کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

دانستنی های شب اول ازدواج چیست؟

دانستنی های شب اول ازدواج چیست؟
3.5/5 - (203 امتیاز)

شب اول ازدواج چکار کنیم؟

اگر تازه عروس و داماد باشید حتما تا به حال درباره این که شب اول عروسی تان چگونه خواهد گذشت فکر کرده اید. و بدون شک هم تصورات مختلفی نسبت به شب اول ازدواج تان خواهید داشت. ما در این مقاله می خواهیم به طور کامل درباره ی تجربه شب اول ازدواج با شما صحبت کنیم. اگر شما هم نگران چگونه سپری شدن این شب هستید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

دستمال شب اول ازدواج چیست؟

شب اول زفاف و یا همان رسم شب اول ازدواج رسمی است که از زمان های بسیار قدیم در بین مردم مرسوم بوده است. امروزه این رسم تا حد زیادی منسوخ شده است و کمتر جایی به آن عمل می کنند. اصل رسم شب اول زفاف بدین صورت بوده است:

« در آخر شب روز عروسی، پدر عروس، تازه عروس و داماد را تا درب خانه شان همراهی می کند. دختر و پسر باید اولین رابطه جنسی شان را انجام دهند و سپس به نشانه باکره بودن دختر داماد باید یک دستمال آغشته شده به خون را به مادر زن خود نشان دهد و بدین صورت پاکدامن بودن عروس نشان داده می شود»

در نظر بسیاری از افراد این موضوع بسیار خجالت آور است و همانطور که گفتیم تا حد زیادی این رسم منسوخ شده است. اما متاسفانه هنوز به دلیل ناآگاهی بسیاری از افراد ترس شب اول زفاف باقی مانده است. برای مطالعه مقاله ملاک های انتخاب همسر مناسب کلیک کنید.

شب زفاف | آموزش های شب اول عروسی برای زوجین
آموزش شب زفاف

آیا شب اول ازدواج درد دارد؟

شاید بتوان گفت که این سوال، اولین سوالی است که در ذهن دختران شکل می گیرد. افسانه ای که از شب اول ازدواج برای آن ها ساخته شده است باعث شده این فکر را بکنند که قرار است شب اول ازدواج درد بسیار زیادی را متحمل شوند. اما واقعیت این است که در این باره بسیار غلو شده است و به عنوان دختر قرار نیست درد عجیبی را تجربه کنید.

بیایید به این موضوع کمی علمی تر نگاه کنیم:

پرده بکارت و خونریزی

پرده بکارت غشای بسیار نازکی است که در واژن دخترهایی که تا به حال رابطه جنسی نداشته اند وجود دارد. این غشا بسیار نازک می باشد و برای بسیاری از دخترها در اولین رابطه جنسی کاملشان پاره می شود و با پاره شدن آن داخل واژن کمی خونریزی می کند. تمامی فلسفه شب اول زفاف هم همین موضوع می باشد تا این خون مشاهده شود و معلوم شود دختر باکره بوده است.

همانطور که گفتیم پرده بکارت بسیار نازک است و با کوچک ترین فشاری از بین می رود بنابراین قرار نیست دختر درد زیادی را متحمل شود. اگر تا به حال از اطرافیان خود شنیده اید که رابطه جنسی شب اول ازدواج بسیار دردناک است بخاطر این است که درد علاوه بر منشا جسمی، منشا روانی نیز دارد و اگر واقعا از این درد بترسید درد زیادی را تجربه خواهید کرد. بنابراین هرچقدر نسبت به این موضوع آگاهی بیشتری داشته باشید بهتر با آن مواجه خواهید شد. مقاله عوامل ازدواج موفق از نظر روانشناسی را حتما مطالعه کنید.

توصیه های شب اول ازدواج
شب اول عروسی باید چه کارهایی کنیم؟

توصیه های شب اول ازدواج

آرامش داشته باشید

اولین چیزی که باید بدانید این است که قرار است شما در این شب لذت ببرید پس نباید چنان استرسی به خود وارد کنید که تمام فکرتان به سمت منفی متمایل شود. تصور بکنید که قرار است یکی از بهترین لذت های زندگی را با کسی که عاشقش هستید تجربه بکنید. با این تفکرات شما استرس را از خودتان دور می کنید و همین موضوع باعث می شود که درد کمتری را تجربه کنید.

معاشقه کنید

در شب اول عروسی هرگز معاشقه را فراموش نکنید. به هنگام معاشقه و تحریک شدن محیط واژن مرطوب می شود و همین موضوع رابطه جنسی را بسیار راحت تر می کند. قبل از اینکه دخول انجام شود سعی کنید حداقل نیم ساعت با یکدیگر معاشقه کنید تا هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روانی کاملا آماده برقراری رابطه شوید.

استفاده از ژل لوبریکانت

ژل لوبریکانت یک ژل کاملا استریل می باشد که در روابط زن و شوهر در شب اول ازدواج می تواند به شما کمک کند. این ژل یک روان کننده است و می تواند عمل دخول را برای خانم ها راحت تر کند. اگر استرس دارید و یا اینکه از درد آن می ترسید می توانید از این ژل استفاده کنید.

استفاده از لیدوکایین

لیدوکایین خاصیت بی حس کنندگی دارد. بنابراین وقتی از آن استفاده می کنید باید بدانید که اندام جنسی شما تقریبا بی حس می شود و در حقیقت لذت کامل یک رابطه جنسی را نخواهید چشید. استفاده از این ژل زیاد توصیه نمی شود ولی اگر اصرار دارید که همان شب اول عروسی با یکدیگر رابطه داشته باشید می توانید از این ژل برای کاهش درد استفاده کنید.

به طور کلی اگر با انجام این کارها مشاهده کردید که درد عجیبی را متحمل شده اید رابطه را ادامه ندهید و آن را به یک زمان دیگر موکول کنید. برای خواندن مقاله بهترین سن برای ازدواج لطفا کلیک کنید.

آموزش های شب اول ازدواج
شب اول عروسی

آموزش های شب اول ازدواج

رعایت کردن این نکات باعث می شود که رابطه بهتری داشته باشید.

بهداشت شخصی

حتما حتما قبل از اینکه بخواهید رابطه برقرار کنید بهداشت شخصی را رعایت کنید. شما در تمام طول روز درگیر مراسم بوده اید و ممکن است سر و وضع مناسبی نداشته باشید. مسواک بزنید، عطر بزنید و یا اگر امکانش هست دوش بگیرید. این کارها یکی از مهم ترین کارهای آمادگی برای شب اول ازدواج می باشد. علاوه بر این انجام دادن این موارد به شما اعتماد به نفس می دهد و باعث می شود رابطه بهتری داشته باشید.

خجالت نکشید

شخص مقابل شما شوهر قانونی شما است و قرار است که این اتفاق از این پس به یکی از بهترین زمان هایی که شما با یکدیگر هستید تبدیل شود. بنابراین نباید از یکدیگر خجالت بکشید. احساس خجالت همانند استرس یکی از مخرب های رابطه زناشویی است و از کیفیت رابطه شما می کاهد.

از قبل در این مورد صحبت کنید

قبل از اینکه این شب فرا برسد در مورد برخی از مسائل با همسر خود صحبت کنید. به طور مثال در مورد نقاط تحریک پذیر او بپرسید و یا اینکه نظرش را در مورد چگونه سپری شدن این شب بپرسید. برای خواندن مقاله ازدواج بدون عشق لطفا کلیک کنید.

دانستنی های شب اول ازدواج
اموزش رابطه شب اول ازدواج

دانستنی های شب اول ازدواج

شب اول ازدواج همه یک شکل نیست!

اگر با کس دیگری در مورد شب اول عروسی صحبت کرده اید توقع نداشته باشید تا برای شما هم اتفاق های یکسانی بیفتد. قرار نیست مراحل شب اول ازدواج شما نیز همانند آن ها باشد.

رابطه همراه با خون ریزی

آناتومی واژن خانم ها همه به یک صورت نیست و قرار نیست همه خون ریزی داشته باشند. ممکن است دخول نیز انجام شود و خونریزی صورت نگیرد. این بدین معنا نیست که زن شما باکره نیست. بنابراین نباید او را متهم به چیزی کنید.

عجله نکنید

همین که وارد خانه خودتان شدید قرار نیست شروع به انجام کاری بکنید. ابتدا استراحت کنید و به نکاتی که در بالا گفته شد توجه کنید و سپس اقدام به برقراری رابطه کنید.

اصراری بر این کار وجود ندارد!

طبیعی است که هم شما و هم همسرتان بسیار خسته باشید. برقراری رابطه شب اول ازدواج کاملا به شما دو نفر بستگی دارد. اگر واقعا آنقدر خسته بودید که تمایلی به برقراری رابطه نداشتید آن را به یک شب دیگر موکول کنید. مطمئن باشید که هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد! مهم این است که لذت ببرید نه اینکه حتما شب اول عروسی این اتفاق بیفتد. مقاله تست تفاهم قبل از ازدواج را حتما مطالعه کنید.

سوالات متداول

آیا شب اول ازدواج درد دارد؟

درد شب اول ازدواج بخاطر برقراری رابطه وجود دارد ولی قسمت عظیمی از این درد بخاطر استرس و ترس از آن است که اگر این موارد کنترل شوند احساس بسیار بهتری خواهید داشت.

آیا حتما باید در شب اول ازدواج رابطه زناشویی اتفاق بیفتد؟

خیر. این چنین بایدی وجود ندارد و این موضوع کاملا به شما و همسرتان بستگی دارد. اگر تمایلی ندارید آن را به یک شب دیگر موکول کنید.

برای کاهش درد چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

انجام معاشقه کامل و استفاده از ژل لوبریکانت و لیدوکایین برای کاهش درد موثر است.

خدمات مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

براي مشاوره در زمينه دانستنی های شب اول ازدواج چیست؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 433 نظر:

 1. سلام من دیروز عروسیم بود امشب انجامش دادیم خیلی خیلی کیف داد اصلا نتر سید فکرتون به راهی بزنید که اصلا دردش رو نفهمید به خدا دو باره امشب که انجام دادیم همین الان بعد از پیامم میخواهیم انجامش بدیم اصلا نترسید به خدا ۱۶ ساله شوهرم ۲۵ سالش هست

 2. من نمیترسم تازه خیلی منتظر اون شبم چون دیگ ادم ی همدم پیدا میکنه و مهم اینجاست ک من هنوز پریود نمیشم چ برسه ازدواج کنم

 3. واقعا ۱۴ سالتونه ازدواج کردید حاجی پشمام

  من هنوز تو کوچه اب نبات چوبی میندازم دهنم
  عروسک بازی میکنم
  همچنان درحال پفیلا خوردن کارتن میبینم
  تازه پول تو جیبیامو جمع میکنم اخر ماه عروسکیو که دوسش دارم بگیرم🤣🤣🤣🤣🤣
  ازدواج چیه بابا بچگیو عشقه
  تا یه زندگی به عهدت باشه کلی دردسر
  متاهل ها بهشون برنخوره🤣😂

 4. سلام من ۳۲ سالمه تقریبا نزدیک ۵ماهه عروسی کردم فقط شب اول گذاشتم نزدیکی کرد اینم خیلی زیاددردداشتم نمیتونستم تحملکنم دیگه نذاشتم چون میترسم الان این مدت نزدیکی نکردیم اونم دلش میخواد ولی میخوادمن راضی باشم میگه به زورنمیشه ولی خودم سختمه ناراحتم که چرانمیزارم این کاروبکنه استرس دارم تامیادنزدیشه یهومیخوادقلبم وایسه

 5. منم ۲۰ سالمه الان یکماهه عروسی کردم ولی هر کاری میکنیم مؤفق نشدیم متأسفانه
  ..خیلی خیلی ترس و استرس دارم خیلیم درد داره باید چکار کنم ژلی قرصی نداره که درد نداشته باشه لطفا راهنمایی کنید فوری فوری

 6. خانوما خودتون رو خراب نکنید اینکارا مال دختر فراری هایی مثل این خانومه

 7. ناموسن الکی نگین من میترسم یا خجالت میکشم همتون از خداتونه. که رابطه داشته باشین ول کنین بابا

 8. من 15سالمه و هنوز کودک درونم فعال مثلا بازی کردن گوشی بازی نگاه کردن برنامه کودکشما ها که ار 13 الا14 سالگی ازدواج میکنید چی گیرتون میاد اول خوب بچگی هاتون رو بکنید و در کنارش در یک رشته ای هم تخسس پیدا کنید بعد فکر ازدواج باشین

 9. سلام خب من از شب زفاف میترسم چون مامانم گفته درد خیلی زیادی را باید تامل کنید من باید چیکار کنم لطفاً کمک کنید 🥺😔🥺🥺🥺😔😔

  1. سلام من پسرم ولی خیلی استرس دارم که طرف مقابلم درد بکشه یه راه حل می‌خوام که اون کمتر درد احساس کنه ولی نمی‌دونم باید چکار کنم

  2. هیچ دردی مثل درد زایمان نیست گلم مامانت اونطوری گفته تو به خودت بیای

 10. ببخشید من ۱۶ سالمه و می ترسم که چون وقتی ۱۳ سالم بود دستم رو تا ته بردم توی واژن می ترسم پرده ام پاره شده باشه میشه راهنمایم کنید

 11. سلام
  من 19 سالمه و1 مابعد عروسیمه بادیدن حرفای بعضی هاتون ترسم بیشتر شود اما دیدن حرف بعضی هاتون استرسم و ترسم کم شود همونطوری که گفتین از این رابژه ما هم لذت میبریم نامزدمم خیلی مهربونه همیشه درکم میکونه میگه ازیتت نمیکونم شب اول مه که اصلن دخترا ممنون از کمک تون ❤☺️

 12. ببخشید من ۱۶ سالمه و می ترسم که چون وقتی ۱۳ سالم بود دستم رو تا ته بردم توی واژن می ترسم پرده ام پاره شده باشه میشه راهنمایم کنید

  1. اگ خون امدع بدون پردت پارع شدع اگ نیوندع دیگ دست نزن لطفا بد میشه واستا

  2. منم تجربه ای مشابه با شما رو داشتم…و فکر میکردم پرده. ام پاره شده باشه اما امروز بعد برقراری رابژه با همسرم برای اولین بار دیدم ک اشتباه فکر میکردم و پرده ام اسیبی. ندیده بود و خونریزی کردم

 13. سلام ۸ماه که ازدواج کردم شوهرم ازم رابطه جنسی میخاد نمیدونم چیکارکنم میترسم لطفن کمکم کنید

 14. سلام
  من ۱۸ سالم تازه نامزد کردم نامزدم یک سال از خودم بزرگ تره من ن ترس دارم ن استرس فقط مشکل اینجاست حوصله انجام ابن کار ندارم اصلا میلی به رابطه جنسی ندارم نمیدونم برای چی لطفا راهنمایی کنید باید چیکار کنم

  1. سلام من سکینه استم ۱۸ سالمه امشب شبی اول عروسیم است میترسم کمکم کن ترسم از درد است

 15. من 20سالمه 1ماه دیگه هم عروسیمه روم نمیشه ت چشای شوهرم نگاه کنم از الان
  بعد دختر 12سالشه نوشته ک من از این کارا خشم میاد

 16. سلام من ۱۷سالمه عقدم و حدودا‌‌‌ ۱ ماه دیگه عروسیمه من با این مقاله ترسم ریخت فقط یه مسئله وجود داره اینکه میترسم باکره نباشم نمیدونم چرا و کمی هم خجالت میکشم

 17. خوش ب حالت من 14بودم که نامزد بودم و شوهرم با من ب زور نزدیکی کرد

 18. سلام من کیمیا هستم ۱۷سالمه ۱۶روزع ک عروسی کردیم ولی یکی نکردیم هر روز خدا امتحان میکنیم ولی نمیشه هم من و هم شوهرم خیلی ناراحتیم ژلم خریدیم ولی نمیشه خیلی درد داره شوهرمم ازم سردتر میشه میگه ت عمدا نمیزاری بکنم لطفاً کمک کنید

  1. با به مرد همسن خودت ازدواج کن
   شوهرت خیلی از نظر هیکل از تو بزرگتره خاک تو سرت

  2. خانم کیمیا پرده شما مسدود است نیاز به یه جراحی کوچک توسط پزشک زنان دارد لطفاً به پزشک خوب مراجعه کنید به شوهرتان ام بیگن آروم باشد چیزی خاص نیست استرس نداشته باشید

 19. سلام
  من ۲۰ سالمه فردا عروسیم هست خیلی میترسم اما شوهرم بهم میگه نترس کاری میکنم که دردت نگیره ولی من بازم میترسم کمکم کنید لطفا

 20. سلام باید از کاندوم استفاده کنیم برای شب زفاف یا لازم نیست خون پرده بکارت اگه وارد بدن مرد بشه چی میشه

 21. خدایی من خیلی میترسیدم ولی این مطالب رو خوندم و پیام های همه ی عزیزان رو خوندم یکم راحت شدم من ۱۴ سالمه 🙂💥
  رابطه ی جنسی رو اونایی که تجربه کردن بگن لطفاً
  چجوری شروع کردین؟؟؟؟

  1. سلام
   خوش به حالتون من 19 سالمه بعد از 20 روز عروسیمه ترس تو دلم خونه کرده اما نامزدم میگه نترس

 22. من خیلی میترسم فقط همینو میتونم بگم
  من ۲۰ سالمه و تازه ۹ ماه ک نامزد کردم
  نامزدم اصرار میکنه ک دیگ وقتشه ولی من خیلی میترسم
  لطفا کمکم کنید

  1. ببین اصلا نترس،ببخشید که میگم اما باید خیلی تحریک بشی که درد برات مهم نباشه

 23. سلام من 15سالمه نامزدی کردم الان سه ماه نامزدم از رابطه جنسی نمیترسم تنها خجالت میکشم نامزدم خیلی شیطونه هی در موردش حرف میزنه ببین بچه ها اصن از نانزدتون خجالت نکشید در مورده شب عروسیتون حرف بزنید من خودم با نامزدم در موردش حرف میزنم ترسم رفته بخاطره همین ولی خجالت نرفته🤣🤣🤣🤣😹

  1. سلام من ستایش 19سالمه من نامزدم و تویی نامردی پردم پاره شده برای شب عروسیم کمک میخام

   1. سلام با یک بار نزدیکی پرده کامل پاره نمیشه اگه همسرت نزدیکی کرد دوباره خون خواهد آمد اما کاری نداشته باش تا با فشار زیاد نزدیکی کند

   2. من از این میترسم که پردم پاره باشه چون وقتی ۷ سال بودم انگشتمو گذاشتم…😣

    1. سلام من ستایشم ۱۵ سالمه وقتی من هم کلاس سوم چهارم بودم رابطه داشتم واول مهر هم یک رابطه داشتم البته از پشت اما واژن انگشتم میره توش میگم نکنه یه وقت پرده نداشته باشم البته مجردم

  2. هفت پیش ازدواج کردم ولی هنوز رابطه جنسی برقرار نکردیم ، چون خانمم همیشه میترسه و استرس داره وقتی بهش نزدیک میشم میگه خیلی بزرگ است درد دارم پاهاش میلرزه، بخدا حیران ماندیم چکار کنم بعضی اوقات آنقدر ناراحت و عصبی میشم که میگم باید جدا بشیم از هم چون واقعا خسته شدیم ، اصلا لذتی نبردم . برام گفت پس به من یک قرص بیهوشی بیار فقط برای بار اول تا نفهمم دردش را . یک سری قرص ها را چک کردم و بعدا دارو خانه رفتم ولی ندادن گفتن بدون نخسه داکتر نمیدیم . لطفا کمکم کنید و زندگی مارا نجات دهید .

 24. سلام یه سوال داشتم رابطه جنسی مثلا زود تر نمیشه شکل بگیره مثلا تو عقد راهنمایی کنید لطفا

  1. نشنیدم که کسی که عقدن اینکارو انجام بدن ولی اگه خانواده مشکل نداره میشه

 25. سلام من از شب اول عروسی خیلی میترسم
  چون پرده بکارتم خیلی وقته پاره شده عروسیم هم نزدیکه وای خدا چیکار کنم نامزادمم مدام از شب اول عروسی حرف میزنه
  لطفا همکاری کنید

  1. میتونی جوری تنظیم کنی که لکه بینی داشته باشی وقتی زد بخاط عادتت کمی خونی میشه و در کل میتونی بگی خون نیومد یا که ترمیم کنی خیلی راه هست منکه رابطه را قبل شب عروسی بر قرار کردم خونی نیومد ولی میدونستم بعضی خون نمیاد مشکلی هم نداشتم ولی فردا ظهر گفت پردما زدی و الان چند قطره خون امد این حرفش خیلی ناراحتم کرد چون بغیر نداشتن من را احمق هم فرض کرد نداشتنش واسم مهم نبود ولی اینکه منا احمق فرض کرد و دروغ گفت خیلی درد کشیدم هنوز هم بهش نگفتم که امکانش هست خون نیاد ولی امکانش نیست ۲۴ساعت بهد خون بیاد تازه الان بعد ۶سال به من تهمت هرزگی هم میزنه ولی من هنوز هیچ نگفتم شب عروسی هم از رگ خودم. خون گرفتم ریختم رو پارچه که یعنی دختر بوده عابروش نره سعی کن هر کاری میکنی کاری نکنی که متوجه بشه و فکر کنه خر فرضش کردی

   1. آبرو رفتن به باکره بودن یا نبودن نیست تموم کنین این حرفای چرت و پرتو

    1. اتفاقا هست زنی ک از قبل کسی تو زندگیش باشه تو زندگیش با شوهرش ب مشکل بر میخوره اصلا چ دلیلی داره قبلش رابطه داشته باشه؟

   2. تو ماهی و خیلی با غیرت، مطمعن باش همسرت بخاطر داشتنت بعد ۲۴ساعت این حرفو زد چه اشکال داره اصلا الان میبینی آدم با یه زن مطلقه ازدواج می‌کنه فقط مهم اینه عاشق واقعی باشی

  2. حس خوبی دارع و من با همسرم انجامش دادیم
   حس خوبیه
   ولی این شبو رمانتیک بگذرونید

    1. منم ۱ماهه عروسی کردم ولی از دردمیترسم واینکه فشار اورده ونمیتونیم نمیره تو وپاهامم‌نخاسته جلوشومیگیره

  3. اولا نباید اینکار را میکردی و اون موقع نباید میگزاشتی پردت زده شه و عفتت رو رعایت می کردی. ولی حالا می تونی بری ترمیمش کنی با عمل یا بگی برا بعضی ها خون نمیاد(واقعا هم برا بعضی ها نمی یاد) و اونم که دکتر نیست بفهمه تو قبلا….
   ولی هر فرضش نکن و یک کاری نکن بفهمه.
   به همه پیشنهاد می کنم به غیر از همین با کسی دیگه ای رابطه نداشته باشید.‌‌.

 26. من ی رفیق دارم روز ی روز قبل عروسیش ریلکس اومده بود مدرسه 🤣🤣🤣🤣 ما داشتیم استرس میگرفتییییم

 27. همه دخترا باید ازدواج کند بلخره به اون شب اول میرسید چه بخاین چه نخاین و اون روز خدا به دادتون برسه🤏

  1. براچی ؟
   ما خودمون هم قراره لذت ببریم .
   مخصوصا اگه کسی باشه که دوستش داشته باشیم صد در صد برقراری رابطه لذت بخش خواهد بود برا هر دو طرف
   البته بستگی به طرف مقابل هم داره که درک کنه شرایط رو و درست عمل کنه
   نامزد من که خیلی مهربونه می دونم که نمیزاره اذیت شم

 28. واقعاً عالی بود
  ولی قبل اینکه دانستنی های شمارو بخونم توی ذهنم همه اینا بود ینی اشتباه فک نمیکردم
  من ۱۸سالمه

  مرسی ازتون ♥️🤤🦂❤️

  1. من 15سالمه نامزدی. کردم از رابطه جنسی خیلی میترسم نامزدم هی در موردش باهام حرف میزنه ولی ترس من زیاد میشه اون بهم میگه نترس نمیزارم دردت بیاد من ولی خیلی استرس دارم بخدا دارم دیونه میشم

 29. سلام من 15 سالمه و با یکی توی 13 سالگی اشنا شدم اسمش حامد بود به من میگفت اول بیا ببینمت بعد میام خواستگاریت یعنی اول حرف بزنیم بعد میام خواستگاریت من نمیدونستم چیکار کنم میترسم از کسی کمک بگیرم اون منو تعدید کرد که اگر نرم میاد به خانوادهم میگه الان از شما کمک میخواهم یه چیزی بگید که حالمو خوب کن

  1. نگا آبجی پسرا همین جور میگن هی بعد رفتی عکس میگرین میکشوننت هی آتو ازت میگیرن و میری هی میگن به خوانوادت میگین برو بگو بابا یا مامان من اشتباه کردم با یکی دوست شدم ببخشید

   1. سلام، اصلا نرو ،بنظر بنده به مامانت بگو و رابطه رو با پسره تموم کن

    1. اره دقیقا راست میگه به بزرگترت بگو از نترس نزار نقطه ظعفت رو بفهمه من خودم یه پسره میخواست بهم دست بزنه ولی تکواندو میرفتم نذاشتم و بهم گفت اگه نیای میرم به همه میگم که با من بودی منم گفتم برو دختر عمم و دوستم شهادتمن و مارو دیدن پشت ماشین و بعدشم میرم ازت شکایت میکنم و میندازمت هلف دونی اب خونک بخوری بهش گفتم شلاغ هم داره از اون روز به بعد اصلا ندیدمش هواست باشه تهدیدت هم کرد حتی اگه ترسیدی اصلا نشون نده نقطه ضعفتو بگیره بر علیهت استفاده میکنه مواظب باش

   1. راست میگه اون هیچ قلطی نمیتونه بکنه
    ی پسر همین تهدید رو به من کرد
    من محل نزاشتم
    تا 1هفته زنگ میزد دوباره خبری ازش نشده
    اینا جرات ندارن چنین قلطی بکنن
    مگه خودشون خانواده ندارن
    اگه همچنین کاری رو انجام بدن خودشون توی دردسر میوفتن
    خوشگلم اصلا ناراحت نباش مهم نیست

   2. راست میگه اون هیچ قلطی نمیتونه بکنه
    ی پسر همین تهدید رو به من کرد
    من محل نزاشتم
    تا 1هفته زنگ میزد دوباره خبری ازش نشده
    اینا جرات ندارن چنین قلطی بکنن
    مگه خودشون خانواده ندارن
    اگه همچنین کاری رو انجام بدن خودشون توی دردسر میوفتن
    خوشگلم اصلا ناراحت نباش مهم نیست

  2. سلام اصلا نرو که ببینتت اینجور پسرا فقط دنبال بدبختی دخترا میگردن کسی که واقعا عاشقت باشه خودش میاد خواستگاریت نیازی نیست اگه واقعا عاشق باشه هیچ وقت تهدیدت نمیکنه از من می‌شنوی دیگه با کسی که میدونی تهدیدت می‌کنه دوست نباش وقتی دلت بشکنه درست نمیشه ابروتو برای ی پسر نبر

  3. اگه بنا ب حرف زدن باشه با خانوادش میان برای آشنایی شما هم میتونین خلوت کنین حرفاتونو بزنین
   ولی اگر که میگه:
   بیا بریم کافه حرف بزنیم
   بیا بریم فلان پارک
   بیا بریم خونه کسی نبینه زشته
   اینا همش الکیه درسته نمیترسین
   البته میگین نمیترسیم از روی حوس و یه عشق و عاشقی ضعیف ذهنی ک داخل سرتون بوجود میاد
   ولی وقتی فهمیدی چ کاری کردیه اون ترسه میاد سراغت
   بعد آبروی خودت برات مهم نیست یکم ب آبروی خانواده فکر کنین
   (بازم البته اگه خانواده براتون مهم باشه)=:)

  4. سلام گلم نرو حتی تهدید کنه خودش هم توی دردسر میوفته اون برای اینکه ببینت هیچ موقع تورو توی از موقعیت قرار نمیده اکه واقعاً دوست داشته باشه پس نرو الکی جون تو توی خطر ننداز

  5. هیچ قلطی نمیتونه بکنه با تهدید گولشو نخور خلاصه کردم من خودم پسرم و پسرا الکی دخترهارو تهدید میکنن

  6. تهدیداش‌ همش توو خالیه
   من خودم پسرم میدونم که میگم
   بگو هرکار میخوای بکن
   جرات نداره به خونوادت‌ بگه اینو مطمن باش

  7. خواهش میکنم نرو. به فنا میری، من تهدید بد تر از اینو تجربه کردم ولی تهدید از اسمشم پیداست فقط برای ترسوندنه
   اگه بگی نمی‌ترسم بیا بگو و محکم باشی مطمئن باش نمیره بگه من با دخترتون بودم چون حسابشو میرسن اگه بگه

  8. تهدید از لحاظ قانونی خودش جرم محسوب میشه زندان و شلاق داره.نرو دیدنش.اگه یه پسر یه دخترو بخوادبه دختر میگه به خونوات اطلاع بده خونوادش با خونوادت حرف میزنه میاد خواستگاریت.میخاد ازت آتو بگیره

  9. نگاه
   من هم یکبار این اتفاق برام افتاده و اون گفت به مامان و بابات می گم.
   منم گفتم اگه بگی منم میگم و هیچ کاری نمی تونی بکنی و بلاکش کردم.
   این ها تحدیدای تو خالی
   اگه بگه خودشم تو دردسر میفته . ولش کن
   اگه بری ممکنه ازت اتو بگیره یا اذیتت کنه یا بهت ت.ج.ا.و.ز.کنه نرو
   اون اگه دوست داره باید خودش بیاد.
   تو هم بهش بگو اگه می خواهی با خانواده بیان.

  10. چرت و پرت میگه هیچ غلطی نمیتونه بکنه فقط ادعا میکنه بترسی اصلا نرو پیشش کسی که بخادت میاد حواستگاریت اینا همش حرفه

  11. اره من با یکی تو چت آشنا شدم اونم به اسراردوستم بعد ۲روزه کات کردم باهاش بعد ۴ سال پیدام کرد کلی مشکل درست کرد برام ولی یه شب که حالمو بدکرده بود به مامانم گفتم اومد جواب پسررو داد دیگه کاری باهام نداره مامانم خیلی عصبیه جرعت ندارم چیزی بگم ولی منو بخشیدوازاون روز به روم نیاورد

  12. سلام من ۲۸سالمه ۲ساله رفتم خونم ولی پرده بکارتم نرفته نمیتونم میترسم توروخدا کمکم کنید چیکار کنم

 30. روز اولی که رابطه جنسی قراره بشه کسی از خانواده هم باید باشه ؟

 31. من شب اول عروسیم‌ ترس نداشتم‌ فقط میگفتم پرده بکارت پاره بشه درد داره اما اصلا درد نداشت میگزره روز ها ولی شب عروسیم بهترین شب زندگیم بود ولی بازم میگم نترسید بخدا خیلی میترسیدم این هارو که خواندم دیگه نترسیدم منم 18سالم است 16سالم بود شوهرم آمد خواستگاری تو 17سالی ازدواج کرده حالا 8ماه که باردارم ولی ممنونم با حرف هاتون کاری کردید نترسم

  1. من یه هفته ست ک ازدواج کردم از رابطه و دردش وحشت دارم خیلییی…توروخدا راهنماییم کنید .خیلی نیاز دارم واقعا🙏

   1. خواهر من نترس آخه چرا ترس؟
    خب همسرته نمی خواد که بکشتت.
    بهش بگو آروم انجام بده. خب اونم نمی‌خواهد اذیت شب.
    اگه هم رو دوست داشته باشین درد ندارن. اول باید پیش نوازی کنید تا درد نداشته باشه.
    اگه اینطوری باشه الان همه زن ها باید بهترین و درد بکشن. نگران نباش و برو و رابطه را برقرار کن.
    به همسرتم بگو آروم انجام بده.

  2. دمت گرم راسته میگه بچه ها اصلن نترسید ولی من خودم از شما بیشتر میترسم😂😂

 32. خیلی خوب بود اخه شوهرم کاری کرد که اصلا درد رو حس نکردم و اصلا دیگه نمیترسم فقط یکم خجالت میکشم ولی با این حال هم خودم و هم شوهرم عاشق این کارا شدیم و همین طوری رابطه عاشقانه که قبل از اینکه رابطه جنسی رو شروع کنیم عالیه*

  1. من ۱۲ سالم هست و تازه ازدواج کردم و نامزدم هی اسرار به رابطه می‌کنه منم خیلی میترسم
   مترسک درد داشته باشه
   چه کار کنم؟

 33. به نظرم رابطه جنسی خیلی خوبه و من الان خواستگار دارن و مطمعنم باهاش ازدواج میکنم و کنجکاوم زود تر شب عروسیم برسه تا بتونم این حس خوب و تحربه کنم🥰😜

 34. وای من میترسیدم ولی خیلی حال میده اصن دیونش شدم خیلی حال میده ی درد شیرینی داره الان با کمال میل خودم میدم البته کار بلدی همسرمم تاثیر داش ولی پیشنهاد میدم اون چیزایی ک دوس دارین رو ب همسرتون بگین اگه با ی آدم حسابی ازدواج کرده باشین ب بهترین نحو ب حرفتون گوش میده

  1. من عقدم و شوهرم میخواد زود و قبل از عروسی انجامش بدیم ولی من خجالت میکشم شما گفتید باید بزرگتر ها موافق باشند ولی من روی گفتن به بزرگتر ها هم ندارم والی چیکار کنم ؟

  2. درسته من که نه نامزدم نه هم تجربه کردم ولی اینو میدونم که اگه دو طرف هم دیگه رو دوست داشته باشید دردش براتون مهم نیست و با هیجان این کار رو انجام میدید

 35. من عاشق یکی شدم ازم بزرگ تره ولی اشمال نداره من 14سالمه ولی نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه ولی هر وقت میبینمش بد جور نگام میکنه

  1. شما 14 ساله هستید دقت کنید و خیلی مواظب خودتون باشید الان باید به فکر مسائل مهم تری باشید تا خانم شایسته ای شوید و با فرد خوبی ازدواج کنید

  2. گول نخور دختر
   به اینا میگن آدمای خاکستری
   با احساس دیگران بازی میکنن
   اینقد نگاه میکنه که تو بهش حس پیدا کنی و درگیر بشی . بعدش هم هیچ وقت نمیاد بهت بگه . چون اصلا دوست نداره
   فقط لذت میبره که تو رو درگیره خودش بکنه
   بعدشم تو با این سن کم دنبال درس باش
   ول کن الان زوده
   من تجربه ی خودمو بهت گفتم
   من لطمه خوردم نمیخوام تو خم بخوری

  3. منم ۱۵سالمه خواستگار داشتم بابام نداد همین ۱ماه پیش مهم نیس شاید از اون بهتر در انتظارمه🍃❤🙂

   1. یه سوال دارم شما چرا تو این سن کم ازدواج میکنید.. من خودم 14 سالمه شاید مسخره باشه ولی هنوز از عادتای بچه گونم دست نکشیدم مثلا بازی با گوشی و کارتن نگا میکنم اصلا هم برام مهم نیست بقیه چی میگن که 14 سالشه ولی هنوز بچس
    شما الان باید به فکر درس و خوشگذرونیتون باشین
    چرا کاری میکنید که بعد حسرت بخرید که کاش بچگی میکردم
    البته ببخشید اگه ناخواسته ناراحتتون کردم یا حرف بدی زدم

  4. واقعا عالی بود
   آخه من نمیدونم چرا دخترا تو این دوره زمانه زود عاشق میشن و ازدواج میکنن

 36. من خیلی میترسم ولی نامزدم میگه کاری میکنم اصلا درد نداشته باشی خییییلی هم خجالت میکشم و هنوز هیچی نشده استرس دارم

  1. وای نگوووو من که بهش فک میکنم تمام بدنم میلرزه عروسیمم نزدیکه هی استرسم بیشتر میشه🥲🥺

    1. بله راست میگن این یه لذت دوطرفه هست ماهم تازه ازدواج کردیم اونقدلذت داشت توشب اول سه بارنزدیکی کردیم

 37. سلام خوبی من خیلی میترسم این حرفا همیشه دروغ همه فامیلام میگن درد زیادی را باید تحمل کردم

    1. هیچ نترس اول یه مقدار باهم بازی کنید تا عشق وعلاقه به ان کار راپیدا کنید وبع خودتان تمایل پیدا میکنی و ارام ارام رابطه را انجام دهید پیوندتان مبارک

  1. من که خودم ۱۱سالمه نمیدونم اما همچیو راجب رابطه جنسی میدونم ولی از این میترسم که اگه چیز کنم خون نیاد اون موقع زایع میشم با اینکه رابطه ایم نداشتم ولی کلا

     1. دیوانه تو عربا رو ندیدی تا حالا چه هیکلی دارن تو اون سن واسشون عادیه

    1. اومای گاد تازه یازده سالشه اومده از رابطه حرف میزنه بابا برو درس اول رو تمرین کن این حرفا به بچه نیومده

     1. سلام من ۱۶سالمه عقد کردم وای سکس شب عقدم خیلی حال داد و پرده بکارتم رو زد این حرفا الکیه شب عروسی بزنید و ای حرفا

   1. منم ۱۴سالم داره میشه از بابا م سوال کردم بهم توزیح داد و وقتی از شب عروسی و اینا پرسیدم بازم توزین داد
    منم محظ احتیات اومدن دیدم
    کسانی هم که میگن بچه ای و اینا
    خارجی ها از ۹سالگی برای دخترا تو مدرسه توزیح میدن کسانی که مثل من راجع رابطه واینچیزا میدونستن و میخوان به خانواده شون بگن که شک نکنن من نزدیک ۲هفته با خودم کلنجار رفتم که اگه بگم دعوام نکنن
    ولی خیلی نورمال بابام بهم گفت
    از نظر من بزارید کسی خونه نباشه و پدر پسری حرف بزنین دخترا هم ببینن به مامانشون راحتیم یا باباشون

 38. سلام ممنون من یک هفته دیگه عروسی این نکاتی که گفتید حتما استفاده میکنم ولی ببینم درد میکشه رابطه تمام میکنم واسع یع شب دیگه

 39. من قرار با پسر عموم ازدواج کنم عروسیمون عقب انداختم چون میترسم از شب اول

 40. بچه ترس نداره والا منو شوهرم عاشق هم بودیم و تنها آرزومون بهم رسیدن بود همه میگفتن شب اول درد داره اما من مطمئن بودم عشقم اذیتم نمیکنه شب اول هم به محض که رفتیم تو اتاق بجون هم افتادیم و خیلی هم لذت بردم درد هم احساس نکردم

  1. اره دقیقا اگه شوهرتون دوستتون داشته باشع نمیزاره درد بکشید نترسید

 41. سلام
  به نظر من هیچ ترسی نداره با اینکع تجربشو نداشم
  و اینکه
  فقط لذت ببرید
  ♥💋

   1. یک سعال دارم شب اول عقد شوهرت باهات چه کار های انجام میده
    من هستم

 42. سلاام وایی من انقد خوشم میاد این کارو کنم
  تاحالا تجربه نکردم
  ولی میدونم خیلی لذت داره بهضیا میگن میترسیم
  عزیرم ببین
  ترسی نداره اگ درد نباشه که
  اصلا لذتی نداره
  اصلا نگران نباشید ابجی جونیام من با اینکه ۱۷سالمه ن ترسی دارم ن خجالتی اگ واقعا طرف مقابلتو بخوای ن درد تاثیری دارع ن خجالت
  اگ دوسش نداشته باشی هیچ فایده ای نداره
  فقط وقتی ازدواج مردی از اون شب به خوبی لذت ببرین
  واون شبو یه شب به یاد موندنی کنید هم برا خودتون هم برا همسرتون 😜😘💋♥

  1. انشااا قسمت بشه انجامش بدی با شوهرت که حلالت باشه نه یک آدم عوضی ازت سو استفاده کنه

  2. من نمیدانم شب اول را چه جوری شروع کنم آخه خیلی خجالت می کشم.
   ولی خیلی هم دوست دارم😁😈

 43. سلاام وایی من انقد خوشم میاد این کارو کنم
  تاحالا تجربه نکردم
  ولی میدونم خیلی لذت داره بهضیا میگن میترسیم
  عزیرم ببین
  ترسی نداره اگ درد نباشه که
  اصلا لذتی نداره
  اصلا نگران نباشید ابجی جونیام من با اینکه ۱۷سالمه ن ترسی دارم ن خجالتی اگ واقعا طرف مقابلتو بخوای ن درد تاثیری دارع ن خجالت
  اگ دوسش نداشته باشی هیچ فایده ای نداره
  فقط وقتی ازدواج مردی از اون شب به خوبی لذت ببرین
  واون شبو یه شب به یاد موندنی کنید هم برا خودتون هم برا همسرتون 😜😘💋♥

 44. سلام با اینکه مجردم بفکر ازدواج هم هستم خیلی ترس شدیدی بابت شب زفاف داشتم ولی با مطالعه این مقاله از ترسم کاسته شد.

 45. منم میترسیدم الان یکم ترسم ریخت من عقدم یه مدت دیگه عروسیمه همسرم میگه ازدواج کردیم هرشبی اماده شدی بعدانجام میدیم میگه کمکتم میکنم دردت نگیره ترست بریزه ماچهارسال عاشق هم بودیم بهم رسیدیم انشالله همه عاشقابهم برسن😍😍

  1. انشاالله همه ی عاشقا بهم برسن من و رلم ۶ساله یا همیم دعا کنید بهم دیگه برسیم

 46. سلام
  منم از ازداوج خیلی میترستم واسه همینم دو تا پسرخالمو که اومدن خاستگاری رد کردم.خداییش مادرم انقدر اصرار کرد چه روزهایی که فقط گریه کردم ولی اخرش من سر حرفم موندم الانم هر خاستگاری میاد ردش می کنم مامانم میگه چرا اینکارو می کنم😅من از ازدواج متنفرم!

 47. زن شب اول ترس داره این دیگ مرد باید از قبل برای کاهش استرس خانومش مطالعه کامل کرده باشع مثلا اول با خانومش با محبت صحبت کنه بعد نوازشش کنه. اونو ارومش کنه. و به زن اطمینان بده که اذیت نمیشع. و از این جور کارا . متاسفانه بعضی مردها اصلا شعور شخصیت ندارن و مث حیوان برخورد میکنن ولی بعضیا واقعا عالی هستن.

  1. حتما با همسر تان صحبت کنید درباره نگرانی های مختلف و با هم همفکری کنید

  2. خوش بحال شماها من مردهستم ۲۵سالمه واصلن دیگه فکری بع ازدواج ندارم فقط بع فکر اوضاع وبدبختی

 48. نباید می‌گفتید که با هر ضربه کوچیکی پاره میشه خیلی ها الان فکر میکنن حتی اگر بیوفتن بهش ضربه خورده و پاره شده ینی دیگه باکره نیست,درسته ترس نداره اصلا استرس نداشته باشید،فکر می‌کنید سخته،لطفا این کار رو همون شب اول انجام بدید،چون واقعا عیب داره،درک نمیکنن اونا ،ممکنه فکر کنم ضعف داری و نمیگم حرف کسی گوش بده خودتون بگیرید چی میگم

 49. سلام
  خوب بودش مرسی
  من اصلا نمیترسم حتی درد هم داشته باشه ما چیزای زیادی رو تحمل کردیم اینکه لذت ببریم که چیزی نیست من نه میترسم نه خجالت میکشم😊
  ممنون از توضیحاتتون

 50. من خجالت نمی کشم و خیلی خوشم میاد 😅

  فقط از لحظه پاره شدن پرده بکارت می ترسم 🤫😖😣

  🛀🛌👫🫂🤸‍♀️💏👥🏊‍♂️🏊‍♀️
  🚣‍♀️🚣
  این منم 😂🖕

 51. من که پدر مادرم اجازه نمیده مادرم میگه اگه من رفتم تو قصر زندگی کردم توم ازدواج کن من هم که خیلی میترسم خداروشک میکنم که ازدواج نمیکنم ولی یه پسر هست از من خوشش میاد منم البته ازش خوشم میاد ولی ازدواج نمیکنم خب هیچ کس ازدواج نکنه این خانومه نمیدونم کیه همش دوروغ میگه لذت بخشه اتفاقنم خیلی درد داره

  1. ای بابا ما این همه سختی، تحریم، گرام فروشی را تحمل کردیم شما این یک شب را تحمل نمی کنید پس جرا تو خیابون ها این همه سرو صدا راه می انازید

  2. ای بابا ما این همه سختی، تحریم، گرام فروشی را تحمل کردیم شما این یک شب را تحمل نمی کنید پس جرا تو خیابون ها این همه سرو صدا راه می اندازید

  3. ای بابا ما این همه سختی، تحریم، گرام فروشی را تحمل کردیم شما این یک شب را تحمل نمی کنید پس جرا تو خیابون ها این همه سرو صدا راه می اندازید

 52. سلام
  من هرگز اجازه ی چنین کاری را نمیدم
  الان ۱۶ سالمه ولی اگه هر کی می خواد باشه من اجازه نمی دم
  من تعجب می کنم خداوند رابطه جنسی را حرام کرده پس چه طور ؟
  اما عمرن بکنم

   1. سلام میش بهم راهنمایی بکنید ک چطور برخورد کنم چون من خیلی خجالت میکشم

  1. شما چی میگی واسه خودت حروم حلال میکنی رابطه جنسی حلاله به شرط اینکه محرم باشند

  2. عزیزم تو توی سنی هستی ک خیلی جا داری ک چیزای بیشتر یاد بگیری مطمعن باش توی همین چند سال اخیر نظرت عوض خواهد شد

   1. وای بخدا من خیلی میترسم از این کارم خیلی خوشم بیاد انجام بدم ببینم چجوری

  3. سلام کی گفته حرام حرام نیست رابطی جنسی، نصفی از دینه من 15 سالمه با پسر عموم عقد کردم دو ماه دیگه عرسیمه ن می ترسم ن خجالت میکشم چون. الا چهار ماه ک عقد کردیم

  4. خانم‌ حرام نیست رابطه با نامحرم حرامه که گناه زنا هست
   خود خدا تو قرآن گفته با همسرانتان نزديکي کنید
   پس بچه چجور درست میشه
   با رابطه جنسی
   رابطه جنسی با همسر که محرم هست حلاله و هیچ اشکالی نداره

  5. چیی میگی الکی بس کن بابا حروم حلال میکنی الکی
   چجوریه پس امامامون با فوت حامله میکردن همو😂😐

  6. سلام برقراری هرگونه ارتباط با نامحرم حرام هست و ارتباط جنسی با نامحرم ک صد البته حرام و در مقابلش ارتباط محبت آمیز و ارتباط جنسی با همسر عقدی هم ثواب داره
   همان طور ک کار بد گناه میرسه کار خوب ثواب میرسه.

  1. واییی نگم برات من شب عروسیم بخدا انقد حالم بد بود کارم کشید بیمارستان

 53. من دیشب عروسیم گذشت ولی اجازه این کار ندادم چون خیلی میترسم
  وایییی

  1. دمت گرم من اگه یک روزی بخوام ازدواج کنم و شب اول عروسیم باشه یا هر زمان دیگری هرگز اجازه ی چنین کاری را نمی دم

   1. اون پسری که تو این اوضاع اقتصادی زن میگیره شاید عاشق چشم و ابروتون باشه ولی قطعا نیازش رو باید برآورده کنین👌

   2. مال من سری اول انگشت ک کرد خون اومد نمیدونم پرده بود یا نه
    سری دومم بعداز یک هفته ک کرد بازم خون اومد باز پرده بود یا نه

   3. ای جان منم خیلی خیلی خوشم اومد اگرم پاره بشه ولی نوازش دست شوهرت رو هر جات هم بخوره لذت داره من که مجردم یهو دلم خواست ولی نامزد دارم عروسی مون هم خیلی عقبه از الانشم باهاش صحبت میکنم که شب اول عروسی خلوتانه چه باید کرد به من کع خیلی خوش میگذره با لباس خواب نازک دراتاق خواب روی تخت و همینطور در اغوش گرم شوهر اونم شب اول که هیچ اشنایی باهاش نداریم عالیه بنظرم

 54. اصلا نترسین بچها اگه طرف عاشقتان باشه خب دردی نداره که🙂 خدا باهاتون هست 👆 اون کاباره دیگه از چی میترسین؟ بیاین دعا کنیم تموم عاشقا بهم برسن ایشالا 🤲🤲چون دل منم شکسته ازهمه آدما💔💔😔😔

  1. من که ازدواج کردم هسرم میگه هیچ ترسی وجود نداره من که استرسی نداشتم خیلی خوشحال بود 😃

   1. اونای که میگن میترسن چرت میگن اوناازخداشونه فقط لحظه شماری میکنن تااون لحظه زودتربرسه

    1. سلام من ۴ماهه عروسی کردم شب اول نزدیکی کردیم خیلیییی زیاد درد داشتم سوزش داشتم بعدتاآخرنذاشتم بکنه توخیلیم خونریزی داشتم ولی دیگه نذاشتم دستم بزنه .اونم میگه هرموقع خودت راضی بودی دستت میزنم دلم میخوادبکنه تمومشه ولی ازدردش میترسم .کمکم کنیدتاترس نداشته باشم خیلی ناراحتم

  2. بخدا منم دوساله عاشقشم بهش گفتم ولی اون دوسم نداره برام دعا کنید

   1. من و شوهرم ۶سال همدیگرو می‌خواستیم بدون اینکه کسی بدونه خیلی درد و سختی کشیدیم بعد ۶سال که خانواده‌ام نه فهمیدن قبول نمیکردن هر دو طرف قصد خودکشی داشتیم اما آخر ش با نارضایتی درخانواده عقد کردیم بعد ۲روز عروسی

 55. سلام واقعا آدم خجالت میکشه اصلا آب میشه من سه‌ روز دیگه عروسیمه ولی از الان کم کم دارم آب میشم ترسمم که از یه جای دیگه
  روز عروسی سکته‌ نکنم شانسه

   1. من چیکارو کنم استرس دارم شوهرم افغانی ولی خیلی دوست دارم شب اول اشکال نداری منی رد کنه

  1. خجالت نداره قشنگ برو بزار ترست بریزه فشار آمد پاهاتو دور کمرش فشار بده

   1. دقیقا من بعضی وقتا فشار میاد همسرم محکم میگیرم تو بغلم دردم خیلی کم میشه اونم خیلی خوشش میاد کلا من اون جلو هم لختیم خجالتی نیستیم شبا بدون لباس کنار هن خواب میشیم حتی بدون لباس زیر من هروقت اراده کنم اون پایه هست تا میتونید خودتون با همسرتون وقف بدین چون اونه ک هواسش ب شما هس من گ کلا جلو همسرم لختم ۲سال تو رابطه رل بودم وقتی رل بودم پردم زد بعد۲سال عقد کردیم ۱هفته میشه وقتی فهمیدم اخلاق هامون مث همه ک باهم تَنش داشتیم ینی رابطه باهم دوست داشتیم من خودم با اون وقف میدادم هرچی میگفت ب حرفش بودم

    ولی میخاین خجالت تون بریزه شبا بدون لباس کنار هم بخوابید اونجور بهتره

   1. من هم خیلی لذت بردم شوهرم خیلی باصبرحوصله کاروجلوبردخیللیم دوستش دارم

  1. من کمی میترسم امابه این فکرکن که قراره یه کاربزرگ برای زندگیت بکنی و دردنداره فقط سوزش داره اونم باید باملایمت جلوبرید بعدکه سوزشت رف فقط حس لذته که میبری و حتما بعدسکس شوهرت بغلت کنه چون این کارباعث میشه دردکمتربشه وآروم بگیری بخابی

 56. سلام با ضربه نسبتن کوچیک یا ورزش سنگین پرده بکارت پاره میشه؟؟چجوری باید فهمید؟؟

  1. سلام من از شب اول عروسی خیلی میترسم
   چون پرده بکارتم خیلی وقته پاره شده عروسیم هم نزدیکه وای خدا چیکار کنم نامزادمم مدام از شب اول عروسی حرف میزنه
   لطفا همکاری کنید

 57. عالی بود♥ عااااالـــــــــی
  من نظرم 180 درجه تغییر کرد دیگه اصلا نمیترسم!
  فقط خجالت میکشم😐

  1. من اولا فک میکردم خیلی چیز بدیه ولی اینو ک خوندم ترسم رف فق یکم خجالت میکشم ک اونم ایشالا رفع میشه

     1. برای اینکه ترستون و خجالت نکشید چراغ رو خاموش کنید🤫

   1. واقعن باید به همچین پسرای احسنت گفت آفرین خیلی از طرز فکرت خوشم امد

   2. واقعن باید به همچین پسرای احسنت گفت آفرین خیلی از طرز فکرت خوشم امد خدا کنه همچین پسری نصیب من بشه که طرز فکرش مثل تو باشه

  2. وای منم به کل نظرم عوض شد از وقتیم باهم راجبش حرف زدیم خیلی راحت شدم
   مارو انقد ترسوندن که سخته درد داره خون میاد ولی فک نکنم اونطوری باشه و همسر من کارشو کاملا بلده 😍😋

 58. من الان ۱۸ سالمه و عقد هم هستم طرف مقابلم هم ۲۸ سالشه 😐😐
  و اصلا هم نمیترسم چون نمیدونم قراره چی بشه فقط خجالت دارم

  1. تو دقیقا همسن منی عقدی هیچده سالته نامزدتم ۲۸سالشه واااایییی🥺

  2. سلام عزیزم هم سن منی ولی من دیگه رفتم توی ۱۹سالگی ولی هنوز ازدواج نکردم
   چون شخصی نبود که من خوشم بیاد ازش الانم قرار باکسی اشنا بشم و خوشحالم که همه چیز قرار بهترین باشه نکه بترسم از این چیزا من اتفاقا قبل این پستارو بخونم فکر این بودم الانم هستم بهترین روز شب برای خودت بساز اون شب
   و نترس ولی هیچ همه درد درد میکردن این بخاطر اینکه ما قبل ازدواجمون مطالعه دراینموردا نمیکنن وقتی توی اون شرایط قرار میگیرن یاد شون میاد البته تقصر خودشون نیست بهشون یاد ندادن و یاد میگرن بعضی مادرا هم به بچهاشون میگن یا راهنمایاوم میفهمه چه مطالعه کنه من
   توای این فکرم هنوز درد نداره مهم شوهرت که واقعا اگر دوست داشته باشه
   درد نداری و زنا زیبا اگر درد نباشه لذتی نیست
   منم فقط یکمی خجالت میکشم ولی امید وارم بهترن اتفاقات برای همه و خودم بیفته

 59. من که سن ام رسیده به 32. تا حالا هیچ تجربه‌ای نداشتم.

  1. سلام علیکم
   ان شاالله خدانصیبت کنه
   البته اینوبگم صالح باشه نه هرکس دیگه ای

 60. واسه مرد ها بیشتر ناراحت کننده است وقتی که اینطورمقاله ها راجع به شب اول ازدواج میخوانند ولی از وضعیت بد سن بعضی شون از سی هم گذشته ولی اون شب تاهنوز فرانرسیده😭.

 61. عالی بود ولی داش برا من یه زن پیدا کن قول میدم همه نکاتی که گفتیا انجام بدم😂😂

 62. عالی بود ولی داش برا من یه زن پیدا کن قول میدم همه نکاتی که گفتیا انجام بدم😂😂

  1. من‌‌‌‌‌‌‌اصلا‌خوشم‌نمیاد‌‌‌ازدواج‌کنم‌و‌متنفرم‌‌‌‌‌از‌شوهر🌸

   1. منم فقط خجالت میکشم . نمی ترسم . ولی . طرف مقالبم رو خیلی دوست دارم . بنظرم اصلن ترس نداره

  1. اون که ترس نداره این ترس داره که داماد ببینه عشقش باکره نیست😂😂😂😂

   1. من ‌کسی رو دوست دارم ک خیلی همینای ک گفتم حتما رعایت میکنم ولی دعا کنید بهس برسم

    1. من دیگه ۱۰ روز عروسیم نمیترسم فقد خجالت میکشم
     واز این چیزا خوشم میاد😉😂

     1. سلام من یک مادر هستم چهارده سالمه الان سه تا فرزند دارم از زندگیم لذت میبرم اول شب عروسی درد داره همه راست میگن خب منو مجید وقتی که به این کار احتیاج داره میکنم وقتی مادر هستی خيلي سخته تا سه تا بچه را بزرگ کنی من همیشه آرامش دارم وقتی که من خواب هستم شوهرم مجید مواظب بچه ها رو داره چون می بینه که سرم شلوغ هست با هم صحبت می کنیم از آینده بچه ها👫👫👫👫👫👫👫👫👫👫
      وقتی که بچه ها رو میخوابونم من و مجید با هم میریم توی رختخواب صحبت می کنیم که چیکار کنیم
      وقتی که مجید نیاز به این کار داره می کنیم من به مجید می گم می ترس میگه من هم کمکت می کنم اذیت نشی من هم به حرف شوهرم اعتماد به نفس دارم

     2. سلام من 15 سالمه و با یکی توی 13 سالگی اشنا شدم اسمش حامد بود به من میگفت اول بیا ببینمت بعد میام خواستگاریت یعنی اول حرف بزنیم بعد میام خواستگاریت من نمیدونستم چیکار کنم میترسم از کسی کمک بگیرم اون منو تعدید کرد که اگر نرم میاد به خانوادهم میگه الان از شما کمک میخواهم یه چیزی بگید که حالمو خوب کن
      منم میترسم

    2. منم دخترم و 28سالمه.تو این شرایط اصلا نمیشه ازدواج کرد. میخوام با دوست پسرم انجام بدم این کارو. والا شوهرم در اینده همه کار کرده بعد میخواد دختر بگیره. خانوما لطفا خودتونو دست کم نگیرید. فقط مشکلم اینه یه بار امتحان کردم نتونستم انجامش بدیم. درد داشتم. باید ژل بخرم بزنم بلکه سر باشه.ترس ندارم ولی نمیدونم چرا نمیشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉