کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای دسترسی آسانتر به مطالب سایت به کانال تلگرام روانشناسی آویژه بپیوندید (کلیک کنید).

اینستاگرام آویژه

مطالب ما را در اینستاگرام دنبال کنید ( کلیک کنید)

چگونه با زن بد اخلاق و عصبی رفتار کنیم؟

زن بداخلاق و عصبی
4/5 - (13 امتیاز)

چگونه با زن بداخلاق و عصبی رفتار کنیم؟ چرا همسرم زود به زود عصبانی می شود؟ بداخلاقی زنان نشانه چیست؟ برخی از مردان نمی دانند که چگونه با دختر بداخلاق یا همسر بداخلاق خود رفتار کنند. عصبانیت و ناراحتی برای هر فردی به وجود می آید. اما اگر این عصبانیت و بداخلاقی ها به یک عادت همیشگی تبدیل شود، می تواند منجربه مشکلات زیادی برای زندگی زناشویی افراد شود. زندگی با زن بداخلاق و عصبی بسیار خسته کننده است. به همین دلیل اکثر مردان که همسران عصبی و بدخلقی دارند، به دنبال راهکارهایی برای کنترل زن عصبی و بد اخلاق خود می گردند.

مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی علت پرخاشگری زنان پرداخته اند و راهکارهایی برای داشتن رفتار صحیح با همسر عصبی و بداخلاق پیدا کرده اند. اگر شما نیز به دنبال بهترین راه ها برای مدیریت زن عصبی و بداخلاق خود هستید، پس خواندن این مقاله جامع و تخصصی را از دست ندهید.

روانشناسی زنان بد اخلاق

قبل از اینکه همسرتان را یک زن عصبی و بد اخلاق بنامید، لازم است به این موضوع فکر کنید که آیا عصبانیت و بداخلاقی های او بی دلیل است؟ یا شما و اعضای خانواده با کارهای اشتباه و رفتارهای نادرست خود باعث ناراحتی و عصبانیت او شده اید؟ به طور کلی، زنان تمایل دارند نسبت به مردان احساسات خود را کمی بیشتر بیان کنند. مردان نیز تمایل دارند کمی کمتر از زنان، از احساسات دیگران آگاه باشند. به همین دلیل گاهی زنان از نظر مردان افرادی عصبی، بداخلاق و به شدت احساساتی به نظر می رسند. مردان از بداخلاقی، غر زدن و عصبانی بودن همسر خود اصلا خوششان نمی آید.

عصبانیت، ناراحتی، غصه و بداخلاقی و پریشانی برای همه انسان ها، چه زن و چه مرد، وجود دارد. اما گاهی اوقات برخی از زنان یا مردان بیشتر از بقیه افراد این احساسات را در خود دارند. روانشناسی زنان بداخلاق نشان می دهد که برخی از موضوعات مانند مرگ عزیزان، برآورده نشدن انتظارات، نارضایتی از زندگی و … می تواند زنان را بداخلاق و عصبی کند. متاسفانه، خشم می تواند برای روابط به شدت مضر باشد. نگرش، عصبانیت و رفتار منفی شریک زندگی می تواند انرژی شما را تخلیه کند. همچنین احساساتی مانند ناامیدی، نشناخته شدن، افسردگی و اضطراب و … را برای شما به همراه داشته باشد.

زن عصبی و بداخلاق، مادر منفی نگر و افسرده ای است که بر روی خلقیات فرزندان خود نیز تاثیر منفی می گذارد.

خصوصیات زن بد اخلاق

چه چیزی باعث بدخلقی می شود؟ چرا همسرم اینقدر بد اخلاق است؟

اگر بررسی کردید و متوجه شدید که واقعا همسر عصبی و بدخلقی دارید، بدون آنکه شما مقصر باشید. پس باید به دنبال علت بداخلاقی ها و پرخاشگری های همسر خود باشید. آیا او همیشه این گونه رفتار می کند یا تنها برهه ای از زمان رفتارش تغییر خواهد کرد؟ پرخاشگری زنان علت و دلایل زیادی می تواند داشته باشد. مهم ترین و رایج ترین آنها عبارتند از:

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با زن بد اخلاق و عصبی رفتار کنیم؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

همسر شما پریود شده است

اگر تغییرات همسرتان و نوسانات خلقی او در برهه ای زمانی است، پس احتمالا او عادت ماهانه شده است. هومون ها نقش مهمی در بدخلقی و یا احساساتی شدن زن ها دارند. پس این رفتار و عصبی شدن ها دست خودشان نیست. سعی کنید در این دوران زن پرخاشگر خود را درک کرده و با نوازش کردن، در آغوش گرفتن و … او را آرام کنید. تنها کاری که می توانید برای او انجام دهید این است که در کنارش باشید. همچنین بدانید که چه جملات و رفتارهایی می تواند شرایط را برای شما سخت تر کند. اطلاع از رفتارهای که زنان بدشان می آید می تواند کمک بزرگی به شما کند. پس مطالعه مقاله جملات و رفتارهایی که زنان را ناراحت می کند را از دست ندهید.

همسرتان روز بدی را سپری کرده است

مردان و زنان ممکن است روزهای بدی را در زندگی خود تجربه کرده باشند. روش های مختلفی برای مقابله و رویارویی با اتفاقات و مشکلات وجود دارد. برخی از زنان در برابر مشکلات و اتفاقات ناخوشایند به سرعت عصبانی می شوند و نمی توانند احساسات خود را کنترل کنند. برخی از رفتارهای شما نیز ممکن است او را بداخلاق کرده باشد. گاهی اخلاق تند زن به دلیل رفتارهای اشتباه خودمان است. پس سعی کنید به دنبال دلیل رفتارها و بداخلاقی هایش باشید. از او بپرسید که چه چیزی باعث شده او آنقدر عصبانی و بد اخلاق باشد.

استرس و اضطراب بی دلیل

استرس و اضطراب می تواند باعث بداخلاقی و تند مزاجی فرد شود. اگر همسر شما یک زن عصبی و پرخاشگر است که دائم بداخلاقی می کند، به احتمال زیاد از مشکلی رنج می برد. رایج ترین مشکلی که می تواند باعث عصبانیت و ناراحتی شود، استرس و اضطراب است. گاهی این استرس مزمن و بی دلیل است که باید درمان شود. استرس بی دلیل می تواند مشکلات زیادی را با خود به همراه داشته باشد.

اختلالات خواب

نداشتن خواب کافی و اختلال خواب می تواند باعث شود همسر شما به یک زن بد زبان، عصبی و پرخاشگر تبدیل شود. بسیاری از زنان از بی خوابی شدید رنج می برند. قطعا این گونه زنان عصبی و بداخلاق هستند. دلایل مختلفی باعث بی خوابی و اختلال در خواب می شود. پس به دنبال یافتن دلیل بی خوابی های همسر خود باشید و از درمان های مناسب و مفید برای پایان دادن به بی خوابی همسرتان استفاده کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
شما میتوانید برای مشاوره و تراپی در زمینه چگونه با زن بد اخلاق و عصبی رفتار کنیم؟ با بهترین روانشناسان مرکز مشاوره خانواده آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۹ صبح الی ۱۲ شب.

برای مشاوره تلفنی فوری داخل کشور روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی فوری

جهت مشاوره برای هم وطنان خارج از کشور روی لینک زیر کلیک کنید.
هموطنان خارج از کشور

برای رزرو وقت مشاوره حضوری روی لینک زیر کلیک کنید.
رزرو جلسه مشاوره حضوری

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

بیماری های روانی و اختلالات

برخی از بیماری های جسمی مانند سردردهای مکرر، مشکلات گوارشی، معده درد و … یا اختلالات مانند افسردگی پس از زایمان، اختلال دو قطبی، اضطراب، افسردگی های شدید و … می توانند باعث بداخلاقی و عصبی بودن زن شوند. اگر احساس می کنید که همسر شما از بیماری روانی یا جسمی رنج می برد پس به دنبال درمان مناسب باشید.

روانشناسی زنان بداخلاق

چگونه با زن بداخلاق و عصبی رفتار کنیم؟

صبر در برابر زن بداخلاق و زندگی با او می تواند بسیار سخت و خسته کننده باشد. شما می توانید از راهکارهایی که در این مقاله گفته شده است برای کنترل و کاهش پرخاشگری، عصبانیت و بداخلاقی همسر خود استفاده کنید. اگر بتوانید، به طرز ماهرانه ای، با همسر عصبانی خود مقابله کنید، مسلما رابطه شما به طرز چشمگیری تغییر می کند. شما می توانید با صبر و تلاش خصوصیات زنان بد اخلاق را در همسر خود کمرنگ کنید. در اینجا چند استراتژی موثر برای مقابله با بد اخلاقی زنان وجود دارد.

اجازه ندهید بر شما تاثیر بگذارد

خلق و خوی همسر شما و عصبی بودن او می تواند شما را نیز تحت تاثیر قرار دهد. پس در ابتدا، اجازه ندهید که خلقیات و ناراحتی های همسرتان بر روی شما تاثیر بگذارد. برای این منظور سعی کنید حال و هوای فضای حاکم بین خودتان و همسرتان را تغییر دهید. تمام تلاش خود را بکنید که در آتش تند همسرتان گرفتار نشوید. می توانید به خرید بروید و یا در پارک کنار خانه خود قدم بزنید. از هر راهکاری که می دانید به شما آرامش می دهد برای بازیابی آرامش روان خود استفاده کنید.

بپذیرید که همیشه نمی توان آنها را کنترل کرد

بسیار مهم است که بپذیرید شما هیچ کنترلی روی احساسات همسرتان یا دوست دختر خود ندارید. شما تنها می توانید احساسات خود را تا حدودی کنترل کنید. پس قبول کنید که نمی توانید عواطف، احساساتی بودن همسر خود را تغییر دهید. در برخی از موارد که هومون ها عامل تغییر رفتار و خلقیات هستند، حتی خود همسرتان نیز نمی تواند رفتار و احساسات خود را کنترل کند. پس آنها را مجبور نکنید خوب باشند و از آنها نخواهید عصبانیت ها و ناراحتی های خود را از بین ببرند. این کار به زمان نیاز دارد. اگر شما همسرتان را تحت فشار قرار دهید او سعی می کند ناراحتی های خود را از شما پنهان کند. این کار می تواند بر سلامت جسمی و روانی او تاثیر منفی به جا بگذارد.

🟣 همچنین نوع تیپ شخصیتی همسر شما می تواند تاثیر مستقیمی برروی بداخلاقی های او داشته باشد. اگر نمی دانید زنان چند نوع تیپ شخصیتی دارند و یا چه تاثیری بر رفتار آنها خواهد گذاشت، مطالعه مقاله تیپ شخصیتی زنان و رمز گشایی رفتار آنها را از دست ندهید.

با احساسات او همدلی کنید و آنها را نادیده نگیرید

گاهی دلیل تمام بداخلاقی های زنان و رفتارهای بد آنها این است که شما به احساسات آنها توجه نکرده و با آنها همدلی نکرده اید. یکی از خواسته های زنان، شنیده شدن است. زن هنگامی که متوجه می شود همسرش به او گوش نمی دهد یا او را درک نمی کند، عصبی و ناراحت می شود. به مرور عصبی شدن و ناراحت بودن از شوهر به یک عادت تبدیل می شود. در این مواقع خود زن نیز ممکن است از رفتارهای خود تعجب کند.

رفتارهای او را به خود نگیرید

ممکن است شما احساس کنید که همیشه دلیل خلق و خوی بد و عصبی او شما هستید. اینکه همیشه با شما با عصبانیت رفتار می کند دلیل نمی شود که از شما ناراحت باشد. البته ممکن است که چنین باشد اما همیشه این گونه نیست. اینکه شما همیشه هدف بدخلقی ها و عصبانیت های او هستید ممکن است به این دلیل باشد که شما همیشه در کنار او حضور دارید و یا او تنها با شما احساس راحتی می کند. به همین دلیل همسرتان ناراحتی ها و کج خلقی هایش را تنها برای شما به نمایش می گذارد. پس همیشه خود را مقصر ندانید و رفتارهای اشتباه همسرتان را به خود نگیرید.

ارتباط سازنده و اعتبار بخشیدن را در برنامه خود قرار دهید

مردانی که به همسر خود بها نمی دهند و توجه نمی کنند، اغلب زنانی دارند که به شیوه ای عصبانی رفتار می کنند. زیرا فکر می کنند شنیده نمی شوند، جدی گرفته نمی شوند و یا مورد قدردانی قرار نمی گیرند. این گونه زنان ممکن است احساس ناامیدی، نادیده گرفته شدن و استرس مزمن داشته باشند که همگی باعث تغییر خلقیات و عصبی شدن آنها می شود. برای جلوگیری از پرخاشگری همسر خود، عاقلانه است که به صحبت های او گوش دهید. او را درک کنید و به او اعتبار ببخشید. اعتبار دادن به همسر و برقراری ارتباط سازنده با او یکی از راهکارهای کنترل پرخاشگری و عصبانیت او است.همچنین سعی کنید در جمع های خانوادگی و دوستانه بیشتر به همسرتان توجه کنید و رفتارهای نامناسبی با او در جمع نداشته باشید. آیا می دانید که چگونه باید با همسرتان در جمع رفتار کنید؟ اگر نمی دانید، مطالعه مقاله چگونه با همسر خود در جمع رفتار کنیم؟ را از دست ندهید.

همسر بداخلاق

تعیین حد و مرز

سعی کنید در زندگی مشترک خود حد و مرزها را از جهات مختلف تعیین کنید. فقط به این دلیل که او عصبی و بداخلاق است به او حق ندهید که تمام نباید های شما را نادیده بگیرید. البته منظور این نیست که با همسر خود به جنگ و دعوا بپردازید تا از حریم خود محافظت کنید. بلکه به این معنا است که شما نیاز دارید با همسر خود حد و مرزها را مشخص کنید و قاطعانه و محترمانه از همسرتان بخواهید آنها را رعایت کند. مثلا اگر او به بداخلاقی های خود ادامه داد. از او بخواهید که رفتارش را کنترل کند و به او کمک کنید تا به آرامش برسد. اگر لجبازی کرد و به رفتارهای خود ادامه داد، بهتر است کمی دور شوید و اجازه دهید که خودش بتواند آرام شود. سپس منطقی با او صحبت کنید.

صبر خود را تقویت کنید

قبول دارم که صبر در برابر زن بداخلاق واقعا سخت است. اما گاهی می تواند تنها راه نجات زندگی مشترک شما باشد. سعی کنید در هنگام عصبانی بودن همسرتان، صبور باشید و در کمال آرامش مشکلات او را بررسی کنید. به یاد داشته باشید که داد و فریاد کشیدن و اجبار و زور راهکار مناسبی برای کمرنگ کردن پرخاشگری و بد خلقی همسر نیست. شما با آرامش و صبر خود می توانید آتش تند او را خاموش کنید.

به تأثیرگذاری فکر کنید، نه کنترل

تمرکز خود را برای تغییر شریک زندگی خود و یا کنترل رفتار زن پرخاشگر نگذارید. شما نمی توانید به یکباره زن عصبی یا بد اخلاق خود را تغییر بدهید. اما می توانید با ایجاد یک محیط مثبت و داشتن رفتارهای مناسب بر روی او تاثیر بگذارید. هنگامی که به جای دعوا و اجبار برای کنترل رفتارهایش با او با مهربانی و شیرینی صحبت کنید، او به شما نزدیک تر خواهد شد. نزدیک شدن همسرتان به شما و داشتن ارتباط عاطفی سالم با شما باعث می شود که از عصبانیت و بداخلاقی او کاسته و در عوض او فردی پر از آرامش و مهربان شود. این کار شانس شما را برای تغییر دادن شرایط و کمرنگ شدن زن پرخاشگر و عصبی بالا می برد.

🔵 اگر به همسرتان کمک کنید تا به یک آرامش و ثبات مالی در زندگی خود برسد، مسلما دیگر مانند قبل بد خلق و عصبانی نخواهد بود. روش های دست یابی به استقلال مالی برای زنان را می توانید در مقاله روش های رسیدن به استقلال مالی برای زنان مطالعه بفرمایید.

از مشاوره خانواده کمک بگیرید

اگر همسرتان به شدت پرخاشگر بوده و به یک زن بد زبان و بد اخلاق تبدیل شده است، بهتر است به یک مشاوره خانواده مراجعه کنید. بداخلاقی زنان اگر از حدی عبور کرد و به بدترین خصوصیات زنان تبدیل شد، باید به فکر چاره بود. اگر با رفتار و کردار خود نتوانستید او را آرام و خوش اخلاق کنید، پس از روانشناس برای کاهش عصبانیت و نوسانات خلقی او کمک بگیرید. مشاوره خانواده یا روانشناس می تواند به شما کمک کند تا علت پرخاشگری همسرتان را بفهمید. همچنین به شما راهکارهایی برای کاهش عصبانیت و بداخلاقی همسرتان ارائه می دهد که مسمر ثمر و مفید خواهد بود.

علت پرخاشگری زنان

سخنی از مشاوران آویژه

فراموش نکنید که چه زن و چه مرد گاهی بداخلاقی و بی حوصلگی را در زندگی خود تجربه می کنند. پس هر زنی گاهی بداخلاق می شود. مهم این است که شما بتوانید عملکرد مناسبی در برابر بداخلاقی همسر خود داشته باشید. این مهارتی است که باید برای بدست آوردن آن تلاش کنید و صبور باشید. اگر احساس می کنید شرایط محیطی و یا موقعیت هایی که همسرتان در آن قرار دارد، باعث استرس و اضطراب او می شود، سعی کنید شرایط را بهبود بخشید. استرس و اضطراب می تواند عصبانیت و پرخاشگری را به یک عادت برای زنان تبدیل کند. برای داشتن یک زندگی شاد و روابط عاطفی سالم با همسر خود تلاش کنید. مطمئن باشید که بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

 

سوالات متداول

چه چیزی یک زن پرخاشگر و عصبانی را آرام می کند؟

از آنها بپرسید که برای حل این وضعیت چه کاری می توانید انجام دهید. سعی کنید خودتان عصبانی نشوید. آرام باشید، آهسته صحبت کنید و از زبان بدن غیر تهدید کننده استفاده کنید. یک پاسخ آرام و منطقی می تواند کمک زیادی به آرام کردن زنان عصبانی کند.

چه چیزی باعث عصبانیت و بد اخلاقی زنان می شود؟

بسیاری از چیزها می توانند باعث خشم، عصبانیت و ناراحتی زنان شوند، از جمله استرس، مشکلات خانوادگی و مسائل مالی. برای برخی افراد، خشم و عصبانیت ناشی از یک اختلال زمینه ای مانند اضطراب یا افسردگی است.

براي مشاوره در زمينه چگونه با زن بد اخلاق و عصبی رفتار کنیم؟

از مشاورين مشاوره خانواده و روانشناسي آويژهاز سراسر کشور

با ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۶۶ تماس بگيريد

نظرات

- 383 نظر:

 1. سلام گل گفتی هشتاد در صد مردا گرفتارند خدا ریشه هر چی زن نفهم از کره زمین وردار سگ وفا داره زن نداره

 2. مطمئن باشید اگر راه چاره ای بود قدیمیا انجام می‌دادند حتی سعدی هم گرفتار بود بطوری که می فرماید
  تهیپای رفتن به از کفش تنگ
  بلای سفر به که در خانه جنگ
  به زندان قاضی گرفتار به
  که در خانه باشد به ابرو گره
  در خرمی بر سرایی ببند
  که بانگ زن ویبرادوم بلند
  ولله یحب الصابرین

 3. بنظر من مشکل از فرهنگ ماست قدیم که انقلاب صنعتی بود کشاورزی ماشینی شد محصولات افزایش یافت ینفر کار میکرد ۱۰نفرمیخوردند مردها ارج و احترام زیادی داشتند البته زنها که نسل قبل خودشون رو میدیدند فکر میکردن چه مرد توانمندی دارند الان برعکس شده فکر میکنند مردشون ناتوانه متاسفانه جا افتاده که مرد بره بیرون گرما و سرما جون بکنه زنه بشینه تو خونه زیر کولر یا دم بخاری تازه کارش رو هم انجام نده و مدام هم پیغام فمینیستی بگیرند از رسانه نسل بدبخت ماییم منکه میگم فقط تا حدی که رفتارشون رو نسبت به بچه کنترل کنیم به اونا اسیب نخوره کافیه تا بچه از اب و گل در بیادبعدش یلقد بای بای برید یزن دیگه بگیرید از قبلی بدتر

 4. سلام من هم دوتا بچه دارم بخاطر بچه‌ام می سازم. دارم دیونه میشم خدا نابودش، کنه

  1. خدمت تمام آقایانی که در ایران هستند و شکایات از خانم‌ها دارند باید عرض کنم شما از خوشبخت ترین مردها بر روی این کره خاکی هستید. مشکل شما برای آرامش فقط مهریه است ولی اشخاصی مثل بنده که از ابتدای زندگی در خارج از کشور زندگی کرده اند و داری فرزند نیز می‌باشد ده ها ‌وجه بسا صد ها برابر سخت تر شما عزیزان است. متاسفانه در اینجا علاوه بر مهریه که بنده بر روی چشم حاظرم تمامش را به خانمم بده ، نصف تمام دارایی شما و حتی در خیلی موارد حق حضانت فرزندان به زنان اختصاصی میاید. بعلاوه تا سن ۱۸ سالگی میبایستی به کودکان و حتی کاهی تا آخر عمر همسرتان بایستی نفقه بدهید.
   بعد مادی مساله برکنار ، شما اگر بخواهید فرزندانتان در فرهنگ ایرانی در کشور عزیزمان رشد کنند متاسفانه هیچ‌حقی برای شما قایل نیستند ونمی توانید از محل زندگیشان حتی به شهر کناری انتقال دهید.
   برای آرامش و‌آسایش همه‌شان عزیزان دعا می‌کنم و شما هم لطفا برای بنده و خلاصی از مصیبتی که به اسم زن که خصوصیاتش بد دهان، بی معرفت، بی چشم و رو و نا نحیب است و در زندگی گرفتار شدم دعا کنید.

   1. منم باسه تا بچه قدونیم قد به ته خط رسیدم خیلی عصبانی پرخاشگر بددهن همه لذت وخوشی مال دوران مجردیه الان همه شدیم عصبی پرخاشگر خدایا چه راهی پیش بگیریم

 5. به مناسبت روزفردوسی بزرگ حکیم طوس:
  همی خواست دیدن سرراستی ز کار زن آید همه کاستی
  زن و اژدها هر دودر خاک به جهان پاک از این هر دو ناپاک به

  1. همه شون بی عقل بی منطق وبی تربیت حسود وسواسی غیبت کن هستند زنان کلا فتنه هستند.درود برتمام مردان شریف صبور با اخلاق و زحمتکش که تحمل این شیاطین را دارند دوم برنمیاورند.خداوند نگهدار تمامی مردان ایران زمین.جملگی سلامت وموفق باشید.ارادتمند فرید ازبندرانزلی

   1. خیلی باید گذشت داشته باشی وصبور باشی تا بتونی یه زن راتحمل کنی.چون توصدتا زن یکیش خوب در نمیاد.

 6. زن خوب تو اطرافم به اندازه انگشتان دستم ندیدم،من ک گیر ی فحاش و عربده کش و داد و جنجالی افتادم،فقط تنها شانسی آوردم بچه دوست هست ولی چ فایده که اون بچهای طفل معصوم همه این رفتارهای کشنده رو دارن ثانیه ب ثانیه میبینن

   1. تمام این مشکلات بر می گرده به نداشتن مال ثروت که اگه باشه زنها کاری به مرد ندارند اگه نباشه به مرگ مردشون هم راضی میشن

  1. کاش با یک الاغ ازدواج میکردم نه با این موجود خبیث که اسم خودشو گذاشته زن ، خدا ازت نگذره

  2. جات خالی الان همین بلا سرم من اومد

   نمی دونم عقل چرا نزدیک اینا پرسه نمی زنه
   یا جزو تکسلولی ها زیست میکنن و تفکر و منطق ندارن .تو روح پلید هرچی پست فطرت
   زن فقط زمانی خوبه که از الگویی مثل فاطمه زهرا (ع) تبعیت کنه باقی رو حداقل من قبول ندارم
   پایدار و خوش و دور از زن های غرغرو باشید😑😑

  3. منم بدتر تو دیگه واقعا بریدم با یه روانی طرفم سر کوچکترین مسئله ای کاری بسرت میبره که باید از خونه فرار کنم از ترس ابرو ریزی گیر افتادم بعد ۲۳ سال زندگی فقط افسوس این همه سال از دست رفته کنار اون رومیخورم

 7. زن ها همشون مثل همند.
  یکسری شون هی قر می کنند و کم محلی
  یکسری هم فحش می دن و بد اخلاقی

  جفتشون هم دنبال یه چیزند که مرد نباید حرف رو حرف ما بزنه و باید تو مشت ما باشه و فقط زن حق دارد.

  1. ببخشید شما به خیلی از زنان سر زمین خیلی جسارت کردید شما خودتون رو بزارید جای زنان ببینید میتونید اینجوری رفتار نکنید ولی خوب شما هما ها مردید هیچ وقت از احساسات یک زن نمیدونید که چه جوری بهش میگذررررره

   1. تمام این مشکلات بر می گرده به نداشتن مال ثروت که اگه باشه زنها کاری به مرد ندارند اگه نباشه به مرگ مردشون هم راضی میشن این حرف ها که میگن احترام محبت همه کشکه اصلا برای زن مهم نیست فقط فقط پول ملک مهمه

 8. به خاطر چند گرم.اینقد سکه رو اوردیم.نمیدونستیم که سکه میشه فلان میلیون.اون زوان میشد120میلیون..الان من خودمم بفروشم نمیتونم مهریشو بدم.خیلی بد ذات طوری صحبت میکنه که فکر میکنی واقعا مشکل از منه.مردی رو نیست نکاه نکنه.بقیه هم فکر میکنن این اره.گفتم بهش برو با هر کی دوست داری از زندگی من دست بردار.یواشکی میره دنبال بچه برای چشم چرونی مردا..خیلی زیرکن این زنها

 9. زن من با هر روشی گرفتم آدم نشد که نشد حتی از خانه انداختم بیرون ولی تا صبح پشت در واستاد و نرفت .با این که خانه باباش. بغل دست ما بود منو با اخلاق بدش و بد زبانیش و وسواس بودنش نابود کرده به خدا

  1. بخدا همه روخوندم فهمیدم من یکی از این زن پلید شیطان صفت عذاب نمیکشم زن من بقران از دشمن که هیچ حیوان اینجوری نیست الان ۱۲ سال هر روز خدا عذابم میده تمام روشها رو امتحان کردم به پدر مادرم فش میده تنها امیدم تواین سالها گفتم شاید بمیره شاید سرطان بگیره هیچیش نشد طلاق هم بدم یه دختر دارم تازه از دخترم بگذرم مهریه از کجا بیارم

   1. با سلام خدمت دوستان عزیز از قدیم گفتن
    زن نازه و مرد نیاز
    من همسرم بداخلاقه شدیدهم بداخلاق هست ولی هم پاکه هم سالمه
    پیشنهاد من به شما بزرگواران باهاشون بسازید و دوستشون داشته باشید مثل من که عاشق همسرم هستم شما هم عاشق باشید درست میشه همه چیز به زمان نیاز داره ممنون از لطف شما و وقتی که گذاشتید

   2. ولش کن راحت بزن برو تو شهر دیگه برای خودت زندگی کن میخواد چیکارت کنه

  2. اگه زندگی منو ببینی میگی دمش گرم پشت در مونده،زن احمق من که بد دهن و در همه جا در هر حال بی آبرویی پا میکنه،از خونه بزنه بیرون از اول ۳ تا بچه قد و تیمقد و ول میکرد دو سه روز بعد میومد که اصلا خیلی بدتر بود،به شدت به بچهاش علاقه داره ولی سر اینکه اشتباهاتشو قبول نداره و دنبال مقصر هست تا حالا ده ها بار این کار و کرده،هم بچها رو دیوانه کرده هم به جریان زندگی و کارم لطمه زده،زمانی هم که مدتها که به اصطلاح کنار همیم همیشه دعوا و جنجال،فقط وقتی دعواها تموم میشه میگم خدارو شکر یکی از ما یا بچها نمرد

  3. خداوکیلی زنت از خونه انداختت بیرون تو هم تاصبح پشت در موندی دمت گرم ای ولا ماشالا با شما ها توقع داریم به جنگ روزگار هم برویم خسته نباشی

 10. با تشکر از زحمات و تلاشهای آویژه . صحبت های شما درست . اما مردها باید اعصاب و کار زندگی و وقت و عمرشون حتی غرور و شخصیت شوند رو بذارم و ارزیابی کنند این خانم چرا دائم طلبکار و غرغرو و عصبانیه ، مگه برای تجربه یا کارآموزی روانشناسی زن میگیرن ؟ زن هایی هستن که فقط شوهر رو بصورت آقا موشه قبول دارن . وگرنه با رفتاشون کاری میکنن که آقا موش تا هفت پشتت به شکر خوردن بیفته . شما از در لیست علت پرخاشگری زنان ، عقده ای بودن . دوران گذشته و کودکی بد . همه چیز خواهی . سیر نشدن چشم از داشته ها و چشم و هم چشمی رو اضافه بفرمایید . با تشکر .

 11. به نظرم با حرف زدن ولعن ونفرین چیزی درست نمیشه دلیل اینکه اکثرا از مهریه می ترسن حکومت مقصره افغانی‌ها رسمشون اینه اول مبلغ مهریه رو براساس درآمد مرد معین میکنن بعدمرد کل مهریه رو اول میده قسطی بعد تموم شد میتونه زنشو برداره بره وزن حق دادگاه رفتن ودرخواست مهریه ونفقه نداره به نظر من تا کاری موثر انجام ندید عمرتون با ناله وتفریح تموم میشه بعد میکنن زیر خاک .زن با درآمد شما میزنه میرقصه وکیف می کنه پس تا کاری انجام ندی هیچی درست نمیشه بیایید یه تکونی به تن لشتون بدید کاری موثر انجام بدید واون تغییر قانون وحکومت

   1. جمهوری اسلامی خوب این جنس رو شناخته که داره دهنشون رو سرویس میکنه زن ایرانی یعنی سرطان تماما با عقده و کینه و آسیب های اجتماعی بزرگ شدند و هیچ درکی از زندگی مشترک و روش زندگی ندارند همشون از دممممم فقط دنبال مادیات هستن یعنی فقط به دنبال منافع هستن هر کی غیر از این میگه شک نکن یه دروغگو هست

  1. این فقط به نعف شما مرداس ما زنا احمق نیستم که همچین چیزی و قبول کنیم

 12. باسلام بخدا همه اینا که بالا بود ۹۹ درصدش مشترکه همه راه هارا رفتم از صبر و کتک و کوتاه امدن وبی محلی و محبت وغیرو هیچیش جواب نداد متاسفانه اینا فقط زبان زور را می فهمند ی بار زدم تو کلیه اش تا صب ناله میزد تا دوماه خوب بود اما اون موقع بچه نداشتیم وبعد از بچه دار شدن دوبار همونطور شد ک شد وب خاطر بچه دیگه نزدمش .خدا بهشون عقل بده

   1. نمیدونم هدف خلقت از خلق این موجود یعنی زن چه بوده ولا بهشت هم زیر پاشون قرار داده باس بهشت زیرپای مردا بود نه این موجودات زبون نفهم .ی موجود روانی از ازل همین بوده رانده شدن ازبهشت هم تقصیر همین موجود بوده تومیخوای الان درست شن ن بخدا مگر یه بار دیگه خدا بخواد این موجود را از زمین رانده کنه

  1. حیوون از تو بهتر رفتار میکنه بدبخت زنت که باهمچین آشغالی ازدواج کرده و مجبوره تا اخر عمر توعه عوضی رو تحمل کنه

  2. من زنم از خیلی زنان بخاطر قرشون زیاد شده دختره با عمل زیبایی خودشو درست کرده مگی بطور خدادادی خوشگل بوده اینقد قیافه میگیره خاک تو سر مردا یی که زنشون با جراحی براشون تعیین تکلیف کنه ولی منم مشکل دارم اما شوهرم محبت بلد نیست میگم محبت کلامی زن رام میشه اما اون میگه من زحمت میکشم بخاطر تو هس میگم محبت کلامی با پول عوض نکن

 13. در مورد زن بد اخلاق و بد زبان یا باید جدا بشی یا آقا موشه . فقط مختصر و مفید بگم هر کجا هر طوری که بخواد رفتار می کنه و البته به موقع مظلوم نمایی هم بلده . کسایی که میگن با عشق و احترام و محبت برو جلو ، به قول معروف ، جای سفت دست به آب نکردن تا بدونن جریان چیه .

 14. زن ها حیواناتی است به شدت ناشناخته، باهاشون خوب رفتار کنی یک نوع بد بختی ، بد رفتار کنی نوع دیگری بد بختی، آخه ادم میمونه که اگر با میمون زندگی میکرد خیلی خوشبخت تر بود تا یک زن. استغفرالله.

  1. گل گفتی داداش یه مریض ۲۴ ساعته روانی از دماغ فیل افتاده وبد ذات ودیکتاتور،فسیل مغز وجنون ذاتی ک ربطی ب ازدواج با من هم نداشته .هم من ب دامش افتادم .ک از صبح ک پامیشه خودم و زنده و مرده من میکنه. تو فاضلاب،در میاره .روزی سه بار این کارو میکنه .دوازده امام هر روز قسم میدم ک اینو درستش کنن چون دوتا بچه معصوم دارم

 15. از زن نجستر و نمک نشناسترو کثیفترو نفهمتر خودشه هر کی میخواد زندگی کنه مجرد بمونه در غیر اینصورت بره خودشو بیچاره کنه.
  زن من بی ادب بی تربیت غیبت گو فحاشی و پرخاشگری پدر منو در آورده خدایا خودت به دادم برس

 16. تنهاراه حل این شیاطین اول تهدید واقعی ب مرگ اگر جواب نداد یک گلوله تومغزش هم راحت میشی هم اینکه زنان اطرافیان بخدا درس میگیرن که ما اینجوریش داشتیم خوب جواب داد مرد هیچگاه تن ب ذلت نمیدهد

 17. 0۵۰درصد مشکلات و دعواهای زناشویی بخاطر فقره و۵۰ درصد هم از ناتوانی شوهر در سکس اگه زنتون لاهاتون بدرفتاره برین پیش دکتر اورولوژیست و از اسپری تاخیری استفاده کنین مطمعا باشین جواب میده

 18. 0۵۰درصد مشکلات و دعواهای زناشویی بخاطر فقره و۵۰ درصد هم از ناتوانی شوهر در سکس اگه زنتون لاهاتون بدرفتاره برین پیش دکتر اورولوژیست و از اسپری تاخیری استفاده کنین مطمعا باشین جواب میده زن دوتاچیز تو زندگی براش مهمه یکیش خرید رفتنه یکیش هم توی تختخوابه

 19. پدرمن کارمند بود بخاطر زن بدش درسن 46سالگی خودشو کشت وروی دیوارخونه نوشت که ای مردم من بخاطر این زن خودمو می کشم وکشت وراحت کرد حقوقش راهم زنه صاحب بودصاحب ترشدزنه بعدازپدرم ازدواج کرد وهر دوماه یکدفعه شوهرالدنگش بهش سر می زنه وزن دوم شده بروببین مثل سگ داره زندگی می کنه مرده خرجی بهش کم می ده اما داره فیلم بازی می کنه که خوشبخت شده وآرام برخورد می کنه باپول پدرمم به کربلا رفت اما سالی یک دفعه هم سرمزارپدرم فاتحه نمی ده اینها چه موجود خبیثی هستند که خداآفریده چه پست وبی عاطفه .

  1. خدا جوابشون رو بده انشااله
   من کاملا درک میکنم خودم درگیر این موضوع هستم

 20. باز برید خدا رو شکر کنید توی ایران هستید‌ فکر کن با این زن ها توی اروپا و کانادا و … چی کار می تونستید کنید. نه عرضه کار دارند که ول کنند برند و صداشون رو هم بلند می کنند و بهشون حرفی بزنی با پلیس تهدیدت می کنند

  1. امان از زن بد اخلاق زودرنج چاقو کش . لباس تن البته زیر پوش جر بده . خدا رو شاهد می گیرم موقع این وضعش تا چند ساعت و روز هر چی از دهنش در میاد بار آدم می کنه اون که محل کار هستم پیامک هر چی به ذهنش پی اد می گه. بسیار ناشکر بهترین زندگی رو داره بهم می گه تو هیچ گوهی نمی خوری فقط شکم ما رو سیر می کنی . دو تا بچه نسبتا بزرگ دارم . یعنی باید فولاد باشی بتونی باهاش بمونی . از قضیه جنسی گرو کشی می کنه و میگه تو بهم محتاجی . مثلا مقید هم هست نماز اول وقت می خونه . درد دل امیدارم منتشر بشه دفعه قبل نشد .

 21. آمار فاجعه بار رسمی طلاق تو کشور 60 درصد هست.

  اون چهل درصد مردهای مجرد هم از ترس آبرو و مهریه و بخاطر بچه هاشون طلاق نمیگیرند. قانون هم متاسفانه به زیان مردها و بخصوص مردهای بی آزار و آبرودار هست. هیچکس هم راه چاره اثربخش و دایمی را نمی داند.

  این نتیجه بها دادن بیش از حد و حمایت قانونی از موجوداتی هست که واقعا خودشون هم کنترلی بر احساسات خودشون ندارند. از دور و بریهای خودتان بپرسید همه مردان متاهل گرفتار همین موضوع هستند.

  در اروپا و آمریکا هم با ازدواج نکردن از مشکل فرار کرده اند و درصد ازدواج رسمی و بچه دار شدن بسیار بسیار کم هست.
  حتی زنهای تحصیل کرده و از خانواده های محترم و ثروتمند هم همینطور رفتار میکنند.

  به نظر من راه چاره در برابری حقوق زن و مرد نیست. زن باید به مطبخ برگردد و چند همسری و صیغه باید رواج پیدا کند.

   1. راه چاره خیلی اسونه،زن ها تنها چیزی که از همسرشون میخوان دیده شدن و درک شدنه.زن تکیه گاه عاطفی میخواد وقتی اینا رو از دست بده دیوانه میشه له میشه …علت پرخاشگری زنان نفهم بودن همسرشونه که رفتارهای اونو ریشه یابی نمیکنه و انگ پرخاشگر و عصبی و غرغرو بهش میزنه…زن ارامش رو از مرد باید بگیره ..

    1. افرین خواهر گلم دقیقا حرف حق گفتی
     تمام علت بداخلاقی زنان همین بی محبتی و توجه نکردن مردهاست
     وقتی زن ن از نظر مالی پیشتیبانی بشه ن از نظر عاطفی
     عصبی و بداخلاق میشه

  1. مرد های بی آزار؟؟؟؟
   شما هر بلای دلتون بخاد سر زن ها میارین، بعد که دختره بدبخت از دست شما ها روانی شد بهش انگ بد بودن میزنید!!
   شما مردا تا آخر عمرتون لیاقت کم محلی دارین

 22. نیچه میگه به سراغ زن میروی شلاق رافراموش نکن بزرگترین هنر زن دروغگوییست زن تمام دق دقه اش ظاهر وزیبایی اوست زن هنوز کبوتر وگربه است در بهترین حالت گاو هست زن هنوز لایق دوستی نیست

  1. چه بی رحم!
   یعنی اینقدرنگاهتان تیره و تار شده که تمام زنان را به یک چشم مینگرید؟مثل این میمونه که اگه یک مرد خبیث و وحشی و قاتل و متجاوز بود به همه مردها با همین دید نگاه کنیم آنموقع دیگر سنگ روی سنگ بند نمیشد.یعنی در کنارتان نه مادری نه خواهری نه مادربزرگی ونه هیچ زنی که شما نکات مثبت درونش ببینی وجود ندارد!که اگر اینطور باشد شما جز بدبخترین میدانید.

 23. سلام اخ اخ اخ نگو نگو نگو من چی بگم از چی بگم من یک زن دارم نفهم هست خیلی نفهم هست میگم هرچی سنش بالا بره عقل پیدا میکنه ولی بدتر میشه بخدا گفتم هیچی ازت نمیخوام فقط همین را عقل بده وهمیشه آدم های کم دست را کمک میکنم تا این عقل و شعور پیدا کنه ولی نمیکنه کمک کنید کمـــــــک کمـــــــــــک 3تا بچه دارم

  1. خداصبرت بده ،چرا زندگی بعضی هامون اینطور میشه،واقعا زن بد بدترین چیز وعذاب توی دنیاست.بعدم که می فهمن به خاطر بچه صبر می کنی بیشتر سوءاستفاده می کنند.خدایا خودت فرجی کن.

   1. هیچ وقت نتیجه نمیده هیچ راهی هم نداره هیچ مشاوره ای هم نداره …خنده زن ،گریه زن ،محبت کردنش،عصبانیتتش،بدهن بودنش،ینی دقیقا کوچه بنبسته….پس اصلا برای فهمیدن این موجود تلاش نکنیین…فقط باید کورو کر باشید بازندگی در کنار این موجود فرا زمینی و غیر انسان.

   2. من قلبم درد گرفته.انقدر خونسرد بودم
    که اعصاب مقابل بهم می‌ریخت.وای خدا حالم بده دارم میریم.پدرم شیمی درمانی میشه زنم درکم نمیکنه بیچاره بچه هام.
    دیگه طاقت ندارم.خدا کنه عصبی نشه دیگه هر چی میاد میگه.

    هر دفعه به دخترم میگه بریم تن فروشی تو دعوا من عمرم کم میشه
    الان تو شمال کارم کار میکنم از ناراحتی ۳ نصف شب بیدارم.

    نمیگم من مقصر نیستم
    ولی جوابش این نیست
    تو رو خدا یکی کمک کنه جوون مرگ نشم

    1. مزخرف ترین موجود در این دنیا و بی مصرف ترین ،بی فایده ترین موجودات همین نسل جوان زنها هستند بی منطق بی شعور بی ادب و بی تربیت و بد دهن و دروغگو و بی خاصیت ذره ای درو و شعور و منطق ندارن خود رای و ذهن بین لیاقت حتی همخوابی هم ندارن

  2. منم همینطور شدم.نه احساس داره نه میلی.هیچ وجهه جذابی نداره.بخاطر۳ تا بچه ناچارم بسوزم و ادامه بدم .خیلی دردناکه .من وکیل هستم ولی عاقبت هر اقدام حقوقی هم بی نتیجه است.نه خدنه آرامش دارم نه محبتی بچه ها هم عصبی بار اومدن.

  3. من پنج ساله ازدواج کردم به خاطر اخلاق گندش جرات نمیکنم بچه دار بشم..تو چجور گذاشتی سه تا بچه گیرت بیاد…خدا بهت صبر بده

  4. بعضی از زنان عامل بدبختی و بیچارگی مردان هستند ، آدمه با آبرو و حلال خوری رو میشناسم که به خاطر مقایسه های مالیه زنش به مواد فروشی رو آورد و الان براش حکم اعدام دادن!

 24. سلام منم ۱۷سال گرفتارزن بداخلاق وبددهن و…بودم جزآبروریزی وبدبختی وفحش به خودم وخانوادم وقطع رابطه بااونا چیزدیگه ای توزندگی نداشتم بادوتابچه ،چندباردادگاه برده بودمش عاقبت هم رفتیم دادگاه دادخواست عدم تمکین دادم جلو قاضی هم فحشم میداد شکرخدا همین کار ریشه شو اززندگیم کند براقاضی ثابت شد که بددهنه فقط حکم به مهریه ش کرد اونم قسطی دادم وخلاااااص شدم الان ، هم خونه هم فروشگاه بزرگ لوازم یدکی دارم وراحت راحت دارم زندگی میکنم من ۹ماه دادگاه رفتم وبالاخره طلافش دادم الان اونقد راحتم که حساب نداره چراباید آرامشم بخاطر یه زن قدرنشناس به خطر بیفته؟
  بعدازطلاق درکناربچه هام تلاش کردم زندگیمو مرتب کردم ولی اون بدبخت شد هیچ چی توزندگیش نداره اینه حاصل بداخلاقی وآبروریزی

  1. زن منم دقیقا همین رفتارو میکنه تا بحثمون میشه میگه زنگ میزنم پلیس اصلا خوش به حالت منم دقیقا همین رفتارو میکنه بد دهن هرچی از دهنش درمیادمیگه چون دوسش دارم نمیتونم ولش کنم ولی دیگع خسته شدم کاش منم بتونم تموم کنم

  2. سلام,من خیلی ناراحتم توی آپارتمان فحاشی و آبروریزی میکنه جلوی همسایه ها از خجالت آب میشم ,میدونه به بچه ها حساسم اونها رو اذیت میکنه که من رو عصبانی کنه فحش های رکیکی میده که ادم تعجب میکنه که یک زن بلد باشه، بچه ها خیلی ناراحت میشن دختر کوچیکه ۸ سالشه میره یک گوشه کز میکنه نگاه میکنه خلاصه گرفتار ناراحتم

  3. تازه پشت سر یه حرفهایی میزنن یا اتفاقات افتاده رو طوری تعریف میکنن که او میشه خوب ، مرد بد بخت زخم خورده میشه بد .

  4. سلام .واقعا دمت گرم داداش منم چند ساله با ی زبان نفهمی ازدواج کردم که به زمینو زمان گیر میده و زندگیو به کامم کرده جهنم تو فامیل هرکی حرفی بزنه این تا دو سال زندگیمو به جهنم تبدیل میکنه از این روزاست که برای همیشه بندازمش خونه پدرش

 25. دوسال ونیمه که عقدکردم هنوزعروسی نگرفتم باهزارتابیچارگی یه خونه اجاره کردم هنوزفرش زیرپای خودم رونخریدم.توی این یکسال که عقدکردم دخالت خانواده هامون باعث شده تا پای طلاق برم.ازصبح تاشب ازشب تاصبح مثل اسب دوندگی میکنم به خاطر8تومن همش هم میره پای قسط بیشترش هم زنم ازم میگیره معلوم نیست چیکار میکنه 30سال سن دارم به خداقسم بیشتر ازسن خودم خسته شدم بخاطرش جلوی خانواده خودم وایستادم.خودش گفت یامن یاخانوادت من احمق هم اونوانتخاب کردم.الان هم یکساله که همدیگر روندیدیم فقط صحبت میکنیم تحت هیچ شرایطی حاضر نیست بیادزندگی کنه.ازآبروی خودم میترسم ازانگشت نماشدن میترسم.کمکم کنید

  1. بسم الله الرحمن الرحیم
   دلها تنها با یاد خدا آرام میگیرد.
   هر زمان که به این مفهوم رسیدیم، و درک کردیم. مطمین باشید ، در کمال آرامش میتوانید زندگیتان را ادامه بدهید.

  2. سلام برادر خوبی ماله هم یه چیزی تو مایه ی خودته ولی ساختم و سوختم و بدبخت شدم باور کن الانم بچه داریم ولی منی که اینقدر عاشق و دلباخته اش بودم ولی هیچی برایم مهم نیست و زندگیمون به سردی کشیده و فقط همخونه هستیم
   اینو بهت بگم زنی که بگه بهت باید منو انتخاب کنی و درکت نکنه در شرایط سخت مثل آب خوردن ولش کن بره تو هنوز جوونی یه عمری خودت را معطل نکن برای کسی که ارزشی برای خودت و خانواده ات قائل نیست این میشه آبروداری و کاره حرف بقیه نداشته باش که چه حرفی میزنند

   1. درود بر شما آبروداری فقط همینه وگرنه روزی میرسه که همه چیزت رو ازدست میدی و فرصت همین رو هم بهت نمیده

  3. داداش ،من کتاب زیاد خوندم؛شما باید قیدشو بزنین لااقل چندوقت؛زنا از مردای قدرتمند خوششون میاد

   1. زن قلب افعی شعور خرومهر مادری دارد.اگر نگیری بردی اگر گرفتی هم بساز وبساز.

 26. منم درگیر عصبانیت و رفتار به شدت پرخاشگرانه و کنترل گر بودن طرف مقابل هستم البته فردی بسیار با ایمان و مردم دار به گونه ای که هر کاری از دستش بربیاد برای بقیه می کنه ولی در خونه هرگز.
  امکان جدایی ندارم متاسفانه
  فقط کاش زودتر بچم به سرانجام برسه و منم بمیرم راحت شم.
  کاش طبق حرفهای بزرگترها و اصرار اونا ازدواج نمی کردم.

 27. این حرفها همش چرت پرته من از این کارها زیاد کردم جواب نگرفتم بجز سو استفاده زن چیزی دیگه نیست*

  1. زن اگه خوب بود خدابهش اعتمادداشت پلمپ نمی آفریدش -از124000پیامبریکیش زن نیست چون لیاقت ندارند از12امام کدام زن هستن هیچ یک بعد اگه زن خوب بود خدایکی برای خودش می آفرید .یک کلام حرف حساب.

 28. سلام منم بخدا خسته شدم همه راهی رو امتحان کردم همه جوره احترامشا داشتم نشد نوازشش کردم نشد باهاش سرسنگین شدم نشد بیمحلیش کردم نشد مثل خودش بی احترامی کردم نشد کتکش زدم نشد که نشد بخدا موندم این بشر به چه صراطی مستقیما
  به خونوادم بی احترامی می‌کنه همه درامدمو خرجش میکنم آخرسر میگه پولاتو چکار می‌کنی برای کی خرج می‌کنی من می‌دونم تو به خونوادت میدی فیش حقوقی میارم گردش حساب برایش میبرم خب بالاخره راضی میشه ولی بدبختی این پروسه واسه ماها بعد باید تکرار بشه هر جا رفتم آبرو برام نذاشته یه جورایی منو آدم ساده فرض کرده و خودشو بالاتر و برتر تو خونه ظرف میشورم جارومیکشم نمیدونم هرکاری که بگین میکنم بازم طلبکاره و صداشو میبره بالا منه بدبختم از ترس آبروم مجبورم چیزی نگم الان خوبه ده دقیقه بعد میپره به آدم اصلن شخصیت ثابتی ندارد تو اوج خوب بودن عصبانی میشه آرزوم بوده که فقط یه هفته نه اصلا یه روز بدون جنگو دعوا داشته باشیم روزا اول آشناییمون خط قرمز هامو براش گفتم ولی اون برعکس موقع بحث دست می‌ذاره رو همون خط قرمز ها بخدا اگه به خاطر بچه‌هام نبود یه دقیقه هم تحمل نمی‌کردم

   1. سلام منم دقیقا یه همچین دیوانه ای دارم از ترس آبروم باهاش زدگی میکنم

  1. طلاقش بده داداش مگه چند بار میخوای بدنیا بیا ی زندگی کنی زنی که ذاتش خراب باشه نمیشه کاری کرد تو هم زیادی رو دادی بیخیال ابرو خودت وبچه ها رو دریاب یه مدت بی خیالش شو درست میشه به امید خدا

  2. زن منهم درست همینجوریه این یک بیماری روانی یک جوری ببرش پیش روانپزشک بزاردارو بگیره وگفتاردرمانی شه اون بیماری داره ازتنها نشستن توی خونه

  3. دقیقا منم همدرد توام واقعا درد داره دلم زخم خوردم ازش بر زات خرابشون لعنت

 29. اقا از من میشنوین زن نگیرییییییییییییییییننننن
  زن گرفتی بدبخت میشی . زنها موجوداتی حیله گر پر مکر هستن به هیچ عنوان شناخته نمیشن .اگر میخوای زود بمیری زن بگیر از من ده سال متاهل تصیحت به شما
  اگرم دیدی دیگه خیلی اوضاع خیطه و مهریه سنگینه و نمیتونی تحمل کنی .برو شکایت کن روزی که میدونی باهاش دادگاه داری خودت تو دادگاه بشین به یکی هماهنگ کن با با ماشین بزنه بهش .تا یکی دو سال پیگیر شکستگی هاش باشه . نهایتا بیمه پولش رو میده و راحت میشی

  1. آقا تمام موارد بالا رو زن من داره دهن منو سرویس کرده.دیگه خسته شدم فقط بخاطر بچه هام دارم تحمل می‌کنم
   می‌خوام خودمو راحت کنم و خودمو بکشم
   دیگه نمیکشم

 30. همه باصطلاح مردان ! سفره دل باز کردنو شعر تفت میدن .زن کم طاقت و لطیفه تو این دوره گرانی های زشت و خرد کننده‌ زن ها هم باید بچه داری کنند و هم هفته ای چند بار شبها خدمت رسانی کنند و خانه داری و بشور و بساب .زن ها نیاز دارند به لبخند و هدیه و نوازش و حتی یه شاخه گل و یه برنامه ریزی تفریح و غذای بیرون .دوستان‌ جدایی دردی بر دردهای این جامعه خسته وبیمار می افزاید . راهکار فقط عشق و محبته امتحان کنید جواب میده .بروید ۴ روز زندگی رو بسازید سرنوشت خودتون و زن بچه تونو ویران نکنید.یا علی

  1. داداش خوش به حالت که فکر میکنی با عشق و محبت زن عصبی و پرخاشگر و تند میشه یه زن آروم و منطقی و با حرفهای مادر و خواهر و اطرافیانش تحریک نمیشه و میشینه زندگیشو میکنه، منطق تو وجود اکثر خانومها وجود نداره.

   1. دمت گرم دقیقا همینی که گفتی عین واقعیته،بخدا درسته درسته،هرچی بیشتر محبت کنی بیشتر بی احترامت میکنه،تو بین حرفای عاشقانه که داری میزی یه دفعه میرینه بهت.بخدا بیشتر عمر نوح این حالتو تجربه کردم

  2. سلام دوست عزیز.. من الان در دوره عقد هستم.
   من از محبت هیچی کم نزاشتم ولی از طرف اون هیچی نبود برای من.. در حالی که مشغله کاری من خیلی زیاد بود و برای هر مسئله ای برای زندگیمون وقت گذاشتم برای حل اون با اینکه شاید روزایی بود که تا صبح بیدار بودم و صبح ساعت 5 آماده برا کار می شدم اما اونکه همیشه توی خونه بود دلیل برای نیامدن یا نرفتن من پیشش میاوورد.. منم طبق معمول سرد شدم و این محبت و هرچی که می خوایین اسمشو بزارین رو دیگه نتونستم براش بزارم.. حالا من شدم آدم بده و اون شده دختری که دلسرد شده و دلش شکسته.. اما منکه مدتها پیش بخاطر بی فکری‌ و بی توجهیش سمدمه دیدم رو کسی ندید.. خانوادش هم پشتشن من صحبت می کنم باهش مادرش جوابمو میده واقعا خنده. داره.. دخترا بعضیاشون ارزش عروس شدنو ندارن.. خدا بهتون رحم کنه. انشالله از اون دخترای با ارزش گیرتون بیاد که قدر تون رو بدونه

  3. تو از اون ادمهایی هستی که حرف حالیت نمیشه همه تو زندگی زناشویی با محبت کردن جواب نمیگیرن چون اونایی که الان در دادگاها دارن طلاق میگیرن و چه اونایی که طلاق گرفتن میدونن ما چی میگیم …بابا .آقا.برادر زنه به هیچ صراطی مستقیم نیست چکار باید کرد محبت بکنیم جوک داری میگی

  4. دمت گرم داداش خداروشکر یک مرد پیدا شد که بشه اسمش و مرد گذاشت خدا بهترینهارو نصیبت کنه

  5. داداش خدا شفات بده کدم خدمت رسانی همه اینایی که درد دل کردن مطمئنم اصلا اخرین خدمت رسانی یادشون نمیاد

 31. زنم انقدر منت تو سرم میزاره ک فلان یا بهت میرسم و داداشم و باجناق فلان داره تو ی شوهر نداری .بدبختی و بیچاره..با یه بچه دلم هوای طلاق کرده..
  دیگه از دست غر غرش خستم و قهر میکنم از دستش…همش مقایسه من با دیگران….چندبارم خاستم خودمو بکشم که خدا منو نمیکشه…
  من ادم برون گرا اون ادم درونگرا..
  خستم و خسته.
  5 ساله ازدواج کردم.
  با یه بچه سه و نیم ساله
  کاش مجرد میموندم. زن باحجابیه ..که اصلا باحجابا ارزش ندارن البته بنا نسبت بعضی زنا.37 سالمه زنم 32.
  از قدیم میگن خودم کردم که لعنت برخودم باد

  1. این حرفها همش چرت پرته من از این کارها زیاد کردم جواب نگرفتم بجز سو استفاده زن چیزی دیگه نیست

 32. آقا جون باید قبول کرد که زن شیطانه وحیله گرهست ومرد هم احمق وتحت تاثیر قرار بگیر تمام بیشر از این بگم بحس به جای باریک میکشه خوب نیست

 33. اگر در زمان انتخاب آدم تابع عقلش باشه و همینطور خدا را در نظر بگیره… معمولا اسیر کیس بداخلاق و ناسازگار نمیشه…
  عشق خیلی مهمه ولی دوام عشق بدون اخلاق امکان پذیر نیست تبدیل میشه به تنفر…
  ما مردا معمولا دوران حساس انتخاب و آشنایی جوگیر میشیم، خدا را بنده نیستیم و متاسفانه گیر میفتیم…
  تبعیت از سبک زندگی غربی نیز زنها را هوایی کرده و ناسازگار و پرتوقع و متاسفانه بچه هایی که این خانما تربیت می کنن از خودشون بدتره و واقعا آینده مملکت را این خانما تباه میکنن.
  البته زنهای خوب و مومن واقعی هم داریم ولی متاسفانه وز به روز دارن کم میشن. ی تعدادی از خانمای کم توقع و مومن نیز مهارتهای زندگی بلد نیستن و زندگی را تلخ می کنند…
  خدا بهمون کمک کنه…
  راه حل تعلیم و تربیت صحیح و گریز از فرزند سالاری و زن سالاری…
  نه زن سالاری نه مردسالاری نه فرزندسالاری… فقط و فقط زندگی منصفانه …

  1. نه فدات شم
   من با عقل و خدا پیغمبر رفتم جلو همین گرفتاریارو دارم
   ۱۰ ساله ازدواج کردیم و یه دختر ۴ ساله دارم
   شرایط مالیم خوب بشه از زندگیم پرتش میکنم بیرون

 34. سلام.
  متاسفانه همسر من به چند دلیل بداخلاقی می کنه:
  1- اول این که ایشون پدری بداخلاق داشتند که در نوجوانی ایشون رو از دست می دن و سال ها بدون حضور پدر رشد می کنند. همین باعث شده که هم به صورت ژنتیکی و هم به دلایل ناشی از کمبود محبت مردانه، خشن برخورد کنه. حتی در زمان حیات پدرشون، به پدرشون پدر و یا بابا هم نمی گفتند و باید فقط می گفتند آقا. البته پدرشون رو دوست دارند، ولی مشخص هست این رفتار روشون تاثیر گذاشته
  2- دوم این که مهریه سنگینی دارند، من زیر مهریه سنگین نرفتم، اما پدرم و خانواده من رو نصیحت کردند که بپذیرم و تضمین کردند پشت من هستند، اما بعد از ازدواج دچار بیماری شدند و از نظر ذهنی توانایی حمایت من رو نداشتند و به همین دلیل خانم من می دونه که هر وقت بخواد می تونه با ابزار مهریه من رو تحت فشار بگذاره
  3- سوم این که تحت تاثیر شبکه های اجتماعی و همین طور سبک زندگی تجمل گرایانه دوران حضور پدر، تجمل گرا هستند و درخواست های ایشون خیلی بیشتر از میانگین درآمد جامعه است و در این دوران رکود هم دائما من رو به خاطر این که اجازه تجملات به ایشون نمی دم (خورد و خوراک و مسکن و … تامین هست ، مشکل سر چیزهای لوکس هست) . حتی با این که همون اول ازدواج گفته بودیم که روی یک حقوق کارمندی حساب کنند و من در حال حاضر خیلی بیشتر از این درآمد دارم.
  لطفا راهنمایی بفرمایید چه کار کنم که بداخلاقی ایشون درمان بشه. بگم برو پیش پزشک برداشت بد می کنه و خشن تر میشه. متاسفانه سر مسائل بسیار کوچیک عصبانی میشه و زندگی رو تلخ می کنه و حتی تهدید به جدایی و .. می کنه (در حالی که 3 تا بچه ی نسبتا بزرگ داریم)

  1. شما خيلى سطحى نگر هستيد و مسائل رو هم اشتباه متوجه مى شين و همچنين دهن بين. بهتره خودتون رو به روان شناس نشون بدين|

 35. من ی زنم . ی شوهر دارم عین گاو میمونه . نه زنگ میزنه نه حال می پرسع نه حرف میزنه نه قربون صدقه میره . ی تیکه یخ . خدا لعنت کنه مردهایی ک میترسن اون زبون بی صاحب رو بچرخونن و فقط جلوی مردم دولا راست میشن . حیف از من حیف از اینهمه رعایت حال و ساختن با نداریش و اخلاقش ک عین پیرمردهاست کاش فرهنگمون چیز دیگه ای بود تا حالا صدبار رفته بودم

   1. برو از خودت بپرس که چه بلایی سر اون بنده خدا آوردی که زندگیش مثل یخ شده ؟

  1. بنده خدا فکر میکنی خودت خیلی با شخصیتی که شوهرت رو گاو میدونی . همین که از دهنت این بی احترامی بیرون میاد مشخصه که اون بنده خدا رو خسته کردی که نای حرف زدن با تو رو نداره . برو برای خودت تاسف بخور که همسرت رو ذلیل کردی که رمق حرف زدن با شما رو نداره . بهتره بری از خودت بپرسی که چه بلایی سر اون بدبخت آوردی که همه زندگیش با تو مثل یخ شده

   1. دم تو گرم ، نیم ساعت خنده کردم دمت گرم مرد واقعی! خیر ببین واقعی گفتی.

    1. من ۱۲ ساله متاسفانه ازدواج کردم و زندگیمان همش در خارج کشور بوده. هر کاری که بگید برای این زن کردم و‌متاسانه با ۲ تا دختر تو خارج من رو کروگان کرفته. ایکاش فقط مهریه اش بود بخدا رو چشمم میدادم بهش. ولی اینجا نصف زندگیت را میگیرند می‌دهند به زن و باید خرج بچه ها را هم تا ۱۸ سالگی بدی.کلی از نظر اعتقادات و پوشش عوض شده و من بخاطر بچهدهام مجبورم بسوزم و بسازم . از نظر مالی هیچی کم نداره و همه آرزوشون ولی بدبختی این بود که برای درس آمدیم خارج و حالا با یک هیولا بی رحم طرف هستم که نه راه پیش دارم و نه پس.
     بخدا شما آقایانی که در ایران هستید نسبت به ما که مشکلات خانوادگی در خارج هستیم خوشبخت هستید.
     مشکلاتتان فقط مهریه تست که قسطی میتوانید بدهید ولی اینجا علاوه بر مهریه ، تمام کالت ، بچه ها که مهم‌ترین هستند و تربیتشان و آینده‌تان دست خانم‌های بد ذات است. البته قصد توهین به همه خانم‌ها را ندارم ‌منظورم گروهی از ایشان هست که نانجیب و بی حیا هستند و تمام زندگیشان را مدیون مردانشان هستند و زمانی که بجایی میرسند بجای بهتر شدن با چوب بر سر شما شب و روز میکویند. یا الله خودت کمک همه مردان و زنان محق و مظلوم بکن. انشاالله.

  2. شما ببینیدچه بلایی سرش اوردین که به این روز افتاده .فقط بلیدید حرف بزنید واگربه جایی برسید میگیدخودم بودم .

  3. مرد نه گاوه نه یخه ببین با زبونت چطور نیش میزنی یا شب بی محلی می کنی. بعضی مردها آینه رفتار زنها هستن هر جور رفتار کنی همون رو بهت بر میگردنن

  4. از همین گاو گفتنت معلومه که خودت رو ماده گاو میدونی ،البته خوبی ت اینه که شیرده هستی ولی ازاون گاوای نه من شیرده که آخر با لگد میزنن به ظرف شیر

 36. سلام هیچ کدومتون به اندازه من عذاب نکشیدین با یه زن دارم زندگی میکنم از حیوان پست تر وکثیف تره صبح میشه میگم خدایا چرا زندم چرا دوباره روز شد چندساله پدرومادر ندیدم این انتر صبح تا شب به کس وکارم فوش میده پولامو میدزده یک ثانیه ساکت نمیشه فوش بدوبیراه وسایل خونه رو میکوبه داد میزنه ابرو واسم نزاشته چندساله یه نفر پاشو نزاشته خونم قطع رابطه کردن همه کس کار خودش میان بریز بپاش میکنه واسه دورترین فامیل نحثش احترام میزاره همش چشمش دنبال مال مردمه حسود من با همه مقایسه میکنه یه دونه پوست تخمه بریز توخونه قیامت میکنه صبح تا شب مثل سگ جون میکنم خدا شاهده شب نزدیک خونه میشم دوست دارم زمین دهن باز کنه نرم خونه شاید فکر کنید زن زلیل یا احمقم نه اتفاقا کتکش زدم یه هفته بیمارستان خابید داد زدم از خونه بیرونش کردم برعکس باهاش تا کردم پول دادم بهش احترام خودش خانوادش گرفتم ولی انگار نه انگار فقط وفقط بخاطر بچه م میسوزم می‌سازم حیف کاش بچه نبود همه زندگیم دخترمه درد همه ی ما بچه هست نقطه ظعف هممون بچه هس اونام خوب میدونن چجوری باج بگیرن ازمن به شما مجردا نصیحت تا میتونید تا میتونید مجردی زندگی کنید توخوابم فکر ازدواج نکنید مدتیه تو فکر خودکشی م خدا عاقبتم بخیر کنه

   1. من هم همینطور طلا خریدم ماشین خریدم بهترین لباس و لوازم شخصی وخونه که نداشتیم توی این گرونی که آدم پوست می اندازه ولی اخلاق صفر روانی میگن روز بعد خوب میشه ولی آدم بد نه وهمش چشم به چشمی شده پول هم نداشته باشی باید بمیری

  1. سلام، به نظرم اگه تا این حد سخت هست و فکر می کنید فقط ایشان مقصر هست قضیه خیلی مهم هست و حتما چند تا روانشناس و مشاوره خانواده مراجعه کنید چون آینده بچه هم هست.
   به توهمات فکر نکنید و عقلانی پیش بروید

   1. سلام.اینطور زنا اکثرا دارای بیماری روانی هستند.باید بری دادستان شهر نامه بگیری بخاطر درمان.بعد چند روز بری پزشکی قانونی برای تایید بیماری.قبل این برنامه.هرچی داری بزنی به اسم یکی از بستگان البته یه سال باید بگذره.چون با قانون جدید فرار دین حساب میشه.هیچی به اسم نرنید.حتی سه دانگ.ماشین در جا توقیف و فروش میره.سهم الارث پدری توقیف میشه .وفروش میره.الان من درگیر هستم.منتها من همه چیزمو از دست دارم میدم.پس حواستون جمع کنین.با چند وکیل صحبت کنین.تا زندگی بچه وخودتون به فنا نره.

  2. سلام تو رو خدا فقط بفکر خودکشی نیوفتین بدترین چیز همینه اینجا راحت میشی ولی اون دنیا تا قیامت میسوزی

 37. بنظر من مردهایی که اینطور ژنهایی دارن،قافیه رو همون اول باختن.اگه موقع خواستگاری ،زیر بار مهریه ی سنگین نرن،یکم در باره ی خانواده اش تحقیق جدی بکنند،مخصوصا مادر و خواهر هاش ،چند سال اول زندگی رو بچه دار نشدن و وقتی که مطمن شدند این همون زن زندگی هست،بچه دار بشن ،زندگی نرمال پیش می‌ره.متاسفانه موقع خواستگاری خیلی از دخترها نقش بازی میکنن.مخصوصا اگه یکم بهشون بها بدی،و از هیچ به جایی برسن،دیگه میخوان همه چی رو به اختیار بگیرن

  1. بعضی ها اینجوری نیستن. دیدم زنهای ک شوهرشون بهشون بها داده طلاق گرفتن
   بازم دیدم مردای ک ب زناشون اهمیت نمیدن و براشون زن نیاز محبت رو از طرف مرد دریافت نمیکنه و باعث افسردگی میشه

  2. آفرین. بهترین نظری بود که تو تمام این صفحه دیدم‌. واقعن راهش همینه . خیلی خوب گفتی

  3. سلام
   واقعا این حرفتو قبول دارم
   باید همون اول خیلی تحقیق کنی و برای ازدواج عجله نکنید
   مخصوصا مخصوصا از رفتار و طرز فکر مادر و خواهرش تحقیق کنی
   خدا همشون رو لعنت کنه که سر و ته یه کرباسن

 38. «پیامبر گرامی اسلام صلی‌الله علیه و آله و سلم»:

  لَیسَ لِامْرَأَةٍ خَطَرٌ لِصالِحَتهِنَّ وَ لالِطا لِحَتِهِنَّ: امّا صالِحَتُهُنَّ فَلَیسَ لَها خَطَرُ الذَّهَبِ والفِضَّةِ وَ امّا طالِحَتُهُنَّ فَلَیسَ لَها خَطَرُ الَتُرابِ، وَالتُّرابُ خَیرٌ مِنها!

  هیچ یک از زنان خوب یا بد قابل ارزیابی نیستند:‌ یک زن خوب را نمی‌شود با طلا و نقره سنجید ارزش او مافوق آن‌ها است در حالی که یک زن بد ارزش خاک را هم ندارد (بلکه پست‌تر) و خاک بهتر از اوست! (دعائم‌الاسلام، ص ١٩٥)

  1. تو خودت یک گاو هستی که شوهرت رو مثل گاو می بینی زنیکه الدنگ بلایی سرش آوردی با آزار و اذیت هات که از دستت فرار کرده شما زنها اگه خوب بودید که خدا هم شما رو مکار خطاب نمی کرد

 39. سلام دوستان
  الان ۳ ساله ازدواج کردم ی دختر بچه یک سال و نیم دارم و ی تو راهی
  تو این سه سال روز خوش ندیدم…همش ورد زبونش خواهر مادر منه….تهمت ..توهین.
  اعتماد به نفسم و نابود کرده
  همیشه بهم حمله میکنه …و منم نا خواسته ضربه هایی به او میزنم…
  تا حالا خیلی باهاش حرف زدم و به ظاهر تا یک هفته آرومه و بعد باز روز از نو روزی از نو
  میگم جدا شیم میگه نه…میگم مهریه ات رو میدم …بچه ها هم برا خودت میگه نه….
  دوست ندارم اصلا پام تو خونه بزارم.
  از ی حرف ساده صدتا بامبول میسازه.
  استاد اینه که تو رو مقصر کنه.
  همش حسرت زندگی مردم رو میخوره.
  صبح تا شب گوشی در گوششه و در حال دسیسه چینی
  یک نصیحت از من نادون بشنوید
  تو رو خدا ازدواج نکنید…
  اگرم خیلی دوست داری دو سال مرتب برو بیا…
  هر جا هر لحظه پشیمون شدی همونجا جا بزن و رها کن…بچه ها معصومن و گناهی ندارن.

   1. سلام
    گور پدر همشون
    منم ١٠ ساله در گيرم
    حيف كه دوتا بچه دارم
    اما از خدا خواستم بهم آرامش بده
    الانم خدا رو شكر عيييين يه مرررد يه همسر موقت ديگه رو هم گرفتم
    آرامشمممم جوره بحمدالله

  1. ازدواج اشتباه تباه میکنه آدمو همه چیز آدم رو ازبین میبره شادیت رو غرورت رو عزت نفست رو و… به نظرم قبل از ازدواج حداقل چند سال دوستی و آشنایی کامل لازمه جوری که دیگه نشه نقش بازی کرد و نقص ها رو پنهان کرد، رفت و آمد و آشنایی کامل با خانواده ها مهمه اینجا تو داری با یک خانواده وصلت میکنی که اگر دخالتشون خیلی کم هم باشه که تو ایران غیر ممکنه باز هم کسی که باهاش ازدواج میکنید تو همون خانواده رشد کرده و تاثیر خانواده غیر قابل انکاره نوع رفتارهایی که اعضای اون خانواده از پدر و مادر و خواهر و برادر با هم دارن همه مهمه
   تو رو خدا دقت کنید و زود تصمیم نگیرید

   1. سلام آخ آخ همین بلایی که گفتی دقیقاً سره کن اومده اصلا تحقیق نکردیم که چطور خانواده ای هستند
    زنم بدبختم میده و اختیار و عزت نفس ازم گرفته الان هم دست دخترمون گرفته و رفته خونه باباش

    1. سلام.اقایون چاره زن بد اخلاق زدن و خودکشی نیست بلکه زن بر زن زدن است یعنی اگه درست نشی یه نفر دیگه میاد جا تو میگیره با این ترفند امتحانش گنید صدی نود جواب میده 😜

  2. موقع خواستگاری نگاه ب پدر و مادر دختر یاپسرکنید اگه خانوادش باهم محبت داشتن همواحترام کردن عالیه اون دختر و پسر هم یاد گرفته

   1. دوست عزیز همیشه به خانواده نیست.
    خانواده همسر من واقعا خانواده خوبی هستن و بودن اما ظاهراً همشون با یه نفر و اخلاقش مشکل داشتن . اونم همسر من بوده!
    کاش مثل خانواده بود.
    بعد سه سال من فهمیدم که دیگه دیر بود
    بعضی چیزها زیر یه سقف معلوم میشه

  3. من از تو بدترم خدا نسل این جور زنهارو منقرض کنه همه راحت بشیم زن من دهنش آنقدر کثیفه که بویی از ادب وشعور وفرهنگ نبرده جالبیش اینه که به منو خانوادم میگه دهاتی و بی فرهنگ

 40. زنا یه مرد قویتر از خودشون نیاز دارن . ک هم مالی قوی باشه هم تو سیر کردنشون از نظر سکس ،شک نکنین

 41. خدا خسته شدم از دست این دیوانه نشستی تو خونه یهو میاد برات تو زن اوردی خانه تو دختر اوردی رفتی فروشگاه با دختر فروشگاهی خودم تو کمد بودم دیدمتان گذاشتی صندوق عقب بخدا خسته شدم میره پشت بام خودش بندازه کاش این کاراو کرده بودم بهم زور نداشت دیوانه ام کرده بخدا یه پسر۳ساله هم دارم دلم برای این میسوزه خانمم وسواسی شدید هم داره دیگه خسته شدم تحمل ندارم دستشویی هم میرم با خودمم میبرمش هرجا برم این از شوهر قبلش هم بخاطر همین رفتارا طلاق گرفت با یه پسر

  1. زن وقتی که گفت می خوام خودکشی کنم فقط یه درمان ساده می خواد فقط بگی مال این گوه خوریا نیستی جواب میده

 42. ای بابا همه مون عین همیم دردای مشترک قدرتشناسی خانمها نونمون توخون میزنیم منه احمق خونه ماشین بنامش کردم الان برام مست کرده بعد ۱۵سال زندگی مشترک قانون هم فقط از اینا دفاع میکنه بعد یک عمر خواسته باشی جداشی با لباس تنت اواره میشی خدا ازشون نگذره فقط به فکر خوشگذرونیه و تع‌ویض وسایل و خونه دنبال چشم و همچشمی تاحالا سه بار طلا وسکه خریدم براش فروخته ومنو مقروض کرده

  1. دقیقاً همین مدلی هستند منم باهاش درگیرم و همین داستان و دارم و از خدا طلب مرگ شو خواستم

 43. منم اسیر یه زن لجباز پرو جیغ جیغیو شدم دیگه خسته شدم صبح تا شب سرکارم شب که میام آرامش ازدستش ندارم تازه کوتا میام حرف نمی زنم یکعدفه حمله می کنه روی من هرچیزی پرت می کنه طرفم ماشینم زدم به اسمش پانزده سال است با هم زندگی می کنیم یه پسر هم دارم میگم همه چی برای خودت دست ازسرم بردار نمیره تازه دوتا بچه ازشوهرقبلی خانم داره که نمیشه اسمشن بیاری پدرم درآورده بی پدر ناجنس تا به حال سه تا ازدواج کرده ولی روش زیاد

  1. مشخصه مرد خودخاهی هستی. از همین که فقط یدونه پسر داری مشخصه. مطمئنم اگه اولیت دختر بود، دومی رو میاوردی که پسر بشه.

  2. نارنج و ترنج و به دریک دار که دید
   در لانه مور مسکن مار که دید
   آبله شده ای وفا به زن می طلبی
   اسب و زن و شمشیر وفادار که دید

 44. نگو نگو که دلم خونه همه چی داریم خونه ماشین اما واما دل خوش کو کجاست هر کاری که براش میکنم اون کاری که میگم نه شروع میشه مگه حالا تموم میشه فک فامیل ننه آبجی همه وهمه رو می‌کشه وسط مگه دیگه ول می‌کنه بد دهنی تو بیغیرتی ووووووو خدایا فقط نجاتمون بده

  1. یک مرد چلغوز چهار تا زن رو حریفه. موندم شماها چجور مردایی هستین از پس یدونش برنمیای؟؟!!
   خوب طلاق بگیرید، زن واسه شما زیاده.
   مطمئن باشید اسم طلاق بیاد زنتون از ترس ساکت میشه.

   1. میگن دعای چند نفر مستجاب نمیشه یکی نفرین مرد بر علیه زنش !
    خدا میگه مگه اختیار طلاقشو به دستت ندادم؟!

    برا چی نفرین می‌کنی ردش کن بره

    خداییش بعضیاشونو با یه هرررررریییی کش دار باید بدرقه کرد

    1. سلام دمت گرم صبرکردن جزفناشدن نیست مخصوصا کسیکه بددله درست نمییییشه اول ازدواج طلاقش بده بچه دارنشی که هدفشون ازتعهددادن فقط زمان خریدنه بعدکلکت کندست باید بسوزی وبسازی همین اول پرتش کن بره

     1. درست می گه خودتوراحت کن یاتحمل کن یتطلاق راخدابرای چی گذاشته خودتو خلاص کن تمام.

   2. سلام
    نه عزیزم این دوره بازاردیه و مهریه و نفقه داغه از سین ساقطت میکنن حالا بیا تمام دارایی وزحمات یک عمرتو بده برو آواره شو حداقلش برا من که از طلاق نمی ترسه بلکه تهدید به طلاق هم میکنه

 45. به هر کس بهای زیادی بدی خودش را گم میکنه در کشور ما بعد از انقلاب برای اینکه آرا و طرفداری زنها را بدست بیاورند و به دنیا بگویند بر خلاف تبلیغات شما زنان ایرانی از جایگاه والایی برخوردارند سبب بالا رفتن توقعات زنها شده و بهترین آنها از آقایان نه تنها تمکین نمیکنند بلکه با سو استفاده از مدارای مردان بر آنها مسلط شده اندو باج خواهی میکنند و آرامش را بر هم میزنند و مردی هم که اهل طلاق نیست باید بسازد و بسوزد

  1. اره موافقم ولی کو کسی که از حق ما مذکر ها دفاع کنه؟ هر کانال رو که باز می کنی حقوق زنا رو نقد می کنه ، کسی نیست به فکر روح و روان ما باشه! تاکی تحمل کنیم؟ زنا هر چی دارن، موهبت خانواده ی پدری، توجه اجتماعی به احساساتشون، حق برتری، ولی ما پسرا و مردا چی؟ کی به ما توجه می کنه؟ باور کن مرد های کارگری رو دیدم که با لباس کچی و کهنه بیرون تو بازار بودن و زنا شون هر روز یه مانتوی دو چهار میلیونی تنشون بود، تا کی خشونت خانگی رو تحمل کنیم؟ جامعه ی برابر!؟ پس چرا خشونت روانی داریم؟ چرا زنا حق توهین به خانواده و به خودمون رو دارن؟ ولی ما حق دفاع نداریم؟ اگه مخالفت کنیم، انقدر حرف بد ما رو خانم ها بینشون می گن و می گن که کلا داستان عوض می شه.

  2. راستش من به عنوان جوان هرطور نگا می کنم می بینم ازدواج نکردن و همجنسگرایی خیلی ارامش بخش تره. چون ازدواج مثل یه قمار سخته و چون تشخیل شیطنت بازی ها خانم ها خیلی سخته امکان این که طرف مقابل خوب باشه خیلییی کمه به خصوص تو کشور ما.
   الان جوری شده که تو شهر ما فقط پسرایی که وضعیت پدر مادراشون رو درک نکردن می رن سراغ دخترا که بعدم پشیمون می شن .
   نسل ما که معمولا گی هستن چون‌نمی خوان اسیر شن.
   کاش کسی به این وضعیت رسیدگی کنه تا یه کشور اسلامی به گند همجنسگرایی و مرد ستیزی کشیده نشه. شهر ما طوریه که کسی به تحصیل و پیشرفت مردها و پسر ها توجه نمی کنه و حتی حق ما هم به دختر ها داده می شه.

  3. باسلام خوزستانی هستم۵۳سال سن دارم ودارای ۴فرزند۱پسرالباقی دخترزن بداخلاق ومقروربایدخوب کتک بخوره وبعدشب پهلوش بخواب وهبست شویدصبح که شد انگارنه که انگارونه به چشم ونه به ابرودربارهاخلاقش بهترمیشه من مثل توهستم همین کاربکن امتحان کن به حضرت محمدص حقیقت داره این ازپدرمرحوم خودم شنیدم ۱۲۰ سال عمرکرد واخرش بربالین دستانم فوت نمودوااه درسته

 46. آقا یون راه چاره دست منه.اصلا رد خور نداره
  برید شهر قم یه ساحر قوی داره که بومی ها میشناسند،،فقط خوب تحقیق کنید ک پیش تقلبی ها نبرنتون!!!برید مشکل خودتون رو تعریف کنین و زبانبند قوی بگیرید که راه چاره همه هستش
  منکه اصلا اعتقاد نداشتم ولی اگه الان بگم بمیر میمیره،مملکت بخاطر گرونی رو به تباهی رفته چه بخوایم چه نخوایم!!زنها هم بشدت مرد ستیز و فمنیست شدن،گرونی و توقعات بالا و چشم هم چشمی همه جا این سرزمینو فرا گرفته.هواستون به رابطه زنهاتون و رفقاشون باشه.این موجودات بشدت شخصیت دو قطبی دارن و بازیگرای خوبی هستن.اگه بخوای مچ بگیری باید خودت کارگردان و فیلمنامه نویس باشی…سعی کنید تو پیج اینستاگرامشون بفهمید دنبال چی هستن با روانشون آشنایی پیدا کنین..ما مردها با قوانین اشتباه مملکتمون داریم قربانی میشیم که اعراب بتونن حکومت کنن.پشت هر رفتاری (چه زن و مرد چه غیره…)سیاستهایی کثیف نهفته است…موفق باشید

 47. سلام بنده۲۴ ساله عروسی کردم دارای۴ فرزند می‌باشم متاسفانه زنم از اوایل زندگی بداخلاق وبدزبان بوده ۲۴سال تحمل کردن با این چنین زنی خیلی سخته همه راهها را انجام دادم نتیجه نداشت رفتار واخلاق او رو بچه هام تأثیر گذاشته واقعا کلافه ام کرده جوری که خودم دوسال گرفتار بیماری قلبی شدم و هر جور شده میخوام ردش کنم مقاومت میکنه ودست به خودکشی میزنه که دیگه ناچارم درضمن هر کاری میکنم نه مشاوره میره نه دکتر روان پزشک چکار باید بکنم بعد از ۲۴سال تحمل اگه کسی باشه منو از این وضعیت نجات بده تا آخر عمر نوکریش میکنم

  1. داداشای گل
   یه غده توی بدن ترشح میشه بنام گابا بزنین تو گوگل خاصیتاشو میفهنین.
   ضد اظطراب. ضد ترس. ضد استرس. خواب رو درست میکنه. مغز رو اروم میکنه. اعتماد بنفس رو بالا میبره.وقتی استرس و اضطراب میکشی این غده درست کار نمیکنه و ضما تو شرایط سختی قرار میگیری . لطفا تهیه کنین و مصرف کنین . داروخانه و یا مکمل فروشی ها. یه ذره هم مطالعه داشته باشین بد نیست هرز گاهی تا اسیر جهل خودتون و نادانی خانما بشین

   1. والله ۱۳ سال دوست بودیم…بعد ازدواج فهمیدم چی هستش…..مثل چی پشیمونمممممم

 48. یکم پیامارو‌ بخونید ببینید افرادی هستن ک بالای بیست ساله صبر کردن حذر کردن بخشیدن و…ولی هنوز بعد این سختیا خدا خوشیه رو نداده.این ک نمیشه ما تلف شیم ب امید اینکه بعد هر سختیی آسانیست

 49. سلام بر همه ی هم دردهای خودم. خداشاهده من هم همه مشکلات شما رو بدون کم و کاست نزدیک به 13 ساله با وجودم لمس کردم . 37سالمه ،پیر شدم انگار 50 سالمه . آی عذاب میکشم از بد دهنی و توهین و تهمت وناحق گفتن و از هرحرفی بامبولی درست کردن زن قدرنشناسم. خدا خدا خدا . تا کی تحمل .خدا ما اندازه شما صبر نداریم. راه نجاتی برسان

  1. خخخخخخخخخ‌ واقعن‌ خداهیچ‌ مسلمونی‌رو‌گرفتارزن بداخلاق‌وبددهن‌نکنه‌ همه‌ بگیدالهی‌آمین

   1. پیامبر (ص) می فرماید: زنان بد را اول نصیحت کن اگر رفتارش درست شد که خوب اگر نشد برای بار دوم کتک بزن اگر اینبار هم نشد آخرش طلاق بدهید و ازش جدا شوید. در کل امان از دست زن ها.

  2. خیلی دیگه کم فهمی …همجنس گرایی عملی شیطانیه وتو انسان ومسلمان وفهیم نباید سخن ازباطل بگی … مشکلات جامعه ایران از خود مردم وخرافات وکم فهمی هاهست نه ازجای دیگه ..

 50. یک ساله عروسی کردم یه روز خوش ندیدم هر روز خونه مادرشه اکثر موقع ها منت میزاره ک من فلان کارو کردم ک هوای جیب تورو داشته باشم ولی از صد جای دیگه خالی کرده اصلا شرایط مالی منو درک نمیکنه یه بچه توی راه دارم اگه یه روزی ک خونه مادرشه من خونه تنها باشم زنگ نمیزنه ببینه اصلا سالمم یا نه غذا خوردم یا نه خودشو همیشه بالا تر از من میبینه در صورتی که من توی تیپ و بدن و اخلاقی که دارم توی فامیل یک هستم به خواطر کار هایی کردم که حتی قبل از اون اجازه فکر کردنش هم به خودم نمی‌دادم ولی قدر نمیدونه همیشه هم من احساسمو بروز میدم ولی مثل یه تیکه یخه آهای خانما نکنید با مردا این کارارو درک کنید یه چیزایی رو 80 درصد مرد زمین خورده همیشه

 51. شش ماه میشه ازدواج کردم ، آنقدر با من دعوا میکنه هر کاری شد به روم میکشه و خانواده منو نمی خوایم و دلم است طلاق بتم و یا خوده گم و گور کنم

   1. این پیام های شما رو میبینم خداروشکر میکنم ۳۳ سالمه و مجردم منم دوست دختر داشتم بددهن و پرخاشگر خداروشکر دوست دخترم بود دوستش داشتم سخت دل کندم ولی دل کندم چون سخت بود با این دخترها بودن خدا ب دادتون برسه انشالله زمین به سمت شما هم میچرخه 👌

    1. زن همیشه تحت تاثیرهورمونهای متفاوتیه که دربدنش ترشح میشه تقریبادرسی روزماه سی آدم مختلفه.شماباهرکدومش هم که به صلح وآرامش برسی صبح فردا میبینی یه آدم دیگه جلوی روته .بنظرمن درک کردن یک زن فقط کار خداست.بقول یک دوستی….زن رو فقط باید…اصلانباید هم بهش فکرکرد

 52. دوستان عزیز غصه نخورید انشالله اون روز نزدیکه که برای زندگی کردن هیچ نیازی به این موجودات قدر نشناس نداریم و نیازهای جنسی و بچه دار شدن رو به روشی بدون نیاز به زنها برآورده میکنیم

 53. همشو خوندم من خودم دخترم میگن بد اخلاقم ولی در واقع خودشون عصبی میکنن و روی مخ هستن بعدشم میگن ما بد اخلاقیم اشتباهه عموووو خدا خودتو خفه کنه البته این زنایی که بد دهن و… هستن ربطی به بد اخلاقیشون ندارع اونارو بجا فرمودین

  1. شماها یه خورده بی عرضه تشریف دارید، عمو های من بودن، پدر این قبیل زنان رو در می آوردن.
   آخه به شماها هم میگن مرد!!

   به بابا و داداشش بگین، اونا میدونن چطوری ادبش کنن.

   تهدید به طلاق کنین، میترسن ساکت میشن

   یه بار از اون عربده هایی که سر خاهر و مادرتون میکشید، سر زنتون بکشید ادب میشه! منتها شما زناتون رو خیلی دوست دارین!! دلتون نمیاد.

   1. اتفاقاً من همین کارو انجام دادم ولی بدتر شد حمایت بی‌جا از طرف دادگستری بدون در نظر گرفتن مسایل و مبانی شرعی

  2. خانم اینجاجای شمانیست بسیارمعلومه زن فظولی هستید مبه مکانهای که به شماتعلق نداره سرک ی کشید کسی ازشمانظر نخواسته فهمیدید

  3. جمع کن خودتو سیکدر کن از جمع مردها همینجاهم نمی گذارید تادرد دل کنند وسبک بشن

  4. همینکه الان نمیتونی زبون نگه داری خودخوداونی هستیکه همه مردا ازتون فرارین مردوقتی زنش حرف شنوی داشته باشه براش کم نمیزاره وقتی زبون درازی کنه ازش فراری میشه

  5. زنها فقط انکار میکنن
   مهم نیست ما مردا چی میگیم…راسته یا دروغ
   اصلا مهم نیست
   چون یه عده خودشیفته انکار می‌کنند😮‍💨

 54. برا من کارش فقط ادا در اوردنه تقلید صدای مادرم خواهرم بدگویی از زن داداشام بخام طلاق بدم کل داراییم میره حاضرم شبا تو خیابون تو پارک بخابم نرم خونه دیوونه بشم خدا لعنت کنه اون کسی که این قانونهارو جلو پای زنها گذاشت

 55. چقدر این کامنتها دردهای مشترک آقایان رو نشون میده. منم همین مشکلات رو دارم. زنی شکاک بد دهن منفی نگر. همیشه دنبال بهانه برای دعوا و بدگویی از دیگران مخصوصا خانواده منه. به خاطر بچه و تنهایی سوختم و ساختم. به هر روشی متوسل شدم از دعوا بگیرید تا بی خیالی و مشاوره و هزار راه دیگه. شاید بگم هیچ وقت پشتش رو خالی نکردم و اغلب موفقیت های کاری و تحصیلیش رو از زمان شروع زندگیمون به دست آورده اغراق نکردم. خودم به درک رفتار بی نهایت زشت و نادرستی با کودک بی گناهمون داره. ای کاش راهی بود میشد از شر این شرایط خلاص شد. به خدا اگر مثل کشورهای دیگه حمایتی از کودکم میشد حتما جدا می شدم. اما به خاطر بچه مجبورم تحمل کنم

  1. اره واقعا حرفهای دل منه.سال ک داشت تحویل میشد از خدا خاستم منو از شرش خلاص کنه.ی دختر ۶ ساله هم داریم.کلا کارش مسخره کردن خانواده منه فقطو فقط

  2. من هرشب وهرروزازخدامیخوام زنم سرطان بگیره بهم میگه یامنوانتخاب کن یاخانوادت.درصورتیکه خانوادم خیلی ساکت ومظلوم وپاک هستن‌‌.بدجورعذاب وجدان گرفتم

 56. سلام بخدا نمیدونید من چی کشیدم بادوتابچه زن هم بداخلاق شلخته بی انظباط مجبورم بسوزم وبسازم خیلی سختمه بددهن دعاکنید برام خدا من بکشه چون اگاطلاق بدم عذاب وژدان دوتابچه دارم اگربمونم زجرمیکشم اگرخودکشی کنم بازبخاطربچه ها عذاب وژدان دارم فقط دیگه دست خدا کاری کنه خودش بکشم

  1. منم که خسته شدم بی خود بی جهت به من میپره و اولین حرفش هم ناسزا و بدگویی از مادرم و برادرم شده دیگه مغزم نمی‌کشه به خدا اگر پسر 2سالم نبود لحظه ای نمیموندم من به مرحله ای. رسیدم که خودم برای خودم معنی ندارم لعنت به دانشگاه

 57. سلام ..
  یه زن روانی گیرم اومده که سر هر بحث کوچیکی شروع به دیوانگی و بی آبرویی و داد و بیداد و اقدام به خودکشی میکنه ، با یه بچه خوب و ناز گیر کردم ، خسته از زندگی هستم .هیچ راهی ندارم.

  1. داستان منم مثل شماست
   قوی باش
   با یه بچه که کاری نداره جدا شدن. هم خودتو اذیت نکن و هم اونو
   متاسفانه همسر عصبی رفتارش تاثیر بیشتری رو بچه داره. جدایی کمک می کنه به شرایط بهتر برای کودک

   1. گول نخور جوون ایشون بنظرم قزوینیه وگندم نمای جو فروش . همه داشته هات رو در یکساعت بباد میره و وارونه میشه می‌روی تا حال و لذتی بدست آوری یکباره با …ون پاره تا آخر عمر باید بسوزی و بسازی . بدستان متکی باش و صابون گلنار

 58. هیچ جای دنیا اینقدر ب زن بها نمیدن ولی گشور ما ازش اسطوره ساختن مشکل از مردها نیست

 59. خدا لعنت کنه زن زبون دراز و لجبازو بد دهن رو.دیگه بریدم آخرش یه کاری دست زنه میدم بعدش خودمو میکشم.سه تا بچه دارم والا یه لحظه باهاش زندگی نمیکردم مثل سگ مینداختم از زندگیم بیرون این وحشیو

 60. واگذار به خداوند میکنم چون دنیا گرد است منم امیدم به خداست چون خود خدا توی قرآن می فرماید خداوند با صابرین است ماکه به خاطر بچه ها سوختیم ساختیم از جوانی خیری ندیدم هر چی به سرم آورد ان شاالله خدا به سرش بیاره آمین.خداوحق

  1. بی محلی به شخصیت های این چنین
   کوه را آب میکنه ، چه برسه به آدم های این چنینی .. پس بی محلی کن و مدیتیشن کن و اعصاب خوردی نکن و صبور و ترس از دست دادنش را نداشته باش ، و سکوت کن و بی محلی ، بی محلی ، بی محلی نتیجه میگیری …

 61. واگذار به خداوند میکنم چون دنیا گرد است منم امیدم به خداست چون خود خدا توی قرآن می فرماید خداوند با صابرین است ماکه به خاطر بچه ها سوختیم ساختیم از جوانی خیری ندیدم هر چی به سرم آورد ان شاالله خدا به سرش بیاره آمین.خداوحق

  1. سلام همین اول راه کلکشو بکن نه مشاوره نه تعهد ونه هیچ چیز دیگه ای اصلاحش نمیکنه الان برنده ای دیربشه بازنده

 62. سلام
  مطالب بالا رو خوندم .
  اکثرش مشترکه .
  هر چی زنم میخره میگه از حراجی خریدم و منت سر من میذاره که رعایت جیبت رو کردم در صورتی که همیشه بهترین ها رو برای خودش میخره .
  اعتماد به نفسم رو نابود کرده .
  به پسرم میگه تصمیمت رو بگیر که با بابات میخواهی زندگی کنی یا مادرت … فاز طلاق برداشته
  خانواده بشدت مومنی داره و باعث شده من جبهه بگیرم و بی اعتقاد بشم …

 63. ماسابقه یه طلاق توخونواده داریم وگرنه صبح طلاقش میدادم بالاخره هم همین کارو میکنم

 64. من ی زنم با شوهرم بد اخلاقی بد رفتار بودم باشوهرم تصمیم گرفتم با هاش خوش رفتار باشم خوش اخلاق بشم و دیگه عذیتش نکنم حتی اگه اون مقصر باشه خیلی دوسش دارم بخاطر شوهرم عوض میشم

  1. مرسی از اراده ات مردها آدم هایه مظلومی هستن صبح تا شب کار میکنن واسه یه لقمه نان

   1. بر پدر ه چه زن خارجی لعنت.چرا در خارج به زن اینقد بها دادن که با مردای بدبخت زور میگن خدالعنت شون کنه بر هرچه عروس خارجی لعنت .مرد جرعت نداره از خودش دفاع بکنه چیزی بگه فوری زنگ میزنن به پلیس

  2. همتون دروغ میگین حتما بچه نداری میخوای به قول خودتون میخ بکوبین اما نمیدونین چه ظلمی به اون بچه های به دنیا نیامده میکنین ۹۹درصدتون درست بشو نیستین

 65. بعترین نعمتی که خداوند به آدم میده همسر خوبه (چه زن چه شوهر). ولی اکثر مردم از ان نعمت محرومند. چه خانمهای بزرگوار و کم توقعی را دیدم که گیر شوهران قدرنشناس افتاند و چه بسیارتر مردان فداکاری که تا دم مرگ هم کسی قدردان زحماتشان نبود و تنها نسیبشون از این دنیا سنگ قبر با شعری زیبا بود.

  1. باسلام
   منم ۳۷سالمه ۳سال عقد بودیم و ۲سال عروسی کردیم .تو این چند سال روز خوش ندیدم کم نداشتم براش گفت گوشی ایفون ۱۴میخوام خریدم ولی تا از مغازه بیرون آمدیم شروع به بددهنی کرد میگه دوستام میخواد بیان کلی خرید میکنم آخر سر فحش میده و داد وبیداد میکنه میگم بریم منزل برادرم یکدفعه شروع میکنه فلان و فلان و داد بیداد
   به خاطر حرف مردم عذاب وجدان و اینکه فامیل هست تا حالا نتونستم طلاق بگیرم ولی دارم دیوانه میشم آنقدر فکر میکنم میگم خدا چرا منننننن

 66. من هم یه همسر بد اخلاق و حیوون صفت دارم . حدود 3۸ سال عمر کردم توی کل عمرم همچین جونوری ندیده بودم . به هیچ صراطی مستقیم نیست ، هر روز یه چیزی رو بهانه داد و فریاد و بد دهنی و فحاشی می کنه . هر حرفی هم میزنی یه چیز از توش درمیاره و بامبول درست میکنه . اصلا نمیشه حتی یک دقیقه هم گفتگو کرد . جلو بچه هیچ چیز رو رعایت نمیکنه فقط چشم هاش رو می بنده و دهنش رو باز میکنه . آرزوم اینه یه شب سرم رو با آرامش روی بالش بذارم . اگر بخاطر دخترم نبود نمی خواستم پام رو توی خونه بذارم . فقط موندم که چیکار کنم . روزی هزار بار آرزوی مرگ می کنم . اگر بخاطر دخترم و مهریه نبود ازش جدا شده بودم

   1. عمو جون تو خودت فقط با زنت بد باش تا آدم شه😂😂😂😂من خودم بد اخلاق نیستماااا یارو خودش عصبی میکنه بعد میگین بد اخلاقیم بد دهن بودن دیگ با این فرق دارع شاید زنت عاشقت نیست وگرنه مرض نداره زندگیو برای خودشو خودت بد کنه

  1. من مثل شماهستم امیدارم طلاقش میدم دوتامون بچه دارم ولی چاره ای جزطلاق ندارم

  2. به خدا پیاماوتنو میخونم بغضم میگیره
   انشالله علم پیشرفت می‌کنه و برای بچه دار شدن دیگه نیازی به این نمک نشناسی ها نداریم
   دعا کنید

 67. تعریف،نیست،ولی،حقیقت زنی وظیفه شناس،دارم،قدرش،راخیلی،زیاد،میدانم،،عیب،بزرگی،که،داره،حقیقتی،که،برعلیهش،باشه،قبول،نمیکنه،چنان،ازکوره،خارج میشه وجیغ دادمیکنه ابرو،برام نگذاشته توی محل میگم چرا میگه بزار،زجه،بزنم که مردم بفهمند گرفتار کی شدم من مات میمونم ازاین عادت خوشش میاد که همسایه ها بگند،آخه زن بدبخت چی میکشه بگیدچه کنم ۲پسربزرگ و۱دخترکوچک دارم صبرزیاد دارم خدایاخودت

 68. سلام … من 32 ساله زندگی مشترک دارم ..
  که میشود سه تا دهه تقسیم کرد .. این ده سال آخر درگیری زیاد داشتیم .. که در مطالب بالا بدرستی علتهای آن توضییح داده شده ..
  من تمام راههای مسالمت انگیز رو انجام دادم .ولی همسرم با صدای بلند و پرخاشگری برخورد میکنه. ولی همانطور که گفتین سعی میکنم باتوضییح دادن و سربه سر نگذاشتن آرومش کنم.
  ممنون از راهنمایی های شما

 69. زنم دکتره و اوضاع مالیش خیلی خوبه. خیلی دلش صافه. کلی هم خرج میکنه هوای منو داره. ولی وقتی بددهن میشه هر چی از دهنش درمیاد میگه. انقدر فحش و ناسزا میگه با صدای بلند کل همسایه ها میفهمن انقدر داد میزنه . در ماه ۲۵ روزش در حال داد و بیداد کردنه . میگم کجارو میخوای بگیری آرامشتو حفظ کن دنیا ۲روزه، خداروشکر کن این همه مال و ثروت و اعتبار داری. منم هستم. بچه هم که نداریم. انقدر داد نزن . دفعه اخر انقدر داد زد گفتم طلاقتو میدم میرم خودمو گم و گور میکنم. تا گفتم طلاق گریه کنان رفت مطب و … بخدا گیر کردم از یه طرف دلم براش میسوزه . از یه طرف تحمل داد و بیداد ندارم. توروخدا کمکم کنید چیکار کنم…

 70. همه زنها بد نیستند درصد بدها بیشتر هست اگر مردی به پست این جور زنها بخورند مرک بهتر از زندگی هست همه چی رو از آدم میکیرند دیگه راه برگشت وجود نداره چه‌ خوب یک جوان به خودش رحم کنه ازدواج نکنه

 71. با تشکر از مدیر محترم سایت، واقعیت اینه که ازدواج فی نفسه امر مقدسی نیست بلکه ساز و کاری قراردادی است. و در مواردی، زنان واقعا شخصیت آزارگر دارند. و اینکه فکر کنیم با تحمل خشونت ورزی اونها، اوضاع بهتر میشه فقط خودمان را شکنجه می دهیم. تنها راه و البته بهترین گزینه، جدا شدن از اونهاست. یک دقیقه دوری از این جور آدمها، یک دنیا استرس را از مرد دور می کند.

 72. من تا الان ندیدم یا نشنیدم زنی از شوهرش راضی باشه چون زنا هوس ران و زیاده طلبند فقط همه چیز را بدید معامله می بینند کوچکترین رحم و مهربانی ندارند بر خلاف ظاهر مومن نماو احساسی

  1. من یه زن دارم پیش مادرش که میرسد دگه ادم می شود خیلی تغیر می کند
   دوست نداره به خانوادم سربزنم کومکرکنم وهمیشه باید به ایشان برسم وهنوز هم هرچیزیرمادرش بیگه همان میشه ومن یگ غریبه هستم واودخترمادرش است برای مریضی بابم چندپول ناقابل کومک کردم چه قدر فحش ناسزا شنیدم وهرچه بدبختی که می بنم ازدست مادرش می بنمی یهدوعاکنید مردم تا خدا مرازدست این زندگی نجاتم بده

   1. شما در زندگی مشترک تان یک حد ومرز تعین کنید و همیشه در کنار وی کوشش کنبد جویای احوال خانواده تان باشید از این که خانم شما خوش ندارد با خانواده تان ارتباط برقرار کنید فاصله نگرید برعکس جلو خانم تان با احوال گیری خانواده ات تلفونی صحبت کن تا عادت کند که خانواده شما بخش از زندگی شما است زن ها دوست دارند بعد ازدواج باید شوهران شان کاملا با خانواده خود قطع رابطه کند.

   2. موافقم یه موجود ازجنس نمیدونم جن میشه گفت البته فک میکردیم ادمه به ظاهر خیلی خوب نشون میده باغریبه ها خیلی خوبه ولی تو زندگی دوست داره زور بگه وهرکاری دلش خواست بکنه.شوهرکه هیچی بیخودوالکی باخانواده وفامیل شوهرکه هیچ گناهی هیچ دخالتی نمیکنن مثل سگ رفتار میکنه خدایا تورو به بزرگیت قسم میدم این چه بلاییه راحتم کن ازدستش خسته شدم

   3. داداش الان منم همینم توقع داره به خانواده خودش هر چی دارم و بدم پدرم مریض شد یک ماه کمک مالی مردم زندگیمو ترکوند همش میگه فقط باید به من برسی و خانواده من البته زنم نیست دوست دخترمه اشتباه کردم همخونه شدم باهاش ولی سر یه موضوعی مجبورم باهاش باشم از روزی ام که باهاش اشنا شدم برای زندگی مشترک ۱ ریال دست تو جیبش نکرد منم توقعی نداشتم هر چی خواست رو براش تهیه کردم و کم نذاشتم یه سره یا گوشی منو میگرده ببینه من چقدر پول دارم یا چقدر به پدرم پول دادم یعنی به معنای واقعی چشم سفیده هر روزم رابطه قبلیشو پیش میکشه میگه فلانی برام فلان کارو کرد سرویس طلا میگرفت منم میگم خب کو چرا ۱ گرم طلا نداری الان جلوی خانوادشم جوری رفتار میکنه انگار مقصر منم و اونا هم چون خواهر و مادرشن هیچ وقت حقیقتو در نظر نمیگیرن توقع دارن هر چی دارم و ندارم و بدم به این خانم چون به قول خودشون اگه نکنم اعتماد ندارم والا یه خونه به نامش زدیم ده بار تهدید کرد میندازه منو بیرون

  2. موافقم یه موجود ازجنس نمیدونم جن میشه گفت البته فک میکردیم ادمه به ظاهر خیلی خوب نشون میده باغریبه ها خیلی خوبه ولی تو زندگی دوست داره زور بگه وهرکاری دلش خواست بکنه.شوهرکه هیچی بیخودوالکی باخانواده وفامیل شوهرکه هیچ گناهی هیچ دخالتی نمیکنن مثل سگ رفتار میکنه خدایا تورو به بزرگیت قسم میدم این چه بلاییه راحتم کن ازدستش خسته شدم

  3. دمت گرم داداش فقط اومدن جمع کننو برن کدومشون به فکربچه وایندش هستن هیچ کدوم ازهرراهی میدزدن وقایم میکنن شوهراخرین نفرزندگیشونه فقط به خاطراینکه باپررویی میگفت میخوای بخواه نمیخوای باید بخوای طلاقش دادم کسیکه اینقدرپررویه وفکرمیکنه چون توشناسنامته ومهریه پشتیبانش فردا دست به هرکاری میزنه وبرات توطیه میکنه

 73. زن من رو دست نداره به بداخلاقی و گوشت تلخی. 12 ساله که دارم باهاش میسازم و میسوزم. یه بچه دارم ازش و بخاطر بچه کوتاه میام

  1. سلام همین اول راه کلکشو بکن نه مشاوره نه تعهد ونه هیچ چیز دیگه ای اصلاحش نمیکنه الان برنده ای دیربشه بازنده بخون دوستامون چی نوشتن بچه دارشدن سواری دادن

 74. والا به روز خوش ندارم از دست زنم بد دهن و بد اخلاق و همیشه عصبی خودش فرشته هست همه دیوونه و روانی خانواده هم دیوونه تر از خودش و با این وضع جامعه دو تا کار میکنم میگه عرضه پول در آوردن نداری همش با بقیه منو مقایسه می‌کنه والا خوش به حال مردایی که زن خوش اخلاق دارن هر روز آرزوی مرگ میکنم به خدا هر چی بدی بگی تو این زن هست

  1. متاسفانه این مسأله توهین زنان به شوهرانشان به طرز عجیبی اپیدمی شده ، مسئولان جامعه باید با اعمال یک راهکار موثر و اعلام اون از طریق تلویزیون بنیاد خانواده ها را از فروپاشی نجات دهند. مردها در عصر حاضر مظلوم واقع شده آمد.

  2. قربانت برم حرف دلمو گفتی زن منم همینطوره یه بچه معلول جسمی هم گذاشته رفته نمیدانم چیکار کنم آرزوی مرگ میکنم به خدا برای خودم

  3. خدا رحم کنه به حال مردهای الان مردشورقانونم ببرن خبر ندارن که چه مجازاتی میشیم ازدست زن بد نه اخلاق دارن نه اشپزی میکنن نه حق زناشویی رابجامیارن خداخودش خبر داره من فقط ارزوی مرگمو میکنم کاش میشد ازدست زنامون شکایت کنیم تایکی درکمون کنه صبح تاشب سرکارم شبم میام نه خبری ازشام هست نه منو پیش خودش راه میده اونوقت من مهریه چیرو بدم شکمشو سیرمیکنم لباس تن شو میخرم هرچقدکارمیکنم پیششه الان شمابگید مامردا چه گناهی کردیم اونوقت مهریه م میخادنفقه میخاد

 75. درود بر مردان بی ادعا
  لازم است در این مورد خاص به رهنمود سازنده و بوجود آورنده انسان که همان خداوند است توجه ویژه شود در کلام وحی در سوره تغابن آیه ۱۴ میفرماید
  يا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ مِنْ أَزْواجِكُمْ وَ أَوْلادِكُمْ عَدُوًّا لَكُمْ فَاحْذَرُوهُمْ وَ إِنْ تَعْفُوا وَ تَصْفَحُوا وَ تَغْفِرُوا فَإِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحِيمٌ

  ای کسانی که ایمان آورده‌اید، همانا برخی از زنان شما و فرزندان شما دشمن شمایند، پس حذر کنید از آنان و اگر درگذرید [از خطایشان]و چشم بپوشید و ببخشایید همانا خدا آمرزندۀ مهربان است

  یعنی اگر در مورد خطای آنها صبر کنید و ببخشید کاری خدا گونه انجام داده اید و به مقامی که خداوند از شما انتظار دارد رسیده اید
  و حلاوت وشیرینی عفو و بخشش را در زندگی احساس کرده در این دنیا در بهشت زندگی خواهید کرد

  در ادامه میفرماید
  إِنَّما أَمْوالُكُمْ وَ أَوْلادُكُمْ فِتْنَةٌ وَ اللَّهُ عِنْدَهُ أَجْرٌ عَظِيمٌ

  جز این نیست که مال‌های شما و فرزندان شما مایۀ آزمایشند و خداست که نزد او پاداشی بزرگ است

  یعنی اگر از این آزمایش‌ها سر بلند بیرون آمدید
  پاداشی عظیم در انتظار شما است

  البته به نظر بنده این پاداش هم در این دنیا شامل حال بنده میشود هم در آن دنیا

  خالق موجودات بهتر از هر کسی نوع رفتار با موجودات را با تفسیر بیان کرده است
  بعد از هر سختی آسانی است .
  قرآن کتابچه نوع زندگی و رفتار با همدیگر است.

  1. اتفاقا نسل مردای بی ادعا منقرض شده. اینا مذکرهای پرمدعا هستن. اکثرا دلیل طلاق ندادنشون مهریه است، انقد جونشون به مال دنیا بسته است که مهریه ای که از شیر مادر بر زن حلالتره نمی خوان بدن. آقای محترم پولاتو کجا میخوای ببری؟ جمع می کنین برا سر قبرتون؟ درستش اینه مهریه رو درحد توان مرد توافق کنن و همون سر عقد بدن و خلاص، مثل عربها. مردای عرب واقعا مردن. این چپرچلاقهایی که از پس یه زن برنمیان فکر میکنن مردن. مرد عرب چندتا زن می گیره همشونم محجبه سازگار خانم، انقد مرد جنم و مدیریت داره. عربها برا زنشون کنیز می گیرن ایرانیها برعکس زنشونو کلفت و کارگر خودشون گاهی هم کلفت خانواده شون می کنن. تفاوت از زمین تا آسمان هست. حقشونه زندگی خوبی داشته باشن چون دستور خدا رو اجرا می کنن اگرم زن بدی نصیبشون بشه غیرقابل تحمل باشه اصلاح نشه طلاقش میدن نه که نفرین کنن یا آرزوی مرگ خودشونو کنن. حدیث میگه مردی که مهریه همسرش را نمی خواهد بدهد دزد و زناکار و ملعون است. با مهر و محبت نمیدن مهریه زنشونو، تازه موقع طلاقم وکیل می گیرن خودشونو می کشن که مهریه ندن. اونی که موقع طلاق میدی اسمش مهریه نیست، قهریه است، طلاقیه مثلا بگیم. تازه موقع طلاقم میخوان به هر کلکی از زیرش دربرن. عزیزان دلیل بدبخت بودنمون خودمون هستیم. چون بی خدا، بی تقوا و بی ایمان هستیم.

   1. برو بمیر ،بل این طرز فکرت ،اونجا قانون‌شکن به زن اینقد رو نمیده و سکه رو هرسال ده ملیون بکشه روش

   2. مهریه نیست احساس عاطفه ودوست داشتنو این مبحث هاست ومحبت وگرنه پول که همیشه دردست زنهاست ومردهم برای زن وبچه هایش کارمی کند که انها درراحتی باشند زنها نباید سوئاستفاده کنند بایدصبور ومهربان باشند.

  2. سلام دوستان مردانگی را از عراب ها یاد بگیرید زن بد بود طلاق بدین
   بدین بره منم این تصمیم را دارم ک طلاق بدم زنی بدی دارم بد اخلاقی زیاد میکنه این شاه الله حرچی سریع تر طلاق میدم خودمو یک عمر راهت می کنم مگه زندگی چن روز است ای ناز زن را بکشیم طلاق طلاق طلاق بهتر از افسردگی است زن بد زاتش بد است همه چیو میشه تغییر داد تنها زاد بد را نمیشه تغییر داد زن بد باید بره پیکارش میگه مال بد بیخ گوش صاحبش این شماره یک عمر راحت میکنه دوستان عزیز طلاق دادن بهتر از زجر کشیدن است

 76. سلام…منم همسری وحشی ونامهربان دارم وهرخدمتی میکنم بازم مردای دیگه درنظرش بهترین هستند.شدیدا دهن بین وباوجودنداشتن ذره ای مشکل همیشه احساس بدبختی میکنن.داءم درحال مقایسه خودباظاهرزندگی دیگرانندوجهنم واقعی برام درست کردن.احساس میکنن اگه منودک کنن بایکی دیگه خوشبختترن.۲۳ساله ازدواج کردیم،جزبددهنی نشنیدم.۲تابچه داریمو۴۶سالشه هنوزم دنبال زندگی بهتره.

 77. من زن بداخلاقی داشتم بعد ۳سال طلاقش دادم
  کلی مهریه دادم
  ولی بخدا آرامشم بدست اوردم

  1. والاه من طلاق دادم دوباره ازدواج کردم الان مثل سگ پشیمون هستم تو این وسط بچه بدبخت شده ….
   من از صبح تا شب سره کار .
   این خانم پای اینستاگرام … ول الاف الان میگه میخام ابروهامو فلان کنم باشگاه 3 میلیون ب من چه … چر یکی دیگ داره
   این اینستا قفل بشه راحت بشیم

 78. سلام من خسته شودم زنی بد اخلاق دارم من هروز سر تار هستم غروب دلم نمیخوام بخانه بروم دوستانم تو خیابان بخوابم خسته شودم خانواده خانم دخالت میکنن خواهرش دخالت میکنه من اشتبا کردم خیلی زیاد اشتباه کردم حواس پرتی داره بد اخلاق هست احساس نداره مسائل زندگی رو نمی‌فهمه

 79. زن بد اخلاق واقعا زندگی باهاش سخته به خصوص اگر بچه داشته باشی دیگه نمی تونی کاری کنی فقط باید تحمل کنی تا عمرت سر بیاد فقط به خاطر بچه ها صبر کنی و بسوزی و بسازی

  1. اوه اوه دقیقا حال منه از بس غصه خودم موهام سفید شده و نصفش موهام ریخته دارم رسماً کچل میشم دو بچه کوچک دارم تحمل میکنم فقط کی عمرم سر بیاد تموم شه بره

  2. سلام موافق هستم با شما کم محلی بالاترین برخورد در مقابل زن بد میباشد

 80. زن بد اخلاق بد اخلاقه کاری هم نمیشه کرد 17ساله بیچاره ام کرده.در ازدواج توارث نقش پررنگی داره. .مردم برخی نواحی عصبی تر هستن. .خوش به حال مردابی که زن صبور و خوش اخلاق دارن.

 81. همه راهی امتحان کردم اما نمیشه که نمیشه حتی بدتر شده ک بچه رو که نشسته و به جرولحث نگاه میکنه میزنه و مادر شوهرش که مادر من باشه رو میزنه در حد هول دادن روی زمین و بی ادبی در حد خیلی بد و فحش دادن به پدر فوت شده من.نه احتیاج مالی دارم نه بد اخلاقم که هیچ خوش اخلاقم و نه اینکه زنم زیر سرش بلند شده چون اهلش نیست منتها تا حالا تو عمرم اینجوری ندیدم و حتی نشنیدم.

  1. متاسفانه هستن آقا خیلی هم هستن خیالت راحت از بس زنها پررو و دریده شدن
   خوش به حال کسی که زنش آدمه

   1. سلام منم کارمند بیمارستان هستم خانوم هم پرستاره خیلی بد دهن مغرور وزود رنجه خیلی تلاش کردم اخلاقش را عوض کنم نشد خیلی اکثر وقتها با مادرش است حتی دختر بچه منو ازم سرد کرده خیلی آزارم میده فقط خدا میتونه کمک‌کنه

    1. فقط طلاق راهشه.من خواستم انجام بدم.خودم نتونستم.بش عادت کردم.اگه کسی توان جدایی داشته باشه راحت میکنه خودشو

     1. درسته قبول دارم بچه ها چی می شن آینده اونها چی می شه

     1. به غیرازمادربرای فرزندش زنها برای شوهراشون مثل گرگ درنده ووحشی وحرف نشنو عمل می کنند

    2. سلام همین اول راه کلکشو بکن نه مشاوره نه تعهد ونه هیچ چیز دیگه ای اصلاحش نمیکنه الان برنده ای دیربشه بازنده بخون دوستامون چی نوشتن بچه دارشدن سواری دادن این حرومزاده ها واقلا شیطونن دقیقا موقعیکه میخواستن خودشونو قالب کنن یادمه که چی بودن بعدازثبت شدن تو شناسنامه چی شدن لعنت به پدر مادرشون که دسترنج اوناست

     1. لعنت خداورسول برآنها باد درکتون می کنم خداصبربده

     2. سلام دوست دختر ۷ سال دارم ناراحتی اسکیزوفرنی داره ماهی یک بار دوبار قاطی میکنه شروع به توهین و تهدید به آبروریزی نمیدونم‌چه کار کنم از طرفی دلم میسوزه از طرفی از آبروریزی میترسم پیش روان شناس بردم ولی اونم‌نقص کرد موندم‌چه کار کنم

   2. آدمهای بی عرضه زنهای خوبی دارند من اینو دیدم اما آدمهای خوب وپرتلاش زنهای دیوانه عصبی وبی لیاقت گیرشون می آد

  2. اگه این چیزایی که میگی همش صحیح باشه شما دیگه مقصر خودتی.باید ردش کنی بره.کسی که حرمت برای خانواده ات قائل نشه لیاقت نداره توی زندگی شما باشه

   1. کسیکه زیرت می خوابه چه جسارتی داره که این توهینهارو می کنه خدالعنتشان کند

    1. مامردهاباید یکماه قبل از خواستگاری کافوربخوریم بدبختی ماغریزه ماست ،روزهای اول که میبینیمشون همش درحال تصویرسازی هستیم وهرکاری میکنیم تازندگیمون باهاش کلیدبخوره:امااونها میبینندمغزماتوشرایط خاص هرچی بگن قبول میکنه :خیلی جالبه ماخودمون‌ وقتی گوششو میبینیم بیهوش میشیم؛چرا زنها سوارنشن،چرا سلطه جویی نکنند ،چراتحقیرنکنند،ازاول تاریخ مامردهافکرمیکنیم ما غالب هستیم،ما رو هستیم ،اونها به ما میدن اما عزیزان مردهای عزیز دادیم خبرنداریم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

آیا به مشاوره فوری نیاز دارید؟

 

مشاوره حضوری 👉

مشاوره تلفنی فوری👉