کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

زیبایی ظاهری و قیافه چقدر در ازدواج و انتخاب همسر اهمیت دارد؟

زیبایی ظاهری و قیافه چقدر در ازدواج و انتخاب همسر اهمیت دارد؟
1/5 - (2 امتیاز)

آیا قیافه در ازدواج مهم است؟

برای افراد بسیاری، زیبایی ظاهری و چهره فردی که قرار است با او ازدواج کنند، بسیار اهمیت دارد. این موضوع نه تنها برای آنها در برقراری یک رابطه حائز اهمیت است بلکه حتی به طول و ماندگاری مدت زمان ازدواجشان نیز کمک می کند.

جالب است بدانید از بین تمامی جذابیت های فیزیکی، وزن فرد و هیکلش بیشترین میزان توجه را به خود جلب می کند. بنابراین بهتر است اگر قصد ورود به رابطه ای جدید را جهت ازدواج دارید، بیشتر از هر چیز برای رفع نواقصی که در هیکلتان هست، تلاش کنید.

این مقاله مشاوران آویژه به شما ثابت می کند که زیبایی ظاهری و چهره افراد تا چه اندازه در تصمیمشان برای ازدواج و ورود به یک رابطه جدید، حائز اهمیت است. اگر شما هم به ظاهر فرد مورد نظرتان توجه زیادی می‌کنید، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه زیبایی ظاهری و قیافه چقدر در ازدواج و انتخاب همسر اهمیت دارد؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ملاک ظاهر زیبا و جذاب برای ازدواج چیست؟

بر اساس بررسی های انجام گرفته شده، تعریف امروز ما از زیبایی با تعاریف مربوط به 500 سال گذشته متفاوت است.

استانداردهای مربوط به چهره و قیافه زیبای برای ازدواج به مرور زمان تغییر کرده است و در جوامع مختلف تعاریف افراد از زن و مردهای زیبا بسیار متفاوت از سایر جوامع دیگر است. این موضوع موجب می‌شود که شما نتوانید تعریف واحدی از زیبایی یک فرد برای انتخاب وی جهت ازدواج ارائه دهید.

با این حال این واقعیت که زیبایی در ازدواج مرد و زن تاثیر قابل توجهی دارد را نمی توان کتمان کرد. با این حال فراموش نکنید که زیبایی ظاهری زنان نسبت به زیبایی ظاهری مردان همواره از اهمیت بیشتری برخوردار بوده است.

نقش و تاثیر زیبایی در ازدواج

ازدواج یک تصمیم کاملا شخصی است. برخی از افراد، داشتن شریک زندگی زبیارو را به هر فرد دیگری ترجیح می دهند در حالی که برخی دیگر هرگز به این مولفه توجهی ندارند. بعضی ها دوست دارند شریک زندگی شان از نظر ظاهری برتر از اطرافیان باشد، برخی دیگر یک فرد نسبتا پُر از نظر اندام و بعضی هم همسران لاغر را ترجیح می دهند.

با توجه به سلایق متفاوت افراد در زمینه زیبایی نمی توان تعریف واحدی از یک چهره و یا هیکل زیبا چه برای مرد و چه برای زن ارائه داد.

برخی از ویژگی ها وجود دارد که ممکن است در مراحل خاصی از زندگی شما برای ازدواج کردنتان بسیار مهم به نظر برسند.

برای مثال طبق تحقیقات انجام شده، قیافه برای افرادی که در سن 20 تا 30 سالگی هستند و قصد ازدواج دارند، بسیار مهم است. با این حال در بیشتر موارد، همزمان با گذشتن سن شما از سن 30 سالگی به بعد آنچه که بیشتر برایتان در انتخاب شریک زندگی اهمیت دارد، همدلی، قابل اعتماد بودن، مراقبت و موارد این چنینی هستند که شما را ملزم می کنند، برای انتخاب همسر آینده تان به آنها توجه کنید.

به مرور زمان متوجه آن می شوید که ویژگی هایی گذرای افراد مانند زیبایی پس از مدتی اهمیت خود را از دست داده و شما بیشتر به نیازهای واقعی تان برای انتخاب همسر آینده خود توجه می کنید.

در این میان دو ویژگی مهربانی و تعهد می تواند جای خالی زیبایی ظاهری تان را برای فردی که با شما آشنا می شود، پر کند. کافی است کمی بیشتر با او در ارتباط باشید تا وی متوجه وجود این دو ویژگی در وجود شما شود. از آن پس در نگاه وی شما زیباترین فرد روی کره زمین خواهید بود.

نقش و تاثیر زیبایی در ازدواج

آیا قیافه فرد در ازدواج مهم است؟

بله؛ باید به شما بگوییم که ظاهر هر فرد در انتخاب وی به عنوان شریک زندگی شخص دیگری اهمیت دارد و اکثر افرادی که در یک رابطه عاشقانه بلافاصله تصمیم به ازدواج دائمی با فرد دیگری می گیرند، تحت تاثیر جذابیت های ظاهری آن فرد قرار خواهند گرفت.

با این حال وقتی صحبت از ظاهر و جذابیت افراد می شود، تعاریف اغلب گمراه کننده و مبهمی در این زمینه ارائه می شود که می تواند تحت تاثیر فرهنگ،خانواده و محیط زندگی فرد باشد.

به عنوان مثال اگر شما در خانواده ای با پوست تیره زندگی می کنید، قطعا تمایل بیشتری به این موضوع دارید که رنگ پوست چهره همسرتان روشن باشد و یا اگر فردی لاغر هستید تمایل دارید با کسی ازدواج کنید که از نظر تناسب اندام کمی نسبت به شما پُرتر باشد.

به همین دلیل است که ظاهر زیبا و قیافه جذاب تنها در آنچه که افراد در چهره خود دارند، تعریف نمی شود. بلکه ویژگی های دیگری مانند سبک شخصی پوشش، بهداشت و تمیزی فرد و تناسب اندامش نیز جز این تعریف قرار می گیرد.

به طور کلی ازدواج یک امر و تصمیم مادام العمری است که اولویت های مربوط به ظاهر فیزیکی مرد و زن با گذشت زمان برایتان کمرنگ شده و جایش را به موارد دیگر می دهد. این حقیقت برای تمام افراد وجود دارد. درست همانطوری که افراد مشهور نیز زمانی به دلیل زیبایی ظاهری شان بسیار سر زبان ها افتاده و محبوب می شوند اما به مرور زمان که زیبایی ظاهر خود را از دست می دهند، در دید همگان کمرنگ تر شده و نسبت به قبل، کمتر مورد توجه قرار می گیرند.

باید گفت که بر سر این موضوع که جذابیت فیزیکی در رابطه اهمیت دارد، اتفاق نظر وجود دارد. به اعتقاد ما، مشاوران مرکز مشاوره ازدواج آویژه اینکه از نظر فیزیکی جذب شریک زندگی خود شوید، بسیار مهم است و این موضوع اهمیت دارد که شریک زندگی تان را همانطوری که هست، جذاب ببینید و تایید کنید. در غیر این صورت ممکن است بعدها زمانی که از ازدواج شما مدتی گذشت، مشکلاتی برایتان پیش بیایید که دیگر تمایل به برقراری رابطه صمیمانه با شریک زندگی تان نداشته باشید.

با این حال باز هم باید گفت که جذابیت فیزیکی هر فردی در طول زمان برای شریک زندگی اش تغییر می کند. این موضوع شدیدا تحت تاثیر شخصیت، عواطف و روح فردی است که قرار است با او برای یک عمر زندگی کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه زیبایی ظاهری و قیافه چقدر در ازدواج و انتخاب همسر اهمیت دارد؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

تاثیر زیبایی در ازدواج زن

موارد مختلفی وجود دارد که شما با مردان بسیار جذابی آشنا شده اید و با آنها ازدواج کرده اید اما پس از مدتی به دلیل دیدن برخی از ویژگی های زشت و غیرقابل پسند تصمیم به ترک آنها گرفته اید.

اصولا ویژگی های شخصیتی مانند مادی گرایی شدید، قضاوت های بی جا، حساسیت های بی مورد برای مردان آنها را در نظر همسرانشان به فردی زشت و یا حتی غیرقابل تحمل تبدیل می کند. بنابر این بهتر است پیش از آنکه نگاه همسر شما به شما تغییر کند، سعی کنید در کنار زیبایی ظاهر و تناسب اندامی که دارید، رفتاری متناسب با ظاهر و قیافه زیبای خود داشته باشید.

دقیقا عکس این موضوع نیز بسیار صادق است. بارها شده که شما با مردانی ملاقات داشته اید که احساس می کردید کاملا غیرجذاب هستند اما بعد از گذشت مدتی حس کردید به شدت آنها را دوست دارید و حتی در باورتان این افراد بسیار زیبا هستند. در چنین مواردی اطرافیان بهتر از شما متوجه این موضوع می شوند که شما جذب رفتار و اخلاق آن فرد شده اید و ظاهر وی چندان در انتخاب شما تاثیر گذار نبوده است.

تاثیر زیبایی در ازدواج زن

تاثیر زیبایی در ازدواج مرد

بررسی های انجام گرفته شده نشان می دهد که معیارهای زیبایی ظاهری برای مردان از اهمیت بیشتری نسبت به زنان در زمینه ازدواج برخوردار است.

استانداردهای زیبایی ویژه ای مانند لاغری، قد بلند، چشمان زیبا، لباس های خاص برای اکثر مردان، ویژگی هایی بسیار جذاب هستند که تمایل دارند برای انتخاب همسر آینده خود به آنها توجه داشته باشند.

حتی اگر در انتخاب همسر خود به این استانداردها توجه کافی نداشته باشید این احتمال وجود دارد که پس از ازدواجتان مدام به مقایسه همسرتان با زنان دیگر بپردازید.

این نکته را نباید فراموش کنید که همسر شما اگر بفهمد از نگاه شما فردی زیباست، بسیار اعتماد به نفس پیدا می کند. موضوعی که موجب خواهد شد در دوران زندگی تان، از زیبایی وی هرگز خسته نشوید و او را در هر مرحله از زندگی تان بهتر از مراحل قبل ببینید.

به شما توصیه می کنیم پس از انتخاب همسر آینده خود معیارها و استانداردهای زیبایی را مطابق با ویژگی های ظاهری همسرتان تغییر دهید. در واقع بهتر است وی را همانطور که هست با همان قد، وزن، رنگ مو، رنگ چشم و صدا و ظاهر زیبا ببینید و در ذهن خود او را متمایز از سایر زن های دیگر در نظر بگیرید. بهتر است تا رابطه شما به سمتی خطرناک پیش نرفته است، دست از مقایسه بردارید و نگاه خودتان را به شریک زندگی‌تان تغییر دهید.

مشاور «مرکز مشاوره آویژه» به شما توصیه می کند، به جای اینکه ویژگی‌های کلی همسرتان را با زنان دیگر مقایسه کنید، بر روی آن بخش از ویژگی‌ها و خصوصیت‌هایی از وی تمرکز کنید که مورد تایید شما بوده و در اطرافیان خودتان هم آن ویژگی‌ها را نمی بینید. هر چه ویژگی‌های مثبت همسرتان،کمتر در وجود دیگران یافت شود، آنها(زنان دیگر)جذابیت کمتری برای شما خواهند داشت. تحت تاثیر چنین مقایسه ای، همسر شما در باور قلبی‌تان، به نمونه‌ای کامل از زنی زیبا تبدیل می شود که هرگز قابل مقایسه با زن های دیگر نیست.

تاثیر زیبایی مرد و زن در ازدواج

چه زن باشید و چه مرد، برخی از شما در ازدواج تیپ و ظاهر خاصی را ترجیح می دهید و ممکن است به این دلیل در انتخاب شریک و همسر آینده تان وسواس بسیار شدیدی به خرج بدهید.

برای شما فرصت ازدواج پیش نخواهد آمد مگر اینکه همان فردی بر سر راهتان قرار بگیرد که از نظر ظاهری مدت ها مد نظر داشته و دنبالش بوده اید.

این موضوع کاملا قابل درک است اما سعی کنید مراقب انتخابی که انجام می‌دهید باشید. بهتر است در کنار زیبایی ظاهری فردی که مهر تایید شما را برای شروع یک زندگی مشترک می گیرد به زیبایی رفتارهای وی نیز توجه کافی داشته باشید.

فراموش نکنید که ظاهر افراد ساده ترین و اولین چیزی است که شما از فرد می بینید و این ویژگی های ظاهری حتی اگر مهم باشند، خیلی قابل اعتماد نیستند.

کافی است با ذهن بازتری شریک زندگی تان را انتخاب کنید. یادتان نرود تعریف شما از چهره و ظاهر زیبا موضوعی کاملا شرطی است و قاعده و قانون خاصی برای آن وجود ندارد.

با این حال یک نگاه بازتر به این موضوع موجب می شود تا شما از یک فرد تک بعدی برای انتخاب همسر آینده خود به فردی چند بعدی تبدیل شوید که به تمام خصوصیات ظاهری و باطنی به صورت همزمان توجه می کنید.

توصیه ما مشاوران مرکز مشاوره آنلاین آویژه به شما این است که اگر در حال حاضر شخصی را می شناسید که از نظر شخصیت ویژگی های خوبی دارد اما قیافه او را چندان جذاب نمی بینید، خیلی زود برای قطع ارتباط و رابطه تان با آن فرد تصمیم نگیرید. بهتر است کمی به خودتان و آن فرد برای شناخت بیشتر خصوصیات اخلاقی وی نسبت به ویژگی های ظاهری اش فرصت دهید.

تاثیر زیبایی در ازدواج مرد

چه مواردی شما را برای شریک زندگی تان زیباتر می کند؟؟

این موضوع را کاملا بپذیرید که جذابیت شما ربطی به ویژگی های ظاهری و فیزیکی تان ندارد. در اصل جذابیت شما شامل موارد دیگری است که خیلی فراتر از جنبه ها و خصوصیت ظاهری تان می شود. می توان برخی از مواردی که شما را برای شریک زندگی تان چه مرد و چه زن جذاب تر و زیباتر می کند، اینطور عنوان کرد:

حس شوخ طبعی زیادی دارید.

علایق مشترکی با شریک زندگی تان دارید.

همسری مهربان هستید.

ارزش ها و اصول مشترکی دارید.

باعث می شوید شریک زندگی تان مدام احساس امنیت و خوشحالی کند.

به طور کلی باید گفت ظاهر و قیافه زن و مرد در شکل گیری روابط و ازدواج آنها بسیار مهم است اما یادتان باشد این حقیقت به معنای آن نیست که ظاهر فرد مهم ترین جنبه در شکل گیری صمیمیت بین شما و مهم ترین عامل در داشتن یک رابطه سالم است. جذابیت امری ذهنی است و به خاطر همین است که ترجیحات شما در ازدواج و معیارهای زیبایی تان با ترجیحات فرد دیگری تفاوت دارد.

سخنی از مشاوران آویژه

فراموش نکنید اگر تنها معیار ازدواج برای همه افراد جهان زیبایی ظاهری تعریف شده ای بود، فقط سوپرمدل ها و بازیگران مشهور جهان می توانستند شانس ازدواج و جذب توجه و عشق به خود را داشته باشند. یادتان باشد، هر شخصی نواقص ظاهری خاص خودش را دارد و هیچ کس کامل نیست. با این حال، برخی ویژگی های شخصیتی وجود دارد که می تواند تمام نواقص ظاهری شما را از بین برده و باعث جذابیت شما برای دیگران و یا آنها برای شما شود.

براي مشاوره در زمينه زیبایی ظاهری و قیافه چقدر در ازدواج و انتخاب همسر اهمیت دارد؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 25 نظر:

 1. ارتباط بین زن و مرد و معیار انتخاب همسر از نحوه تربیت کودک شکل میگیره. در اجتماع شرق متاسفانه خانواده ها با نحو تربیت های مختلف داریم. یکی به زن و مرد مانند انسان ارج می گزارد. و یکی دیگر حتی بعد از دو بچه به خاطر هوس هایش رهایش میکند. بهتر. همون که از ابتدا وقتی به کسی علاقه ندارید او را متضرر نکنید. در. ضمن خانواده ها نباید اصرار و. جنون برای متاهل شدن دختر و پسر شان نداشته باشند. به نظر شخصی من ما بیشتر از هر چی نیاز به ترحم و انسانیت داریم تا اینکه وظیفه یک مرد و. زن را اجرا کنیم.

 2. زیباتر از گل رز نداریم خشک میشه تموم زیباتر از برف نداریم اب میشه تموم …دنبال رابطه سالم باشین بابا کسیکه واقعا دوستتون داره بقول قدیما نباشین براتون تب کنه وگرنه پولو زیبایی همیشه هست معیارتون این باشه دوستتون داشته باشه کاری باشه براتون تلاش کنه برای اینده و تشکیل خانواده برنامه داشته باشه متعهد باشه نه که ببخشیدا معتاد و عیاش و رفیق باز و هرروز تو یه مهمونی و دنبال پیچوندن شما باشه اعتیاد به هر چی قلیونو…. و تاتو به هر سبک قانع کننده ای اولین قدم برای نشان دادن یه شخصیه که منزویه و دنبال زندگی نیست دورش خط بزنید

 3. سلام عزیز دلم هیچوقت اینجوری فکر نکن هر انسانی برای خودش جایگاهی داره اصلا فکرشو بکن تو یه دونه ای چون اثر انگشت هیچ انسانی مثل دیگری نیست اون کسی هم که شریک زندگی شما بوده لیاقت شما رو نداشته شما باید خودت اول از همه خودتو دوس داشته باشی مطمن باش اگه زشت ترین آدم دنیا باشی اگه خودتو قبول داشته باشی همه دوست دارن هیچوقت اینجوری فکر نکن تو یه بانویی یه مادری پس خدا تو رو کامل افریده

 4. مرد ها زیبایی رو فقط برای هوس میخوان نه برای ازدواج اگرنه در ازد‌اج دنبال پول و اصالت و شغل و غیره هستن زن زیبا فقط بازیچه مرد های هوس بازه

 5. والا من زیبا هستم هر کسیم میبینه محو من میشه
  با اینکه نزدیک ۴۰ داره میشه سنم همچنان ب لطف خدا جوونی و زیبایی دارم ولی دوبار ازدواج کردم و جدا شدم، پس منم بگم در حق من خدا ظلم کرده
  ، نه ماها خودمون تصمیم گیرنده و انتخاب کننده ایم و یکی ظاهرش قشنگ، یکی اخلاقش قشنگ و هر کسی یه خوبیی داره و باید خدارو شکر کرد حتی اونیم که زیاد قشنگ نیست شک نکنه خدا تو اون دنیا براش تلافی میکنه
  این دنیا که نهایت ۷۰ سال عمر میکنیم چه ارزشی داره..

  1. همه چی انتخابه دیگه الا دوبار شکست تو زندگی یعنی شکست دیگه باید دنبال ذات ادمی بودین که شمارو بخاطر زیبایی نخواد احتمالا شما هم اولویت پول زیبایی طرف بود اونم متقابل شما و بعد از شما سیر نفر بعدی …. ذات ادم پاک باشه به صدتا زیبایی می چسبه چطور که من خودم شوهرمو لاغر کردم یا دماغشو فرستادم عمل کنه تو انتخابه لباسم مشکل داشت خودم بهش کمک کردم الا همه جا مجلسی کت شلواری میگرده …. ظاهر معمولیم کافیه خدایی بقیشو میشه درست کرد فقط دوست باز نباشه مصاحب بازی کنه و اعتیاد به هیچی نداشته باشه سالم و سلامت باشه و جنم داشته باشه کار کنه پول بده من خرج کنم 🙂 البته شوخی بود خودم معلم ریاضی هستم و کنکور من معیارام اینا بود واس اون راضیم از زندگیم نه اعتیاد داره نه حتی تاتو ساده نه جا بخیه نه هیچی سرش تو کارشه صبحا میره شرکتش ظهرا باشگاهش عصرا هم با منو پسرمه دعوا داریما تو هر رابطه ای هست قهر اشتی ولی بازم کناره همیم میشینیم حل میکنیم و قبول و تمام رفتن در کار نیست میخواست نگه دوستم داره 🙂

 6. ظاهر خوب ولی دوستت نداره باطنی به چه دردت میخوره اخه؟ وقتی حتی تو عمرش یه کادو الکی هم برات نخریده اصلا یه جا سوییچی والا ما دخترا دنباله ظاهر نیستیم اوناییم که هستن دخترا بچه سال نابالغن وگرنه دختریکه دنبال زندگیه میبینه کی دوستش داره کی براش وقت میزاره کی براش مهمه ….. وگرنه سگو گربه هست

  1. اون دختر پسری که دنبال ظاهره و اولویت انتخاب اولش ظاهره بدون نابالغه هنوز ووگرنه میدونست اولین چیز باطن بعد پول بعد زیباییه باطن باید خوب باشه ذات خوب بعد پولی باشه زندگی بشه بنا کرد توش بعد ظاهر .

 7. سلام وقتی خودتون اینطورفکرمیکنین دیگه چه انتظاری ازبقیه دارین!!!!
  صورت زیباخوبه ولی مهم سیرت هست!!!
  البته کاش اون اسمم انتخاب نمیکردین!! من میزارم (سیه مو)

 8. صحبتهای شما کاملا درسته متاسفانه شوهرم مرا از اول دوست نداشت چون هیچ زیبایی نداشتم به اجبار مادرش بخاطر حقوق داشتن من ازدواج کرد اما بعد از ۱۳ سال با داشتن دوقلوی پسر و دختر مرا طلاق داد
  ازدستش ناراحت نیستم چون زیبایی را دوست داشت و حق طبیعیش هست
  اما من هم گناهی نکردم که زشت افریده شدم و تمام بدبختیهای دنیا رو هم خداوند شامل حالم کرده
  کاش مرا نمی آفرید تا الان بخاطر زیبا و قد بلند نبودن بچه هایم ثانیه به ثانیه زجر نکشم و آرزوی مرگ نکنم
  بی عدالتی محض را خداوند متاسفانه اولین بار اجرا کرده در خانواده پدری و مادریم افراد زیبای زیادی هم هست اما تقدیر مرا خواست بدبختی بنویسد

  1. با سلام دوست عزیز
   زیبایی برای خیلی ها نسبی هست کسی نسیت که بگه من از نظر همه زشت هستم

  2. سلام دوست من اصن به عدالت خدا شک نکن هیچ وقت همه زیبا هستیم فقط باید با آدم خاص خودمون وارد رابطه بشیم
   آدم زندگیتو اشتباه انتخاب کردی زیباییتو زیر سوال نبر

  3. ولی ب عکس من هم خوشتیپم هم خوش هیکل خودمو خیلی دوست دارم….ولی تا حالا کسی پیدا نشده باهام ازدواج کنه…. نا امید نیستم….ربطی ب زشت بودن ویا زیبا بودن نداره….شوهرتان لیاقت شمارو نداشته….خداروشکر ک دوتا بچه داری بزرگ ک بشن همه کارات درست میشه…..بسپار ب خودش

   1. میشه با هم آشنا بشیم برا ازدواج پولدارم .خوشکلم .زن خوشکل هم میخوام

  4. دوست عزیز من خانمای زیادی رو دیدم که با ظاهر های خیلی معمولی شوهرهای خوش چهره و عاشق داشتن ضمنا الان زنایی که داری میبینی خیلیاشون بازور فیلر و بوناکس و آرایش زیبان اگه دوست ندارین چهرتونو میتونید از عمل کنید یا ژل بزنید خیلی جاها جشنواره ۱۰ سی سی داره خرجشم ۴ میلیونه یه سری از ژلا پس میتونی این کارو کنی و اعتماد به مفستو بالا بیاری

  5. می رفتی دوسه تا عمل زیبایی انجام می دادی خدا این همه راه برای زیبا جویان گذاشته .

  6. سلام دوست عزیز
   همین که دوتا بچه داری از نعمت های خداست خیلی ها هستند که در حسرت بچه دار شدن اند به عدالت خدا شک نکن

  7. سلام شما خمیرو ورز بده یه گل زیبا بساز بعد ورز بده یه چیز زشت منظر بساز بعدبگو خداعادل نیست!!!
   ربطی نداره کارماانسانهاست ، ایناهمش دلیل پزشکی شرعی و دینی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉