کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با زن بد اخلاق و عصبی رفتار کنیم؟

زن بداخلاق و عصبی
4.4/5 - (7 امتیاز)

چگونه با زن بداخلاق و عصبی رفتار کنیم؟ چرا همسرم زود به زود عصبانی می شود؟ بداخلاقی زنان نشانه چیست؟ برخی از مردان نمی دانند که چگونه با دختر بداخلاق یا همسر بداخلاق خود رفتار کنند. عصبانیت و ناراحتی برای هر فردی به وجود می آید. اما اگر این عصبانیت و بداخلاقی ها به یک عادت همیشگی تبدیل شود، می تواند منجربه مشکلات زیادی برای زندگی زناشویی افراد شود. زندگی با زن بداخلاق و عصبی بسیار خسته کننده است. به همین دلیل اکثر مردان که همسران عصبی و بدخلقی دارند، به دنبال راهکارهایی برای کنترل زن عصبی و بد اخلاق خود می گردند.

مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی علت پرخاشگری زنان پرداخته اند و راهکارهایی برای داشتن رفتار صحیح با همسر عصبی و بداخلاق پیدا کرده اند. اگر شما نیز به دنبال بهترین راه ها برای مدیریت زن عصبی و بداخلاق خود هستید، پس خواندن این مقاله جامع و تخصصی را از دست ندهید.

روانشناسی زنان بد اخلاق

قبل از اینکه همسرتان را یک زن عصبی و بد اخلاق بنامید، لازم است به این موضوع فکر کنید که آیا عصبانیت و بداخلاقی های او بی دلیل است؟ یا شما و اعضای خانواده با کارهای اشتباه و رفتارهای نادرست خود باعث ناراحتی و عصبانیت او شده اید؟ به طور کلی، زنان تمایل دارند نسبت به مردان احساسات خود را کمی بیشتر بیان کنند. مردان نیز تمایل دارند کمی کمتر از زنان، از احساسات دیگران آگاه باشند. به همین دلیل گاهی زنان از نظر مردان افرادی عصبی، بداخلاق و به شدت احساساتی به نظر می رسند. مردان از بداخلاقی، غر زدن و عصبانی بودن همسر خود اصلا خوششان نمی آید.

عصبانیت، ناراحتی، غصه و بداخلاقی و پریشانی برای همه انسان ها، چه زن و چه مرد، وجود دارد. اما گاهی اوقات برخی از زنان یا مردان بیشتر از بقیه افراد این احساسات را در خود دارند. روانشناسی زنان بداخلاق نشان می دهد که برخی از موضوعات مانند مرگ عزیزان، برآورده نشدن انتظارات، نارضایتی از زندگی و … می تواند زنان را بداخلاق و عصبی کند. متاسفانه، خشم می تواند برای روابط به شدت مضر باشد. نگرش، عصبانیت و رفتار منفی شریک زندگی می تواند انرژی شما را تخلیه کند. همچنین احساساتی مانند ناامیدی، نشناخته شدن، افسردگی و اضطراب و … را برای شما به همراه داشته باشد.

زن عصبی و بداخلاق، مادر منفی نگر و افسرده ای است که بر روی خلقیات فرزندان خود نیز تاثیر منفی می گذارد.

خصوصیات زن بد اخلاق

چه چیزی باعث بدخلقی می شود؟ چرا همسرم اینقدر بد اخلاق است؟

اگر بررسی کردید و متوجه شدید که واقعا همسر عصبی و بدخلقی دارید، بدون آنکه شما مقصر باشید. پس باید به دنبال علت بداخلاقی ها و پرخاشگری های همسر خود باشید. آیا او همیشه این گونه رفتار می کند یا تنها برهه ای از زمان رفتارش تغییر خواهد کرد؟ پرخاشگری زنان علت و دلایل زیادی می تواند داشته باشد. مهم ترین و رایج ترین آنها عبارتند از:

 همسر شما پریود شده است

اگر تغییرات همسرتان و نوسانات خلقی او در برهه ای زمانی است، پس احتمالا او عادت ماهانه شده است. هومون ها نقش مهمی در بدخلقی و یا احساساتی شدن زن ها دارند. پس این رفتار و عصبی شدن ها دست خودشان نیست. سعی کنید در این دوران زن پرخاشگر خود را درک کرده و با نوازش کردن، در آغوش گرفتن و … او را آرام کنید. تنها کاری که می توانید برای او انجام دهید این است که در کنارش باشید. همچنین بدانید که چه جملات و رفتارهایی می تواند شرایط را برای شما سخت تر کند. اطلاع از رفتارهای که زنان بدشان می آید می تواند کمک بزرگی به شما کند. پس مطالعه مقاله جملات و رفتارهایی که زنان را ناراحت می کند را از دست ندهید.

همسرتان روز بدی را سپری کرده است

مردان و زنان ممکن است روزهای بدی را در زندگی خود تجربه کرده باشند. روش های مختلفی برای مقابله و رویارویی با اتفاقات و مشکلات وجود دارد. برخی از زنان در برابر مشکلات و اتفاقات ناخوشایند به سرعت عصبانی می شوند و نمی توانند احساسات خود را کنترل کنند. برخی از رفتارهای شما نیز ممکن است او را بداخلاق کرده باشد. گاهی اخلاق تند زن به دلیل رفتارهای اشتباه خودمان است. پس سعی کنید به دنبال دلیل رفتارها و بداخلاقی هایش باشید. از او بپرسید که چه چیزی باعث شده او آنقدر عصبانی و بد اخلاق باشد.

استرس و اضطراب بی دلیل

استرس و اضطراب می تواند باعث بداخلاقی و تند مزاجی فرد شود. اگر همسر شما یک زن عصبی و پرخاشگر است که دائم بداخلاقی می کند، به احتمال زیاد از مشکلی رنج می برد. رایج ترین مشکلی که می تواند باعث عصبانیت و ناراحتی شود، استرس و اضطراب است. گاهی این استرس مزمن و بی دلیل است که باید درمان شود. استرس بی دلیل می تواند مشکلات زیادی را با خود به همراه داشته باشد.

اختلالات خواب

نداشتن خواب کافی و اختلال خواب می تواند باعث شود همسر شما به یک زن بد زبان، عصبی و پرخاشگر تبدیل شود. بسیاری از زنان از بی خوابی شدید رنج می برند. قطعا این گونه زنان عصبی و بداخلاق هستند. دلایل مختلفی باعث بی خوابی و اختلال در خواب می شود. پس به دنبال یافتن دلیل بی خوابی های همسر خود باشید و از درمان های مناسب و مفید برای پایان دادن به بی خوابی همسرتان استفاده کنید.

بیماری های روانی و اختلالات

برخی از بیماری های جسمی مانند سردردهای مکرر، مشکلات گوارشی، معده درد و …  یا اختلالات مانند افسردگی پس از زایمان، اختلال دو قطبی، اضطراب، افسردگی های شدید و … می توانند باعث بداخلاقی و عصبی بودن زن شوند. اگر احساس می کنید که همسر شما از بیماری روانی یا جسمی رنج می برد پس به دنبال درمان مناسب باشید.

روانشناسی زنان بداخلاق

چگونه با زن بداخلاق و عصبی رفتار کنیم؟

صبر در برابر زن بداخلاق و زندگی با او می تواند بسیار سخت و خسته کننده باشد. شما می توانید از راهکارهایی که در این مقاله گفته شده است برای کنترل و کاهش پرخاشگری، عصبانیت و بداخلاقی همسر خود استفاده کنید. اگر بتوانید، به طرز ماهرانه ای، با همسر عصبانی خود مقابله کنید، مسلما رابطه شما به طرز چشمگیری تغییر می کند. شما می توانید با صبر و تلاش خصوصیات زنان بد اخلاق را در همسر خود کمرنگ کنید. در اینجا چند استراتژی موثر برای مقابله با بد اخلاقی زنان وجود دارد.

اجازه ندهید بر شما تاثیر بگذارد

خلق و خوی همسر شما و عصبی بودن او می تواند شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. پس در ابتدا، اجازه ندهید که خلقیات و ناراحتی های همسرتان بر روی شما تاثیر بگذارد. برای این منظور سعی کنید حال و هوای فضای حاکم بین خودتان و همسرتان را تغییر دهید. تمام تلاش خود را بکنید که در آتش تند همسرتان گرفتار نشوید. می توانید به خرید بروید و یا در پارک کنار خانه خود قدم بزنید. از هر راهکاری که می دانید به شما آرامش می دهد برای بازیابی آرامش روان خود استفاده کنید.

بپذیرید که همیشه نمی توان آنها را کنترل کرد

بسیار مهم است که بپذیرید شما هیچ کنترلی روی احساسات همسرتان یا دوست دختر خود ندارید. شما تنها می توانید احساسات خود را تا حدودی کنترل کنید. پس قبول کنید که نمی توانید عواطف، احساساتی بودن همسر خود را تغییر دهید. در برخی از موارد که هومون ها عامل تغییر رفتار و خلقیات هستند، حتی خود همسرتان نیز نمی تواند رفتار و احساسات خود را کنترل کند. پس آنها را مجبور نکنید خوب باشند و از آنها نخواهید عصبانیت ها و ناراحتی های خود را از بین ببرند. این کار به زمان نیاز دارد. اگر شما همسرتان را تحت فشار قرار دهید او سعی می کند ناراحتی های خود را از شما پنهان کند. این کار می تواند بر سلامت جسمی و روانی او تاثیر منفی به جا بگذارد.

🟣 همچنین نوع تیپ شخصیتی همسر شما می تواند تاثیر مستقیمی برروی بداخلاقی های او داشته باشد. اگر نمی دانید زنان چند نوع تیپ شخصیتی دارند و یا چه تاثیری بر رفتار آنها خواهد گذاشت، مطالعه مقاله تیپ شخصیتی زنان و رمز گشایی رفتار آنها را از دست ندهید.

 با احساسات او همدلی کنید و آنها را نادیده نگیرید

گاهی دلیل تمام بداخلاقی های زنان و رفتارهای بد آنها این است که شما به احساسات آنها توجه نکرده و با آنها همدلی نکرده اید. یکی از خواسته های زنان، شنیده شدن است. زن هنگامی که متوجه می شود همسرش به او گوش نمی دهد یا او را درک نمی کند، عصبی و ناراحت می شود. به مرور عصبی شدن و ناراحت بودن از شوهر به یک عادت تبدیل می شود. در این مواقع خود زن نیز ممکن است از رفتارهای خود تعجب کند.

رفتارهای او را به خود نگیرید

ممکن است شما احساس کنید که همیشه دلیل خلق و خوی بد و عصبی او شما هستید. اینکه همیشه با شما با عصبانیت رفتار می کند دلیل نمی شود که از شما ناراحت باشد. البته ممکن است که چنین باشد اما همیشه این گونه نیست. اینکه شما همیشه هدف بدخلقی ها و عصبانیت های او هستید ممکن است به این دلیل باشد که شما همیشه در کنار او حضور دارید و یا او تنها با شما احساس راحتی می کند. به همین دلیل همسرتان ناراحتی ها و کج خلقی هایش را تنها برای شما به نمایش می گذارد. پس همیشه خود را مقصر ندانید و رفتارهای اشتباه همسرتان را به خود نگیرید.

ارتباط سازنده و اعتبار بخشیدن را در برنامه خود قرار دهید

مردانی که به همسر خود بها نمی دهند و توجه نمی کنند، اغلب زنانی دارند که به شیوه ای عصبانی رفتار می کنند. زیرا فکر می کنند شنیده نمی شوند، جدی گرفته نمی شوند و یا مورد قدردانی قرار نمی گیرند. این گونه زنان ممکن است احساس ناامیدی، نادیده گرفته شدن و استرس مزمن داشته باشند که همگی باعث تغییر خلقیات و عصبی شدن آنها می شود. برای جلوگیری از پرخاشگری همسر خود، عاقلانه است که به صحبت های او گوش دهید. او را درک کنید و به او اعتبار ببخشید. اعتبار دادن به همسر و برقراری ارتباط سازنده با او یکی از راهکارهای کنترل پرخاشگری و عصبانیت او است. همچنین سعی کنید در جمع های خانوادگی و دوستانه بیشتر به همسرتان توجه کنید و رفتارهای نامناسبی با او در جمع نداشته باشید. آیا می دانید که چگونه باید با همسرتان در جمع رفتار کنید؟ اگر نمی دانید، مطالعه مقاله چگونه با همسر خود در جمع رفتار کنیم؟ را از دست ندهید.

همسر بداخلاق

تعیین حد و مرز

سعی کنید در زندگی مشترک خود حد و مرزها را از جهات مختلف تعیین کنید. فقط به این دلیل که او عصبی و بداخلاق است به او حق ندهید که تمام نباید های شما را نادیده بگیرید. البته منظور این نیست که با همسر خود به جنگ و دعوا بپردازید تا از حریم خود محافظت کنید. بلکه به این معنا است که شما نیاز دارید با همسر خود حد و مرزها را مشخص کنید و قاطعانه و محترمانه از همسرتان بخواهید آنها را رعایت کند. مثلا اگر او به بداخلاقی های خود ادامه داد. از او بخواهید که رفتارش را کنترل کند و به او کمک کنید تا به آرامش برسد. اگر لجبازی کرد و به رفتارهای خود ادامه داد، بهتر است کمی دور شوید و اجازه دهید که خودش بتواند آرام شود. سپس منطقی با او صحبت کنید.

صبر خود را تقویت کنید

قبول دارم که صبر در برابر زن بداخلاق واقعا سخت است. اما گاهی می تواند تنها راه نجات زندگی مشترک شما باشد. سعی کنید در هنگام عصبانی بودن همسرتان، صبور باشید و در کمال آرامش مشکلات او را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که داد و فریاد کشیدن و اجبار و زور راهکار مناسبی برای کمرنگ کردن پرخاشگری و بد خلقی همسر نیست. شما با آرامش و صبر خود می توانید آتش تند او را خاموش کنید.

به تأثیرگذاری فکر کنید، نه کنترل

تمرکز خود را برای تغییر شریک زندگی خود و یا کنترل رفتار زن پرخاشگر نگذارید. شما نمی توانید به یکباره زن عصبی یا بد اخلاق خود را تغییر بدهید. اما می توانید با ایجاد یک محیط مثبت و داشتن رفتارهای مناسب بر روی او تاثیر بگذارید. هنگامی که به جای دعوا و اجبار برای کنترل رفتارهایش با او با مهربانی و شیرینی صحبت کنید، او به شما نزدیک تر خواهد شد. نزدیک شدن همسرتان به شما و داشتن ارتباط عاطفی سالم با شما باعث می شود که از عصبانیت و بداخلاقی او کاسته و در عوض او فردی پر از آرامش و مهربان شود. این کار شانس شما را برای تغییر دادن شرایط و کمرنگ شدن زن پرخاشگر و عصبی بالا می برد.

🔵 اگر به همسرتان کمک کنید تا به یک آرامش و ثبات مالی در زندگی خود برسد، مسلما دیگر مانند قبل بد خلق و عصبانی نخواهد بود. روش های دست یابی به استقلال مالی برای زنان را می توانید در مقاله روش های رسیدن به استقلال مالی برای زنان مطالعه بفرمایید.

از مشاوره خانواده کمک بگیرید

اگر همسرتان به شدت پرخاشگر بوده و به یک زن بد زبان و بد اخلاق تبدیل شده است، بهتر است به یک مشاوره خانواده مراجعه کنید. بداخلاقی زنان اگر از حدی عبور کرد و به بدترین خصوصیات زنان تبدیل شد، باید به فکر چاره بود. اگر با رفتار و کردار خود نتوانستید او را آرام و خوش اخلاق کنید، پس از روانشناس برای کاهش عصبانیت و نوسانات خلقی او کمک بگیرید. مشاوره خانواده یا روانشناس می تواند به شما کمک کند تا علت پرخاشگری همسرتان را بفهمید. همچنین به شما راهکارهایی برای کاهش عصبانیت و بداخلاقی همسرتان ارائه می دهد که مسمر ثمر و مفید خواهد بود.

علت پرخاشگری زنان

سخنی از مشاوران آویژه

فراموش نکنید که چه زن و چه مرد گاهی بداخلاقی و بی حوصلگی را در زندگی خود تجربه می کنند. پس هر زنی گاهی بداخلاق می شود. مهم این است که شما بتوانید عملکرد مناسبی در برابر بداخلاقی همسر خود داشته باشید. این مهارتی است که باید برای بدست آوردن آن تلاش کنید و صبور باشید. اگر احساس می کنید شرایط محیطی و یا موقعیت هایی که همسرتان در آن قرار دارد، باعث استرس و اضطراب او می شود، سعی کنید شرایط را بهبود بخشید. استرس و اضطراب می تواند عصبانیت و پرخاشگری را به یک عادت برای زنان تبدیل کند. برای داشتن یک زندگی شاد و روابط عاطفی سالم با همسر خود تلاش کنید. مطمئن باشید که بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

 

سوالات متداول

 چه چیزی یک زن پرخاشگر و عصبانی را آرام می کند؟

از آنها بپرسید که برای حل این وضعیت چه کاری می توانید انجام دهید. سعی کنید خودتان عصبانی نشوید. آرام باشید، آهسته صحبت کنید و از زبان بدن غیر تهدید کننده استفاده کنید. یک پاسخ آرام و منطقی می تواند کمک زیادی به آرام کردن زنان عصبانی کند.

 چه چیزی باعث عصبانیت و بد اخلاقی زنان می شود؟

بسیاری از چیزها می توانند باعث خشم، عصبانیت و ناراحتی زنان شوند، از جمله استرس، مشکلات خانوادگی و مسائل مالی. برای برخی افراد، خشم و عصبانیت ناشی از یک اختلال زمینه ای مانند اضطراب یا افسردگی است.

براي مشاوره در زمينه چگونه با زن بد اخلاق و عصبی رفتار کنیم؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژه از سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

 

نظرات

- 19 نظر:

 1. من تا الان ندیدم یا نشنیدم زنی از شوهرش راضی باشه چون زنا هوس ران و زیاده طلبند فقط همه چیز را بدید معامله می بینند کوچکترین رحم و مهربانی ندارند بر خلاف ظاهر مومن نماو احساسی

  1. من یه زن دارم پیش مادرش که میرسد دگه ادم می شود خیلی تغیر می کند
   دوست نداره به خانوادم سربزنم کومکرکنم وهمیشه باید به ایشان برسم وهنوز هم هرچیزیرمادرش بیگه همان میشه ومن یگ غریبه هستم واودخترمادرش است برای مریضی بابم چندپول ناقابل کومک کردم چه قدر فحش ناسزا شنیدم وهرچه بدبختی که می بنم ازدست مادرش می بنمی یهدوعاکنید مردم تا خدا مرازدست این زندگی نجاتم بده

 2. زن من رو دست نداره به بداخلاقی و گوشت تلخی. 12 ساله که دارم باهاش میسازم و میسوزم. یه بچه دارم ازش و بخاطر بچه کوتاه میام

 3. والا به روز خوش ندارم از دست زنم بد دهن و بد اخلاق و همیشه عصبی خودش فرشته هست همه دیوونه و روانی خانواده هم دیوونه تر از خودش و با این وضع جامعه دو تا کار میکنم میگه عرضه پول در آوردن نداری همش با بقیه منو مقایسه می‌کنه والا خوش به حال مردایی که زن خوش اخلاق دارن هر روز آرزوی مرگ میکنم به خدا هر چی بدی بگی تو این زن هست

  1. متاسفانه این مسأله توهین زنان به شوهرانشان به طرز عجیبی اپیدمی شده ، مسئولان جامعه باید با اعمال یک راهکار موثر و اعلام اون از طریق تلویزیون بنیاد خانواده ها را از فروپاشی نجات دهند. مردها در عصر حاضر مظلوم واقع شده آمد.

 4. درود بر مردان بی ادعا
  لازم است در این مورد خاص به رهنمود سازنده و بوجود آورنده انسان که همان خداوند است توجه ویژه شود در کلام وحی در سوره تغابن آیه ۱۴ میفرماید
  يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ مِنْ أَزْواجِكُمْ وَ أَوْلادِكُمْ عَدُوًّا لَكُمْ فَاحْذَرُوهُمْ وَ إِنْ تَعْفُوا وَ تَصْفَحُوا وَ تَغْفِرُوا فَإِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحِيمٌ

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید، همانا برخی از زنان شما و فرزندان شما دشمن شمایند، پس حذر کنید از آنان و اگر درگذرید [از خطایشان]و چشم بپوشید و ببخشایید همانا خدا آمرزندۀ مهربان است

  یعنی اگر در مورد خطای آنها صبر کنید و ببخشید کاری خدا گونه انجام داده اید و به مقامی که خداوند از شما انتظار دارد رسیده اید
  و حلاوت وشیرینی عفو و بخشش را در زندگی احساس کرده در این دنیا در بهشت زندگی خواهید کرد

  در ادامه میفرماید
  إِنَّما أَمْوالُكُمْ وَ أَوْلادُكُمْ فِتْنَةٌ وَ اللَّهُ عِنْدَهُ أَجْرٌ عَظِيمٌ

  جز این نیست که مال‌های شما و فرزندان شما مایۀ آزمایشند و خداست که نزد او پاداشی بزرگ است

  یعنی اگر از این آزمایش‌ها سر بلند بیرون آمدید
  پاداشی عظیم در انتظار شما است

  البته به نظر بنده این پاداش هم در این دنیا شامل حال بنده میشود هم در آن دنیا

  خالق موجودات بهتر از هر کسی نوع رفتار با موجودات را با تفسیر بیان کرده است
  بعد از هر سختی آسانی است .
  قرآن کتابچه نوع زندگی و رفتار با همدیگر است.

 5. سلام…منم همسری وحشی ونامهربان دارم وهرخدمتی میکنم بازم مردای دیگه درنظرش بهترین هستند.شدیدا دهن بین وباوجودنداشتن ذره ای مشکل همیشه احساس بدبختی میکنن.داءم درحال مقایسه خودباظاهرزندگی دیگرانندوجهنم واقعی برام درست کردن.احساس میکنن اگه منودک کنن بایکی دیگه خوشبختترن.۲۳ساله ازدواج کردیم،جزبددهنی نشنیدم.۲تابچه داریمو۴۶سالشه هنوزم دنبال زندگی بهتره.

 6. من زن بداخلاقی داشتم بعد ۳سال طلاقش دادم
  کلی مهریه دادم
  ولی بخدا آرامشم بدست اوردم

 7. سلام من خسته شودم زنی بد اخلاق دارم من هروز سر تار هستم غروب دلم نمیخوام بخانه بروم دوستانم تو خیابان بخوابم خسته شودم خانواده خانم دخالت میکنن خواهرش دخالت میکنه من اشتبا کردم خیلی زیاد اشتباه کردم حواس پرتی داره بد اخلاق هست احساس نداره مسائل زندگی رو نمی‌فهمه

 8. زن بد اخلاق واقعا زندگی باهاش سخته به خصوص اگر بچه داشته باشی دیگه نمی تونی کاری کنی فقط باید تحمل کنی تا عمرت سر بیاد فقط به خاطر بچه ها صبر کنی و بسوزی و بسازی

 9. زن بد اخلاق بد اخلاقه کاری هم نمیشه کرد 17ساله بیچاره ام کرده.در ازدواج توارث نقش پررنگی داره. .مردم برخی نواحی عصبی تر هستن. .خوش به حال مردابی که زن صبور و خوش اخلاق دارن.

 10. همه راهی امتحان کردم اما نمیشه که نمیشه حتی بدتر شده ک بچه رو که نشسته و به جرولحث نگاه میکنه میزنه و مادر شوهرش که مادر من باشه رو میزنه در حد هول دادن روی زمین و بی ادبی در حد خیلی بد و فحش دادن به پدر فوت شده من.نه احتیاج مالی دارم نه بد اخلاقم که هیچ خوش اخلاقم و نه اینکه زنم زیر سرش بلند شده چون اهلش نیست منتها تا حالا تو عمرم اینجوری ندیدم و حتی نشنیدم.

  1. متاسفانه هستن آقا خیلی هم هستن خیالت راحت از بس زنها پررو و دریده شدن
   خوش به حال کسی که زنش آدمه

   1. سلام منم کارمند بیمارستان هستم خانوم هم پرستاره خیلی بد دهن مغرور وزود رنجه خیلی تلاش کردم اخلاقش را عوض کنم نشد خیلی اکثر وقتها با مادرش است حتی دختر بچه منو ازم سرد کرده خیلی آزارم میده فقط خدا میتونه کمک‌کنه

    1. فقط طلاق راهشه.من خواستم انجام بدم.خودم نتونستم.بش عادت کردم.اگه کسی توان جدایی داشته باشه راحت میکنه خودشو

  2. اگه این چیزایی که میگی همش صحیح باشه شما دیگه مقصر خودتی.باید ردش کنی بره.کسی که حرمت برای خانواده ات قائل نشه لیاقت نداره توی زندگی شما باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉