کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

وقتی یک مرد قهر می کند بهترین برخورد چیست؟

روش برخورد با مردی که قهر میکند
3.5/5 - (8 امتیاز)

در زندگی مشترک مواقعی وجود دارد که زوجین از یکدیگر ناراحت شده و در نهایت قهر می کنند. قهر مردان و یا زنان ممکن است برای همسر یک دلیل واضح و روشن داشته باشد و یا ممکن است همسر نداند که چرا شوهر یا زنش با او قهر کرده است. قهر و سکوت مردان نشان دهنده این است که از موضوعی ناراحت، عصبانی و خشمگین هستند. حال سوالی که برای زن به وجود می آید این است که روش برخورد با مردی که قهر می کند چیست؟ چگونه رابطه خود با شوهر را بهبود بخشیم؟ رفتار مردها بعد از قهر می تواند با یکدیگر متفاوت باشد. شما در ابتدا باید دلیل قهر مردان را پیدا کنید تا بتوانید قهر شوهر خود را به آشتی تبدیل کنید.

به دلیل سوالات مکرر شما عزیزان در رابطه با مردی که دائم قهر می کند و رفتار صحیح با مردها بعد از قهر کردن، مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی روانشناسی قهر مردان پرداخته و مقاله جامع و تخصصی زیر را نگارش کرده اند. اگر شما نیز از قهر کردن های مداوم همسر خود خسته شده اید و یا نمی دانید چگونه با مردی که مدام قهر می کند رفتار کنید، مطالعه مقاله جامع وکاربردی زیر را از دست ندهید.

روانشناسی قهر مردان

روانشناسی قهر مردان 😕

روانشناسی قهر مردان نشان می دهد که مردان در مواقع قهر و ناراحتی رفتارهای متفاوتی را دارند. برخی از زنان می گویند شوهرم قهر میکنه از خونه میره و برخی دیگر می گویند شوهرم قهر میکنه به شدت ساکت و گوشه گیر میشه. انزوا، ترک موقعیت، بداخلاقی کردن، بی محلی به خانواده و … از جمله رایج ترین رفتارهای مردان هنگام قهر و ناراحتی است. اگر همسر شما دائم قهر می کند و به دنبال بهانه برای قهر کردن است، پس شاید وقت آن رسیده باشد که رابطه خود را ارزیابی کنید. داشتن تفاهم یکی از مواردی است که باعث کاهش دعوا، قهرکردن ها و … می شود. اگر شما و همسرتان بایکدیگر تفاهم داشته باشید می دانید که چگونه در موقعیت های مختلف با یکدیگر برخورد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره، مقاله رازهای تفاهم در زندگی مشترک را مطالعه کنید.

چرا مردان قهر می کنند؟ به یاد داشته باشید که قهر کردن مرد ممکن است یک رفتار اختیاری برای به کرسی نشاندن حرف خود باشد. در هر صورت، تسلیم نشوید. اگر شما همیشه در برابر قهر کردن مردان تسلیم شوید مشکل ادامه پیدا می کند و یا بدتر می شود. البته در برخی از موقعیت ها و شرایط نیز قهر کردن مرد به دلیل رفتارهای اشتباه همسر است، که باید مورد بررسی قرار بگیرد. به طور کلی، برای مقابله با قهر مردان، باید رفتار آنها را ارزیابی کنید. از تسلیم شدن در برابر قهر و عبوس شدن آنها خودداری کنید و به کارهای روزمره خود ادامه بدهید. آنها را تشویق کنید که آشکارا در رابطه با ناراحتی و دلیل قهر کردن های خود صحبت کنند.

رفتار مردها بعد از قهر

با مردی که قهر کرده است، چگونه رفتار کنیم؟ 😯🤔

از قهر شوهرم خسته شدم 😩 چگونه او را به آشتی کردن با خود سوق بدهم؟ در ابتدا مشخص کنید که رفتار اشتباه شما باعث شده است او قهر کند یا خیر. برخی از زنان ترجیح می دهند که از درگیری بیشتر اجتناب کرده و منتظر بمانند تا خود مرد آشتی کند. که این کار بسیار اشتباه است. تحقیقات نشان می دهد که مقابله مستقیم با قهر مردان معمولا بهترین راه است. اگر چه ممکن است در ابتدا با کمی تعارض و بحث همراه باشد، اما پاک کردن آشفتگی های ذهنی خودتان و همسرتان می تواند بهترین گزینه برای بهبود روابط و داشتن یک زندگی شاد باشد. در زیر در رابطه با رفتار صحیح با مردها بعد از قهر کردن راهکارهایی ارائه داده شده است. شما با استفاده از این راه های ساده می توانید ارتباط خود را با شریک زندگی خود بهبود بخشید و زندگی شاد خود را بازیابی کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه وقتی یک مرد قهر می کند بهترین برخورد چیست؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دلیل قهر مردان را پیدا کنید

در مرحله اول شما باید دلیل قهر مردان را بفهمید. در بعضی از موارد شما می دانید که او چرا ناراحت است. اما گاهی دلیل ناراحتی او را نمی دانید. پس بهتر است در این باره با او صحبت کنید. متوجه شوید چه چیزی همسرتان را به یک مرد قهر و ناراحت تبدیل کرده است. اگر رفتار اشتباه شما باعث قهر شوهر شده است پس حتما عذرخواهی کرده و آن را جبران کنید.

تسلیم قهر مردان نشوید ❎

تمام تلاش خود را بکنید که شما نیز مانند همسر خود گرفته و عبوس نشوید. سعی کنید روز خود را به طور عادی پیش ببرید. اگر هر دو نفر بخواهند ناراحت، قهر و عبوس باشند، نمی توان انتظار داشت که رابطه بهبود یابد. به همسر خود نشان دهید که قهر کردن مداوم او کاری را پیش نمی برد، پس بهتر است دست از قهر کردن بردارد تا بتوان مشکلات را حل کرد. اگر دائم خود را سرزنش کنید و مقصر بدانید ممکن است وضعیت بدتر شده و همسرتان همچنان به رفتار خود ادامه دهد. به جای تسلیم شدن و مقصر دانستن خود، به آنها لبخند بزنید، با مهربانی رفتار کنید و احترام آنها را حفظ کنید. گاهی مردان برای پول ندادن به همسر خود از قهر کردن استفاده میکنند. اگر شما تسلیم آنها شوید دیگر نمی توانید درخواست خود را برای پول گرفتن از همسر بیان کنید. اگر شما نیز در رابطه با پول گرفتن از همسر مشکل دارید مقاله نحوه درخواست پول از همسر را مطالعه کنید.

با همسرتان صحبت کنید 🗣

اگر همچنان او به قهر خود ادامه می دهد و درخواست آشتی کردن شما را رد می کند. پس بهتر است به مشکل اساسی تر رسیدگی کنید. البته به این معنا نیست که مکرر از آنها بپرسید چه شده و چرا قهری؟ پرسیدن مکرر از آنها فقط رفتار و قهر آنها را تقویت می کند. قهر کردن شوهر خود را قبول کنید و برای آشتی کردن قدم بردارید اما تسلیم قهر او نشوید.

✅ به جای اینکه بپرسید مشکل چیست؟ به او بگویید:« می دانم که ناراحت و قهر هستی، اما نمی دانم چرا؟ هر زمان که بخواهی می توانیم در رابطه با آن صحبت کنیم.»

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه وقتی یک مرد قهر می کند بهترین برخورد چیست؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

کمی زمان بدهید 🕑

مردها گاهی نیاز به تنهایی دارند تا بتوانند فکر کنند و تصمیم بگیرند. اگر با همسر خود بحث و دعوا داشتید و او با شما قهر کرده است، کمی زمان بدهید. اجازه بدهید همسرتان اگر نیاز دارد، تنها باشد. همچنین سکوت و ترک موقعیت به شما نیز کمک می کند تا آرامش از دست رفته خود را بازیابی کنید. همسرتان مسلما بعد از چند دقیقه یا چند ساعت آرام تر شده و آتش قهر او آرام گرفته است. حال می توانید به آشتی کردن و دلجویی فکر کنید.

احساسات آنها را درک کنید 💕

موقعیت، احساسات، ناراحتی ها و … را نادیده نگیرید. سعی نکنید در رابطه با قهر کردن او شوخی کنید. شاید از نظر شما قهر کردن شوهرتان اشتباه یا مسخره باشد، اما برای همسرتان مسئله مهمی بوده که باعث رنجش و قهر او شده است. به احساسات او احترام بگذارید و با او همدلی کنید. مردان هنگامی که قهر می کنند، تنها چیزی که می خواهند این است که احساس کنند توسط شما قابل درک، پذیرفته شده و مورد توجه هستند. قهر آنها برای شما مهم باشد اما تسلیم کننده نه. می توانید با جملاتی نشان دهید که رفتار و ناراحتی و قهر آنها برایتان مهم است. مثلا بگویید:« می توانم درک کنم که چرا ناراحت و قهر هستی. تو حق داری و می توانیم مشکلات را با هم حل کنیم.» این نوع اظهارات باعث می شود که شریک زندگی شما احساس کند مهم است و شنیده می شود.

مثلا ممکن است شما و همسرتان بر سر کار زیاد و اعتیاد به کار او دعوا بحث کرده باشید، او ممکن است احساس کند که شما او را درک نمی کنید و نمی دانید که برای رفاه حال شما کار می کند. اگرچه زندگی با یک شوهر معتاد به کار سخت است، اما سعی کنید قدردان کارهای او بوده و احساساتش را درک کنید.

چرا مردان قهر می‌کنند؟

مسئولیت اشتباه خود را بپذیرید 🖐🏁

هنگامی که می دانید رفتار و یا کاری که شما انجام داده اید، باعث قهر شوهرتان شده است، چه عمدا و یا چه ناخواسته، همیشه بهترین کار این است که اشتباه خود را بپذیرید. به همسر خود نشان دهید که می دانید اشتباه کرده اید و می خواهید جبران کنید. از جملاتی مانند: من که کاری نکردم چرا انقدر زود قهر می کنی! اشتباه از خودت بود تو باعث شدی من این گونه رفتار کنم و … هرگز استفاده نکنید. این جملات کار را سخت تر و قهر مرد شما را تقویت می کند. غرور خود را کنار بگذارید، از جملات مناسب برای عذرخواهی استفاده کنید. مانند:

می دانم کاری که کردم اشتباه بود. کاش قبل از اقدام فکر می کردم. اشتباه بزرگی مرتکب شدم. لطفا مرا ببخش. 🙏

هیچ بهانه ای برای کاری که انجام دادم وجود ندارد. می دانم که رفتارم اشتباه بوده است. 😓

روشی که من با تو صحبت کردم اشتباه بود و من متوجه نشدم که باعث ناراحتی تو شده ام. 😢

انعطاف پذیر باشید 🙂

هنگامی که همسرتان از کاری که انجام داده اید یا گفته اید ابراز نارضایتی می کند و با شما قهر کرده است. سعی کنید حالت تدافعی به خود نگیرید. البته می دانم که این کار بسیار سخت است. اما حالت تدافعی و عصبانی بودن می تواند قهر کردن و مشکلات شما را بیشتر کند. در عوض، انعطاف پذیر بودن و فکر کردن در مورد موقعیت و شرایط می تواند مفید باشد. سعی کنید شرایط را از دید شریک زندگی خود ببینید. آیا حق با اوست یا نه؟ این کار نه تنها می تواند گامی برای درک عمیق تر آنها باشد، بلکه به آنها نشان می دهد که شما برای آشتی کردن و برقراری رابطه عاطفی سالم اصرار دارید. شاید شما و همسرتان بر سر انجام دادن کارهای خانه با هم دعوا کرده اید و او قهر کرده است. عصبانیت و فاصله گرفتن از یکدیگر کاری را از پیش نمی برد. پس سعی کنید انعطاف پذیر بوده و با تقسیم کارهای خانه دست از جنگ و تعارض بر سر این مسائل بردارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با تقسیم کار می توانید مقاله چگونه کارهای خانه را تقسیم کنیم؟ را مطالعه کنید.

از مشاوره کمک بگیرید 🧕

اگر شوهر شما همچنان قهر است و راضی به آشتی و برقراری رابطه عاطفی و صمیمانه نشده است، پس می توانید از مشاوره خانواده کمک بگیرید. همچنین اگر با مردی که مدام قهر می کند زندگی می کنید، می توانید از مشاوره کمک بگیرید و این عادت ناپسند او را کمرنگ کنید. گذراندن مراحل مشاوره می تواند به همسر شما کمک کند تا متوجه شود که عبوس بودن و قهر کردن هم به خودش هم به شما و اطرافیانش آسیب می رساند. مشاوران از تکنیک های پیشرفته ای برای مقابله با این رفتار به شما ارائه خواهند داد. یک روانشناس یا مشاور ممکن است حتی بخواهد هم با شما و هم همسرتان صحبت کند تا به بتواند مشکل را پیدا کرده و آن را حل کند. پس مشاور می تواند علاوه بر پایان دادن به قهر شوهر شما، به شما در حل مشکلات نیز کمک کند.

بین قهر کردن و نیاز به تنهایی بودن، تفاوت قائل شوید 😉

مردان و زنان از نظر روانشناسی تفاوت هایی دارند. یکی از این تفاوت ها این است که اغلب زنان دوست دارند در رابطه با ناراحتی ها و مشکلات خود صحبت کنند. در صورتیکه اغلب مردان هنگامیکه مشکل یا ناراحتی دارند، نیاز به پردازش آن و تفکر و تنها بودن دارند. پس شاید همسر شما با شما قهر نکرده است. او فقط به زمان نیاز دارد تا بتواند مشکلات خود را پردازش کند. بین قهر کردن و کناره گیری شوهر تفاوت زیادی وجود دارد. گاهی ممکن است همسر شما نیاز به تنها بودن و یا تمایل به عبوس شدن داشته باشد. اگر همسر شما بعد از تنها ماندن، با دیدگاهی منطقی تر، ایده های جدیدتر برای رابطه عاطفی خود یا آمادگی برای حل کردن مسائل، باز می گردد. پس احتمالا او غمگین یا قهر نبوده است. اما اگر همسرتان همچنان کناره گیری می کند و رفتار سردی با شما دارد، مشخص می شود که او قهر است یا نیاز به توجه شما و درک احساسات و همدلی دارد.

چه چیزی باعث قهر همسرتان می شود 🤨

آنچه که باعث می شود همسر شما به مردی که دائم قهر می کند، تبدیل شود را بیابید. محرک هایی که همسر شما را به یک مرد عبوس و ناراحت تبدیل می کنند، باید شناسایی شده و از آنها دور شود. به دنبال الگوهای رفتاری و عملکرد همسرتان باشید تا متوجه شوید چه رویدادی باعث عصبانیت یا قهر کردن او شده است. مثلا ممکن است شوهر شما از حرف زدن های شما با کنایه و تمسخر ناراحت می شود و با شما قهر می کند. یا از اینکه لباس هایش را به موقع نمی شویید ناراحت است. شناسایی محرک ها و اجتناب از آنها می تواند روابط عاطفی سالم و زندگی شاد را برای شما به همراه داشته باشد.

مردی که مدام قهر می‌کند

سخنی از مشاوران آویژه

قهر مردان می تواند برای زنان بسیار ناراحت کننده باشد. به همین دلیل مردان گاهی از این رفتار برای رسیدن به خواسته های خود استفاده می کنند. البته گاهی نیز واقعا رفتار و اشتباهات همسرشان باعث می شود که آنها ناراحت شده و قهر کنند. مهم این است که در ابتدا تشخیص دهید دلیل قهر مردان چیست؟ آیا شما باعث ایجاد ناراحتی و قهر کردن شوهر خود شده اید؟ اگر رفتار و یا عملکرد اشتباهی داشتید پس برای عذرخواهی کردن عجله کنید. اجازه ندهید که قهر کردن و یا ناراحتی ها باعث شود زندگی زناشویی شما آسیب ببیند.

سوالات متداول

آیا قهر کردن مردان نوعی پرخاشگری است؟

روانشناسان اغلب عبوس شدن و قهر کردن را نوعی پرخاشگری منفعل توصیف می کنند. احتمالاً به طور دقیق تر به عنوان «پرخاشگری پنهان» توصیف می شود، زیرا فرد بداخلاق و قهر به ندرت به عصبانیت خود اعتراف می کند. بر خلاف افراد تهاجمی ظاهری، فرد بداخلاق غرغر نمی‌کند، حرف بدی نمی زند و به چیزهایی ضربه نمی‌زند. او ساکت می‌ شود و ارتباط خود را با شما کمرنگ می کند.

روش برخورد با مردی که قهر می کند چیست؟

صحبت کنید و تمام تلاش خود را برای تغییر الگوی منفی انجام دهید. اگر همسرتان مردی است که مدام قهر می کند، به او کمک کنید تا عادتی را که در زندگی‌ اش ایجاد شده است تغییر دهد. صبر کنید تا او دوباره با شما صحبت کند و سپس به مشکل رسیدگی کنید.

براي مشاوره در زمينه وقتی یک مرد قهر می کند بهترین برخورد چیست؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 151 نظر:

 1. مردی که قهر میکنه اون مرد نیست یک زنه من نمیدونم تازگیا انگار حای مرد و زن عوض شده والله. قهرکنه به جهنم . منکه مجردم بی افم قهر میکنه به یک جام میگیرم بلاک و تمام. ازدواحم نمیخام بکنم چون اکثریت عین همن.

 2. من یه خانم ۳۱ ساله هستم ۳سالونیمه که ازدواج کردم بچه هم ندارم…شهر غریب زندگی میکنم‌‌… شوهر منم خیلی قهر میکنه… دیشب سر اینکه شام نپختم کلی دادوبیداد کرد سرم و بعدشم قهر… روز تولدش بود واسش هدیه و کیک خریده بودم اما اصلا براش مهم نبود فقط میگفت من ۱۱ ساعت سر کار بودم چرا شام نذاشتی…
  یعنی بخاطر یک شب شام نپختن این حقمه‌؟!
  ازبس از غذاهام ایراد الکی میگیره بزور غذا میپزم .. قبل از ازدواج میدونست علاقه ای به اشپزی ندارم … واقعا چکار کنم با همچین مردی‌‌‌؟!

  1. عزیزم اونم حق داشته سعی کن ببخشی واین عادت براش نشه همش توببخشی زن وشوهرهردوازخانواده متفاوت با فرهنگهای خاص بایدهمدیگه رو.درک کنیدباحرف زدن وحل مشکلات.هرکی اومده اینجا گفته طلاق بگیرعزیزم گوش نده سعی کن مشکلات زندگیت رو.حل کنی چون بااین نتونی درست کنی وبسازی بازیگری هم همینه.ماخانمهاهم زیادمرداروتحویل میگیرم دچارهزارجورمشکل میشیم بایه روانشناسی حرف بزن بحرف کسی گوش نده

 3. ینی خاک تو سرت .وابستگی و دوست داشتن چه گهیه.تا بچه دار نشدن خودتو نجات بده

 4. من ۳۸ساله ازدواج کردم خانمهاهرکسی هراخلاق وعادتی داشته باشه تغییرنمیکنه.اماتورابه خداوقتی میفهمیدداریدرنج میکشیدجدابشیدمگه ماچندباربه دنیامیایم من تمام زندگیم دردورنج بوده چون ترس داشتم

 5. کفر نگو پس بهت خبر بدم که همون خدایی که هر چی خواستی نثارش کردی دست منو گرفت و نجاتم داد خدا کاراشو با اسباب انجام میده شاید وسیله ی نجات شما هم تو جدائیه و شما داری مقاومت می کنی
  من از شرایط زندگی شما آگاه نیستم ولی طلاق حلالیه که همون خدا برا نجات از بند همچین مردایی گذاشته

 6. اون موقع زندگی مردم بهم ریختی زنش شدی نگفتی زن و بچه داره حالا متوجه شدی

 7. سلام من پارسال آبان باپسری اشناشدم وباهم دوس شدیم توی چندماه فقط دوماه اول خوب بود بعداشروع کردبه بهانه آوردن که نیادببینمش منم اصرارمیکردم چندبارقهرکرده ودوباره آشتی کرده ۳ماه بهارقهربود تیرماه آشتی کرد دوباره ۳ماه پاییز قهرکرده گفت دوس دختر دارم منم زنگش زدم خیلی ناراحت شدم دیگه جوابمانداد به رفیقش زنگ زدم وفوش دادم اونم زنگ زد فوشم داد ودیگه خبری ندارم ازش دلیل قهرش چیه

  1. خانم محترم پسرایی که عاشقانه دختری رو دوست دارن بعد از ازدواج بیشتر زندگیشون دچار مشکل میشه تا چه رسد به پسری که یه فصل در میون با تو قهر میکنه .
   کمی به خودت بیا عزت نفس داشته باش دور بر این ادما نگرد .

  2. سلام محلش نزار مرتیکه را… به کارهای روزمره ی خودت برس.. کم کم حالت اوکی میشه به هیچ مردی نمیشه اعتمادکرد بعدهم حتما برو مشاوره

  3. خودتو وفق همچین آدمی نکن خیلی خوبه که زود خودشو نشون داده رو خودت کار کن ازش دور شو خدا دوستت داشته

  4. عزیزم فقط خواستم بات بگم چقدر ساده لوحی گلم
   این آدمو همون پاییز باید بلاک میکردی نه اینکه سه ماه بعدش دوباره باهاش دوست بشی عزیزم بلااااااک کن بلااااک

 8. سلام شوهرم خیلی بهم بز احترامی میکنه بهم فحاشی مکنه دیگه نمیتونم تحملش کنم بخاطرخداراحنماییم کنید

 9. شوهرمنم الان نزدیک دوماهه باهام قهره،برای اون فقط رفع نیازهای جنسیش مهمه،یه آدم بی عاطفه،بی مسئولیت،تو۳۴سال زندگی مشترک.باعرض پوزش هروقت سیکل ماهیانه ام بود🤦🏾‍♀️قهرمیکردتا روز آخر😔 باندانم کاریهاش،رفیق بازیاش،ضرروزیان کردناش،و….. پیرو افسردم کرده،اگه ببینه دارم میمیرم یه قاشق آب نمیریزه توگلوم.چن بار تاحد مرگ رفتم انگارنه انگار.بلکه سرکوفتم میزنه که تو إل هستی و بِل هستی،،اما اگه این مریض بشه من اصلا نمیتونم بیتفاوت باشم دست خودم نیس.توآداب معاشرت صفر،سابقه خیانت هم داره،بچه هامم دیگه ازش خسته شدن.بخاطر آبروم تحملش کردم.درغیاب دامادهام بامن خوشه اما پیش اونا حتی دوکلمه هم بامن صحبت نمیکنه میشینه بااونا گرم میگیره بگو بخند انگار منم هویجم.یه کاری کرده اوناهم برام احترام و ارزش قائل نیستن.درحالی که مثل یه کلفت تو زندگیهاشون کمک حالشون بودم و هستم.دریغ از یه جو مرام و معرفت.دیگه حالم از هرچی مَردِه به هم میخوره،زندگیو برام جهنم کرده.حلال حروم خیلی سرش میشه اهل نمازوقرآن وانجام واجباته،اصلا اهل غیبت و بدگویی نیس،اما این قهرکردناش از زندگی سیرم کرده.موقعی که قهره خرجی هم نمیده جاشم که همیشه جداست من فقط یه ابزارم،برای خونه یه وسیله ایی بخرم باید دوماه توخونه قهرو جنگ و دعوا باشه.😢حتی زمانی که پدرومادرم درقیدحیات بودن،نزاشتم بویی ببرن.اما این بیشعور خجالت نمیکشه همه جا جارمیزنه.خلاصه دلم خیلی پره.امشب باخوندن کامنتاخیلی گریه کردم💔دوتابچه بزرگ کردم و سروسامان دادم اصلا هیچ جابه کمکم نیومد تنهای تنها.تو اسم شوهرداشتم ولی با بی شوهری،زندگیمونوچرخوندم….خیلی داغونم.واگذارش کردم به حضرت فاطمه زهرا(س)

  1. جدا شو قید همه چیز رو بزن اینم شد شوهر . عزت نفس داشته باش تو هم یک انسانی.

   1. سلام چه خوب و راحت به مردم

    نظر میدید که جدا شو مگه خودت
    با شوهرت مشکل نداری؟ که صد در صد داری مگه جدا میشی
    چقدر راحت گرفتین جدایی رو

  2. فاطمه زهرا هیچ کاری برای شما نمی‌کنه، منم الان در شرایط مشابه هستم بعد از ۳۳ سال زندگی میگه هیچ کاری نکردی و یک ماهه که از خونه رفته‌. تنها کاری که می‌تونم بکنم اینه که کار کنم و از این بیشرف هرزه مستقل بشم. کاری که باید بیست سال پیش انجام می‌دادم.
   منتظر هم نیستم خدا پیغمبر منو کمک کنند‌.
   خودم با کمک کردن به خودم بزرگترین انتقام رو ازش می‌گیرم.

 10. من ۳۴ سالمه و مدتی هست که با ی آقایی آشنا شدم و با هم به جلسات مشاوره ی قبل از ازدواج میریم ولی این آقا به شدت بیمارن یعنی سر پوچ ترین و بی اهمیت ترین مسایل قهر میکنن و پرخاشگری شدید دارن…
  و من تصمیم گرفتم که دیگه به رابطه م ادامه ندم و خداروشکر که مشاوره رفتیم و خیلی از مسایل مشخص شد.

 11. سلام من نامزدم و نامزدم همیشه خدا قهر میکنه و من باید برم نازشو بکشم اگه این کارو نکنم که اصلا زنگ نمیزنه یا پیام نمیده وقتی هم زنگ میزنم یا پیام میدم خیلی سرد جواب میده بعد تو هر بحثی میگه اگه پشیمونی برو

  1. الان ازش جداشی بهتره زندگی آیندت تباه نکن
   توزندگی مشترک حتمابیرونت میکنه

   1. الکی نظر نده ، زندگیه بقیه رو هم خراب نکن مشکل از ایشونه که نازشو کشیده ببین اصلا نه زنگ بزن نه پیام خودش میاد سمتت

    1. بعضی وقتا خیلی زود نباید تصمیم گرفت مخصوصاً خوندن این پیام ها که خیلی رو افکار ما تأثیر گذار هست باید اول تمام جوانب زندگیمون در نظر بگیریم در مرحله آخر تصمیم به جدایی بگیریم گاهی اوقات از سر ناپختگی و آگاهی نداشتن این جزو بحث ها اتفاق میفته که با صحبت وگاهی بی تفاوتی زود حل میشه و اون کسی که 30یا34یاحتی چند سال پای هم موندن یه حسی هنوز هست که آنقدر صبر کردن پس اگه دردشون رو میگن اوناهم به این چیزا فکر کردن وته تهش یه حسی هنوز بوده پس نمک رو زخمشون نریزیم وقتی دارن حرف دلشونو انقد راحت میزنن یکم هوای همو داشته باشید

     1. خواهشنا راهنمای کنیی خیلی زور مردی که دعوا کنه بی احترامی بعد به جای که من قهرکنم شوهرم قهر میکنه

  2. سلام منم مشکل شما رو داشتم و فکر میکردوم درس میشه که نشد به نظرم حالا که نامزدی ولش کن گم شه بره بمونه مشکلات بزرگتر برات به وجود کمیاد

  3. اگه نامزدی و وارد رابطه رسمی باهاش نشدی هرگز وهرگز رسمیش نکن و برو این مرد پیرت میکنه و زندگیتو به لجن خواهد کشید

  4. اگه همین الان از هم جدا شین عقلانی ترین کار رو کردیییییییییییییییییی

  5. خواهش میکنم ازت اگه واردرابطه نشدی جداشو به ایندت فک کن مردی که محبت بلدنباشه زن و پیروافسرده می‌کنه به جونیت رحم کن

 12. ۴۶ ساله دارم زندگی میکنم با گذشت و سازگاری وهمراهی شوهرم در تمام مراحل زندگیمون ولی بینهایت لجباز قهرو وبیشعور و خودخواه عروس و داماد دارم همیشه حرمتش رو حفظ کردم ولی متاسفانه یک سر سوزن تغییر نکرده ان نفهمی که بوده هست دست بزن قهر و بد لفظ و خودخواهی که بوده
  از سر ترسش از بچه ها جرات زدن ناسزا گویی رو نداره
  ولی هنوز هم مثل کودک لجباز ۴ ساله قهر میکنه الان ۶ ماهه که به غیر از سلامی که میکنم حرفی نشنیدم و رو پشت بام سر گرم کفتر بازیشه سنش هم ۶۷ ساله
  برای اقدام طلاق هم به نظرم خجالت اوره تو فامیل و دوست و آشنا منم ۵۴ ساله هستم واقعا نمیدونم چه کنم ولی خسته ام

  1. ماهی رو هروقت ازآب بگیری تازست تو 46 ساله تحمل میکنی هرچیزی حدی داره تحمل کردن زیاد ماله خره . برین به حیکلش چند شب تنهاش بزار اگه آدم نشد طلاق بگیر طلاق تو قرآن اومده

  2. دقیقامثل زندگی منه خداخطشون کورکنه جگرمون خون کرده .من غیرخداهیچکسوندارم

 13. سلام من ۱۶ساله بودم که به عقد یک مرد درون گرا کم حرف بداخلاق درآمدم البته اوایل کمتر بروز می داد بعداز عروسی فهمیدم بسیار بی عرضه است و حسود و قهرو به کوچکترین چیزها قهر می کرد و می رفت خانه خواهرش و بعد قهرهایش را از به بهانه درس خواندن و متاسفانه الان با قهرهای چهار ماهه بدون خرجی و فرار از خانه بچه هایم بزرگ هستند عروس و نوه دارم پارسال چهارماهه بدون دادن خرجی قهر کرد الان هم ده روز رفته کلا آدم عصبی هست سر یک موضوع بیخودی لباس می پوشه وا از خونه می‌ره من بهش گفته بودم اگر تکرار کردی من هم می روم

 14. شوهرم قهر کرده مقصر منم جلوی خانوادم خردش کردم چیکار کنم هر کاری بگید میکنم

 15. سلام خدمت همگی.طی نظراتی که خواندم متوجه شدم اکثرا مردها از ترفند قهر کردن و غذا نخوردن به مدت طولانی استفاده میکنن. که این نشونه خوبی نیست .چرا که باعث به وجود اومدن تنش های عصبی و همچنین وابستگی های عاطفی در شما میشود.شما پیگیری کنید برای بار چندم است که از این ترفند استفاده میکنن.اگر برای یک بار است توصیه میکنم پیش قدم شوید.ولی اگر متاسفانه برای چندین و چند بار است .شما باید خونسردی خودتون رو حفظ کنید و هر گز پیش قدم نشوید تا خودش رجوع کند.البته میدونم که دوره ای سخت است.ولی خودتون رو سرگرم کنید حالا چه ورزش وچه کتاب خواندن.امید است که درست تنبیه شوند.و یاد بگیرند.قهر کردن یک حرکت بچگانه است.

  1. آخه میرن خیانت میکنن هی هم میخوای آشتی کنی بعدهی فاصله میگیره بعدمیره خیانت میکنه

 16. سلام خانم ها خدا رو شکر کنید که مرد بالای سرتان هست نه هر بی سر پایی چه تو فامیل و تو محله با چشم بد نگاهتون می کنه قدر مردانتون بدانید چون بعد از جدایی در این جامعه مطعلقه جای ندارد و همه به چشم بد نگاه می کنن همه ما کامل نیستم و نمایید هر بی سرپایی زندگیتون نابود کنه چون حسرت زندگی شما رو می خوره

  1. احسنت. نظر منطقی هست

   در ضمن اینکه کسانی که مشکلات شوهر یا اطرافیان رو جار میزنن از عیوب خودشون غافل هستن
   عیب کسان منگرو احسان خویش
   دیده فرو بر به گریبان خویش

   هیچ آدمی بی عیب نیست تو یه رابطه امکان اینکه دو طرف مقصر باشن حالا کم یا زیاد وجود داره

   اما اینقدر قضاوتهای یک طرفه نکنید تو فضای مجازی بدون شنیدن حرفه‌ای مقابل چرا حکم صادر میکنید

 17. سلام خانم ها خدا رو شکر کنید که مرد بالای سرتان هست نه هر بی سر پایی چه تو فامیل و تو محله با چشم بد نگاهتون می کنه قدر مردانتون بدانید چون بعد از جدایی در این جامعه مطعلقه جای ندارد و همه به چشم بد نگاه می کنن همه ما کامل نیستم و نمایید هر بی سرپایی زندگیتون نابود کنه چون حسرت زندگی شما رو می خوره

 18. سلام دوستان منم مشکل شماهارو دارم نمیدونم چیکارکنم شوهرم همیشه مسافرت هست تابگم حداقل یک ماه ب خونه باش میگه اگه خونه بشینم چی بخوریم ولی کاش خرج درست و حسابی هم بکنه مصرف خانواده مادروخانواده داداشش بیشتر نمیشه ۱۲ساله ازدواج کردم مشکل بچه دانشدن هم از خودشه ولی تا یک حرفی بزنم اگه خونه باشه منو میزنه و قهرهم میکنه باید من برم عذر خواهی کنم اگه مسافرت باشه فوش پدر ومادر میده قطع میکنه منم اینبار میگم باید خودش زنگ بزنه دعا کنین ب اشتباهش پی ببره ومنم بتونم زنگ نزنم

  1. بچه ندارید جدا از همچین آدمی حیف عمرت واسه چی واستادی پای همچین آدمی

 19. سلام من ۲۵ ساله ازدواج کردم میتونم به راحتی بگم که شاید ۵ سال ما اشتی بودیم الان هم قهر یم هر دفهه من اشتی میکردم تصمیم گرفتم زنی قوی باشم شاید ما مقصر هستیم که منت کشی میکنیم قهر کردن انها روپرورش دادیم مبارزه میکن باصبوری صبوری صبوری

  1. سلام عزیزم،لازمه گاهی قوی تر بشیم
   کتاب زنانی که با گرگها میدوند توصیه میکنم مطالعه کنید،
   مردهای قهرو بیشتر به خاطر رسیدن به منافعشون قهر میکنن،
   شما هم حقوقی دارین که قرار نیست همیشه ازش بگذرید

 20. لعنت ب هر چی مرده بده
  که اعصاب و روان برای زن ها نزاشتن… مرد بد همون بمیره بهتره که بقیه از دستش نفس راحت بکشن

  1. سلام علیکم دقت کنیم هم زن بد داریم هم مرد لعنشون نکنیم دعاشون کنیم خدا همه زن و مردهای بد را هدایت کند و عقل و اخلاق خوب بدهد همین نعمت که یا زن و یا شوهر هست خداوند برامون نگهدارد

 21. من 8ساله ازدواج سفید کردم. منم همین مشکل ودارم. بهم میرسه خرج میکنه ولی تنها بدیش اینه اشتباهش وقبول نمیکنه و سالی یه بار قهر میکنه.هربار من پیش قدم میشم. آخرین بار دوماه و یک هفته قهر بود. بعدش خود خوری میکنم که چرا اینکارو کردم. فقط دوست دارم بدونم درسته من پا پیش گذاشتم؟ اگه اینکارو نکنم هم اون آسیب میبینه هم من. چرا آخه وقتی هممون میدونیم آرامش خوبه همدیگه رو آزار میدیم؟ همین دیروز زنگ زدم که بهش بگم میخواستم صدات وبشنوم و اونم گفت دعوتم میکنه به یه شام. ولی خود خوری دارم که چرا زنگ زدم؟ تا که باید صبر میکردم تا ادب بشه؟ الان یه جور دیگه حالم بده. همش میگم این دوماه چطوری حال خودش و خوب میکرده که سمت من نیومده😔😔

 22. سلام من۲۵سالمه و شوهرم ۳۶سالش
  ۸ماهه عقد کردیم
  سر هرچیز الکی بهم میریزه ناراحت میشه قهر میکنه
  تو هر بحثمون میگه چ غلطی کردم گرفتمت!برو خوونه بابات
  تو دوره اشنایی خیلی خودشو با رفتارام وقف میداد جوری رفتار میکرد ک تفاهم داریم بعد ازدواجمون تغییر کرده سر هر چیز الکی ک تو دوره اشنایی مشکل نداشت الان غر میزنه
  مثلا چرا ناخن میکاری
  چرا مژه میکاری
  خب مرتیک قبل ازدواج کور بودی؟چرا اون موقع حرف نزدی!
  چقدر پررو شدن مردای امروزی
  تازه مادرشم مدام میگه بچه بیار مگ احمقم شوهرم ی پا بچست ک تربیتم نمیشع
  افسرده شدم کنارش هیچ ذوق شوقی نمونده برام
  واقعا ک بعضیامون سوختیم

  1. توروخدابچه نیار من ۱۵سال تلاش کردم عادت قهرکردنوازسرش بندازم فایده نداشت خودموکشتم بچم نفهمه ماقهریم دیروز پسر۱۲ سالم میگه کاش طلاق بگیری باباخستمون کرده.بچه بیاری بدتر میشه .شوهرم اولا یه روزقهرمیکرد الان واسه یه چیزالکی یک ماه قهرمیکنه واقعا به طلاق فکرمی کنم خسته شدم

   1. سلام منم چهار ساله ازدواج کردم شوهرم یسره قهر میکنه سر هر چیز مسخره دوماه دوماه قهر میکنه اصلا روان اعصاب برام نذاشته تازه خرجی هم نمیده

     1. منم یک ساله ک با نامزادم هستم هی اذیت میکنه قهر میکنه همش از کاراش خسته شدم دوسم داره منم دوسش دارم ولی بازم قهر میکنه چیکار کنم 😭

     2. مردها هوس باز و تنوع طلب و بهانه گیر شدند زنها چه گناهی دارند

  2. عزیز بچه نیار خودتم ولش کن بر خونه بابات وگرنه تا همیشه روزگارتو همینطوری بدحال خواهد کرد این کار رو داره میکنه که زهر چشم بگیره افسردت کنه عادت بده به بد بختی وگرنه مرد خوب که مراقب و مواظب زنشه .

  3. الهی بمیرم . منم همسن شمام و مشکلم عین شماست ، تازه یک ساله عقد کردم واقعا زندگیم جهنمه

 23. اره بخدا شوهر منم همیشه ناراحت میشه نمیدونم چیکار کنم باهاش آشتیم نمیکنه

 24. شوهر من یک کلمه میگم بالای چشمت ابروئه قهر میکنه نه غذامو میخوره نه چایی میارم میخوره نه حرفی میزنم جواب میده
  مثلا تقصیره اونه که دعوا شده قهرمیکنه من باید برم بگم ببخشید که باعث دعوا شدی من عذر میخوام ازت
  هوووووووف نمیدونم چی بگم دیگه نمیدونم چیکار کنم
  دو سه سال نامزد بودیم خوب بود الان 6ماهه ازدواج کردیم اینجوری شده
  بیشتر دعواهامون هم سره گربمون هستش که الان دوساله داریمش
  اذیت که میکنه یه کم شیطونی میکنه شوهرم هم داد و بیداد میکنه سرش همش میگه تقصیر توعه و کلی چیزای دیگه که قهر شروع میشه مثل همین الان
  مگه میتونم گربمو که از شیرخوارگی بزرگش کردم دوسالشه خودشم دوستش داشت ولی حالا که از خونه ی مامانم از روز عروسیمون دیگه آوردم خونه ی خودمون یکم شیطنت میکنه اینجور میکنه واقعا متاسفم فقط همین

  1. عزیزم حتما شما به گربتون بیشتر توجه میکنید
   وهمسرتون بدش میاد هم به خودت گیر میده هم به گربه گربه می خوای چکار بنداز بره از قدیم گفتن گربه برای خونه مثل جن هست
   بچسب به شوهرت

  2. بیخود کرده بهش رو نده. میدونست شما حیوون داری ، میبایست از اول میگفت ازدواج کردیم حیوون نیار . مگه اسباب بازیه اونموقع قبول کرده الان سرش دعوا راه میندازه

 25. شوهرم یکماه و نیم هست که باهام قهر کرده اونم سر یه سری حرف که دو طرفه بود
  هر چی عذرخواهی کردم گفتم تکرار نمیشه جبران میکنم قبول نمیکنه میگه میخوام طلاقت بدم، ما 5 ماهه عقد کردیم و هر دو ازدگاج مجددمون هست، حالا چند وقته متوجه شدم دلیل قهر کردنش حرفه‌ای من نیست بلکه همسر سابقش بهش چراغ سبز نشون داده و شوهرم چون از اون زن 2 تا بچه داره و هنوز اون زن رو دوست داره میخواد بهش برگرده و برای همین بهم میگه طلاق

  1. سلام شما تلاش خودتون رو کردید، اگر در عمل هم پشیمونی تون رو نشون دادین و رفتارتون تغییر کرده، دیگه التماس نکنید، آرامش و خونسردیتون رو حفظ کنید و حریمتون رو مشخص کنید، این که زندگی شما بازیچه و میدان بازی نیست، اگر خودشون برگشتند، ادامه میدین وگرنه بگذارید بروند با این شرط که دیگه به شما برنگردند

 26. همسر من اصلا کارنمیکنه ینی اینکه وقتی هم کارکنه فقط چندماه کارمیکنه ودیگه میادمیشینه توخونه ی بچه چهارماهه هم داریم باپول یارانه پوشک میخرم وبرایخچال وسایل میخرم اصلا مسئولیت پذیرنیست…چیکارکنم؟؟

 27. سلام به همتون هم دردهای من، الان ۱۶سال هست ازدواج کردم ،شوهرم سرهرمسئله کوچیک قهرمیکنه،وقتی هم قهرمیکنه غذای دستمونمیخوره و اتاقشم جدامیکنه، سکوت مطلق میکنه با اخم وقیافه حق بجانب میگیره،اوایل قهرش یکماه طول میکشید، من حتی اگه مقصرنبودم بایدعذرخواهی میکردم همه اقوام وفامیل من وخودش رفتارشو میدونن ،من تنهایی رفتم پیش روانشناس درمانگاهمون مدتی مشاوره گرفتم، الان باصبوری وتوکل من برخدا وتوسلم به معصومین مدت قهرش کوتاهترشده، یک هفته قهرمیکنه و…..بابرادر وخواهر وهمکارانشم دوره ای قهرمیکنه وهنوزم همونطوریه، من اوایل برام خیلی سخت بودو گریه میکردم اما الان قوی شدم وصبوری میکنم تاخودش آروم بشه ، بخاطررفتارش تقریبا تنهاشدیم وبرادرخواهراش وبرادروخواهرای من ازمافاصله گرفتن، وقتی باخواهروبرادرم قهرمیکنه پیش خواهروبرادرم خجالت میکشم گاهی پیش خودم میگم مرگ چه هدیه خوبیه که آدم ازدست ازاین جورآدمها راحت میشه، خدا به هممون صبرعظیم بده ان شاالله……….

  1. وای دقیقا مثل شوهرمن ای خدا چکارکنیم کجابریم دیگه هیچ کس خونمون نمیاد تنها شدم

  2. سلام عزیزم دقیقا مثل شوهر من دیگه نمیدونم چیکار کنم اصلا تو خونه با ما حرف نمی زنه مدام سرش تو گوشی و فضای مجازی هست دیگه خسته شدم

 28. ۱۸سالمه و یه دختر سه ماهه دارم شوهرم دم به دقیقه قهر می‌کنه بخدا منو از زندگی سیر کرده با خونوادم جور نیست فقط پسرخاله و داداشای خودش و دوست داره منو هم نمی زاره برم خونه پدرم خیلی از این وضعیت زندگیم خستم بخدا چند بار میخاستم خودمو بکشم اما بخاطر دخترم کنار اومدم تو سن ۱۸سالگی ی زن پیر شدم ببینید منو تعجب میکنید در این حد شکست خورده ام از این زندگی فلاکت بار خدایا خودت کمکم کن

  1. نگران نباش عزیزم . منم مثل توام مدام قهر میکنه همش باید با حرفاش موافقت کنی وگرنه مخالفش حرف بزنی دعوا و قهره . فقط سپردم بخدا

   1. خدا کجا بود، من ۴۳ساله با مردی که خیانت میکنه اگه اعتراض کنم از ۸ماه تا یکسال قهرمیکنه تا بهتر به کثافت کاریاش برسه ساختم وهر روز خدارو صدا زدم اما هیچ صدایی از این خدا در نیا مد من زجر میکشم واین مرد بی لیاقت خوش کذرانی میکنه ،اکه خدا به داد کسی رسیده به من هم خبر بده ،اگه خدایی هم هست از جنس این مرداست که ازشون دفاع میکنه وزنهارو ذلیل وبی دفاع رها کرده ،همه چیز را برای مردا حلال کرده وتمام اختیارات را به مرد داده وبه زنها گفته خدای کوچک شما مرد شماست پس ما زنها چی،من فقط به خاطر اصالتم و بچه هام سرمو انداختم پایین وزندگی کردم اما هاشا به غیرت خدا که من بی هاشیه ،سالم وتمام دستورات اورا تمام وکمال انجام دادم واو تو این ۴۳سال زندگی مشترک به همه چی اگاه بود وهيچ حمایتی از من نکرد ،من از خدا شاکی هستم .

    1. من هم١٠ساله ازدواج کردم وهرثانیه شاهدخیانت های همسرم هستم. دلیل اینکه طلاق نگرفتم بچه هام نیستن خانواده ام هستن ک حمایتم نمیکنن😔
     هیچ معجزه ای هم تاحالا ازخدایی ک تعریفش رومیکنن ندیدم تاحالا…اعتقادی ب وجودخداندارم ک اگه بودحداقل بعدازسی سال سن پشتمو جوری خالی نمیذاشت ک حتی نتونم ازاشتباه خودم برگردم…

     1. خدا تو همین دنیا مکافاتش میده چوب خدا صدا نداره

 29. آخرالزمان شده والا عوض اینکه مردها ناز زنها رو بکشن برعکسی زنها ناز شوهر رو میکشن از زمین به آسمون میباره نمیدونم والا این چه وضعی هست مردا درست کردن سوسول بازی در میارن به نظر من زن باید خودشو نشکنه مرد بیاد نازشو بکشه چه معنی داره شوهر همش قهر باشه😃

  1. وقتی ناز نمیکشه و ما روز به روز افسرده تر میشیم چی از قهر ادم حالش بد میشه عصبی میشه تا کی منتظر باشیم نازمونو بکشن؟ یه خوابه ناز کشیدنه شوهرم

  1. من مجردم ولی تصمیم دارم هیچ وقت ازدواج نکنم به اندازه کافی با پدرم زندگی کردم ،زندگی با مرد ایرانی سمه

   1. واقعا من با یک پزشک متخصص اعصاب و روانم سر ۶ ماه نشده به غلط کردن افتادم

 30. منم ازدست قهرهای مکررشوهرم خسته شدم..درطول ماه دوروزخوبه بقیش توقهره..وهرسری من کوتاه میام ومعذرت خواهی میکنم بخاطرمسائلی که اصلا مقصرمن نیستم ..درحالت کلی چه مقصرباشم چه نه…چه جوابش بدم چه نه..بایدخودم پیش قدم بشم برای آشتی وازهمه بدترجاخوابش جدامیکنه اخم میکنه خرج نمیکنه وجواب کلامتم نمیده وتامدتهاتوقهره منم کلافه میشم ازتنهایی خونه وبدترازهمه وقتیم میخام آشتی کنیم تهمت میبنده که دیروزکجارفتی امروزکجابودی ..یعنی مجبورم بخاطرنشنیدن این قضاوت هابه محض قهرکردن مدام نازش بکشم که مبادافکربدکنه..من دیونه شدم پناه میبرم بخداازظلماش

  1. تمام ایم مردهایی که قهرمیکنن زیاد، با یه نفردیگه در ارتباط هستن شک نکنید

   1. سلام مقاله تان خوب بود
    ولی تمام جوانب مرد گرفته شده
    و خانم ها باید کنار بیایند آنها هم حق دارند تمام وقت کار می کنند. چه در خارج خونه چه داخل خونه
    پس مردان هم. خانم ها را بیشتر درک کنند

 31. شوهرمن هم خسیس هرموقع پول میخوام بهونه میکنه قهرمیشه ازمن جدامیخوابه ازرفتارش خسته شدم ۱۸سال ازمن بزرگه بازمن باهاش کنارمیام ولی هربارقلبم میشکنه بخاطررفتارش.

  1. بخدا منم خیلی خستم من 17سالمه یک سال و نیم میشه که ازدواج کردم با یه مردی که اصلا نمیشناختمشو ده سال از من بزرگ تره فقط بخاطره بابام باهاش ازدواج کردم ولی نمیدونم چرا سره کوچک ترین کار با من دعوا می‌کنه تا باهاش حرف بزنم دادو بیداد راه میندازه منم به خاطره آبروم ساکت میشم بخدا دارم دیوانه میشم چند بار به خود کوشی فکر کردم ولی بعد میگم بره به درک اون که نگران من نیست اون که بخاطره من حتی یه زره نگران نیست چرا من خودمو جوانیمو حیف کنم تا ازم دور میشه تا میتونم خوشمیگذرونم چه با خودم چه با دوستام گور باباش بره به جهنم

   1. عزیزدلم منم همسن شمابودم ای کاش الان که متوجه شدی جدایی بروباخانوادت حرف بزن بخدا قبول میکنن اصلا ازآبرو نترس جداشوخودتو راحت کن حواست باشه بچه نیاری
    منم همین بودم سوختم پاش ۲۱سالمه ویک دختر۴ساله دارم نمیتونم بخاطربچم موندم

    1. بنده خدا تا دیر نشده طلاق بگیر خودتو راحت کن آخه مرد قهرو هیچ وقت درست نمیشه

 32. سلام دوستا من دختر ۱۸ ساله هستم که یک سال میشه نامزد شدم و نامزدم ۲9 سال سندش و هست من خیلی تازه که نامزد شده بودم قهر میکردم اما الان خوب شدم نامزدم خیلی بی توجهی هست برام اصلا خرج نمیکنه که هیچ تا من نگم منو جای نمیبره مثلاً گاهی براش میگم چقدر روز دلگیر هست کاش میشد آدم بره بیرون هی میگه خیر باشع ای روز هم میگذره بجا اینکه بگه باشه بریم بیرون وقتی کسی تو مجلسی که نشسته هستیم باشه نزدیکم نمیشینه میگه زشته نمی‌دونم کاری خوبی نیست واسش میگم منو و تو که کاری بدی نمیکنم زن و شوهر هستیم اما او حرف خودشو میرنه گاهی اعصابم داغون میشه خیلی دعوا میکنم میگم تو منو نمی‌خواهی تو برام توجه نمیکنی اما قسم میخوره من تورو خیلی دوست دارم اما این اخلاقم وقتی هم که قعر هستیم اون اصلا به هیچی کس نمیگه ما قهریم اما من برا مادر و خواهر اینا میگم اما اون نمیگه و اگه من سراغش برم آشتی می‌کنی حرفی نمیزنه اگه نرم اصلا سراغمو نمیگیره تور خدا بگین من چیکار کنم باش یعنی واقعا منو میخواد یا نه فقط باز زبونش منو راه می‌بره؟؟؟ 🥺🌹😥😥

  1. تروخدا گول نخور منم مثل تو بودم همه گفتن خب تو دلش دوست داره و یکم غرور داره کنار بیا کنار اومدم و الان بدبختم خیلی با ی بچه سه ماهه عذابم میده نمیزارع برم خونه مامانم خرج نمیکنه بدهکاره ۱۰۰میلیون نمی‌دونم چرا

 33. با سلام …منم شوهرم سر یه حرف پیش پا افتاده سریع قهر میکنه ….همش تلاش میکنه حقو ب اون بدم اما من وقتی اونو متوجه اشتباهش میکنم و توجیهش میکنم قهر میکنه انتظار داره ازش معذرت خواهی کنم اوایل معذرت خواهی میکردم بخاطر زتدگیمون همش من کوتاه میوندم اما اصلاا بهش اهمیت نمیدم خودش آشتی میکنه ….پس در برابر قهرهای الکی همسرتون مقاومت کنید …باید طوری بی محل کنی که متوجه رفتار اشتباهش بشع وخودش بیاد آشتی کنه…

 34. واقعاخسته شدم براثرخیانت اعتمادم صلب شده قبلازندگی خوبی داشتیم صددرصدنرمال نبودولی تحملش میمردم وگذشت،،ولی بعدمتوجه شدم بازنهای دیگه رابطه داره ولی تابیام حرف بزنم دست پیش مگیره وزودقهرمیکنه بچه هاروانی وافسرده وزندگی جهنم واقعی خسته وافسرده وکلافه شدم واگزارش میکنم به اون قوی بی منتهاکه زورش وقدرتش ازهمه بیشتره

 35. ای وای دیگه خسته شدم بس که در قهرکردنها ی بیدلیل شوهرم کوتاه امدم بخدا افسردگی گرفتم خودم بماند دلم به بچه هام میسوزه همیشه بخاطر این قهر بازی باباشون روحیه ندارن خدایا به من وامسال من صبر بده

 36. شوهر من همش منفی بافه
  از عالمو ادم عیبجویی میکنه انگا خودش وخانواده اش فرشته هستن .همشون تمام تلاششونو میکنن که همسراشون مطیع اونا باشن .جوری خواهرشوهرم سر همسر با موقعیت اجتماعی بالا پیش همه داد میزنه و خرابش میکنه من هنگ میکنم . شوهر منم همه تلاششو میکنه که زن باید مطیع شوهرش باشه . واهمیتی به نه هدیه خریدن میده نه چیزی فقط میخواد من نیازهاشو براورد کنم . منم خیلی به غرورم برمیخوره . تنهایی بهتره یا ازدواج ؟؟
  تنها که بودم خیلی موفق بودم الان منو خلع سلاح کرده متاسفانه ،چقدر قبل ازدواج خودشو خوب نشون میداد قرار بود باهم پیشرفت کنیم ، اما همینکه ازدواج کردم همه چی تعطیل شد به بی اعتمادی ام حسابی دامن زد .واقعا تنهایی بهتره یا ازدواج ؟!؟

  1. واقعا هم اینجوری فکر میکنن فقط خودشون که از همه بهتر و خوبن
   من هم شوهرم که فقط اسم شوهر داره بابت هرچیز که باهاش بحث میکنم سریع قهر می‌کن نه غذای که میپزم میخوره نه چای که درست می‌کنم منم که دیگه از این اخلاقش خسته ۰شدم قبلا اصلا نمیتونستم تحمل کنم اما الان برام عادی عادی شده گذاشتم تو حال واخلاق گندهش بمونم میخواهم ببینم خودش خورش تحمل میکنه

 37. همسرمن هم همیشه بجای صحبت کردن سریع قهر می کنه نه فقط با من حتی با پدرومادرش گاهی اوقات یکسال قهر می کرد با همکار با کابینت ساز خونه اش با همسایه با برادو خواهر با بچه اش با هر کسی که فکرشو بکنی قهر می کنه وشعارش هم اینه که بی محلی بدترین پاسخه
  دیگه حالم داره بهم می خوره
  جه تو مقصر باشی چه خودش از پاسخ دادن تفره میره وجلوی مردم خودشو مظلوم وسربزیر نشون میده اما وقتی رو دنده لج ولجبازی قرار می گیره خدا هم جلودارش نیست وخیلی هم از خودش متشکره
  واقعا منو بچه هام ار این رفتارش کلافه شدیم

 38. متاسفانه من هم همسرم مدام قهر میکنه , مثلا اینکه فکر میکنه همیشه مقصر تویی و همیشه قهر میکنه.
  من مطمئنم رفتاراش ریشه در کودکی داره. چون بچه که بوده مدام با قهر و گریه هرچی میخواسته به دست میاورده.
  کلا اوایل نبودن و ندیدنش اذیتم میکرد الان نه واقعا.
  همسر من البته بهتر بگم شوهر من دچار عقده های درونه و با کوچیک کردن تو میخواد خودشو بالا ببره.
  من دارم خودم تنهایی میرم روانکاو. ولی مسئله اینجاست مریض های واقعی با اعتماد به نفس زندگی میکنن و مارو مجبور به تراپی میکنن.
  امیدوارم هرکسی درگیر شوهر قهر قهرو هست به یک روشی از این وضعیت رها بشه.

   1. شوهر منم گاهی بی دلیل وبی دعوا فقط با ی مشاجره لفظی چن کلمه ای قهر میکنه تا سه چهار روز وقهرشم فقط سکوت و اخمو بودن هست
    من هم دوست ندارم قهر باشیم و اذیت میشم واقعا
    ولی بعضی وقتا هم خودمو با این فکر تسلی میدم که حالا اگه بجای قهر رفتار خشن تری مثه داد و فریاد وتوهین وحتی دست بزن داشت چی 🤷☺️

  1. دقیقا مریضا راحت میتمرگن ازار میدن ولی ماها بابد از دستشون قرص بخوریم ارامبخش بخوریم تا بتونیم تحملشون کنیم،،

  2. آخرالزمان نشده قوانین تخمی ما مردهارو پررو و وقیح کرده چون بهشون قدرت و بال و پرمیده این قوانین وهمه ضد زن هست

 39. شوهر منم مدام به بهانه های مختلف قهر میکنه، قهرمون گاهی تا یک ماه ،۴۰ روز طول میکشه. تو این مدت جای خوابش رو هم جدا میکنه و هیچ کلام یا کاری بهم نداره. واقعا خسته شدم از این قهرهای مدام و طولانی و بی حاصل. بجای اینکه بشینیم صحبت کنیم ، راه کلام رو قطع و فقط قهر میکنه و خودش رو از همه چیز راحت میکنه. چکار کنم قهرش طولانی نشه

  1. من شش ماهه ازدواج کردم از تو مراسم عقدمون شوهرم قهر کرد تا الان که به غلط کردن افتادم شوهرم از این شش ماه بیشتر اوقات با من قهر بوده اون هم بر سر مسیله بی اهمیت. هفته ای یک بار بی خود الکی دعوا راه میندازه تا قهر کنه و تهمت و توهین می کنه و هر بار خودم باید پیش قدم شدم آشتی هم نمی کنه .مجردا ازدواج نکنید

  2. دقیقا منم مشکل شما رو دارم تازه شوهر من غذاش هم جدا میکنه میخام طلاق بگیرم از طرفی بهش وابستگی دارم موندم چه خاکی تو سرم بریزم

  3. باسلام منم ده ساله ازدواج کردم همسرم همیشه پنج شنبه جمعه هاقهره خودبه خوداریم حرف میزنیم میگیم میخندیم یهوقهرمیکنه بی دلیل جالب اینه بااینکه من هیچ کاراشتباهی نکردم بازم من منت کشی میکنم تاحرف بزنه دیگه خسته شدم نمیدونم چجوری برخوردکنم که این عادت بدوکناربزاره

   1. درباره همسرتون با یک مشاور روانشناس بالینی مشورت کنید، ممکنه مربوط به شخصیت ایشون باشه

  4. دقیقا شوهر منم همینجوریه ۱۷ ساله ازدواج کردیم بیشتر وقتها قهر بوده بی دلیل واقعا دیگه نمیدونم چه راهی رو برم پشتوانه هم ندارم وگرنه میرفتم خونه ی بابام واقعا تحملم تموم شده دوتا هم بچه دارم

 40. شوهر من هر بار با یا دعوا قهر میکنه و میره خونه مادرش و منم هر بار میرم ازش دلجویی میکنم و برش میگردونم ولی دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم …

 41. من شوهرم امشب زنگ زده گفته کجایی گفتم توخونه اونم بیرون بوده گفتم توکجایی گفت توخیابون گفتم داداشم خوابه نمیتونم حرف بزنم اگرنزدیک خونه ای دروبرات بازکنم بعدپیامم داده من رفتم خونه خودمون داداشت یه موقع بدخواب نشه قهرکردورفت نمیدونم چرا وچکارکنم

 42. بنظرمن رفتارهایی مثه قهرکردن، ریشه درکودکی، والگوهای نادرست خانوادگی داره، ونشانه عدم پختگی عاطفی است، وخیلی بدوغیرقابل تحمله،زندگی روبه جهنم تبدیل میکنه،اینالیاقت آرامش درخانواده روندارند، وخداشفاشون بده، آمین، زندگیتوبکن، وسخت نگیر، یافاقداحساسند، یابی اخلاق،فقط ترمزند،

  1. دقیقا، کاملا درسته
   مخصوصا مردی ک ب بهونه ب اصطلاح اشتباهِ طرف مقابل سالها قهر میکنه و خیانت، ب زنهای مختلف مجال ورود میده، بعدش دوباره پیداش میشه انگار ک نه میاد نه ول میکنه،زندگی رو برای طرف جهنمی میکنه.
   واقعا اینجور افراد لیاقت نگاه کردنم ندارن و باید فراموش و کنار گذاشته بشن.
   البته رابطه ای ک سالها ب قهر و خیانت کشیده بشه خودش تموم شده هست…
   خدا شفاشون بده ب قول شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉