کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

بهترین مرکز
5/5 - (2 امتیاز)

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران به راستی کدام مراکز را شامل میشوند . بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران حتما و قطعا باید یک سری فاکتورهای مشخص را داشته باشند تا به این نام شناخته شوند . برای شناختن بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران نکاتی را میتوانید مدنظر قرار دهید که راحت تر شناسایی لازم را انجام دهید .

  • بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران باید نیرو به قدر کافی برای پاسخگویی به نیاز تمام مراجعه کنندگان داشته باشد . برای یک مرکز خوب اینکه مراجعانش به مدت طولانی در صف انتظار قرار بگیرند یک نقطه ضعف محسوب میشود .
  • بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران باید در منطقه مناسبی در شهر قرار گرفته باشد که از لحاظ دسترسی با تمام وسایل نقیله شخصی و عمومی در دسترس باشد .
  • بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران باید در انتخاب مشاوران خود بسیار سختگیرانه عمل کند و کنترل و نظارت دائمی بر کیفیت مشاوره ها داشته باشد .
مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران آویژه

بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران آویژه است و این موضوع امری است ثابت شدنی . ابن ادعا که بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران آویژه میباشد را میشود به این طریق ثابت کرد که این مرکز به قدری در بین افرادی که خود و مشکلاتشان را به این مرکز سپرده اند جا باز کرده است که در طول روز مراجعه کنندگان بسیاری با مشکلات فراوان در ارتباطات با این مرکز دیده می‌شوند . بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران آویژه است چون که در ابتدا قبل از همه چیز کیفیت خدمات ارائه شده به مراجعان برای گردانندگان آن مهم است نه صرفا بعد مالی . شاید هم برای نتیجه بخش بودن و سابقه خوب تیم مرکز میتوان به راحتی ادعا کرد که بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران آویژه است چون بسیار باز خورد های مثبتی از سوی هموطنان عزیزمان به سمت این مرکز روانه بوده و هست .


بیشتر بخوانید:مشاوره تلفنی ازدواج


بهترین مشاور ازدواج حضوری

بهتربن مشاوره ازدواج حضوری چه نوع مشاوره ای میتواند باشد ؟ این سوالی است که شاید خیلی از افرادی که قصد ازدواج دارند و نمیتوانند بدون مشاور انتخاب کنند که چه شخصی برای آنها مناسب تر است در ذهن خود دارند . برای اینکه بدانیم بهترین مشاوره ازدواج حضوری چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد که بتوان آن را به این عنوان خطاب کرد میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

  • قدرت و توانایی مشاور در این زمینه بسیار حائز اهمیت است .
  • دلسوزی و مهربانی مشاور البته اگر باعث نشود تعادل در مشاوره برهم بخورد باید چاشنی کار مشاور باشد .
  • رازداری نیز از جمله مهمترین فاکتورهایی است که باید در یک روانشناس وجود داشنه باشد .
  • هنر مشاوره دادن نیز از جمله مهارتهایی است که اگر نباشد حتی با وجود علم زیاد فرد مشاور گیرنده ممکن است در جمع بندی و برنامه ریزی عملی ناکام باشد .
  • تجربه نیز از لازمه های مشاوره دهنده است که هر چقدر از لحاظ تجربی نیز کامل درباره باشد میتواند بهتر و مثبت تر عمل کند .

مشاوره

بهترین مشاور ازدواج آنلاین

بهترین مشاور ازدواج آنلاین آن مشاوری است که بتواند نقص های عدم حضور فرد در فضای مجازی را برطرف کند . همان طور که واضح است قطعا زنانی که دو طرف پشت یک میز می نشینند و رو در رو با یکدیگر صحبت میکنند تاثیر زیادی از هم میگیرند . این تاثیر در مشاوره آنلاین به مراتب کمتر است و مشاوری که به قدری خوب و حرفه ای عمل کند که این اتفاق به چشم نباید قطعا میتواند به عنوان بهترین مشاور ازدواج آنلاین لقب بگیرد . ازدواج بسیار مقوله مهم و حساسی است و از آنجا که در فرهنگ ما شکست در زندگی زناشویی بسیار بزرگ شناخته میشود آیت حساست دو چندان میشود . برای همین حساسیت به مشاوران آنلاین توصیه میشود که حتما در مورد نحوه ارائه مشاوره به این طریق اطلاعات خود را به روز کنند و بالا ببرند تا کیفیت کارشان نیز بالا برود .

بهترین مشاور ازدواج غیر حضوری

بهترین مشاور ازدواج غیر حضوری مشاوری ایست که به قدری حاذق باشد که از پشت تلفن و یا فضای مجازی انتقال در بین مراجع و مشاور ( counselor ) را برقرار کند . انتقال در روانشناسی به این معنی است که یک ارتباط خوب و صمیمی بین مشاور و مراجعه سر بگیرد . این ارتباط خوب را معمولا مشاور باید به وجود بیاورد . این ارتباط به روند درمان بسیار کمک کننده میکند و باعث میشود اعتمادی که لازم است بین دو نفر به وجود بیاید راحت تر اتفاق بیفتد . این اعتماد باعث میشود که مراجع حرف ها و مشکلات خود را به راحتی و با اطمینان کامل بیان کند . بهترین مشاور ازدواج غیر حضوری باید ویژگی‌های دیگری هم داشته باشد که برای مثال میشود به این نکته اشاره کرد که مشاور در امر ازدواج به صورت تخصصی فعالیت کند که بتواند کیفیت بیشتری در خدمات خود به مراجعان داشته باشد .


بیشتر بخوانید:آیا ازدواج دائم دوام و امنیت بیشتری دارد ؟


مشاوره طلاق ( divorce counselling )

از بحث های مدنظر در مشاوره قبل از ازدواج این موضوع زیاد مطرح میشود که حتما طوری معیارهای مختلف خود را با طرف مقابل مقایسه کنید که تا میتوانید درصد به بن بست رسیدن ازدواج تان را به صفر نزدیک کنید . حالا در نظر بگیریم که به هر نحو زن و مرد در برهه ای از زندگی قرار گرفته اند که نمیتوانند یکدیگر را درک کنند یا بفهمند یا اینکه کنار هم خوشحال باشند . در مراتب بدتر ممکن است که دونفر از کنار هم بودن زجر بکشند و به فکر طلاق بیفتند .

دراین هنگام به خاطر حجمه منفی و هیجانات منفی که به سمت دو نفر روانه است افراد به همه عواقب طلاق (divorce ) فکر نکنند و نتوانند با هوشیاری کامل مسائل را بررسی کنند . برای مثال میتوان به تبعات روحی و روانی و حتی جنسی (sexual ) و جسمی اشاره کرد یا آنکه دو طرف به فرزندان خود در آن لحظه فکر نکنند و … . در این شرایط هیچ کس مانند یک روانشناس نمیتواند به زوجین برای بررسی و راهنمایی درست کمک بکند .

 ازدواج

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره خیانت ( betrayed counseling )

از جمله آسیب هایی که این روزها هیچ زوجی در هیچ جامعه ای از آن در امان نیست مقوله خیانت است . گاهی این اتفاق در شرایطی رخ میدهد که هیچکدام از زوجین توقع وقوع این اتفاق را ندارند . امروزه محافظت از زندگی زناشویی به قدری پیچیده شده است که حتی افرادی که هیچ مشکلی در زندگی خود ندارند یا اینکه در سابقه آنها هیچ مورد اخلاقی یافت نمیشود ناگهان خود را در ارتباط فرا زناشویی میبینند که مانند باتلاق آن ها را در برگرفته است .

از طرفی افرادی که متوجه میشوند به آنها خیانت شده است و یا به این موضوع شک کرده اند گاهی به معنای واقعی راهی جلوی پای خود برای رهایی از وضعیتشان نمی بیند . در این شرایط اگر افراد به یک روانشناس در خصوص مشاوره خیانت روی بیاورند میتوانند هم در زمینه پیشگیری از این آسیب موفق تر عمل کنند هم در صورتی که این اتفاق افتاده باشد بهترین تصمیم را برای آینده اتخاذ کنند .

در تهران

خودسازی بعد از طلاق

یک مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی به غیر از مشاوره ازدواج(marital counseling)راهنمایی کردن افراد در مورد شروع زندگی مشترک میتواند در زمینه و در راه ترمیم آسیب های وارد شده به افرادی که دوران بعد از طلاق را میگذرانند نیز کمک های شایانی بکنند . افراد بعد از طلاق هم دچار مشکلات و آسیب های کوتاه مدت در این زمینه مثل دوران سوگ اولیه ، واکنش‌های عصبی ، پرخاشگری و هم متحمل آسیب هایی در بلند مدت مانند افسردگی و سرخوردگی میشوند . پر این هنگام یک مشاور کار بلد میتواند حکم ناجی فرد شکست خورده را بازی کند .

فرد میتواند با کمک یک مشاور لکه های سیاهی که به واسطه طلاق بر زندگیش افتاده را پاک کند ، خودش را از نو بسازد و با از اول زندگیش را با امید بسازد . او میتواند با کمک مشاور نقاط ضعف خود که باعث شکست در زندگی زناشویی شده را رفع کند تا حتی دوباره بتواند تشکیل خانواده بدهد .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژهخدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی ازدواجبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :Marriage Counseling Iran: Family Counseling IR …

براي مشاوره در زمينه بهترین مرکز مشاوره ازدواج در تهران

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉