کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

شوهرم دوست دختر دارد چکار کنم؟

از کجا بفهمم شوهرم دوست دختر دارد؟
4.5/5 - (2 امتیاز)

آیا مردان متاهل نیز می توانند دوست دختر داشته باشند؟ شوهرم دوست دختر دارد چکار کنم؟ متاسفانه امروزه یکی از مهم ترین عوامل اصلی طلاق و جدایی، خیانت است. خیانت تنها داشتن رابطه جنسی با شخص سوم نیست. برخی از مردان با ادامه دادن روابط خود با دوست دخترهای سابقشان به همسر خود خیانت می کنند. نحوه برخورد با شوهری که دوست دختر دارد بسیار مهم است. هنگامی که زنی با پیام های شوهر خود و دوست دختر سابقش رو به رو می شود مسلما بسیار عصبانی، ناراحت و درمانده خواهد شد. بسیاری از زنان می گویند نمی دانم به دوست دختر شوهرم پیام بدهم یا نه؟ یا به دوست دختر شوهرم چی بگم تا از زندگی ما بیرون برود؟ و …

به دلیل سوالات مکرر شما در مورد رابطه شوهرتان با دوست دختر سابقش، مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی آویژه به بررسی برخورد با شوهری که دوست دختر دارد پرداخته اند و مقاله کامل و کاربردی زیر را نگارش کرده اند. اگر شما نیز نمی دانید با مردی که دوست دختر دارد چگونه رفتار کنید، پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

پیامای شوهرم به دوست دختر سابقش

چه چیزی باعث می شود که مرد متاهل جذب زن دیگری شود؟

چرا شوهرم دوست دختر داره؟ چرا شوهرم یکی دیگه رو دوست داره؟ یک مرد متاهل ممکن است به دلایل مختلفی جذب دوست دختر سابق خود و یا هر زن دیگری به جز همسرش شود. گاهی اوقات نارضایتی از ازدواج و یا رابطه می تواند شوهر شما را به سمت دوست دختر سابق خودش سوق دهد. گاهی نیز جدای از مشکلات و نارضایتی ها، جذابیت فیزیکی ممکن است یکی از دلایلی باشد که شوهرتان جذب زن دیگری می شود.

رابطه همسرم با دوست دختر سابقش خیلی عمیق هست، چرا؟ اگر مردی نیازها و یا خواسته هایی را داشته باشد که همسرش به آنها پاسخ مناسبی نمی دهد و آن خصوصیات را نداشته باشد، اما دوست دختر سابقش آن ویژگی ها را داشته، احتمال دارد که مجدد جذب دوست دختر خود شود. پس شما باید بعد از اینکه متوجه رابطه شوهر با دوست دختر سابقش شدید، به دنبال این باشید که دلیل گرایش و جذب شدن او به سمت دیگری چیست؟ آیا او کمبودی داشته یا مشکل از خودش است و شما همیشه برای او عالی بوده اید.

از کجا بفهمم شوهرم دوست دختر دارد؟

از کجا بفهمم که شوهرم با عشق سابقش چت میکنه؟ یا نشانه هایی که می گویند شوهرم با دوست دختر سابقش در ارتباط هست، چیست؟ در این قسمت نشانه های اینکه یک مرد متاهل عاشق زن دیگری شده است و یا با دوست دختر سابق خود در ارتباط است را برای شما عزیزان بیان کرده ایم. این علائم را بررسی کنید تا بدانید که آیا شوهرتان با دوست دختر سابق خود در ارتباط است یا خیر؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه شوهرم دوست دختر دارد چکار کنم؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

هنگامی که دوست دختر سابقش در اطرافتان است، به او توجه می کند

اگر شما احتمال می دهید که همسرتان با دوست دختر خود در ارتباط است و یا هر زن دیگری، سعی کنید در محیطی قرار بگیرید که شخص سوم نیز حضور دارد. شما با بررسی رفتارها، نگاه ها و حرکات همسرتان می توانید متوجه شوید که آیا بین او و دوست دختر سابقش رابطه پنهانی وجود دارد یا نه؟ توجه زیاد، ناگهانی و غیر ارادی او به شخص دیگر می تواند جزء نشانه های خیانت مردان باشد.

ناگهانی از او تعریف و تمجید می کند

اگر شوهر شما با دوست دختر سابقش در ارتباط باشد و یا فرد دیگری را دوست داشته باشد، به طور ناگهانی و بی اختیار از او تعریف و تمجید می کند. مثلا ممکن است بگوید رنگ موهای او خوشگل است و یا یک آشپز ماهر است و … . این موضوع می تواند نشان دهد که شوهرتان دوست دختر دارد.

شوهرتان به دنبال فرصت برای صحبت کردن با زن دیگری است

مردانی که تنوع طلب هستند و تنوع طلبی جنسی و یا عاطفی دارند، دائم به دنبال پیدا کردن موقعیت مناسب برای صحبت کردن با زن دیگر و یا دوست دختر سابق خود می گردند. این موضوع می تواند یک علامت خطر برای شما باشد و نشان دهد که شوهرتان با زن دیگری در ارتباط است.

شوهرتان دائم زندگی دوست دختر سابق خود را بررسی می کند

هنگامی که یک مرد عاشق زنی می شود، ممکن است شروع به بررسی زندگی عاشقانه و در کل زندگی او کند. او می خواهد بداند که طرف مقابل نیز تمایلی به برقراری رابطه با او دارد یا نه. به همین دلیل دائم زندگی او را مورد بررسی قرار می دهد.

شوهرتان می خواهد برای او قهرمان باشد

اگر همسرتان در مقابل زنان دیگر می خواهد قدرتمند، جذاب و جسور ظاهر شود، بهتر است کمی مراقب باشید. شاید او یکی از زن هایی که در جمع حضور دارند را دوست دارد و یا به شما خیانت کرده است. زیرا مردان هنگامی که کسی را دوست دارند، می خواهند برای او قهرمان باشند و بهترین به نظر برسند.

شوهرتان به دنبال یافتن نشانه ها و وجه مشترک خود با دوست دخترش می گردد

هنگامی که کسی عاشق دیگری می شود. دائم به دنبال وجه مشترک ها و علاقه های مشترک خود با او می گردد. اگر همسرتان در مورد یکی از زن های اطراف شما دائم سوال می کند و یا می خواهد از علایق و سرگرمی های او مطلع شود، کمی شک کنید. شاید بین او و زن مورد نظر رابطه پنهانی وجود داشته باشد. به یاد داشته باشید که خیانت تنها مربوط به مسائل جنسی نمی شود. گاهی شما ممکن است با خیانت های عاطفی و یا فیزیکی از سوی همسرتان رو به رو شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خیانت عاطفی، می توانید مقاله خیانت عاطفی چیست؟ را مطالعه کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه شوهرم دوست دختر دارد چکار کنم؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

به گونه ای رفتار می کند که دوست دخترش می خواهد نه شما

شوهرم و دوست دختر قبلیش با هم در ارتباط هستند یا نه؟ برای پاسخ این سوال در ابتدا باید رفتار همسرتان را بررسی کنید. آیا او به گونه ای رفتار می کند که شما می خواهید و یا رفتارهای گذشته را دارد؟ یا رفتارش تغییر کرده و احساس می کنید از فرد دیگری دستور می گیرد؟ به این رفتار آینه کاری می گویند. یعنی اینکه مرد رفتارهای شخصی را که دوستش دارد تکرار می کند. مثلا اگر مردی شما را آینه خود قرار دهد و هر کاری که شما انجام می دهید و یا می خواهید را انجام دهد، یعنی او به شما علاقه دارد.

به دوست دختر شوهرم چی بگم

شوهرتان برای شما وقت ندارد، اما برای زن دیگری وقت دارد

نشانه واضح و مشخصی که بیان می کند شوهرتان به شما خیانت کرده است و یا دوست دختر دارد این است که او به زن دیگری اهمیت می دهد و برای او تایم خالی دارد. اما نه تنها برای شما وقت خالی ندارد بلکه مانند قبل به شما اهمیت نیز نمی دهد. این که او برای دوست دختر سابقش وقت می گذارد و می خواهد مشکل او را حل کند اما برای شما وقت ندارد، تصادفی نیست.

در تعطیلات و مراسم خاص، شوهرتان حضور ندارد

زمان هایی وجود دارد که اعضای خانواده در کنار یکدیگر جمع می شوند و سعی می کنند اوقات خوشی را در کنار یکدیگر داشته باشند. مانند تعطیلات نوروزی، جشن سال نو، شب یلدا و … . اما شوهری که دوست دختر دارد و یا به همسرش خیانت می کند، در این مواقع حضور ندارد. مسلما او سعی می کند که این موقعیت و زمان ها را با دوست دختر خود سپری کند به همین دلیل شما او را نمی بینید.

اجازه نمی دهد شما به وسایل شخصی او مانند موبایلش نزدیک شوید

شاید شما بگویید که احساس می کنم شوهرم با دوست دختر قبلیش ارتباط تلفنی داره اما نمی توانم این را مطمئن شم چون او تلفن همراهش را به من نمی دهد. بله درست است، یکی از نشانه های خیانت به همسر پنهان کردن تلفن همراه و حساس بودن نسبت به آن است. اگر همسرتان دائم با تلفن صحبت می کند و هرگز آن را از خود دور نمی کند. بهتر است کمی محتاط تر عمل کنید. زیرا احتمال دارد او به شما خیانت کرده باشد. همچنین اگر او بعد از اینکه شما متوجه خیانتش شدید همچنان می خواهد حریم خصوصی داشته باشد، این یکی از نشانه های تکرار خیانت است. برای کسب اطلاعات بهتر در این باره به شما توصیه می کنم که مقاله احتمال تکرار خیانت را مطالعه کنید.

برخورد با شوهری که دوست دختر دارد

شوهرم دوست دختر داره، چکار کنم؟

پیامای شوهرم به دوست دختر سابقش را دیدم، چه باید کرد؟ آیا متوجه رابطه پنهانی همسرتان با دوست دختر سابقش شده اید؟ طبیعی است که بعد از فهمیدن این موضوع عصبانی شده و بخواهید به زندگی مشترک خود پایان بدهید. اما سعی کنید عجولانه تصمیم نگیرید. شما می توانید به جای درگیری های فیزیکی و یا پایان دادن به زندگی خود، برای مقابله با این مشکل تلاش کنید. اگر هنوز زندگی مشترک خود را دوست دارید و می خواهید همچنان زندگی پر از آرامش قبل را داشته باشید، می توانید از این راهکارها کمک بگیرید.

مطمئن شوید که اشتباه نکرده اید

قبل از اینکه شروع به بحث و دعوا و سرزنش کردن شوهرتان کنید، در ابتدا بهتر است مطمئن شوید که اشتباه نکرده اید و واقعا رابطه ای بین شوهرتان و دوست دختر سابقش وجود داشته است. پس قبل از اینکه بخواهید شماره دوست دختر همسرتان را بگیرید و به او ناسزا بگویید و یا چمدان خود را جمع کنید و شوهرتان را ترک کنید، تحقیق کنید. بهتر است تا مطمئن نشده اید، هیچ اقدامی نکنید. در مورد رابطه آنها، مدت زمان رابطه و هر آنچه که مربوط به خیانت شوهرتان می شود تحقیق کنید. این تحقیق بینش بهتری از وضعیت موجود به شما می دهد. سعی کنید عجولانه نتیجه گیری نکنید. برای تامل و بررسی کامل وقت بگذارید.

هرگز با دوست دختر شوهرتان روبرو نشوید

برخی از زنان می پرسند که به دوست دختر شوهرم چی بگم؟ این را به یاد داشته باشید که شما بهتر است هرگز با دوست دختر شوهرتان روبه رو نشوید. مشکل شما خود شوهرتان است که به شما خیانت کرده است. نه دوست دختر او. تمام عصبانیت و ناراحتی شما باید برای شوهرتان باشد. برخی از زنان متاهل به خانه دوست دختر شوهرشان می روند تا آنها را مورد آزار کلامی و جسمی قرار دهند. این راهکار درستی برای مقابله با خیانت شوهرتان نیست. پس از این کار صرف نظر کنید. در عوض مشکلات خود را با شوهرتان حل کنید و او را مورد بازخواست قرار دهید.

با شوهرت صحبت کن

هنگامی که متوجه رابطه پنهانی شوهرتان با دوس دختر سابقش می شوید. در چنین شرایطی، برقراری ارتباط بسیار مهم است. به احساسات خود اجازه ندهید که بهترین ها را از شما بگیرد. پس از شنیدن خبر خیانت شوهرتان، قبل از اینکه به او نزدیک شوید، سعی کنید مدتی را با خود خلوت کنید. در ابتدا امکان دارد که او این موضوع را انکار کند. بعد از آنکه اعتراف کرد که اشتباه کرده است. بهتر است در آرامش کامل با او صحبت کنید. دلیل این کار را جویا شوید و از او بپرسید که چرا این کار را انجام داده است؟

از مشاوره خانواده کمک بگیرید

بعد از اینکه آرامش خود را بدست آوردید. اگر متوجه شدید که با وجود خیانت شوهرتان همچنان او را دوست دارید و او نیز ابراز پشیمانی کرده است و می خواهد زندگی مشترک شاد و موفقی را در کنار شما داشته باشد، بهتر است به یک مشاوره خانواده مراجعه کنید. حتی شما هنگامی که متوجه خیانت همسرتان شدید و دچار سردرگمی و عصبانیت شدید شده اید نیز می توانید به مشاور یا روانشناس مراجعه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای زندگی خود بگیرید. در طول جلسات مشاوره، در مورد احساس خود و اینکه خیانت چه تاثیراتی بر روان شما گذاشته است، صحبت کنید. با مراجعه به مشاوره به دنبال راه هایی برای رهایی از این احساسات و بازسازی یک زندگی عالی باشید.

تصمیم مناسب گرفتن

پس از صحبت با همسرتان و استفاده از جلسات مشاوره، اکنون زمان آن فرا رسیده است که تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید به زندگی خود ادامه بدهید و یا می خواهید شوهرتان را ترک کنید. به یاد داشته باشید، کاری را انجام دهید که شما را خوشحال کرده و از نظر ذهنی و عاطفی پایدار کند. پس سعی کنید با تمرکز و آرامش در مورد آینده زندگی خود تصمیم بگیرید.

شوهرم دوست دختر داره

سخنی از مشاوران آویژه

گاهی اوقات مرد به رابطه قبلی خود با دوست دخترش باز می گردد و به دنبال رفع کمبودهای خود در زندگی مشترک است. مردی که دوست دختر دارد می تواند با این رفتار و حرکات خود زندگی مشترکش را نابود کند. برخی از مردان نمی خواهند که زندگی مشترک آنها پایان یابد اما همچنان خیانت می کنند. زیرا داشتن رابطه عاطفی با فرد دیگر را خیانت نمی دانند. درصورتیکه این گونه نیست. هر نوع رابطه با شخصی به جز همسر می تواند یک خیانت محسوب شود.

اگر احساس می کنید که شوهرتان با دوست دختر سابقش در ارتباط است. نیاز نیست که با دوست دخترش به جنگ و تعارض بپردازید. در عوض سعی کنید مشکلات خود را شوهرتان رفع کنید و از او دلیل این رفتار و اشتباهاتش را جویا شوید. در این شرایط مشاوره خیانت زن می تواند کمک بزرگی به شما کرده و شما را به آرامش و زندگی پایدار و شاد برساند.

 

سوالات متداول

آیا مرد می تواند همسر خود و زن دیگر را همزمان دوست داشته باشد؟

این امکان وجود دارد که افراد به طور همزمان بیش از یک نفر را دوست داشته باشند. یا حتی عاشق آنها باشند. عشق به دو نفر معمولاً منجر به خیانت عاطفی یا فیزیکی می شود.

چه چیزی باعث خیانت مرد و داشتن دوست دختر می شود؟

طبق تحقیقات انجام شده، هشت دلیل کلیدی وجود دارد که شامل: عصبانیت، عزت نفس، کمبود عشق، تعهد کم، نیاز به تنوع، غفلت، میل جنسی و موقعیت یا شرایط است.

 

 

براي مشاوره در زمينه شوهرم دوست دختر دارد چکار کنم؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 9 نظر:

  1. شوهر منم از بعد ازدواج همش به این اون پیام میده درست همون جمله های عاشقانه که به منمیگت رو به بقیه هم میگه هر وقت بهش میگم میگه دست خودم نیست و میگه من بدون تو میمیرم منم شرایط جداشدن ندارم نمیتونمم تحمل کنم نمیدونم چکار کنم

  2. هیچی فقط باید بمیرم کاری نمیتوانم کنم خیانت کرده بازهم دوستش دارم

  3. منم همسرم دوست دختر داره راستش اون وضع مالیش خیلی عالیه و عاشق همسرم شده اوایل بدم میومد ازش ولی با زرنگی تونستم هم یه خونه و یه ماشین گیر بیارم – الانم دارم نقشه میکشم از هم جداشون کنم

    1. من شوهر م شاید ده تا دوست دختر داشته باشید دیگه حنا شوهر برام رنگ نداره دلم شکند بااین که شیش سال باتمام بیدیخی تحمل کردم امروز فهمیدم ما خوی خونه تون ندارم بخورم آقا دوست دختر شورستوران کافشب برده من دلم شکسته میگم خدا یا همین کار که بادلم کرده خدا باهاش بوته😪😪😪

    1. شوهرم منم عاشق دختر عمشه خیلی دوسش داره ودوس نداره ازش جدا شه و از بچکی عاشق دختر بود و همیشه پیش من از ان تعریف میکرد منم نمیدونستم ک رابط داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉