کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با خواهرشوهر رفتار کنیم؟ 8 راهکار معجزه آسا برای رفتار با خواهرشوهر حسود

چگونه روی خواهر شوهر را کم کنیم؟
5/5 - (1 امتیاز)

چگونه روی خواهرشوهر را کم کنیم؟ آیا احساس می کنید که خواهرشوهر شما یک فرد حسود است که دائم باعث می شود زندگی شما و شوهرتان با چالش و تعارض همراه شود؟🤔 هنگامیکه صحبت از خواهرشوهر به میان می آید برخی از خانم ها رفتار با خواهرشوهر را سخت و گاهی برقراری ارتباط با او را یک کار غیر ممکن می دانند.😖 مسلما یک خواهرشوهر حسود می تواند به شدت بر زندگی شما تاثیر بگذارد و کنار آمدن با او سخت خواهد بود.🥴 اما نشانه های خواهر شوهرحسود چیست؟ و به طور کلی چگونه باید با خواهرشوهر رفتار کرد؟🤔

اگر خواهرشوهرتان دائم با شما سر ناسازگاری دارد نگران نباشید. مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی رفتار صحیح با خواهرشوهر پرداخته اند. مقاله جامع و کامل زیر شما را با جواب به توهین های خواهرشوهر و رفتار صحیح با خواهرشوهر حسود و بدجنس آشنا خواهد کرد.🙃 پس اگر می خواهید نحوه برخورد صحیح با خواهرشوهر را یاد بگیرید مطالعه این مقاله را از دست ندهید. همچنین برای کسب اطلاعات دقیق تر و مشاوره در زمینه مشکلات با خواهرشوهر می توانید با مشاوران مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید.

خواهر شوهر حسود

8 مورد از مشکلات با خواهرشوهر حسود و راه حلی برای آنها 😈

هنگامی که ما ازدواج می کنیم، عضو جدیدی از یک خانواده جدید می شویم. مسلما همه عروس ها دوست دارند در اولین قرارهای ملاقات خود با خانواده همسر به خوبی ظاهر شوند. آنها به دنبال برقراری ارتباط سالم با خانواده شوهر هستند. اما گاهی ممکن است موفق نشوند. اگر شما نیز به تازگی ازدواج کرده اید و وارد یک خانواده جدید شده اید اما به دلیل وجود خواهرشوهر حسود نتوانسته اید ارتباط سالمی برقرار کنید، نگران نباشید. شما تنها نیستید. گاهی رفتار با خواهرشوهر به شدت پیچیده و سخت می شود. مشکلات زیادی ممکن است برسر راه شما قرار بگیرد و نتوانید رابطه خوبی با خواهرشوهر ایجاد کنید. اگر نمی دانید با خانواده شوهرتان در دوران عقد چگونه رفتار کنید مطالعه مقاله رفتار با خانواده شوهر در دوران عقد را از دست ندهید.

ما در این قسمت شما را با 8 مورد از مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی که ممکن است هر شخصی با خواهرشوهر حسود و بدجنس خود داشته باشد آشنا خواهیم کرد. همچنین برای حل مشکلات با خواهرشوهر، راه حل مناسبی را نیز ارائه می دهیم. شما از این راه حل ها می توانید برای جواب توهین های خواهرشوهر خود استفاده کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با خواهرشوهر رفتار کنیم؟ 8 راهکار معجزه آسا برای رفتار با خواهرشوهر حسود با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دائم به دنبال شایعه پراکنی و شکایت از شما در مقابل دیگران است 😈😒

برخی از خواهرشوهرهای حسود دائم به دنبال این هستند که با شایعه پراکنی و تهمت زدن به شما، باعث شوند که خانواده، همسرتان و یا دوستانتان نسبت به شما سرد و بی تفاوت شوند. آنها این کار را انجام می دهند زیرا دوست دارند همیشه خودشان مرکز توجه باشند. آنها با شکایت کردن از شما و بد گفتن از شما در مقابل دیگران به دنبال عزیز شدن خودشان و نابود کردن چهره خوب شما در خانواده شوهر هستند. بدتر از آن، آنها نمی توانند هیچ رازی را حفظ کنند. پس اگر به آنها اعتماد کرده باشید و رازی را به خواهر شوهر گفته باشید. سریعا در اولین جمع خانوادگی آن را به طرز شرم آوری برملا می کنند.

راه حل ✅

اولا سعی کنید در اولین برخوردهای خود با خواهرشوهرتان زیاد از حد صمیمی نشوید و تمام رازها و اسرار خود را به او نگویید. زیرا شما هنوز شناختی نسبت به او و رفتارش ندارید. پس هنوز برای اعتماد کردن زود است. دوما اگر به شما ثابت شده است که خواهرشوهرتان به شدت حسود است و به دنبال شکایت کردن و شایعه پراکنی در مورد شما است، پس هرگز رازهای خود را به او نگویید. سعی کنید تعاملات خود را در مورد مسائل شخصی با او محدود کنید تا دائم در مورد شما به دیگران بد نگوید.

ادعا می کند او بیشتر از علایق برادرش با خبر است 😏🧑

یکی از نشانه های خواهرشوهر حسود این است که دائم می خواهد در رابطه با علایق برادرش به شما امر و نهی کند. او به گونه ای رفتار می کند که انگار شما همسرتان را نمیشناسید و یا او را دوست ندارید. اما او تمام علایق و سلیقه های برادرش را می داند و بیشتر از شما نگران او است. مثلا ممکن است به شما بگوید چرا این غذا را درست کردی مگر نمی دانی برادرم دوست ندارد. یا بگوید تو نمی دانی که برادرم چه لباس هایی را می پسندد به همین دلیل من باید لباس هایش را انتخاب کنم و … .

راه حل ✅

در ابتدا سعی کنید نسبت به این ر فتار خواهرشوهر حسود خود واکنش های شدید نشان ندهید. به گونه ای رفتار نکنید که او متوجه شود شما نسبت به این رفتار او به شدت حساس هستید. زیرا ممکن است برای اذیت کردن بیشتر شما رفتارش را تکرار کند. اما اگر شما سعی کنید بی توجهی نشان دهید او نیز خسته می شود و دست از رفتار زشت خود برمی دارد. سپس به این نکته توجه داشته باشید که او مدت زمان بیشتری نسبت به شما با همسرتان بوده و شاید واقعا از علایق و سلیقه های او بیشتر از شما آگاه باشد. شما نیز به مرور و با گذشت چند سال از زندگی مشترکتان به اندازه خواهرشوهر و یا حتی بیشتر از او با رفتار و اخلاق و علایق همسرتان آشنا خواهید شد. پس هرگز خودتان را به خاطر ندانستن تمام علایق همسرتان سرزنش نکنید.

عادت های بد و آزاردهنده ای دارد 😵😖

برخی از خواهرشوهرها یا از روی عمد و یا غیر عمدی، عادت های آزار دهنده ای دارند که تحمل آنها بسیار سخت خواهد بود. مثلا بدون در زدن وارد اتاق شما می شوند زیرا او عادت دارد این کار را انجام دهد و یا معتقد است که برای ملاقات با برادرش نیاز به اجازه گرفتن ندارد. شما در این لحظات مسلما به شدت عصبانی خواهید شد. اما نمی توانید علنا شکایت کنید و یا با او برخورد کنید. زیرا او جزء یکی از مهم ترین اعضای خانواده شوهرتان است.

راه حل ✅

تا زمانی که عادت های او برای شما قابل تحمل هستند، سعی کنید بخندید و آنها را فراموش کنید. اما اگر این رفتارها و عادت ها زندگی مشترک شما را تحت تاثیر قرار می دهد و یا شما را آزار می دهد، بهتر است آن را با همسرتان و یا خواهرشوهرتان در میان بگذارید. شما می توانید از همسرتان بخواهید که با خواهرش صحبت کند و به او بگوید باید رفتارش را اصلاح کند. یا خودتان کاملا مودبانه و محترمانه این موضوع را به خواهرشوهرتان بگویید. زیرا شما مجبور نیستید که همیشه این عادت ها را تحمل کنید. مخصوصا اگر مجبورید زندگی با خانواده شوهر را تحمل کنید.

جواب توهین های خواهر شوهر

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با خواهرشوهر رفتار کنیم؟ 8 راهکار معجزه آسا برای رفتار با خواهرشوهر حسود با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

همیشه می خواهد زندگی شما را کنترل کند 🧐🙄

تحمل یک خواهرشوهر کنترل کننده می تواند جز سخت ترین کارها باشد. او دائم از شما انتظار دارد که حرف هایش را گوش کنید و قوانین و مقرراتی را که او تعیین کرده است، رعایت کنید. خواهرشوهر کنترل کننده استقلال شما را محدود می کند. نداشتن استقلال در زندگی به شدت دردناک است. خواهرشوهر کنترل کننده همیشه در حال امر و نهی کردن است. شما اغلب نیاز دارید برای کارهای خود در زندگی مشترکتان و یا هنگام رفتار با خانواده شوهر، برای خواهرشوهرتان دلیل بیاورید و اول از او اجازه بگیرید. این مورد به شدت غیر قابل تحمل است.

راه حل ✅

مسلما هیچ فردی نمی تواند در برابر کنترل کردن های بیش از اندازه خواهرشوهر حسود خود ساکت بماند. بهترین کار این است که در ابتدا به دنبال علت رفتار کنترل کننده او باشید. سپس از پدر و مادرشوهرتان بخواهید که رفتارهای او را کنترل کنند. شما می توانید گفتار صمیمانه ای با آنها داشته باشید و به آنها توضیح دهید که چنین رفتاری تا چه اندازه برای شما آزار دهنده است. یا می توانید از همسرتان بخواهید که در این باره دخالت کند و اجازه ندهد خواهرش زمام زندگی آنها را به دست بگیرد.

دخالت های بی مورد و دائم خواهرشوهر 😠😩

دخالت های خواهرشوهر می تواند شما را بسیار عصبانی کند. او ممکن است دائم از شما بپرسد که کی بچه دار می شوی؟ یا در مورد هر چیزی که مربوط به زندگی شخصی شما می شود دخالت کند. او باید همه چیزهایی که در زندگی شما میگذرد را بداند. سوالات خواهرشوهر حسود و مداخله کننده می تواند خنده دار و یا آزار دهنده باشد. جزئیات زندگی زناشویی و زندگی شخصی شما تنها به شما و همسرتان مربوط می شود. این به شما بستگی دارد که آیا مایل باشید که در مورد آنها با کسی صحبت کنید یا خیر. اما خواهرشوهری که دائم در مسائل شما دخالت می کند، منتظر اجازه شما نیست. او دائم از شما انتقاد می کند و می خواهد کارها و رفتارهای شما را با دخالت های خود زیر سوال ببرد.

راه حل ✅

در ابتدا باید به دنبال علت دخالت های خواهرشوهر باشید. سپس باید با رفتارهای خود به او نشان دهید که نمی خواهید در رابطه با این موضوع با او صحبت کنید. یک لبخند مودبانه و یا تکان دادن سر برای مواقعی که نمی خواهید جواب سوال او را بدهید، می تواند کارساز باشد. می توانید وانمود کنید که مشغول هستید و او این نکته را دریافت کند که نباید وارد حریم خصوصی شما می شد.

همچنین سعی کنید با رفتار خود نشان دهید که دوست ندارید او دائم در زندگی شما دخالت کند. یا همیشه در حال نظر دادن در مورد رفتار، عقاید و سلیقه های شما باشد. مثلا سعی کنید در مورد عکس های او و یا ظاهرش اظهار نظر نکنید. شما می توانید با این رفتار به او نشان دهید که دوست ندارید او نیز در مورد ظاهرتان نظر بدهد و یا دخالت کند.

مقایسه خودش با شما، ثابت کردن بهتر بودن 😖😤

یک خواهرشوهر حسود دائم می خواهد با مقایسه کردن خودش با شما به این نتیجه برسد که او بهتر است. او اغلب می خواهد ثابت کند که کارها را بهتر از شما انجام می دهد. البته گاهی این پدر و مادر همسرتان هستند که مقایسه شما و خواهرشوهر را آغاز می کنند. آنها دائم با گفتن اینکه دخترم بهتر خانه را تمیز می کرد. یا صبح ها زودتر از تو بیدار می شد. شما و خواهرشوهر حسودتان را مقایسه می کنند. در حالیکه رقابت کردن برای هر کاری و مقایسه کردن دو نفر دائما، أصلا کار درستی نیست.

مسلما این مقایسه کردن ها و بهتر جلوه دادن های خواهرشوهر باعث ایجاد اختلاف و حسادت بین شما و او می شود. مخصوصا اگر یک مادرشوهر حسود داشته باشید که دائم می خواهد شما را آزار دهد. اگر نمی دانید چگونه با چنین مادرشوهری رفتار کنید، مطالعه مقالهرفتار با مادر شوهر بدجنس را از دست ندهید.

راه حل ✅

سعی کنید این مقایسه کردن ها را تا زمانیکه به عنوان بازخورد سازنده باشند قبول کنید. اگر احساس کردید آنها برای تحقیر کردن شما و یا انتقاد وقیحانه از شما این کار را انجام می دهند، ساکت نمانید. در مورد ناراحتی ها و آنچه که شما را آزار می دهد، با همسرتان صحبت کنید. به او بگویید که شما و خواهرش نقاط قوت و ضعف متفاوتی دارید. پس درست نیست که شما دو نفر با یکدیگر مقایسه شوید. مقایسات مداوم هدفی جز ایجاد احساس کوچک بودن در شما و از بین بردن اعتماد به نفستان نخواهند داشت.

زندگی با خواهر شوهر حسود

او شما را از فعالیت ها و موقعیت های مهم دور نگه می دارد 🤐😧

سعی کنید برای فعالیت ها و موقعیت هایی که دوست دارید در آنها شرکت کنید، با مادر شوهر خود هماهنگ کنید. زیرا خواهرشوهر حسود سعی می کند شما را از موقعیت های مهم دور نگه دارد تا خودش عزیز باشد. مثلا ممکن است خانواده شوهر بخواهد به عیادت یکی از آشنایان برود و شما نیز برای حفظ احترام و ادب می خواهید در این مراسم شرکت کنید، اما خواهرشوهرتان تماس می گیرد و می گوید نیاز نیست که شما نیز با آنها شرکت کنید. او ممکن است برای دور نگه داشتن شما از موقعیت های مهم بهانه تراشی های مختلفی داشته باشد.

راه حل ✅

این مورد یکی از دلخراش ترین موقعیت هایی است که یک عروس با خواهرشوهر خود می تواند داشته باشد. بعد از اینکه شما تلاش کردید تا خانواده جدید را مانند خانواده خود بدانید، اما خواهرشوهرتان کاری می کند که همیشه احساس کنید در خانواده شوهرتان یک بیگانه هستید، می تواند سلامت عاطفی شما را تحت تاثیر بگذارد. سعی کنید با مادر یا پدرشوهر و یا خود شوهرتان در رابطه با احساسات خود نسبت به رفتار خواهرشوهرتان آشکارا صحبت کنید. البته به گونه ای صحبت نکنید که خواهرشوهر خود را مقصر می دانید. بلکه با زبانی نرم به آنها بفهمانید از رفتار او ناراحت شده اید.

شکست شخصی شما با مقصر جلوه دادن شما 😣🥺

شاید شما نیز بارها این جمله را از خواهرشوهر حسود خود شنیده باشید که برادرم هیچ وقت اینجوری نبوده تا اینکه تو اومدی! یکی از نشانه های خواهرشوهر حسود این است که دائم می خواهد با سخنان کوبنده خود، تمام تقصیرات و اشتباهات را به گردن شما بیاندازد. شاید همسرتان از او ناراحت بوده و رفتار درستی با او نداشته است. اما او شما را مقصر می داند. حتی ممکن است در جمع خانواده خود این موضوع را مطرح کند که شما باعث شدید که برادرش با او اینگونه رفتار کند. خواهر شوهر حسود و بدجنس از شکست شخصیتی شما خوشحال خواهد شد. حسادت او به شما بخاطر اینکه باعث شده اید برادرش کمی از او دور شود و یا خانواده اش شما را به عنوان یک عضو جدید در خانواده قبول کرده است، با شکستن شخصیت شما و مقصر جلوه دادن شما در تمام مشکلات، نمایان می شود.

راه حل ✅

بهترین راه برای حل این مشکل این است که سعی کنید از کنار او بدون واکنش بد عبور کنید. به او لبخند بزنید، با مهربانی سعی کنید او را جذب خودتان کنید. به گونه ای رفتار کنید که او کمتر به شما حسادت کند. واکنش سریع شما و یا خانواده او به چنین رفتارش می تواند شرایط را سختتر کند. مهربانی بی دلیل شما می تواند او را نرم کند. هنگامیکه او ببیند تلاش هایش برای شکست شخصیت شما بی فایده است و شما به او اعتنایی نمی کنید، پس دست از تلاش بر میدارد. همچنین مردها عاشق زنانی هستند که احترام خانواده آنها را حفظ می کنند و با مهربانی سعی می کنند رابطه مناسبی برقرار کنند. اگر می خواهید بدانید مردان چه ویژگی زنان را دوست دارند مطالعه مقاله ویژگی زنان مورد علاقه مردانرا از دست ندهید.

نشانه های خواهر شوهر حسود

سخنی از مشاوران آویژه

باید گفت رفتار خواهرشوهر با عروس به هر دو طرف بستگی دارد. همیشه نمی توان خواهرشوهر را مسئول تمام دعواها و بدرفتاری ها دانست. گاهی عروس ها آنقدر رفتار زشت و بی ادبانه دارند که باعث می شوند خواهرشوهر نسبت به رفتار آنها واکنش نشان دهد. اگر خواهرشوهر شما یک خواهرشوهر حسود و بدجنس است، پس بهتر است از راه حل های بالا برای رفتار صحیح با خواهرشوهر خود و همچنین جواب دادن به توهین های خواهرشوهر استفاده کنید.

سعی کنید در این میان با شوهر خود ارتباط مناسبی برقرار کنید. برای او احساسات خود را توضیح دهید. اگر شوهرتان همیشه پشت شما باشد و از شما حمایت کند، می توانید از پس تمام مشکلات که مربوط به خانواده شوهر می شود، برآیید. اگر مشکلات شما با خواهرشوهر بسیار زیاد بود و نتوانستید به تنهایی آنها را حل کنید، بهتر است از یک مشاوره خانواده کمک بگیرید. مشاور می تواند به شما کمک کند تا طرز رفتار با خواهرشوهر را یاد بگیرید.

سوالات متداول

خواهرشوهر حسود چگونه است؟

یک خواهرشوهر حسود فکر می کند حق دارد در زندگی زناشویی شما دخالت کند. او تمام تلاش خود را برای دور کردن شما از خانواده خود و بد جلوه دادن شخصیت شما خواهد کرد.

چطور باید فهمید خواهرشوهرم بهم حسادت میکنه؟

سعی کنید در ابتدا زیاد با خواهرشوهرتان صمیمی نشوید. شما با بررسی رفتارهایش می توانید متوجه شوید که آیا یک خواهرشوهر حسود دارید یا خیر. مثلا او ممکن است مستقیماً به شما بی ادب کند، اما در مقابل دیگران خوب بازی کند. او سعی می کند رفتارهای شما را در چشم مادر و پدرش بد جلوه بدهد و …

براي مشاوره در زمينه چگونه با خواهرشوهر رفتار کنیم؟ 8 راهکار معجزه آسا برای رفتار با خواهرشوهر حسود

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 12 نظر:

 1. سلام وقت بخیر من درس میخونم و خواهر شوهرم (تازه میخاد بشه خواهر شوهرم) هم باهام داخل یه مدرسه هستیم بخاطر اینکه زیاد راه دوری نیست پیاده میریم خونه من هر چیزی ک بهش میگم ب خانوادش میگه و یا حسودی میکنه یکی از دوستام دستمو بگیره باهام خوبه مهربونه شوخی میکنه ولی همش حرصم میده میگه میخاییم فلان دخترو بدیم ب داداشم بجای تو یا میگه دخترای داخل کلاسمون گفتن داداشت خوشگله شبیه ب ابراهامه من باید اینو چیکارش کنم؟ بنظرتون باهام خوبه یا نه یا خوشش ازم میاد

  1. خب صحبتی نکن که بره به خانواده ش بگه. در مورد درس و مدرسه فق، باهاش صحبت کن هر کاری خواست کنه که حرف از زیر دهانت بکشه هوشیار باش و حرف رو عوض کن
   خودت رو زیاد مشتاق به ازدواج نشون نده ولی چیزی هم نگو که جواب منفی باشه. بگو هر چی خیر هس و صلاح پدر و مادرم باشه میشه
   سعی کن دوتایی نباشید. به دوستی هم اعتماد نکن که بره بهش خبر بده. عزیزم سن ت کم هس بهت توصیه میکنم اگر مجبور نیستی عجله نکن برا ازدواج. موقعیت برا ازدواج برات هس حالا حالاها

 2. بخداهیچ مردی انقد ارزش نداره. ک بخاطرش این پیزها تحمل کرد کاش بجا ازدواج یادمون میدادن مستقل باشیم. ن متکی ب مردها

 3. همه مواردی که عنوان کردید رو خواهر شوهر و همچنین صد برابر بیشتر مادر شوهرم دارند، اما علتش این هست که انها اعتماد به نفس پایین ، عزت نفس کم،و استعداد و توانایی انجام بیشتر کار ها رو ندارند و وقتی فرد فعال، عاقل وباسواد و کاربلد میبینند که از عهده زندگیش بر میاد حس حسادتشون برانگیخته میشه، در این جور موارد هرچه بیشتر از این افراد پیشی بگیرید و بی اعتنا باشید خودشون کم کم از شما دور می شن چون توان رقابت دیگه ندارند، و همچنین همیشه سعی کنید بهترین رفتار و شخصیت رو داشته باشید تا بدانند که نمی تونن از شما ایراد بگیرند و می پذیرند شخصیت محکمی دارید به خودتون مطمینید و اینجاست که بالاخره در نهایت زبان بسته ها نطقشان باز شده و به اذن خدا از شما تعریف و تمجید نیز خواهند کرد… مهم این هست که بدونند که زخم زبان ها و نیش و کنایه های انها هیچ تاثیری روی روابط شما و همسرتون نمی ذاره، عملا بذارید ببینند گاهی هم شوخی کنید مثلا اگر با پررویی جلو جمع شما رو تحقیر کردند یا ناراحت کردند با خنده یگید دوباره حس حسادتت گل کرده ها، یا اروم باش عزیزم میگم شوهر توام باهات مهربون باشه انقدر حرص نخوری😛توام یاد بگیر با بقیه خوب باشی…. این جوری ضایع میشه. من انقدر مقاومت و ممارست کردم که از رو بردمشون هرچند پررو ان من از اونا پرروتر شدم که هیچ نمبذارم یه ذره از زندگیم سر در بیارن چون به شدت چشم شور دارند و همینطور باعث و بانی انجام نشدن کارها در صورت بو بردن هستند.، این رو بدونید باید متوجه باشند که زندگی شما شاکله و چهارچوب داره و کسی حق نداره این نظم رو به هم بریزه وگرنه هی ادای مظلوما رو در بیارید فاتحه تون خوندس

  1. من کم رویم باعث شد خانواده شوهرم بیشتر اذیتم کنن و هرکاری که دلشون میخواد کنن
   روز اول که آمد تو خانواده شوهرم اصلا باهم خوب برخورد نکردن
   و همچنان ادامه داره
   الان هم میمون شدم که چرا حرف مادر و پدرم رو گوش ندادم و با همسرم ازدواج کردم

  2. من نمیتونم افرین بر تو چقد خوب کنترولش کردی
   من رو هر روز و شب دروغ و تهمت میکنن به شوهرم میگن 😭😭واقعا خسته شدم از این زنذگی هفت ماه از ازدواجم میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉