس چت می کرد چه چیزایی به زنه می گفت که همه روبه من می گفت قبلا انقدرنامرده مافقط۴ماهه ازدواج کردیم نتونس حداقل تایه سال صبرکنه بعد شخصیت روانیشو رو کنه قبلا مدام ازبقیه ایرادمی گرفت ومیگفت فلانی جنده بازه فلانی دنبال هرزگی میگفت نمیدونم اینا زن دارن چرا اینکارارو می کنن مگه زن نداری پوفیوز؟ اینا فیلم بازی کردناش بود!! کورد خراسان بی فرهنگ بود اومد منو از کوردستان برداشت آورد گلبهار مشهد تو این غریبی بدون وسایل سرمایه درآخرم این نون شاهکارو گذاشت تودامنم

  2. حیف تلاشت ..کاش براسگ انجام میدادید لاعقل برا تشکر دم تکون میداد..مقصر خودتون هستید من بجایه شما بودم میزاشتم زندان بپوسه فسیل شه..کاش هزینه ای که خرجش کردین صرف اینکه حبسش بیشتر شه میکردین .من بودم این کارو میکردم من خودم زخم دیدم

 23. واقعا خیانت یه کار کثیف و غیر انسانی چه مرد و چه زن اما گاهی فکر میکنم چه جوری مردا خرج ۲ زن در روابطه رو میدن؟!یکی به من اینو توضیح میشه بده

  1. یه عده زن کثیف بی خوانواده شهوتی هرزه به وجود اومدن که شخصیت زنو زیر سوال بردن که فقط بخاطر جنده بازیشون و شهوتشون حاظرن زندگی مردمو خراب کنن وژدانم ندارن خرج هم ندارن اونا فقط دنبال رابطه هستن شاید خرج‌ مردو هم بدن این زنا زندگی منو اتیش زدن خدا ازشون نگذره

 24. شوهرم الان یکساله خیانت میکنه وقتی بهش میگم همش میگه اون چیزی که تو فکرشو میکنی نیست ولی میبینم جلوی خودم میره تو اتاق در هم میبندم حرف میزنه چت میکنه تازگیا یاد گرفته به من تهمت میزنه نمیدونم باهاش چکار کنم

 25. سلام من شوهرم باهام بد رفتاری میکنه همش میخاد حرف خودش درست باشه سرهر چیزی باهام دعوا میکنه منم ناراحت میشم دوست دارم با یه مرد دیگه وارد رابطه بشم خسته شدم از این بحث کار های شوهرم شما بگید من چیکار کنم

 26. سلام من شوهرم باهام بد رفتاری میکنه همش میخاد حرف خودش درست باشه سرهر چیزی باهام دعوا میکنه منم ناراحت میشم دوست دارم با یه مرد دیگه وارد رابطه بشم خسته شدم از این بحث کار های شوهرم شما بگید من چیکار کنم

 27. سلام من هشت سال هست ازدواج کردم و سی سال از شوهرم کوچکتر هستم و او که الان ۶۷ سال سن داره با دوتا بچه ۴ و ۵ ساله داره به من خیانت میکنه میخواستم اینو بگم که یه مرد خائن اصلا درست نمیشه هر دفعه هم با قشقرق و جنجال که تو نمیخوای زندگی کنی منو مقصر میکنه که چرا رفتی تو گوشیم سرک کشیدی .
  فقط به خاطر بچه هام بهش یه مهلت دیگه داده بودم که اونم خراب کرد الان دارم مدرک جمع میکنم و به زودی در بهترین فرصت ممکن تمومش میکنم.

  1. اونوقت تو هم خیلی پستی که بخوای برا خلاصی از رفتارهای شوهرت،با یه مردی که خودش زن و بچه داره وارد رابطه بشی

 28. سلام
  همسر بنده بخاطر بیماری روحی و روانی و آسیب هایی که از بچگی بهش وارد شده نمی تونه زندگی سالمی داشته باشه وبا داشتن زندگی بسیار ارام و خوب ودر ازدواج دوم هرکدام مجبور شدم شش ساله ازش جدا زندگی کنم وحالا دوباره با کسی دیگر علنی شروع کرده و چون یع پسر ۱۲ ساله دارم فعلا به زمان سپردم .مردی که هوس بازست درست نخواهد شد وبا هیچکس نخواهد ماند

 29. من حدود ۱۰ روزه ک متوجه شدم ک شوهرم بهم خیانت کرده هرچی سعی کردم ک ازش مدرکی پیدا کنم ک به خودم ثابت بشه نتونستم و امکانش نیست اما مطمئنم بهم خیانت کرده حالا موندم ک ادامه بدم آیا فایده ای داره؟ نمیخوام زندگیم از هم پاشیده بشه،اما داره هرکاری میکنه ک من بزارم برم اون دوسال شوهر من بوده از رفتارش و شرایطی ک داره مطمئنم دلیل سردی و زندگی اجباری ک داره ادامه میده اینه که جایی دلگرمه و منتظره ک من تمومش کنم و حرفی پشتش نباشه
  ایا زمان میتونه پشیمونش کنه ؟اصلا اجازه نزدیک شدن منو به خودش نمیده کلا کاری به کارهم ندتریم چون شرط این شرط رو برای ادامه در کناررهم بودن رو گذاشته

  1. سلام اگ بچه نداری تمومش کن چون زندگی اونجوری فایده ای نداره وفقط خودت و رنج میدی اگ ۱۰سال هم بگذره خوب نمیشه چون سرش جای دیگه گرمه

  2. حيف يه روز ديگه از عمرت كه پاي همچين آدمي هدر كني ، بشين با خودت بگو لياقت من اينه كه بشينم ببينم سرش به سنگ ميخوره برگرده ، قطعاً كه نه . پس به خودت و آيندت فكر كن .

  3. حيف يه روز ديگه از عمرت كه پاي همچين آدمي هدر كني ، بشين با خودت بگو لياقت من اينه كه بشينم ببينم سرش به سنگ ميخوره برگرده ، قطعاً كه نه . پس به خودت و آيندت فكر كن .

   1. باسلام من ۲۲ سالمه یک دختر دارم ویک پسر ۱۰ سال میشه گه باهش ازدواج کردم یک بارم اونم طلاق گرفته منم الان داره با عروس عموش حرف میزنه بخاطره اونم از ابروی منم دست برداشته چه کار کنم بگین بمانم یا جدا بشم همیشه هم دعوا داریم

   2. باسلام من ۲۲ سالمه یک دختر دارم ویک پسر ۱۰ سال میشه گه باهش ازدواج کردم یک بارم اونم طلاق گرفته منم الان داره با عروس عموش حرف میزنه بخاطره اونم از ابروی منم دست برداشته چه کار کنم بگین بمانم یا جدا بشم همیشه هم دعوا داریم

 30. شوهر من خیانت کرد بارها بخشیدمش ..چقدر باهاش صحبت کردم زندگی رو براش بهتر ساختم ..حتی چیزایی که قبلاً کمتر بود براش زیاد کردم تا جایی که خودش دوس داشت ولی متاسفانه خیانتش تکرار میشد حتی پیش مشاور رفتیم بهم گفت به دردت نمیخوره این آدمه همینه ..بازم موندم و تلاش. کردم .اما خدایی فایده نداره بیخودی تلاش نکنید فقط روز به روز از خودتون بیشتر نفرت پیدا میکنید به خاطر اینکارایی که برای اون آدم بی ارزش کردید ،😔

  1. مردا همشون خیانتکارن شک نکن.امید بازگشتی هم نیست. باید بری یا بسوزی و بسازی

 31. سلاممن از ۵ سال بعد از ازدواج متوجه خیانت شوهرم شدم هرچی گذشته پرروتر شد من خيلی گذشت کردم تاحالا با گذشت ۳۰ سال از زندگیمان وچند تا داماد و نوه همچنان ادامه‌ میده توروخدا یک راحلی بگین هرچی میگم انکار،می‌کنه که به منم تهمت می زنه

 32. شوهرم بهم خیانت کرد مچش وگرفتم اصلا،به،روخودش هم نیاورد بعداز چندروز گفت جبران میکنم عوض میشم باهاش خوب رفتارکردم ،،محبت کردم ولی اخلاقش همون چند روز خوب بود دوباره کم محلی،میکنه ،اهمیت نمیده

  1. منم هر چی به شوهرم میگم میگه نه این طور نیست خیانت نمی کنم آخه این نفهم فکر می کنه حرف زدن و چت کردن خیانت نیست فقط هم بستر شدن خیانت هست. با همین خودش را راضی نگه میداره ولی حیف نیست آدم عمرش بزاره برای اینا جوش بزنه من که ول کردم به خدا انداختم خواستم این قدر خدا رسوا کنه خودش بدونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉