کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسی
5/5 - (1 امتیاز)

مرکز مشاوره روانشناسیمکان به شور درآمدن . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی پذیرفت اینکه ما همه چیز را نمیدانیم . مرکز مشاوره روانشناسی یعنی کسی ممکن است تحت تاثیر احساسات ، صلاح و مصلحتش فراموش شود. وجود مرکزمشاوره روانشناسی یعنی همه آنها که امروز پشیمان هستند روز تصمیم ، فکر میکردند بهترین تصمیم را گرفتنه اند . مرکز مشاوره روانشناسی یعنی کسانی هستند که میتوان به آنها اعتماد کرد . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی من با مشورت کردن در تصمیم راسخ خواهم بود . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی عاقل هستم و از علم دیگران به نفع خودم استفاده میکنم .مرکز مشاوره روانشناسی یعنی آخرین برگ برنده من برای یک تصمیم درست . مرکزمشاوره روانشناسییعنی عمر انسانها کوتاه است استفاده از هر لحظه برای پیشرفت . مرکزمشاوره روانشناسی یعنی ما فرصت آزمون و خطا نداریم .مرکز مشاوره روانشناسی یعنی من ازوقتی که برای شکست خوردن است برای موفقیتهایم استفاده میکنم .


بیشتر بخوانید: مشاوره روانشناسی آنلاین


مرکز مشاوره روانشناسی

کسی که مشاوره میکند در واقع برای خود و وقتش احترام قائل است . او میخواهد اعتبار کسب کند . کسی که زیاد اشتباه میکند اعتبار خود را در جمع فامیل و دوستان بی ارزش میکند . کسی که تصمیمهای درست میگیرد محبوبتر و قابل اعتمادتر است . همه از دوستی و معاشرت با او لذت میبرند و برایش احترام قائل میشوند . کسی که کمتر شکست میخورد اعتماد به نفس و عزت نفسش بالا میرود . صورتی بشاش و روحیه ای شاد دارد . او انسانی موفق و رو به جلو است . در فرصتهای کمتر به درجات بالاتری میرسد . او به دنبال اهداف خود میرود و اهدافش به او خیلی نزدیک هستند . او خودشیفته نیست ولی برای خود احترام قائل است و احترام دیگران را نیز جلب میکند . او کسی است که در تمام کارهایش مشورت میکند . او اعتقاد دارد مشورت سود آوراست .


بیشتر بخوانید: کانال مشاوره روانشناسی خانواده


خدمات مرکز مشاوره روانشناسی

خدمات مرکز مشاوره روانشناسی برای گرفتن تصمیم در انواع کارها است که هریک در جای خود مناسبند . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی را از دو جهت بررسی میکنیم . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی را میتوان از حیث مشاور بررسی کرد . یعنی با چه کسانی میتوان مشاوره انجام داد . در بحث خدمات مرکز مشاوره روانشناسی میتوان به مشاوره با گیس سفید یا ریش سفید اشاره کرد . در زمان گذشته مراکز مشاوره وجود نداشتند و به دلیل ساده بودن اجتماعات مشکلات نیز ساده تر بود . مشاوره نیز در آنزمان با گیس سفید یا ریش سفید میشد . گیس سفید یا ریش سفید به مرد یا زنی اطلاق میشد که مورد اعتماد تمام فامیل بود او با دلسوزی برای همه تصمیم میگرفت و معمولا تصمیم او اجرا میشد . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی سیستمی نوین است . در گذشته با معتمد محل نیز مشاوره میشد .


بیشتر بخوانید: مشاوره خانواده خوب روانشناسی آویژه


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مرکز مشاوره روانشناسی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

خدمات مرکز مشاوره روانشناسی

مشاوره و مشورت

یکی دیگر از انواع مشاوره مشورت با بزرگان دین بود معمولا با امام جماعت در کارها مشورت میشد و حرفش نیز قابل اجرا بود . در تمام این مشاوره ها راز خانواده باید به آنها گفته میشد که شرم مانع از گفتن همه حرفها میشد . ولی در مراکز مشاوره این مسئله منتفی است . اما خدمات مرکز مشاوره روانشناسی چیست ؟ از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی میتوان به مشاوره برای کودکان خانواده اشاره کرد . ازدیگر خدمات مرکز مشاوره روانشناسی میتوان به حل اختلاف در زمینه بلوغ فرزند میان والدین گفت . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی در باره تمام مسائل خانواده است . از کودکی ، نوجوانی ، جوانی تا میانسالی و کهنسالی . شما برای رفتارها و شخصیت و همینطور تربیت افراد خانواده ازاین مراکز میتوانید بهره ببرید . اگر آگاهی کافی نسبت به شخصیت خود دارید و در رفتار خود ایرادهایی مشاهده میکنید میتوانید مشاوره بگیرید .

همین مسئله مهم است که براحتی میتوان حرف دل را زد . دیگر مشورت با مادر یا پدر بود که دلسوز فرزندشان هستند . البته آنها از منافع دیگران برای سود فرزندشان چشمپوشی میکنند مشاوره قابل اعتمادی برای همه نیست . خدمات مرکز مشاوره روانشناسی در مجالی مناسب مفصل به این مقوله خواهیم پرداخت . حال انواع مشاوره را از حیثی دیگر نام میبریم .مشاوره ازدواج، مشاوره اقتصادی ، مشاوره دعاوی ، مشاوره زناشویی و مشاوره خانوادگی . مشاوره های دیگری چون مشاوره علاقه مندیها ی تحصیلی ، مشاوره کسب وکار ، مشاوره کودک و نوجوان . و حتی مشاوره برای انحرافات جنسی .


بیشتر بخوانید: مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه


مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین

مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین با توسعه فن آوری الکترونیک به کمک کسانی آمده است که قادر به حضور در مراکز مشاوره نیستند . برخی ممکن است به دلیل معلولیت نتوانند مشاوره حضوری بگیرند . برخی همسری متعصب دارند . برخی نمیخواهند به هر دلیلی کسی متوجه مشاوره گرفتن آنها باشد . این عزیزان مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین میگیرند . مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین برای کسانی که در محل کار هستند و ساعت استراحت خود را میخواهند برای مشاوره استفاده کنند مفید است . کسانی که طاقت گرمای تابستان و یا سرمای زمستان را ندارند مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین میگیرند . کسانی که توانایی جسمی و یا حوصله روحی ندارند از مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین بهره میگیرند . دنیای الکترونیک و اینترنت بسیاری از کارها را آسان نموده است . در برخی مشاوره ها ممکن است نخواهید هویت شما فاش شود مشاوره آنلاین انتخاب شما خواهد بود .

در یک تصمیم گیری آنی ممکن است فرصت صرف وقت برای رفت و آمد به مراکز مشاوره را نداشته باشید با یک مشاوره آنلاین میتوانید تصمیم درست بگیرید .. مشاوره آنلاین میتواند یک مشاوره عینی باشد . با کمک اینترنت مشاور را به محیط خانه ، کار و یا تفریح خود ببرید . در مورد یک بیمار یا کهنسال مشکل رفتاری و تصمیم گیری دارید مشاوره آنلاین به شما کمک خواهد کرد . در مورد برخی رفتارهای کودکتان در مشاوره آنلاین میتوانید از ارتباط تصویری استفاده کنید و برای مشکل خود چاره ای بجویید . مشاوره آنلاین راهیست برای یک مشاوره عینی ، صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در هزینه هزینه رفت وآمد و غیره . شما میخواهید برای اقوام ویا دوستان خود در خارج از کشور و یا یک شهر دیگر مشاوره بگیرید . به مشاور خود اعتماد دارید پس بهترین راه یک مشاوره آنلاین است .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی روانشناسی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه مرکز مشاوره روانشناسی با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین

مرکز مشاوره روانشناسی

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه مرکزی است که به شما پیشنهاد میکنیم . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه در زمینه های مختلف به شما مشاوره میدهد . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه راهکار مناسبی برای شما عزیزان است . برای شما که از راه دور میخواهید با مرکز مورد اعتمادتان مشورت کنید . برای شما که به دلیل مراقبت از یک سالمند نمیتوانید از منزل خارج شوید . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه برای کسانی است که ساعت کاریشان شبانه روزی است . این عزیزیان به جای استفاده از مرخصی برای مشاوره میتوانند برای استراحت وتفریح استفاده کنند . مرکزآویژه برای کسانی است نمیتوانند همراه خانواده در مراکز مشاوره حضور پیدا کنند . هنگام نیاز با یک تماس تلفنی همراه افراد خانواده که لازم است در مشاوره حضور داشته باشند مشورت میگیرند . مشاوره تلفنی آویژه میتواند شما را در امور مهم زندگی و تصمیم گیریهایتان راهنمایی کند .

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی آویژه میتواند برای سالمندان عزیزی که توانایی حضور در مراکز مشاوره را ندارند مفید باشد . سالمندان عزیز با دردسترس داشتن شماره تلفن مرکز مشاوره روانشنتاسی تلفنی آویژه میتوانند مشکلات خود را با مشاوران درمیان بگذارند . این سالمندان عزیز ممکن است در برخی موارد نیز مشکلات اطرافیان را درک نکنند و این باعث ایجاد توقع در آنها شود . یا حس نا کارآمدی آنها را کسل و بیحوصله کند که این روحیه سبب میشود در دیگران نیز تاثیر منفی بگذارند . مشاوران دلسوز این مرکز آنها را به مغتنم بودن وجودشان برای جوانترها آگاه میکنند . همینطور آنها را مطلع میکنند هرچقدر برخوردهایشان همراه با انرژی وشاد باشد همصحبتی آنان لذتبخشتر میشود . انتخاب رنگ لباس نیز در روحیه این عزیزان تاثیر بسزایی دارد . مشاوران مرکز مشاوره آویژه پیشنهاد میکنند رنگهای شاد برای لباس سالمندان انتخاب کنید .


بیشتر بخوانید: مشاوره آنلاین روانشناسی و خانواده


مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده

مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده برای زوجهای جوانی است که قصدمشاوره دارند . مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده با قصد داشتن ازدواجهای موفق راه اندازی شده و درخدمت خانواده های عزیز میباشد . مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده برای زوجهای جوانی است که چندی از ازدواجشان نمیگذرد و نیاز به مشاوره دارند . دختران و پسرانی که قبل از ازدواج مشورت میگیرند کمتر دچار گزند و یا پشیمانی میشوند . آنها با بهره گرفتن از جدیدترین علوم مشاوره توانسته اند برای خود و همسرشان اطمینان و امنیت کسب کنند . آنها با درصد بالایی از درستی دست به انتخاب زده اند اینست که وقتی مشکلی پیش می آید هرگز دچار شک نمیشوند . کسانی که بدون مشورت انتخاب کرده و یا انتخاب شده اند با بروز کوچکترین مشکل شک میکنند . نکند این همسر مناسب من نیست ؟ یا نکند من همسر مناسبی برای او نیستم .

اما وقتی با مشورت ازدواج میکنیم با بروز مشکل به دنبال راه حل هستیم نه اینکه به شک بیفتیم . در مواقعی نیز پیش می آید که به بن بست میرسیم آنجا از خود میپرسیم ما که مشاوره انجام دادیم پس چرا اینطور شد ؟ عوامل زیادی در یک مشاوره اشتباه دست دارند . اول اینکه بدانیم با چه کسی مشاوره میکنیم . نقش مشاور در مشاوره بسیار حساس و مهم است . دوم به کدام مرکز مراجعه میکنیم ؟ آیا مرکز مشاوره مورد تایید است ؟ آیا طرف قرارداد سازمان یا نهادی هست ؟ بله طرف قرار داد بودن یک مرکز مشاوره حکایت از معتبر بودن آن مرکز دارد مانند مرکز مشاوره آویژه . سوم اینکه در مشاوره با صداقت بوده ایم ؟ برخی اوقات ما در مشاوره واقعیات را از مشاور کتمان میکنیم که نتیجه آن یک مشاوره نادرست است . این مشاوره نتیجه خوبی نخواهد داشت .


بیشتر بخوانید: مشاوره و روانشناسی کودک ۴ ساله


مشاوره و زندگی

یکی از اصول انتخاب درست مشاوره خوب و درست است . یکی از اصول تصمیم گیری درست نیز یک مشاروه خوب است . وقتی ما میخواهیم ازدواج کنیممشاوره قبل از ازدواجانجام میدهیم . یک مشاور خوب با هر دو نفر صحبت میکند علاوه بر روانشناسی روانکاوی کرده و با علایق و سلیقه آنها آشنا میشود . غلاوه بر علایق به رفتارهای آنها و ظرفیت آنها پی میبرد . بعد از انجام تستهای مختلف و مصاحبه های زیاد بالاخره معلوم میشود که این دو زوج خوبی برای هم هستند یا خیر ؟ مشخص میشود آیا آنها مکملهای خوبی هستند ؟ آیا میتوانند تکمیل کننده نقایص هم باشند ؟ یادمان باشد دو نفر که مثل هم باشند برای ازدواج مناسب هم نیستند یا اگر هم هستند شبیه هم بودن کافی نیست . هرکس نواقص و کمالاتی دارد اگر دو نفر بتوانند نواقص همدیگر رابپوشانند وتکمیل کننده هم باشند میتوانند زوج خوبی باشند .

همسرکسی است که برکمالات شریک زندگیش بیافزاید . همسر یعنی داشتن جنبه و ظرفیت برای معایب شریک زندگی . مشاوره ازدواج با بررسی این نکات و فاکتورهای دیگر رهنمون زوجهای جوان خواهد بود . به شرط اینکه هردو نفر با مشاور با صداقت حرف بزنند . حرفهایشان راست و از ته دل باشد . هردو بخواهند که ببینند مناسب هم هستند یا خیر . اگر فاکتورهای یک مشاوره خوب رعایت شود مسلماازدواج موفقخواهند داشت درغیر اینصورت هم به خود و هم به همسر خود آسیب میرسانند . مشاوره ازدواج خود نیز دامنه وسیعی دارد . مشاوره عشق ، مشاوره همشان بودن ،مشاوره خانوادهو مشاوره های دیگر که برای یک ازدواج موفق لازم است . برخی از زوجها کاملا مناسب هم هستند ولی هدفها از ازدواج ممکن است مشکل برانگیز باشد . برخی اوقات ناهمگون بودن سنها ممکن است دونفررا برای ازدواج نامناسب کند .


بیشتر بخوانید: مشاوره و روانشناسی کودک ۵ ساله


مرکز مشاوره روانشناسی و خانواده

با چه کسانی و چه مواقعی مشورت نکنیم ؟

دختران جوان قبل ازازدواج معمولا با خانواده خود مشورت میکنند مسلما خانواده بخصوص پدر و مادر بدخواه فرزندانشان نیستند . برخی اوقات نیز والدین با زیاده خواهی برای فرزندشان آنها را از رفتن به راه سرنوشتشان باز میدارد . پس مشورت با والدین لازم اما کافی نیست . برای انتخاب درست علاوه بر والدین با مشورت با کارشناسان نیز لازم است . برخی با دوستان صمیمی خود مشورت میکنند . غافل از اینکه برای آن دوست ممکن است در اثر رقابت یا حسادت ممکن است راهنمای خوبی نباشند . برخی مواقع نیز دو دوست انقدر درزندگی باهم مثل هم بوده اند که الان هم میخواهند باهم در یک زمان ازدواج کنند . درحالیکه ممکن است برای هرکدام در مواقع خاص موقعیت ازدواج پیش بیاید . در اینگونه مواقع مشورت زیاد درست و بجانخواهد بود . اینست که بهتر است به جای مشورت با هرکس فقط با کارشناسان مشورت کنیم .

دلایلی که نباید با هرکسی حتی خانواده درجه یک مشورت کنیم واضح است . مثلا در اختلاف بین همسران پدر و مادر هریک به اشتباه وبدون اینکه بخواهند جانب داری فرزند خود را میکنند . چون آنها نمیتوانند قضاوت بهتری داشته باشند چون جانبداری از فرزند در ذان وکنه هرانسان است . در اینگونه مواقع با طرفداری بیجا باعث قوت اشتباه در زندگی فرزندمان میشویم . این قضاوت ما باعث تداوم اشتباه فرزندمان میشود . فرزندان او که بزرگ شوند مثل والدین قضاوت نخواهند کرد . درنتیجه در ایامی که او به فرزندانش نیاز دارد آنها به پدر یا مادرشان به چشم انسانی خود خواه نگاه خواهند کرد . آنها با پدر یا مادرشان همسو نخواهند بود . والدین با قضاوت بد خود ، با یک مشورت نا بجا بین او و فرزندانش فاصله افکنده اند . ولی مشورت با مشاورین مراکز مشاوره این عواقب را نخواهد داشت .


بیشتر بخوانید: روانشناسی کودک چیست ؟


خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره خانواده و روانشناسی آویژه

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستامرکز مشاوره خانوادهخدمات متنوعی را در زمینهمشاوره روانشناسیبه شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع :University Counseling Center

براي مشاوره در زمينه مرکز مشاوره روانشناسی

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉